Gondolatok

Több
20 éve 3 hónapja #201401 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Mondjuk senki sem tudja igazából, hogy milyen, mert csak azt tudhatja, hogy milyennek látja/érzi magát, de ugye ez elég szubjektív dolog. Amikor látod, hogy valami piros, az ugye bizonyos fizikai és kémiai hatások követkéztében létrejött érzet. Talán nincs is olyan szín ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201397 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Nodlee írta: Sose fogom megtudni, hogy milyen vagyok ):


Azt még nem tudhatod... ;)
Egyébként meg így van min törni a fejed és nem unatkozol... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201362 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Gondolatok
Megmondom, hogy mit gondolok. Többnyire erről vagyok híres.. De ez más... Nem azért nem mondom meg, ha a másik hibázik, mert nem akarom, hanem mert nem is veszem észre. Bonyolult. hagyjuk. Sose fogom megtudni, hogy milyen vagyok ):

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201360 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok

Nodlee írta: 42 rulz... (:
Amúgy én is tele vagyok előítéletekkel, viszont elég hamar belátom, ha tévedtem. Szóval nem dugom homokba a fejem. És általában nálam mindenki pozitívról indul...
Azért van, hogy tévedek. Nem is ritkán. Ha nagyon szeretek valakit, szinte a végtelenségig képes vagyok elnézni a hibáit...


A végtelenségig pedig nem szabad.
Ahogy a csacsi mondja a Shrekben, a barátok attól barátok, hogy megmondják amit gondolnak...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201357 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Gondolatok
42 rulz... (:
Amúgy én is tele vagyok előítéletekkel, viszont elég hamar belátom, ha tévedtem. Szóval nem dugom homokba a fejem. És általában nálam mindenki pozitívról indul...
Azért van, hogy tévedek. Nem is ritkán. Ha nagyon szeretek valakit, szinte a végtelenségig képes vagyok elnézni a hibáit...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201302 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gondolatok
A mostani legjobb barátnőm nekem sem volt először szimpi, amikor bekerültem az új osztályomba 5.-ben, ahol senkit sem ismertem. Aztán fél év után egymás mellé ültettek minket, így elkezdtünk beszélgetni, aztán egymástól függetlenül kb. egyszerre olvastuk a GyU-t is, és azóta egyre inkább elválaszthatatlanok vagyunk. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201290 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én elléggé tele voltam hülye előítéletekkel, de szerencsére olyan jól megdőltek az elmúlt évben, hogy mára alig maradtak :)
de egy csomószor volt velem, hogy valakit nem találtam szimpinek, aztán a megszokott érintkezési körünkön (pl. suli) kívül találkoztunk, és sokkal könnyebben eligazodtunk a másikon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201203 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gondolatok
Erre tényleg nem lehet válaszolni.
Viszont, ha magamból indulok ki mostanában egyre többször fordul elő velem, hogy vki először egyáltalán nem szimpi. Az egyik barátnőmmel is ez volt a helyzet, volt benne vmi amit már nem tudok megfogalmazni, de ellenszenvessé tette számomra. Aztán idővel egy spec kurzusba kerültünk és mivel nem ismertünk mást (egymást is alig), elkezdtünk beszélgetni és egyre több mindenben megtaláltuk a közös hangot.
Lehet, hogy a fura élet fura előitéleteket olt belék, aztán pedig csak úgy rácáfol, nehogy azt érezzük, hogy mi aztán mindent tudunk. Mert nem tudunk semmit, de legalábbis nagyon keveset... Ami talán nem is baj, mert hova veszne a megismerés vágya, ha mindenre tudnánk a választ :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201165 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Ez benn van abban a kérdésben, amire a válasz 42 :)
Nem hiszem, hogy erre konkrétan lehet válaszolni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201161 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Üdv!

Tegnap este, ahogy jöttem hazafelé a buszon az jutott eszembe, hogy hogy van az, hogy bizonyos emberek előszőr nagyon nem szimpatikusak és aztán van egyetlen egy pont amikortól szeretem őket. Egy mozdulat, pillantás, szó, akármi és onnantól tudom őket szeretni, előtte pedig nem.
Más embereknél pedig fokozatosan alakult ki a szimpátia, és észre veszem, már fontosak a számomra. Megint másokat előszőr birok (nem szeretek) szóval előszőr szimpik, utána pedig képes vagyok egyetlen mozdulattól is utálni, megvetni őket. Miért és hogyan van ez?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201052 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én ha nyugalomra vágyok bemegyek a szobámba, vagy (mivel az egy ideiglenes megoldás) bocajjal kimegyek a szembe lévő hegyre/öt kilóméterre lévő tóhoz. Az megnyugtat, és le is fáraszt, mert óriási emelkedők/lejtők vannak az úton, és ráadásul földút az egész. Tavasszal amikor nyílnak a fák gyönyörű, és nyáron, mikor aranylik a búza, és dombokon keresztül aranyló tenger..... olyan szééép.... :embarassed: :triste:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201014 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Gondolatok
én meg kimegyekl az erkélyre..
de ott a kilátás zavar
mert mindenről elveszi a figyelmemet.. :( :(
ott szárnyalok..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201009 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gondolatok

NIMROCCO írta: Én ált. kihúzok a mezőre,ha csöndre vágyom,volt mikor még tanulni is oda mentem :)


Na igen, jó neked mert van mező ahova kimehetsz...

Én vagy a szobámba megyek vagy a kertbe, ott max a kutyáim zavarnak de az meg nembaj.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201007 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én ált. kihúzok a mezőre,ha csöndre vágyom,volt mikor még tanulni is oda mentem :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200945 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gondolatok
Az én rokonságom inkább a pofihuzigálós fajtából való, és óriási rokoni körömből tudtommal mindenkit ismerek., (Nagyszülői hatás. :lol: ) A fiatalabbjával jóban vagyok. :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200701 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nekem nincsene nagynénéim meg nagybátyáim. Nem is ismerem a nagyobb rokonságom. Ám egyszer anya rokonságából előkerült valami unokatesója anyának. Nosza gyorsan ruccnajunk le hozzájuk.
Én nekem semmi bajom nincsen vidékkel, de komolyan, de arra a helyre többet NEM akarok lemenni! A család 5 gyerekből meg két szülőből áll, mostmár mindenki felnőtt, családja van. (ott úgy mennek férjhez a lányok, hogy előbb terhesek lesznek..)
Borzasztó ami ott van, kosz, piszok, undorító.. Ott semmi se fontos.. És rendesen lenézik a Pösti rokonyságot.. inkább le se megyek többet boorzasztó...

Egyébként én se értem, hogy családtagok, hogy bírják ennyire gyűlőlni egymást.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200693 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Gondolatok
én akkor megyek el.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200690 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én akkor megyek haza, ha csendre vágyom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200683 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hát nálunk ugye csomó rokon, na meg mi is Bp. Ergo nem tok hova szaladni előlük, pedig néha csak egy kis csendre vágynék...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200678 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Hát, azért az enyémek hiányoznak nekem, csakhát két dolog is itt tart sokszor, az egyik a suli, a másik meg ti vagytok...legtöbbször a kettő egyszerre. Mondtam nekik, hogy jöjjenek fel ;) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200677 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Gondolatok
Én úgy vagyok vele, hogy minél több időt töltök a családommal, annál jobban (és annál gyorsabban) kiborítanak, nagyrészt az Esgal által leírt okok miatt. Most, hogy már vagy három hete nem voltam otthon, remekül megvagyunk :lol:

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200675 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Jöhetnek ;) Persze én nem is nagyon találkozom a rokonokkal, lévén majdnem mindenki vidéki, én meg ritkán jutok haza mostanában...hiányolnak is :) . És te sem találkoznál velük pont ezért, úgyhogy duplán nyugis lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200673 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gondolatok
Undok rokon témában nekem is van tapasztalat dögivel, de per pill ráadásul egy majdnem rokon az aki az idegeimre mászik. [size=9:13dnh06y]Majdnem rokont értsd- nagynéném élettársa[/size]. Nem elég, hogy a pali egy hatalmas tapló, műveletlen, undoritó, elviselhetetlen dög, még egyfolytában kritizál mindent és mindenkit. Ahogy főzök, ahogy sütök ahogy öltözök és ugyanezt eljátsz anyuval, nagynénémmel, öcsémmel is. Az őrületbe kerget :rmad2: Néha már nem birok magammal és beszólok neki, de akkor meg 1 hétig azon csámcsog, hogy nekem mi bajom van vele... Hát az, hogy mért nem foglalkozik inkábba a saját családjával!!! Főleg, hogy a felesége felgyújtotta magát, mert már nem birta elviselni és van 2 fia, de egyikkel se tartja a kapcsolatot. Nem tudom milyen alapon mer ő bárkit is kritizálni!!! Ráadásul minden hétvégét nálunk töltenek mostanában, mert unatkoznak otthon :x :(
Drizzt nem akarsz velem rokonságot cserélni legalább 1 hónapra? Mit nem adnék egy csöndes és kedves rokoni háttérét... :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200658 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nekem nincsenek undok rokonaim...asszem szerencsés vagyok. Majd igyekezek, hogy én se legyek az :) :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200633 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Gondolatok
És miért vannak olyan rokonok akik élvezhetik, hogyha a másiakt egy családi bulin minden alkalommal megalázhatják, ha mindig beszólnak neki, pedig tudják hogy érzékeny lélek, és elrontják vele a szerencsétlen hangulatát? (én szolgálhatok 2 ilyen rokonnal is) egyikük azt is élvezi, ha a saját gyerekét alázhatja le mindenki előtt
A másiknak meg mindig vannak kedves beszólásai, ezeket különösen akkro szereti elsütni amikor nagyon jó a hangulat)

Miért élvezik néhányan, ha kínozhatják a rokonaikat, akiket elméletileg szeretniük kéne?
Másrészt, meg az egész családból miért hiszi mind azt, hogyha vki (szüleim) otthon dolgoznak (értsd: apámat alig látom a munkája miatt, anyám meg állandóan az irodának kialakított helyiségben ül) akkor mindenre ráérnek? (El tudnál vinni vhova? fel tudnád vinni x-nek ezt a cuccot? el tudod vinni y-t bp-re meg ilyenek) ez azért annyira idegesítő néhány esetben, sőt ahogy nagyobb leszek annál jobban

a külföldiekről annyit h túl régen találkoztam velük, lehet h szerencsére

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200625 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Gondolatok

Esgal írta: az a baj ugyanis a nyugati rokonsággal, hogy egyszeriben elfelejtették, hogy honnan jöttek, úgy viselkednek, mintha nem tudnák, hogy itt is létezik civilizáció.


Pontossan!!!!!! Az én kiálhatatlan rokonaim Ausztráliából szoktak néha "hazaruccanni". Tudom, hogy nem kéne őket nagyon tuálnom, mert anyukám tesójáról, és a három gyerekéről van szó. Az apjuk meghalt autóbalesetben, ami elég nagy tragédia. Anya testvére elég rendes is (csak túúúúl vallásos!) de a gyerekeivel pontosan ez a helyzet.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200620 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Gondolatok
Dae: talán megcsinálhatnátok azt, hogy a képébe mondjátok, hogy oké nem tetszik ami itt van, akkor menj el innen, és ha elmegy, úgy kell neki, elvégre felnőtt. ha segítség kell, talán rá fog jönni, hogy csak az apuikád tud segíteni. nem szabad, hogy az apukád a lelkéért és a jókedvéért cserébe egy olyan emberen segítsen, aki nem igényli azt (bár szvsz igen, csak túl unalmas lehet az élete ha mindent fikáz.).

Esgal: jujj, én ezt biztos nem bírnám elviselni. :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200566 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Gondolatok
/me rokonai külföldiek. Ennek nagyon örülök, tekintve, hogy elég kiállhatatlanok ők is...az a baj ugyanis a nyugati rokonsággal, hogy egyszeriben elfelejtették, hogy honnan jöttek, úgy viselkednek, mintha nem tudnák, hogy itt is létezik civilizáció. Példul múltkor nagybátyám Amerikából felhívott, és elkezdte mesélni, hogy micsoda csodagyerekei is vannak neki, és megkérdezte, ismerem-e Britney Spears-t. :roll: De ők még a jobbik rokonok, ők csak telefonon idióták, a svédek, anyám testvére with family, ide is jönnek évente. Unokatesóm azzal van elfoglalva, hogy fikázzon mindent, ami az útjába kerül, a szülei pedig hivatásszerűen mindent jobban tudnak arról, ami ebben az országban folyik. Meg a nagybátyám a hülye poénjaival... :roll: és még sorolhatnám. Meg volt egy dédnagyanyám, akit hálistennek már nem ismertem, de anyám szerint csak a rosszindulat konzerválta. Régen sem volt egy kedves ember, de egyszer közölték vele, hogy rákja van, és csak félk éve van hátra. Akkor elkezdte sajnáltatni magát, és nagybanm rájátszott az összes nyavalyájára--és élt még vagy öt évet. Anyámékkal lakott, és mindent megtett azért, hogy megkeserítse az életüket. És az már túlment azon, amit a betegsége okán megengedhetett volna magának. Komolyan, szerintem élvezte, hogy kiboríthat mindenkit. Mottó: "Fájjon másnak is!"

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200514 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Gondolatok
Nekem a családom kész katasztrófa (mármint szerencsére csak a távolabbi).
Van egy nagymamám, aki csak a fiait szeret, meg a lányai férjeit (még az ex-et is jobban, mint a lányát). Legutóbb arra panaszkodott telefonon, hogy időskori depressziója van, s ki fog ugrani az ablakon. Nagynéném két (!) órát utazzott, hogy "megmentse". Aztán mire odaért, már el is felejtett mindent, s vidáman cseverészett. Persze ezt most már elnézzük neki, mert 80 éves, de fiatalon sem volt könnyebb ember.

Van egy unokatesóm, aki azzal szórakozta végig az összes nyaralásunkat, hogy lerombolta az önbizalmamat a 0-ig (aztán a mínuszba), szerencsére 4 éve nem láttam. De pont jővő héten futunk össze a drága nagyim 80. születésnapján, kíváncsi vagyok, hogy változott-e.

Szerencsére apukám sogora nem lesz ott, ugyanis neki meg akkora hangja van, s annyit beszél, hogy arra nem találtam hasonlatot. Ráadásul nem köszön nekem, akkor sem ha szép hangosan előre köszönök. Még nem mertem megkérdezni tőle, miért, de ha jól sejtem rangon alúlinak találja, hogy egy nőnek köszönjön....

Ezek után csak áldom az eget, hogy egyik fluggos rokonom sem lakik velünk. Nem tudnám mit tennék, ha valamelyik beköltözne akár csak egy hétvégére is (de mostmár mégis: nem jönnék haza a koleszból :wink: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200511 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gondolatok
Az egyik nagymamám 90 éves, az élete kész kalandregény. néhány éve agyvérzést kapott, azóta nem tud rendesen beszélni. minden szóval megküzd, és rettenetesen bosszantja, hogy nem bírja kifejezni magát, pedig szellemileg teljesen ép. Őt a teste hagyta cserben. A másik nagymamám.. hát, alaposan kiborítja az embert, és erre nem mentség a kora sem! Egyszerűen senki és semmi nem létezik számára önmagán kívül. A nagypapám angyali türelemmel viseli, de én öt percen belül a hajam tépem. És ha visszafeleselek, nekitámad anyunak, hogy ellene nevelt. Anyu meg nem szól erre semmit, de rettenetesen fáj neki. Azt mondja, az öregek tiszteletet érdemelnek, és nekem kötelességem ezt megadni nekik, mégha égbekiáltó hülyeségeket is vagdosnak a fejéhez.
De én nyeljek le mindent tőle? Tudom, hogy nehéz neki is, hogy rövid az idő, amit még együtt tölthetünk, de miért nem hallgat meg? Így egyre ritkábban látogatom meg, pedig csak egy lépcsőn kellene lemennem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.494 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére