Gondolatok

Több
18 éve 10 hónapja #276237 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta: Most olvastam a mentősök honlapján
www.mentok.hu/mentomunka.php
hogy lehet mentőápolónak jelentkezni. Munkanélküliek figyelem, csak érettségi kell hozzá!!! :lol: Alison? Nem megyünk?


Csak egy kicsit nehéz feldolgozni, hogy esetleg naponta halnak meg emberek a kezeid között... egyéb finomságokról nem is beszélve.

Minden tiszteletem az övék, és ezt most nem "hazabeszélésből" mondom.

(Mellettem, ha valaki rosszul van, elmenekülök... nem tehetek róla, szánalmas, de ez az első emberi reakcióm.)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276232 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: Szerintem ha egy tanárra nem figyelnek az óráján az az ő hibája is. Nálunk most volt biosztanár váltás, a mostani tanárom egy tündér de komolyan. Multkor látta rajtunk, hogy fáradtak vagyunk, elegünk van, és mindenki rajtunk töltötte ki a dühét. ránk mosolygott és kérdezte, hogy mi bajunk van. Elkezdtük mesélni. Öt perccel később már megint összefoglaltunk, mert kellett, de egészen másképpen, valahogy mintha közben aludutnk volna egy órát. Nemtudom hogy csinálta a tanár. De szerintem egy csodát művelt velünk.


Akkor kérlek add majd kölcsön kicsit, mert a mienk most találta ki, hogy szünet után kedden reggel dupla biosszal kezdünk ahol felelünk hormonrendszerből, aztán 7. 8. órában a fakultáción írunk idegrendszerből. Megjegyzem mindkettőből írtunk már dolgozatot, de úgy látszik sosem elég a jóból.
Múltkor is fakultációst feleltetett alapórán és miközben beírta a ketteset megkérdzte hogy mégis miért nem tanult. Mire a lány pironkodva szól hogy a délutáni biológia dolgozatra tanult...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276220 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Szerintem ha egy tanárra nem figyelnek az óráján az az ő hibája is. Nálunk most volt biosztanár váltás, a mostani tanárom egy tündér de komolyan. Multkor látta rajtunk, hogy fáradtak vagyunk, elegünk van, és mindenki rajtunk töltötte ki a dühét. ránk mosolygott és kérdezte, hogy mi bajunk van. Elkezdtük mesélni. Öt perccel később már megint összefoglaltunk, mert kellett, de egészen másképpen, valahogy mintha közben aludutnk volna egy órát. Nemtudom hogy csinálta a tanár. De szerintem egy csodát művelt velünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276217 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ha már a kistanároknál tartunk... volt ének tanárom (tanít vagy 40 éve, a hangja rég elkopott és merem álllítani kezd megsüketülni) úgy 3 éve hozott egy kistanárt (akkori osztályomról tudni érdemes: nem rossz csak "eleven", pontosabban pár sajnos meghatározó elem SOHA nem tudja befogni a száját.) akinek nem volt: önbizalma, valamint hangja és szerencséje se hogy pont hozzánk hozták.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276212 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Most úgy nézki, hogy lesz alkalmassági a tanítói, tanári szakra. De asszem erről már beszéltünk régebben. (egyébként ki volt az a nagyonhülye aki azt mondta, hogy kevés tanár van magyarosrszágon?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276203 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok

Cicaful írta:
A tanárokat szerintem sokkal jobban meg kéne fizetni - tán akkor még nagyobb kedvvel is jönnének be órát tartani. Mert kérdem én, hol vannak manapság azok a tanárok, akik szívvel-lélekkel tanítanak, és akiknek a szavára még a "rossz tanuló" is odafigyel? Olyanok már rég nincsenek. Aki saját maga nem tanul, az sokkal nehezebben fog boldogulni.
Ilyen téren érdemes megnézni a Skandináv országokat...


A gond az, hogy ugyan van néhány ilyen tanár, csak a diákok már nem tudják igazán értékelni őket.
Íme egy példa: Az iskolánkban tanít egy hölgy, aki táncszakon végzett egyetemen, és elvállata az idén negyedikes osztályának hogy betanít nekik ingyen valami koreográfiát a szalagavatóra, illetve a férje tájfotós és megcsinálta volna a fotóikat. Nekiállt kidolgozni a koreográfiát, erre az osztály a háta mögött, leszerződött egy másik tanárral és egy másik fotóssal, mert az mégse divat hogy az osztályfőnök csinálja.
Én beszéltem a hölggyel hogy akkor nekünk betaníthatná a táncot, erre a asaját osztályom közölte hogy csak nem képzelem, hogy majd egy ilyen nővel fogunk együtt dolgozni...

Ezek után minek legyen emberséges valaki, ha ennyire nem értékelik???
Egyébként amíg nincs alkalmassági vizsga a tanárira és az megy el tanárnak akit máshova nem vesznek fel, addig nincs min csodálkozni. Mi gyakorlóiskola vagyunk és rengeteg kistanárt tesztelenk pont a mi osztályunkon és évről évre elkeserítőbbek, ugyanakkor van köztük néhány nagyon jó tanárjelölt is, de azokat meg senki nem szereti, csak egy-két hozzám hasonló csodabogár. Persze ez meg arra vezethető vissza, hogy már olyan szintre süllyedt az oktatás, hogy a diáknak már fel se tűnik, hogy némely tanártól mit kaphatna ha elfogadná...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276190 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alison West írta:

Remzy_mama/Eldawen írta: Azt hiszem a téma belefutott a 18as karikába tényleg. :eek4: A szép néniket ellátom én, Felagund meg döfölje a patkicákat, :P Te meg válassz melyiket akarod :hello:


Kombinálni lehet? :mrgreen: Mármint nem úgy értem, hogy akkor döfködöm Felagundot, hanem a szép nénik kapnak patkányokat, mi meg szépen elsétálunk, és mindenki jól járt. Te jó ég, ez nagyon beteg :mrgreen: :smokin:


Felagund? Reakció :?: :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276180 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta: Azt hiszem a téma belefutott a 18as karikába tényleg. :eek4: A szép néniket ellátom én, Felagund meg döfölje a patkicákat, :P Te meg válassz melyiket akarod :hello:


Kombinálni lehet? :mrgreen: Mármint nem úgy értem, hogy akkor döfködöm Felagundot, hanem a szép nénik kapnak patkányokat, mi meg szépen elsétálunk, és mindenki jól járt. Te jó ég, ez nagyon beteg :mrgreen: :smokin:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276179 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
Azt hiszem a téma belefutott a 18as karikába tényleg. :eek4: A szép néniket ellátom én, Felagund meg döfölje a patkicákat, :P Te meg válassz melyiket akarod :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276176 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta:

Alison West írta: Asszem ez a topik minden szempontból kezd átlépni a piroskarikás 18-as kategóriába... :mrgreen:


Rossz, aki rosszra gondol...
Én csak nem értettem, miért döföli a patkányokat, de rájöttem, hogy az orvosin is ezt csinálják...
Hát gusztus dolga :lol:


"Rossz, aki rosszra gondol..." :arrow:

Ha most tényleg belementünk volna bővebben a témába, most szokásom szerint megkérdezném, hogy miért, a szex rossz? :evil2: :biggrin2:
De nem is a patkánydöfködésre értettem amúgy, hanem a szépnénik bajának ellátására... :mrgreen: Bár az nem az Én asztalom. :tongue:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276174 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alison West írta: Asszem ez a topik minden szempontból kezd átlépni a piroskarikás 18-as kategóriába... :mrgreen:


Rossz, aki rosszra gondol...
Én csak nem értettem, miért döföli a patkányokat, de rájöttem, hogy az orvosin is ezt csinálják...
Hát gusztus dolga :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276168 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Felagund írta:

Remzy_mama/Eldawen írta:

Felagund írta: És patkányba tűt szúrkálni? :mrgreen:
[size=9:2cr177c1]Mert én meg azt csinálom napszámba'...[/size]


Mi a szakmád Te szegény? Miért nem szép nénikbe szurkálod a tűt? :D


Biológuspalánta vagyok...
Hátőőő.. A szép nénikkel inkább mást csinálnék, de asszem ez más fórumra tartozik... :roll: :mrgreen:


Asszem ez a topik minden szempontból kezd átlépni a piroskarikás 18-as kategóriába... :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276155 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta:

Felagund írta: És patkányba tűt szúrkálni? :mrgreen:
[size=9:1mbefi0w]Mert én meg azt csinálom napszámba'...[/size]


Mi a szakmád Te szegény? Miért nem szép nénikbe szurkálod a tűt? :D


Biológuspalánta vagyok...
Hátőőő.. A szép nénikkel inkább mást csinálnék, de asszem ez más fórumra tartozik... :roll: :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276153 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Felagund írta: És patkányba tűt szúrkálni? :mrgreen:
[size=9:1wsw7ii9]Mert én meg azt csinálom napszámba'...[/size]


Mi a szakmád Te szegény? Miért nem szép nénikbe szurkálod a tűt? :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276152 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Felagund írta:

Alison West írta: Aaah, ha tűt kell valakibe szúrnom, ott borulok ki a mentőből ájultan... :mrgreen: Bármi mást, csak tűt ne, inkább sütök patkányhús-hamburgert egész nap.... :mrgreen:


És patkányba tűt szúrkálni? :mrgreen:


[size=9:1il1h7vp]Mert én meg azt csinálom napszámba'...[/size]


Jááj. Kés az nem zavar, meg egyéb vagdalózások se nagyon, csak egyetlen van, amit utálok, az a tű. Brr. :dead:

326. Yeah, lucky number 8) :cheers:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276148 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alison West írta: Aaah, ha tűt kell valakibe szúrnom, ott borulok ki a mentőből ájultan... :mrgreen: Bármi mást, csak tűt ne, inkább sütök patkányhús-hamburgert egész nap.... :mrgreen:


És patkányba tűt szúrkálni? :mrgreen:


[size=9:1yb3f3lh]Mert én meg azt csinálom napszámba'...[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276147 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta:

Shaman írta: vagy jöhecc Mentőn ápolni, havi 70 ért. Jatt van, el lehet tengetni a napot.
Ha meg egy nyakkendős ******** méc, jól bele lehet szúrni a tűt.


Most olvastam a mentősök honlapján
www.mentok.hu/mentomunka.php
hogy lehet mentőápolónak jelentkezni. Munkanélküliek figyelem, csak érettségi kell hozzá!!! :lol: Alison? Nem megyünk?

Nem megyünk, megkérdeztem, csak fiúkat keresnek. De újra van mentőtiszti iskola 4 év estin, és kereshetsz tán bttó 90,000.- is.



Aaah, ha tűt kell valakibe szúrnom, ott borulok ki a mentőből ájultan... :mrgreen: Bármi mást, csak tűt ne, inkább sütök patkányhús-hamburgert egész nap.... :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276143 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Shaman írta: vagy jöhecc Mentőn ápolni, havi 70 ért. Jatt van, el lehet tengetni a napot.
Ha meg egy nyakkendős ******** méc, jól bele lehet szúrni a tűt.


Most olvastam a mentősök honlapján
www.mentok.hu/mentomunka.php
hogy lehet mentőápolónak jelentkezni. Munkanélküliek figyelem, csak érettségi kell hozzá!!! :lol: Alison? Nem megyünk?

Nem megyünk, megkérdeztem, csak fiúkat keresnek. De újra van mentőtiszti iskola 4 év estin, és kereshetsz tán bttó 90,000.- is.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276109 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
Tudjátok ki a legboldogabb? Akinek pont annyi van, hogy megél, tud évente 1-2x nyaralni, nem spórol 2 hónapig egy cipőre, elmehet hetente 1x pl. moziba, és mondjuk van párszázezer tartaléka , és tuti állása.

Akinek kevesebb van, az mindig brillírozik, akinek több, annak annyi az irigye illetve annyian próbálják meglopni, hogy neki se jó (de egy idő után tuti nem lesz) :(

Magyarul a régi jó középosztály szerintem (AMI MA NINCS) van a legjobb helyzetben

Annyira szeretnék beletartozni :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276106 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én is elvinném a fiam a Machu Pitchura. Három ok miatt nem viszem el: 1, mert nincs fiam. 2 Pitchumessze van.
Nem ezen volt a hangsúly. Nem írigység az ami beszélt belőlem. Hisz írtam is már, kívánok sok sok pénzt, és boldog életet. Hisz egy jóérzéső ember mindig próbál megtenni mindent a gyermekéért. csak annyit akartam mondani, hogy mindkét fél lehet boldog, és lehet szomorú. Független mennyi van neki.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276084 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Cicaful írta: És egy kérdés:
Adott egy 60hoz közelítő férfiember. Most adta el a 150 milliót érő házát. Majd 300 ezres albérletben lakik. Papíron munkanélküli, és felveszi a munkanélküli segélyt.
Alávaló szemét vagy élelmes?


Alávaló szemét, mert annyival kevesebb jut annak, akinek tényleg nagy szüksége van rá. :twisted:
Soha ne tudd meg, milyen az, amikor sorba kell állni vastag aranyláncos emberek között segélyért, mikor tudod, hogy ő megkapja, neked meg kínnal lökik oda.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276080 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alison West írta:

Shaman írta: Én a fényűzést pénz hiányában a következő képpen gyakorlom. Bemécc egy napos szobába és marha gyorsan elhúzod a függönyt.



Pff, de lökött :mrgreen: :evil3:



OFF

És hallottad volna, milyen jókat kacarászott, miközben írta... :biggrin2:


ON

A vita további részébe már nem szeretnék belefolyni, amit el szerettem volna mondani, azt elmondtam.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276071 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Gondolatok

Shaman írta: Én a fényűzést pénz hiányában a következő képpen gyakorlom. Bemécc egy napos szobába és marha gyorsan elhúzod a függönyt.



Pff, de lökött :mrgreen: :evil3:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276070 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gondolatok

Cicaful írta: És egy kérdés:
Adott egy 60hoz közelítő férfiember. Most adta el a 150 milliót érő házát. Majd 300 ezres albérletben lakik. Papíron munkanélküli, és felveszi a munkanélküli segélyt.
Alávaló szemét vagy élelmes?


Na, az ilyen jellegű matekfeladatokat szoktuk úgy (nagy büszkén) visszadobni, hogy "kevés az adat"

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276068 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Gondolatok

Shaman írta: És egy egyszerű munkából és fizetésből élő ember is lehet boldog. [...] De ki lehet menni a kertbe, vagy lehet menni a természetbe, és nem kell Brazillia, Macsukapicsuja. [...] Hisz mik lennék Tanárok nélkül, akik tanítanak minket, de ők szvsz soha nem jutnak el egy magas (anyagi) egzisztenciális szintre.


Én nem azt mondtam, hogy nem lehet boldog. De én nem azok közé tartozom - és akkor most azért nézünk le engem, mert többre vágyom [és azért hajlandó vagyok tenni is, nem is keveset]?

És ha én el szeretnék menni megnézni élőben a Macsupikcsut, és mindezt még a gyerekeimnek is meg szeretném mutatni - és nemcsak egy gyönyörű albumban -, akkor én egy túl igényes, törtető karrierista nő vagyok, aki majd nem fog szeretetet adni a gyerekének?

A tanárokat szerintem sokkal jobban meg kéne fizetni - tán akkor még nagyobb kedvvel is jönnének be órát tartani. Mert kérdem én, hol vannak manapság azok a tanárok, akik szívvel-lélekkel tanítanak, és akiknek a szavára még a "rossz tanuló" is odafigyel? Olyanok már rég nincsenek. Aki saját maga nem tanul, az sokkal nehezebben fog boldogulni.
Ilyen téren érdemes megnézni a Skandináv országokat...


És egy kérdés:
Adott egy 60hoz közelítő férfiember. Most adta el a 150 milliót érő házát. Majd 300 ezres albérletben lakik. Papíron munkanélküli, és felveszi a munkanélküli segélyt.
Alávaló szemét vagy élelmes?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276030 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Gondolatok
Shaman, igazad van!

(Bocs az ilyen rövid és velős hozzászólásokért. De nem tudok semmit hozzátenni, csak jelezni akarom, hogy egyetértek!)

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276004 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Gondolatok
Cicafül véleménye számomra nem sokat érő. Azért mert bepaliztak egy csomó embert a dominó játékba, az nem azt jelenti hogy ez így is lesz. A napi sikerek nem minden esetben hatnak ki ez életünkre. És egy egyszerű munkából és fizetésből élő ember is lehet boldog. Pl XYZ nél szoktunk látni mindenféle kinyitható drága gépeket, kütyüket. Mit csinál a csoró? Előveszi a kis számológépét, vagy a go kínai játékát. Mind kettő boldog, és nem függött a lovétól. A legjobb dolog amiért küzd az ember a boldogság, hatalmas orgazmumusokkal, nos ehez sem kell pénz. Lehet valaki jó sok pénzű ha a felesége egy hárpia vagy egy számító *****, aki kiforgatja a vagyonából. Tehát már fröcsköltünk, játszottunk. Marad az Élettér. Nos az igaz ami igaz az sokat jelent. De ki lehet menni a kertbe, vagy lehet menni a természetbe, és nem kell Brazillia, Macsukapicsuja. Lehet menni akkár a környező mezőre is. Ezt is kilőttük. Marad a kaja, a fényűzés. Nos az lehet jobb, de lehet jobbá tenni. Én a fényűzést pénz hiányában a következő képpen gyakorlom. Bemécc egy napos szobába és marha gyorsan elhúzod a függönyt.
Hisz mik lennék Tanárok nélkül, akik tanítanak minket, de ők szvsz soha nem jutnak el egy magas (anyagi) egzisztenciális szintre.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276001 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Gondolatok
nem egyidőben :D

93 tól-98 ig azon az állomáson.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275992 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
Csak gondolom nem egy időben, én '81-85-ig jártam oda. De mentősökkel az Erzsébetben találkoztam még 10 évig. Tán veled is, ha jártál a Cardiológiai Intenzív felé.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275991 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Gondolatok
én meg négy évig néztem a sulit, mert ott dolgoztam a másik oldalon :D DDD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.050 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére