Gondolatok

Több
20 éve 2 hónapja #207287 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Gondolatok

Szóval általában beérem azzal, hogy szépen kitűzöm a névtáblámat - amit ma már gyakorlatilag senki nem visel rajtam kívül -, és feltűnően sétálgatok fel-alá, és reménykedek


Nos, Sil, én oda fogok hozzád menni, és melletted én is elkezdek feltűnősködni... :D
egyébként rajtam lesz névtábla (asszem ez elengethetetlen első alkalomkor), és minden szürke pólóshoz/félős archoz/tanécstalan emberhez/egyedüll álldogálóhoz megpróbálok oda menni, és nagyon megtisztelő lenne, ha ti is oda mertek jönni hozzám... :roll:
Melyanna: tudom, hogy a fórumon nem vagyok kezdő, és kezd is nagy lenni a pofám :oops: , de élőben teljesen más...
Toma: tőled külön elvárom, hogy megismerj! :twisted: 8)

bocs, hogy kicsit off voltam, lemaradtam...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207266 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Brisa: De igen is néha dönteni kell a baráti társasgok között, ha azok nem bírják egymást. Én egyszer egy nagyon nagyon jó barátnőmet hagytam ott egy társaság miatt. A csaj nem fért bele a társaságba, nem szerett ott lenni. Más világ volt. És én pedig rajnongtam értük. És csak róluk tudtam beszélni, hiszen sok időt voltam velük. És döntöttem, hogy inkább az a sok barát. mint az az egy lány. És szerintem jól döntöttem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #207239 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nos, mi meg pár napja egy talin rengeteget beszélgettünk Tolkienről, ill ide vonatkozó dolgokról... pl tengwák, tünde családfák, hobbitok személyisége és így tovább... [size=9:xa0aaedf](persze sok másról is, aminek nincs köze Tolkienhez)[/size]
Igaz, h főleg újak voltak ott jelen. Lehet, h hosszabb idő után már nehezebb olyan témát találni Tolkien világán belül, amiről még nem esett szó. Meg biztos a kapcsolatok ápolása is nagyobb hangsúlyt kap, attól még lehet, h van igény a komoly beszélgetésre is.
Az biztos, h én személy szerint örülnék, ha Oisin v bárki más szervezne ilyen programokat talikon v akár ilyen talikat. Sztem sokan mások is.
Aki nem annyira szakértő, de érdekli, és hozzá is olvas esetleg, ugye az is résztvehet ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207219 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Természetes, hogy mások a dolgok...tudod...kétszer nem léphetsz bele ugyanabba a folyóba :) .
Azon lehet vitatkozni, hogy mi a jobb, de sztem felesleges. Más. És hidd el, hogy nagyon sajnálom, hogy én abból kimaradtam, amiről te beszélsz.
Jelzem én folytatok komoly beszélgetéseket (bár tudom néhányan ezt nem hiszik majd el ;) ) ilyenkor is...persze szűkebb körben, félrevonulva. Az a baj, hogy én nem igazán tudnék olyan komoly beszélgetést kezdeményezni, amibe aztán vagy 20-30 ember kapcsolódna be, mert nincs hol. Mármint azok a talik, amiken voltam mostanában erre alkalmatlanok. Mindig ünnepeljük valakinek a valamijét...nemtom. Aztán lehet, hogy csak kezdeményezni kéne. Eljössssszzzz egy ilyen izére és elkezdesz valakivel beszélgetni, és ha olyan a téma, akkor úgyis odagyűlnek az emberek, és vagyunk olyan intelligensek, hogy élvezetes társalgás és/vagy vita lakuljon ki. Persze javíts ki ha tévedek. Megjegyzem elég rég írtam azt a hozzászólást :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207217 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Gondolatok
Anci, Brisa:

Teljesen egyetértek azzal h a siránkozás nem segít a problémán, amit felvetettem, meg h elsősorban nekem kellene tennem valamit azért h legyenek újra komolyabb beszélgetős talik, ha akarom h legyenek. Ez szándékomban is áll. Pont azért vetettem fel a dolgot h lássam, van-e erre igény, bár lehet h rosszul. Valójában Finwével és még egy-két emberrel már beszélgettünk is erről, és a tábor után szeretnénk szervezni valami klubféleséget, ahol kötetlenül lehetne beszélgetni Tolkienről, illetve más, lehetőleg Tolkienhez valamilyen módon azért kapcsolódó témákról, de ahol azért mégiscsak komoly beszélgetések folynának elsősorban. És ehhez szeretnénk összegyűjteni azokat az embereket, akikben erre megvan az igény (gondolok itt azokra, akik már sokat tudnak Tolkienről, és azokra is, akik még nem, de akik szeretnének, és hajlandóak is ezért némi erőfeszítést tenni).

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207214 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Gondolatok
Drizzt:

Úgy gondolod, hogy amikor együtt van mondjuk 50 ember, akkor azok nem folytatnak komoly beszélgetéseket még a nem-tolkieni témákban sem?

Igen, úgy gondolom + úgy gondolom h amikor együtt van az 50 ember, vagy akárcsak 10-20, akkor JELLEMZŐEN még kisebb csoportokban se folytatnak az emberek komoly beszélgetéseket. Persze vannak kivételek, de az én benyomásaim szerint ez a jellemző, és ez mondjuk 1-2 éve nem volt még így. Ha tévedek, annál jobb, én ezt tapasztaltam...

Ennyi ember nem igazán folytathat komoly beszélgetést sztem...

Szerintem igen, még ha nem is egyszerre, hanem kisebb, de átjárható csoportokban. Ha igény van rá, akkor minden lehetséges, és megismétlem h 1-2 éve ez még működött a gyakorlatban is, mert akkor inkább volt rá igény, legalábbis én így tapasztaltam...

amúgymeg szűkebb körben igenis vannak komoly beszélgetések sokféle témában...az pedig, hogy ezek szerint te ezeken nem vagy jelen, akár el is gondolkodtathatna...


Drizzt, mivel Te is viszonylag új vagy itt, nem voltál itt, amikor én még lényegesen aktívabb tagja voltam ennek a fórumos közösségnek, ezért nem érted a helyzetemet. kb. 1 éve még sokkal többet jártam talikra, sokkal többet olvastam a fórumot, és írtam is elég sokat. Aztán nagyon sűrű időszak jött az életemben (szakdoli, államvizsga, új m.h., stb.), és egyszerűen nem tudtam időt szakítani ezekre a dolgokra. Az utóbbi pár hónapban kezdtem csak eljárni rendezvényekre, és a régebbi aktív periódusommal összehasonlítva azt tapasztaltam, amit leírtam. Nyilván vannak most is komoly beszélgetések "szűkebb körben", de a nagyobb rendezvényeken, ahhoz képest amilyen mennyiségben régebben voltak, most szinte nincsenek. Valószínűleg azért látom másként a dolgot mint Te, mert más a viszonyítási alapom.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207205 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Gondolatok

Silcucc írta: Az MTT-s társaságról való lemorzsálódás szerintem sokkal inkább annak köszönhető, ha az ember tényleg nem érzi azt, hogy komoly baráti kapcsolatokat épített ki, részben szerintem egy próba saját maga és az MTT felé, hogy vajon keresni fogja -e valaki, ha szép csendben eltűnik, mindenféle dráma nélkül, másrészt pedig lehet, hogy csak egyszerűen nem érzi azt, hogy neki is ott a helye... Mostanában én is elég sokszor érzem ezt, de mikor _Neo felhívott, hogy miért nem vagyok Líthason, akkor nagyot dobbant a szívem... Szóval lehet, hogy azoknak, akik elmaradoznak, nincsenek ilyen _Neo-bátyóik, mint nekem, és lehet, hogy pont ezekre lenne szükség... ;)


Ez nagyon így van - és azokkal ellentétben, akik csak tervezgették, én ki is próbáltam az eltűnést. Az én "csömöröm" februárban következett be, onnantól kezdve májusig nem voltam egy nagyobb szabású bulin se, és csak azzal a három emberrel kommunikáltam, akiket legközelebbi barátaimnak mondhatok a tolkien.hu-ról. Amikor meg májusban elmentem a Tolkien-klubra, nem tűnt úgy, hogy bárki is észrevette volna, hogy jó ideje nem voltam.
Mielőtt ellentmondanátok, ez akkor is így van, de elsősorban az én hibám. Én itt érzem a legjobban magam, de még itt sem tudok feloldódni, és nagyon nehezen barátkozok. Ez van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207190 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Brisa írta:
Alyr, több embernek hiányoznál, mintsem hinnéd. Lehet, hogy azt nem vennénk észre, hogy nem jössz el egy talira, vagy kettőre, vagy háromra. De ha egyre sem, sőt még a fórumon/cseten is megszűnnél létezni, hát az biztos, hogy felderítő expedíció indulását vonná maga után. :wink: Érdekes, hogy te ezt nem tudod. A kishitűség is szemellenző. :D


Érdekes, hogy nem tudom?
Lehet, hogy tudom, ámde nem hiszem...
Vannak olyan tapasztalataim amik az általad leírtaknak az ellenkezőjét bizonyítják...

Léli: humor topic... :P

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207170 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gondolatok
Silmeniel, én nem beszéltem választási kényszerről. Az a néhány ember, akire én gondolok, az mindenféle kényszer nélkül maradt a régi baráti társasága mellett.

Szerintem, saját magunkon múlik az, hogy kiépítünk-e olyan kapcsolatot az emberekkel, hogy az esetleges hiányunk feltűnjön nekik. Mert az tény, hogy egy ekkora Közösségben nem tudok mindenkit számon tartani, de az tuti, hogy azt a néhány embert, aki számomra nagyon fontos, annak hiányát mindig észreveszem és megérzem.

Alyr, több embernek hiányoznál, mintsem hinnéd. Lehet, hogy azt nem vennénk észre, hogy nem jössz el egy talira, vagy kettőre, vagy háromra. De ha egyre sem, sőt még a fórumon/cseten is megszűnnél létezni, hát az biztos, hogy felderítő expedíció indulását vonná maga után. :wink: Érdekes, hogy te ezt nem tudod. A kishitűség is szemellenző. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207161 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Gondolatok

Alyr Arkhon írta: Nah egen, szvsz itt van a kutya elesve...
Sokszor elgondolkodom azon "sötétebb" pillanataimban, hogyha holnaptól nem jönnék, akkor vajon hiányoznék-e komolyan bárkinek is, és vajon hány hét alatt felejtenék el, hogy valaha léteztem...
Számításaim szerint nem kell hozzá sok idő...


Tájékoztatlak, ez nem igaz! Egyrészt a Humor-topic lakóinak/olvasóinak többsége sokáig hiányolna, másrészt a KHE-sek házkutatást tartanának nálad, hogy hová tűntél. Ne hidd, hogy olyan egyszerű téged elfeledni ;)

Én is gondolkoztam párszor az elmenetelen, de olyankor valaki mindig tett valamit, amitől maradtam. Akár csak hogy beszélgetett velem, vagy olyat mondott, ami maradásra késztetett... és mindezt úgy, hogy nem tudta, hogy min töröm a fejem :) Ez a szép ebben a társaságban, mindig van valaki, aki egy szóval vagy egy öleléssel megvígasztal :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207160 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Silcucc írta: Az MTT-s társaságról való lemorzsálódás szerintem sokkal inkább annak köszönhető, ha az ember tényleg nem érzi azt, hogy komoly baráti kapcsolatokat épített ki, részben szerintem egy próba saját maga és az MTT felé, hogy vajon keresni fogja -e valaki, ha szép csendben eltűnik, mindenféle dráma nélkül, másrészt pedig lehet, hogy csak egyszerűen nem érzi azt, hogy neki is ott a helye... Mostanában én is elég sokszor érzem ezt, de mikor _Neo felhívott, hogy miért nem vagyok Líthason, akkor nagyot dobbant a szívem... Szóval lehet, hogy azoknak, akik elmaradoznak, nincsenek ilyen _Neo-bátyóik, mint nekem, és lehet, hogy pont ezekre lenne szükség... ;)


Nah egen, szvsz itt van a kutya elesve...
Sokszor elgondolkodom azon "sötétebb" pillanataimban, hogyha holnaptól nem jönnék, akkor vajon hiányoznék-e komolyan bárkinek is, és vajon hány hét alatt felejtenék el, hogy valaha léteztem...
Számításaim szerint nem kell hozzá sok idő...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207157 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gondolatok
A betagozódástól egy kicsit eltérő dolog jutott az eszembe.
Néha igényem van az arctalanságra. Ti nem voltatok így?
Kimegyek egyedül a Voltra, és jól fogom érezni magam, mert jó a zene, a hangulat. Lehet kicsit furán hangzik, de bulizhat egyedül is az ember, és egy ilyen nagyszabású rendezvényen, fel tud oldódni. (úgysem hagyják, hogy eless, mert minden oldalról löknek :D )
Attól függetlenül fenntartom az esélyt, hogy ha ismerőssel találkozom, akkor odaköszönjek neki, és örömködjek nekije... A véletlen találkozások, ilyenkor nagyon feldobják az embert.
Mégis jobban élvezem, hogy kötöttségek nélkül indulok el, és azt hallgatok meg akit akarok, és nem kell odafigyelni másokra.
Talán kicsiben, de az MTTnek is van egy ilyen feloldó funkciója. Elmehetsz 50 ember közé és még ha nem is állsz senkivel szóba, akkor is rádragad egyfajta hangulat...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207151 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Gondolatok
Érdekes, amit Brisa felvetett, a másik társaság, és a választás kényszere... Viszont nem értem, miért kéne választani az MTT és a többi "civil" barát között... Igaz, engem is rá akartak sokáig venni, hogy hagyjam az egész MTT-t a fenébe, főleg, mikor egy-két esemény hatására kissé kiborultam, de valahogy sosem jött össze senkinek, és mára elfogadták, hogy nem tudok annyit lenni velük, mint eddig, vagyis nem minden hétvégémet áldozom rájuk, de ettől függetlenül az erős baráti szálak megmaradtak. Az más kérdés, hogy vannak emberek, akiktől elszakadtam, de az meg szerintem nem is az MTT-nek köszönhető, hanem sokkal inkább annak, hogy nem voltak túl erős barátságok...

Az MTT-s társaságról való lemorzsálódás szerintem sokkal inkább annak köszönhető, ha az ember tényleg nem érzi azt, hogy komoly baráti kapcsolatokat épített ki, részben szerintem egy próba saját maga és az MTT felé, hogy vajon keresni fogja -e valaki, ha szép csendben eltűnik, mindenféle dráma nélkül, másrészt pedig lehet, hogy csak egyszerűen nem érzi azt, hogy neki is ott a helye... Mostanában én is elég sokszor érzem ezt, de mikor _Neo felhívott, hogy miért nem vagyok Líthason, akkor nagyot dobbant a szívem... Szóval lehet, hogy azoknak, akik elmaradoznak, nincsenek ilyen _Neo-bátyóik, mint nekem, és lehet, hogy pont ezekre lenne szükség... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207145 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gondolatok
Vagy csak egyszerűen nekik megvan a maguk társasága tőlünk függetlenül is. És mellettük döntöttek.

Konfliktusok miatt csak nagyon kevesen mentek el innen.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207144 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Gondolatok

Léli írta: Azzal a "problémával" viszont egyetértek, hogy sok régi már nem tud újakat igazán 'befogadni' a baráti körébe, mert "túlterhelődik".


Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy mi van azokkal, akik lemorzsolódnak... Mert erre is van (volt) példa. Ők vajon miért döntenek így?
Elmúlik a "rajongás" a Professzor világa iránt? Aki így van vele, az bizonyára nem is gondolta soha komolyan a dolgot.
Vagy a Társaság nem felel meg neki? Pedig itt mindenki megtalálja a neki leginkább megfelelő személyes kapcsolatokat...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207098 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Gondolatok

Erda niire (Area) írta: pontosan ez fog velem történni táborban is, mindaddig amíg meg nem látok egy másik kétségbe esett arcot, és oda nem megyek hozzá, hogy hogy hívják.... újoncok fohjanak össze. :wink:



csak felismerlek :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207094 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Gondolatok

Sil írta: És ismerősöktől is ciki ilyet kérdezni, hogy "az ott kicsoda?"... arról nem is beszélve, hogy ha megteszem, a válasz általában: "nem tudom"...


Szerintem cseppet se ciki. Legalábbis vannak olyan "aktív-passzív régiek" (aza régóta vannak a Fórumon, de élőben ritkán jelennek meg), akik pl. tőlem rendszeresen megkérdezik, h "az meg ott kicsoda? Az a hosszúhajú srác ottan" meg ilyenek :) És én még soha nem éreztem, hogy ciki volna akár ilyet kérdezni, akár válaszolni rá :) Szóval, csak nyugodtan ;)

Amúgy pontosan ezekmiatt a problémák miatt javasoltam, hogy legyen névtábla a táborban, mert az újoncok tényleg nehezen jönnek oda megkérdezni, hogy ki kicsoda. De névtáblával sokkal eccerűbb, ráadásul már rögtön úgy mehet oda hozzá, hogy "Szia! Úgy tudom, te szeretsz gitározni. Tudod, én is..." és máris tudnak beszélgetni.

Én annó az első talim után rájöttem, hogy ez a társaság nem nekem való :D Aztán Brisa nyakoncsípett és lerántgatott a szegedi Alakuló Konferenciára, és ott rájöttem, hogy azért mégis jobb volna maradni :) Szóval az első tali után egy újonc se riadjon vissza, mert valszeg elsőre télleg elég meglepőek vagyunk, meg minden, de pár tali után már kissé normálisabbak :)

Azzal a "problémával" viszont egyetértek, hogy sok régi már nem tud újakat igazán 'befogadni' a baráti körébe, mert "túlterhelődik". Én is tapasztalom ezt. Hiába, szívesen segítek bárkinek, de már nincs energiám rá, hogy elkezdjek újakat pátyolgatni. [size=9:i36qhjwy]Ennek ellenére elég sokszor megtalálnak engem :) És ilyenkor nincs erőm nemet mondani nekik, viszont nem biztos, hogy beválok "idegenvezetőnek"...[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207079 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Gondolatok

Suhifarok írta: azon kezdtem el tűnődni, hogy mi lesz a táborban...


Én tudom! Majd szépen odamegyek hozzád, a nyakadba ugrok, és le sem fogsz majd tudni vakarni magadról! :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207072 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Gondolatok

Melyanna írta: Anélkül, hogy szétcsetelnénk a topikot: a táborban rajtam is lesz névtábla, hozzám bárki, bármikor odajöhet, sőt szívesen veszem, a magam félénksége okán is (pedig már nem vagyok újonc, csak zárkózott :roll: , de ha odajössz, már zárkózott sem vagyok :lol: )


Megyunk is ß) Tavaly tabor ota alig beszelgettunk, sot...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #207067 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Gondolatok

Erda niire (Area) írta: pontosan ez fog velem történni táborban is, mindaddig amíg meg nem látok egy másik kétségbe esett arcot, és oda nem megyek hozzá, hogy hogy hívják.... újoncok fohjanak össze. :wink:


Nem is vagy újonc... régóta fent vagy a Fórumon + rengeteg hozzászólásod van... legalábbis hozzám képest 8) (sosem gondoltam volna, hogy elérem a 150-et, hiszen az elején még a hozzászólás is nehézkes...)

Anélkül, hogy szétcsetelnénk a topikot: a táborban rajtam is lesz névtábla, hozzám bárki, bármikor odajöhet, sőt szívesen veszem, a magam félénksége okán is (pedig már nem vagyok újonc, csak zárkózott :roll: , de ha odajössz, már zárkózott sem vagyok :lol: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207061 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Gondolatok
pl én mindig azt hiszem hogy mindenki régebb óta regisztrált mint én

és most látom hogy Drizzt 2003 decemberi pedig az hittem 2002 dec

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207056 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Gondolatok
Tuti, mert Lithason még ott volt :D Hála Erunak, mert nagyrészt Kincsőnek köszönhető, hogy egyáltalán el mertem/tünk menni rá! Ő cipelt engem és Eruntale-t, és talán Rohint is. És így bemutatkozhattam és bemutatkozott egy csomó ember, amitől hűde boldog voltam! És tényleg nem harapták le a fejem... :D Pl Drizzt sem, pedig elsőre azt hittem... :wink:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207050 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hát, nem tudom...biztos ? Kincsö elég régen írt a fórumra :) :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207048 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hát igen, ezt én is tapasztaltam... Nagy ritkán eljutok egy talira, és ott egy csomó ismeretlen, új arc (akik persze lehet, hogy csak nekem újak, hisz lehet, hogy ők gyakrabban járnak talira, vagy próbákra)... És csoportban vannak, egymással beszélgetnek... Ilyenkor persze elmegy még a maradék önbizalmam is, úgyhogy az kizárt dolog, hogy odamenjek, hogy "te, hogy is hívnak?". (Pláne, hogy engem szinte mindenki ismer, szóval annak nem sok értelme van, hogy odamegyek és bemutatkozok... Szóval általában beérem azzal, hogy szépen kitűzöm a névtáblámat - amit ma már gyakorlatilag senki nem visel rajtam kívül -, és feltűnően sétálgatok fel-alá, és reménykedek, hogy esetleg valaki odajön, és bemutatkozik...) És ismerősöktől is ciki ilyet kérdezni, hogy "az ott kicsoda?"... arról nem is beszélve, hogy ha megteszem, a válasz általában: "nem tudom"... És persze ehhez még hozzájön az én híresen rossz arcmemóriám is... :roll: Egyébként a fórumon is épp elég nehéz meggyőzni az újakat arról, hogy nem fogjuk leharapni a fejüket, meg hogy ne kérjenek bocsánatot azért, mert hozzá mertek szólni egy témához, de élőben valahogy még jobban félnek, pedig szvsz nincs miért... Nem is egészen értem ezt, mert én nem éreztem ilyesmit az első talim előtt, pedig már akkor is megvolt egy kialakult, összeszokott társaság (ha nem is annyira, mint most), akik többször találkoztak egymással, és akikre felnéztem (és még mindig felnézek). És sokan tartanak attól is, hogy "túl kicsik", de hát Kincső is pl 12 éves volt, és látjátok, nem ettük meg... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207043 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Most nézem vazze...te régebbi vagy itt, mint én :) Mér én mondok ilyeneket ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207042 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Erről csak annyit, hogy már többször is álltunk ott olyanok, akik már nem annyira újak (mert ugye régi énse' vagyok), és találgattuk, hogy ezen vagy azon az összejövetelen (pl. Lithas) kik álldogálnak ott külön, és kérdezgettük egymástól...nagyjából mindenki azt válaszolta ezekre a kérdésekre, hogy nemtom...nem mutatkozott be.
Én úgy gondolom, hogy ha bekerülök egy társaságba, akkor nekem kell bemutatkozni...vagy még jobb, ha bemutatnak ;) , dehát nincs mindig kéznél egy közös ismerős.
Amúgy Milendoria azért nem beszélgetünk, mert ti még a KHE-s próbán is külön ültök. Elsősorban te, mert te szereplő vagy ugye ;)
Lithason meg mire megtudtam, hogy Eneira Eneira (mármint...értitek...), addigra már mentek is el...pfff.
Emlékszem Farsangon annyi embernek mutatkoztam be, és annyian mutatkoztak be nekem, hogy esélyem nem volt feldolgozni ott, hirtelen :) .
Persze a Drizzt Fan Klub alapítóinak a nevét megjegyeztem...meg Eszterét, mer' mindíg a lábamra lépett :) :P Najó az övét tudtam már...
Tényleg én először a kórusos meghallgatáson voltam MTT-sek között...mármint úgy, hogy meg is tudták, hogy ki vagyok. Mit monnyak...kicsit izgultam...a meghallgatás miatt duplán...el is rontottam ;)
De én már ott találkoztam olyanokkal, akikkel mintha mindíg is ismertük volna egymást. Előddel úgy dumáltunk egyből...Szú mondta Vgesztesen, hogy akkor azt hitte, hogy mi már régről ismerjük egymást :) .
Nade ez nem élménybeszámoló...én azt mondom, ha láttok valakit ,akit nem ismertek...még akkor is, ha többen vannak...menjetek oda, és...szia, én ez és ez vagyok te ki a rák vagy ? ;) Utána sokkal könnyebb lesz az egész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207026 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Gondolatok
Neharagudjatok, én is idepofátlankodok... :oops: :oops:

Szóval..... beilleszkedés.......nagy téma.
Leginkább újoncokat ismertem meg az elején, de később vettem a lelkierőt és a bátorságot, és miután megbizonyosodtam arról, hogy Léli nem fogja leharapni a fejem, ha elmegyek, elmentem KHE-próbára.
Jó volt, élveztem, s bár mindenkinek bemutatkoztam, sajnos nem nagyon beszélgettem senkivel. Emiatt senki ne érezze rosszul magát (már ha ez érdekel valakit....), nem hinném hogy ti tehettetek róla, gondolom nektek még nagyon új voltam. Egyenlőre még szemléltem a társaságot. Amit sajnálok egy kicsit, az az, hogy később sem nagyon beszélgettünk. Dejazér még reménykedem, hogy valamikor én is be tudok kapcsolódni.......
Mint újonc, azt szeretném kérni, hogy ha valaki kicsit később érkezik meg a gyülekezőhelyre, akkor ne féljen, és jöjjön oda bemutatkozni!!! Igazán megtisztelő, ha odajössz!!!!!! Tényleg higgyétek el, nem harapunk.
Természetesen majd én is megpróbálok odamenni, de akkor kérlek ne tolakodásnak, hanem max. tudattalanságnak vegyétek "közeledésemet"

Nagyhirtelenjében ennyi......ha eszembe jut még valami, majd megosztom veletek!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207001 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Gondolatok
pontosan ez fog velem történni táborban is, mindaddig amíg meg nem látok egy másik kétségbe esett arcot, és oda nem megyek hozzá, hogy hogy hívják.... újoncok fohjanak össze. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206996 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Gondolatok
Dodiee: én is így érzem! :wink:
És ég a pofámról a bőr, de a mai KHE próbán.....(ahol nézőként voltam jelen) megint nem tudtam odamenni be-mu-tat-koz-ni!! :oops: :oops: Jaahhhj.....ott ültetek egy csoportba, beszélgettetek, nevetgéltetek és képtelen voltam rá, hogy odapofátlankodjak! Most úgy szégyellem magam és azon kezdtem el tűnődni, hogy mi lesz a táborban...
Ne haragudjatok rám!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206889 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Gondolatok

Brisa írta: Nahát Dodie, mennyire más ez, mint amit először írtál. :D Megkérdezhetem, hogy pontosan mi az, ami szorongás vált ki belőled egy ismeretlen láttán?


ööö. igazából nem tudom. azthiszem valami olyasmi, hogy tisztára hülyének fognak nézni(és nem úgy hülyének mint ahogy a barátaim néznek annak néha;) )nem tudok velük miről kommunikálni(még akkor is ha TUDOM hogy van olyan téma, hisz végső esetben itt van a Gyűrűk Ura, mint mentőőv), és hogy öö.. nem tudom. ezt nem igazán tudom megfogalmazni. csak érzem. görcsös idegesség vesz rajtam erőt, hogy ÚRISTEN mennyi új és ismeretlen ember!! nem ismernek, és talán ha megismernek azt fogják gondolni: "Na, kimár ez és mit keres itt, húzzon már a nyákba.. " de ez se a jó megfogalmazás..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.521 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére