Gondolatok

Több
18 éve 10 hónapja #277218 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
szerintem menni fog:)) elvégre 3 hétig dolgotam csöppségek között, és van egy 13 éves hugom akin volt időm tanulni amikor kicsi volt.

egyébként a tanár elllen lehet menni az ombucmanhoz.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277210 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Ethuil írta:

Rabyn írta: Nálunk az a vicces, hogy vannak ugye ilyen szakmai tárgyak (pl fogok tanulni pelenkázni.. nem mintha nem tudnék) de szakmai lapot nem kapunkróla, hogy alapképzést kaptunk. Vszont foglalja a helyet az érettségi tárgyak elől.

Aztán rendesen pelenkázz!!!!!! Meg lehet bukni pelenkázásból ? ÉS akkor van pelenkázási pótvizsga :D hát ez lol :lol: Rabyn mindent bele!!! (poém)


Én érettségin a 6 hónapos gyerek vizsgálatát húztam. Fej stb körfogatok, öltöztetés fel-le, PELENKÁZÁS, tartás - 4 es lett. :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277201 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok
Kölcsönadom az öcsémet, rajta tudsz gyakorolni Rabyn :lol:
Nekem már futás közben is megy, bár egy ygerek mindig meg tud lepni a leleményességével.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277200 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: Nálunk az a vicces, hogy vannak ugye ilyen szakmai tárgyak (pl fogok tanulni pelenkázni.. nem mintha nem tudnék) de szakmai lapot nem kapunkróla, hogy alapképzést kaptunk. Vszont foglalja a helyet az érettségi tárgyak elől.

Aztán rendesen pelenkázz!!!!!! Meg lehet bukni pelenkázásból ? ÉS akkor van pelenkázási pótvizsga :D hát ez lol :lol: Rabyn mindent bele!!! (poém)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277191 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ethuil: Hiába szóunk a tanárnak, közölte, hogy aki annyira ostoba, hogy nem tudja négyesre megírni a dolgozatot az talán inkább keressen a szellemi szintjének megfeleő iskolát, vagy tanuljon szakmát és ne álmodozzon az egyetemről...
egyébként mint említettem ő azt csinál asuliban amit akar, és ezt nagyon jól tudja, kiskirályként viselkedik, és érezteti is velünk, hogy majd ő eldönt, hogy hányast ad, mi csak ne szóljunk bele... Ez van :?

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277188 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nálunk az a vicces, hogy vannak ugye ilyen szakmai tárgyak (pl fogok tanulni pelenkázni.. nem mintha nem tudnék) de szakmai lapot nem kapunkróla, hogy alapképzést kaptunk. Vszont foglalja a helyet az érettségi tárgyak elől.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277186 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok
És említettétek a tanárak hogy a pontjaitokkal játszik?Egyszer velünk a matek, meg egyszer a kémia tanár szívózott, szóltunk a szülőknek, volt igazgatói szülőértekezlet, és a legközelebbi órára egy "független" tanár beült, jegyzetelt...valahogy tiltakozzatok, ne hagyjátok magatokat :wink:
Nekünk is van egy csomó fölösleges tantárgyunk, és csodálkoznak hogy 19intő egy félévben, bár az én osztályom a legrosszabb az egész gimnáziumomban :? (1068 hiányzott óra két és fél hónap alatt...22emberre)
Állítólag nyelvi tagozat vagyunk és eraknak négy matekot, két fizikát, két kémiát...és azért adtak ide minket a szülők mert nem naon ment nekünk a matek, na szép! Jaj de utálom a matekot, meg a sulimat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277182 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: Nemtudom. Én azt nem értem, hogy egy végzős osztálynak minek pakolnka be olyan órákat amikre nincsen szükségük...
.


Ez meg a másik biztosan fontos hétfőn nyolcadik-kilencedik órában a médiaismeret, meg a tánc, ahol folyton vitatkozunk, meg az informatika ahol internetezünk, meg a művészettörténet ami sak azért van, mert beteg az énektanár.... Heti 34 óránk van, holott az évfolyam többi osztályának sokkal kevesebb. De van heti 4 fizikánk (osztályfőnökivel együtt) és ez alapóra, a fakultációsoknak 8 van, meg a 6 nyelvi óra ahol közli a tanár hogy, ha érettségizni akarsz akkor keress ülöntanárt. Akkor minek járjak be ha úgyis különtanár tanít meg az adott nyelvre???

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277176 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Rabyn írta: Bár a magyartanárom most kivételesen rendes volt. Hazanengedett...


És ahelyett, hogy tentélnél az ágyban, forró teát szürcsölgetve ülsz a gép előtt... :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277172 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nemtudom. Én azt nem értem, hogy egy végzős osztálynak minek pakolnka be olyan órákat amikre nincsen szükségük...
Meg, hogy miért nem engednek haza ha azt mondom, hogy vazzeee szédülök, hányingerem van lázas vagyok... Csak nem akarok lógni.... Bár a magyartanárom most kivételesen rendes volt. Hazanengedett...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277170 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok
Más: Miért egy végzős osztályban kezdenek a tanárok direkt szivatós témazárókat összeállítani???? És mit lehet tenni egy ilyen tanárral ha ő az igazgatóhelyetes (az igazgatót meg nem éerdekli) ?
Ugyanis a történelemtanárunk legújabb hóbortja, hogy olyan témazárókat állít össze alapórán, amire a válasz az emeltszintüeknek írt tankönyvben van, ráadásul ott se mindig. A képaláírások és az apróbetűs részek minimum benne vannak a legtőbb pontos kérdésekben (akkor is ha ninc is annyi információ amennyi kéne a ponthoz) és azt a témánként kb 90-120 évszámot hónapra napra pontosan kell tudni. és most berakott egy olyan etnikai térképet, ami sehol nincs a könyvben. Javítási lehetőség nincs, és nem tűnik fel neki, hogy ha szinte az egész osztálynak egyes kettes akkor nem biztos hogy velünk van a baj.
A mostani dolgozatom kettes lett, előtte pedig hármas, holott eddig 3 évig négyes és ötös voltam.
Nem érdekelne, ha nem lenne vitt pontszám, de így a jövőmel szórakozik.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277167 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta:

gillz írta: :twisted: tulképp lehetne úgy is szemlélni a dolgokat, h el kellene osztani az "alapanyagot": energiát, ételt-italt, területet stb.egyformán mindenki közt, az összes ember közt, ekkor lehet bármiféle igazságról beszélni. Ehhez képest mi mindannyian nagyon jól állunk :P


Eztet híjják utópiának... :lol:

És ott kezdődne a probláma, hogy kinek kellene osztogatnia...mert lehet hogy a mérleg tányérjai, hogyismondjam, ellibennének :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277156 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

gillz írta: :twisted: tulképp lehetne úgy is szemlélni a dolgokat, h el kellene osztani az "alapanyagot": energiát, ételt-italt, területet stb.egyformán mindenki közt, az összes ember közt, ekkor lehet bármiféle igazságról beszélni. Ehhez képest mi mindannyian nagyon jól állunk :P


Eztet híjják utópiának... :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277132 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gondolatok

Cicaful írta: Néha olyan érzésem van ezen a fórumon [mostanában], mintha erénynek számítana a szegénység, és bűnnek a gazdagság [de még az is, ha valaki többre vágyik, magasabbra törekszik]... :?

Van egy fordítottja is a dolgoknak...
Általánosítani olyan jó dolog.
Honnan lehet tudni, hogy akinek milliós villája és audija van az nem adakozik. Legtöbbször mi is csak leinformálható helyre adunk pénzt [bár nincs milliós villánk és audink], ahol tudjuk, hogy biztos oda kerül, ahová szántuk [pl. gyermekétkeztetési alapítvány, örökbefogadott kisgyerek valahol a világban, de a krisnásoknak mindig adok az utcán is...]


:twisted: tulképp lehetne úgy is szemlélni a dolgokat, h el kellene osztani az "alapanyagot": energiát, ételt-italt, területet stb.egyformán mindenki közt, az összes ember közt, ekkor lehet bármiféle igazságról beszélni. Ehhez képest mi mindannyian nagyon jól állunk :P
tehát először kéne biztosítani mindenki számára a minimumot, utána lehet autót gyártani, ha van még miből.
:twisted: nem ez lenne a logikus?
vagy írtsuk ki az emberiség 90%át, h mindenkinek jusson.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277128 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én azokat sosem vetettem meg akik önmaguk érték el a vagyonukat. De azt annyira tudom utálni amikor kiccsávó' apuka pénzével kacérkodik. A hugom osztályában nagyon sok ilyen van. 12-13 évesek és az számít, hogy márkás cuccuk legyen, és bizony akinek nincsen az elmehet a sunyiba.
Meg amikor iskolába megyek és majdnem elütnek a gazdagszülökgyerekei, mert apuka vett neki atooot...Én ettől tudok a falra mászni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277088 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok

Cicaful írta: Néha olyan érzésem van ezen a fórumon [mostanában], mintha erénynek számítana a szegénység, és bűnnek a gazdagság [de még az is, ha valaki többre vágyik, magasabbra törekszik]... :?

Nem erény, csak tény...
Merthogy egyre szegényebb az ország javarésze.
Mindenki törekszik arra, hogy biztos anyagi háttér álljon a háta mögött, csak egyre nehezebb és egyre kevesebb embernek sikerül.
Se a gazdagot se a szegényt nem szabad lenézni, erről szinte senki nem maga tehet. Én csak azokat utálom, akik mástól veszik el, hogy nekik több legyen - akárminek nevezzük is. (lopásnak, csalásnak, kizsigerelésnek, kihasználásnak)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277071 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Gondolatok
Néha olyan érzésem van ezen a fórumon [mostanában], mintha erénynek számítana a szegénység, és bűnnek a gazdagság [de még az is, ha valaki többre vágyik, magasabbra törekszik]... :?

Van egy fordítottja is a dolgoknak...
Általánosítani olyan jó dolog.
Honnan lehet tudni, hogy akinek milliós villája és audija van az nem adakozik. Legtöbbször mi is csak leinformálható helyre adunk pénzt [bár nincs milliós villánk és audink], ahol tudjuk, hogy biztos oda kerül, ahová szántuk [pl. gyermekétkeztetési alapítvány, örökbefogadott kisgyerek valahol a világban, de a krisnásoknak mindig adok az utcán is...]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277068 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
Csak gondoljatok a nyugdíjas nénikre, 500 ft-t adakoznak, meg a cunaminál a sok-sok párszáz ft. Sok kicsi sokra megy, no azokat se milliomosok hívták, hanem mi.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277037 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta: Hát nem is mondta senki, hogy mi sznobok vagyunk. Csak nézz végig a társaságon. Így néznek ki a sznobok :!: :?:
Szerintem, aki "alulról" jön és ismeri a pénztelenséget és jó szívű az adakozik. (magamból kiindulva) :lol:


Ez is egy érthetelen paardoxona az életnek. Akinek van miből, az nem adakozik, mert nem tudja felmérni, hogy mit jelent amikor valakinek valóban szüksége van rá. Akinek nincs miből adnia, vagy kevesebb van, az maga is tudja, hogy milyen érzés valamit nélkülözni, éppen ezért sokkal inkább szeretne segíteni azokon akiknek nála is kevesebb van.

Például amikor a sulinkban lehetett fogadni erdélyi szegény gyerekeket nyaralni, akkor az a fiú aki háromemeletes házban lakik a szöüleivel és kb 10 vendgszobával, közölte hogy csak nam képezelik, hogy majd beenged egy ilyen embert a házába. Akik viszont nem palotában éltek, esetekben 3 gyerk egy szobában, stb. azok sokkal szívesebben láttak volna vendégül még egy gyereket. No persze sokkal nagyobb szeretetet is kapott volna ott.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277001 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Gondolatok

Elryn írta: Mmmmás:

Nem tudja vki h Nietzsche hogyan került kis aranyos puhafalú szobába? Milyen tünetek miatt mondták rá, hogy megbolundult?

hátha.

Kösz,
Elryn


szifiliszes volt, és alapvetően eléggé gyenge szervezetű ember jó sok hipochonder hajlammal és '90-ben egyszer összeesett az utcán, aztán magához tért és összefüggéstelenül beszélve valami lovasszobrot kezdett el ölelgetni. többen mondták rá azt is, hogy homloklebeny epilepszia, de igazából nem bizonyítható, mert az akkor kor pszichiártiája kb a sárgaház / nemsárgaház kategóriáknál tartott... aztán tíz évvel később meghalt és a kedvesaranyos pénzhajhász nővére lenyúlta az összes hagyatékát aztán itt-ott jól át is írta:P

ja amúgy nem volt az puhafalú:D otthon tárolták vmi kis szobában, mert általában az álmoskómáskussolós hangulatban volt, azt a néhány őrült, amnéziás monológot meg még el bírták viselni, halál után úgyis kamatozik... :P

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276994 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Szifiliszes volt? Mert a szifilisztől lehet megőrülni. Ady és Munkácsy is megbolondult öreg korára.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276969 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: Gondolatok

Elryn írta: Mmmmás:

Nem tudja vki h Nietzsche hogyan került kis aranyos puhafalú szobába? Milyen tünetek miatt mondták rá, hogy megbolundult?

hátha.

Kösz,
Elryn

Nemi betegsége megtámadta az agyát is. És korábban is nyomasztotta a tudat, hogy halálos beteg, és ez nyilván hatással volt gondolkodására is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276955 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hát nem is mondta senki, hogy mi sznobok vagyunk. Csak nézz végig a társaságon. Így néznek ki a sznobok :!: :?:
Szerintem, aki "alulról" jön és ismeri a pénztelenséget és jó szívű az adakozik. (magamból kiindulva) :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276953 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én biztos azonnal elkölteném az egész pénzt, amit nyertem. Először is vennék egy kertes házat, kutyát, macskát, lovat a kishúgomnak. Anyukámat elvinném Jamaicába, mert az a vágyálma. Én kimennék Angilába tanulni... Egy biztos: pár éven belül képes lennék felemészteni az egész összeget!

És nem, nem hiszem, hogy valaki a pénztől válik sznobbá. Legalább is, ahogy elnézegettem a hozzászólásokat, mindenki azt mondja, hogy adakozna, a barátain segítene a lottónyereményből. Pedig a sznoboknak nem erős oldala mások támogatása.
Szerintem a művészeti alkotásokat sem azért veszik meg, mert tisztában vannak a jelentőségével. Hanem hogy dicsekedhessenek vele, hogy nekik ilyen is van.

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276938 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én olyan rég gondolkodom rajta, mi lenne ha megnyerném, hogy nem hiszem, hogty kellene ennyi idő. Más nem így van vele?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276922 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gondolatok

Remzy_mama/Eldawen írta: Én azt nem szoktam érteni, miért 2-3 hónap múlva jelentkeznek a nyertesek, amikor megnyerik az 5t.
Érti ezt valaki, addig gondolkozik, vagy mit csinál?

Befektetési tanácsadókhoz jár. Kipuhatolja, hogyan lehet minnél kevesebbet leadózni. Helyet keres neki, mert senki nem tartja egy OTP folyószámlán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276884 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gondolatok

Elryn írta: Mmmmás:

Nem tudja vki h Nietzsche hogyan került kis aranyos puhafalú szobába? Milyen tünetek miatt mondták rá, hogy megbolundult?

hátha.

Kösz,
Elryn


Gondolom az elméletei miatt :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276865 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Mmmmás:

Nem tudja vki h Nietzsche hogyan került kis aranyos puhafalú szobába? Milyen tünetek miatt mondták rá, hogy megbolundult?

hátha.

Kösz,
Elryn

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276741 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én megcsinálnám a Gyűrük Ura 4. részét, és megnézném. Legalább egyet lássak . :D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276723 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én először csinálnék egy négyes szelvényt...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.513 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére