A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 6 hónapja #114815 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Helyes! (ahogy Gimli mondaná :-) )
Ez még növekedhet, mert majd játsszák megint :dance:
Jó lenne a 3. résszel megcélozni azt a "ladikot" ott elől...
A LotR- hoz képest egy nagy haddnemondjammicsoda...
Pedig amikor ment, akkor szerettem a filmet. Csak azon múlt a hatalmas bevétele, hogy a tisztelt akadémia megbolondult, és hozzávágott 11 díjat. Hogy mireföl?!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114796 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A TTT szépen araszolgat felfelé a legsikeresebb filmek között a német honlap szerint (a listát frissítettem a hivatkozott oldal alapján):

TOP 10
(összes bevétel világszerte, millió $)

1. Titanic -- $ 1,835.4
2. Harry Potter / Sorcerer's Stone -- $975.8
3. Star Wars: Episode I -- $925.6
4. Jurassic Park -- $920.1
5. The Two Towers -- $889.3
6. Harry Potter / Chamber of Secrets -- $865.8
7. The Fellowship of the Ring -- $862.2
8. Spider-Man -- $821.7
9. Independence Day -- $813.2
10. Star Wars -- $798.0

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114795 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: szerintem is, de előbb most ősszel egyet a TTT bővített változatából, mint tavaly. 8)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114787 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dez írta: Na igen, lehet, hogy megvalósul a trilógia egyszerre levetítése, de az, ha lesz, sajna nem a bővített változatokból lesz...


Én speciel gondolkozok azon, hogy ha kijött mindhárom rész bővített változata, kellene rendezni egy maratoni DVD-nézést. Itt mindhárom részt egyben megnézhetnénk. Majd jövő novemberben eldől, lesz-e valami a dologból :roll:

Eleira: ha emlékszel, az első résznek sem ott van vége, ahol az első kötetnek. Nem csalták el a Két Torony végét sem, csak időbeli problémák miatt nem lehetett továbbvinni a sztorit. PJ így darabolta fel a művet, törődjünk bele.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114783 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csak úgy mellékesen. A GYÚ elvileg 6 könyvből áll. De ha még ezt nem is nézzük, csak azt vegyük észre, hogy Tolkien bácsi nem ott fejezte bé ám a 2. részt, ahol azt P.J. gondolta. Szerintem jobb lett volna, ha nem csalják el a végét. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy én sosem tudnám amúgy elképzelni a 3 részt külön-külön.

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114781 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát mondjuk 9 órát sem könnyű... De legyen igazatok! :D :D Hiszen ezt a 3 filmet valójában egynek kell tekinteni és így teljes a GyU. Azt hiszem, hogy talán PJ is ezért forgatta le egyszerre. A GyU egy film, melyet 3 részben mutattak be és nem egy olyan történet, melyet részek összetoltózgatásával építettek fel. Gondolok itt az összes 2 vagy 3-as sorszámmal ellátott filmekre.

(Lehet, hogy egy kicsit zavarosan fejeztem ki magamat, de remélem értitek, hogy mire gondolok :oops: :oops: :oops: )

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114764 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dez írta: Na igen, lehet, hogy megvalósul a trilógia egyszerre levetítése, de az, ha lesz, sajna nem a bővített változatokból lesz...


12 órát nehéz is lenne mondjuk végigülni...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114751 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Na igen, lehet, hogy megvalósul a trilógia egyszerre levetítése, de az, ha lesz, sajna nem a bővített változatokból lesz...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114726 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Én ebben a dologban teljesen bizonyos vagyok.
Nem sokszor, de le fogják adni egymás után. A DP-i mozi biztosan...
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114715 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ivó:
Elvileg ha kijön mindhárom rész akkor Új-Zélandon meg az amcsiknál tervezik azt hogy leadják az egész trilógiát egymésután egy nap. Elképzelhető hogy ez a drága kis országunkban is megvalósul. Bár azért túlzottan nem bízom el magam eziránt...

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114695 Írta: Swen
Swen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ilmen írta:
Swen, azt hiszem te vagy a legmázlistább közülünk. :itscool:


a GYU szempontjából tényleg jó. de amikor az ember már 66-odjára lát több filmet köztük a Henry Kóklert az már sok(k) :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114615 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony


Ha nem baj, megpróbálok berakni egy KÉT TORNYOS képet.
Mégegyszer, bocs, ha baj. :oops: :oops:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114594 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

bersel írta: Eddig 4-szer néztem meg moziban a TTT-t és 3-szor a FotR-t de azt sajnálom, h egymás után nem adják le vmelyik moziban! Én biztos elmennék egy ilyen vetítésre! Az itthoni mozizást meg nem is számolom, egyszerűen annyiszor néztem meg (vagy bele) ahányszor csak volt időm!


Mi azt tervezzük, ha meglesz mind a 3 rész (lehetőleg bővítettben) : monstre mozizást fogunk otthon tartani! Végre egyben az egész történetet megnézhetjük!!!!! KIRÁLY lenne!!!!!! 8)

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114556 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Annyira feltűzeltetek, hogy azt hiszem legalább még egyszer meg kell néznem. :D :D A FotR csak 2x láttam moziba, de ha ezt a tendencia megmarad, akkor a 3. részt legalább 5x.
Már számolnám a napokat a bemutatóig, ha tudnám, hogy pontosan mikor is lesz. :(


Swen, azt hiszem te vagy a legmázlistább közülünk. :itscool:

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114434 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
tök király!!!!!!

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114417 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Eddig 4-szer néztem meg moziban a TTT-t és 3-szor a FotR-t de azt sajnálom, h egymás után nem adják le vmelyik moziban! Én biztos elmennék egy ilyen vetítésre! Az itthoni mozizást meg nem is számolom, egyszerűen annyiszor néztem meg (vagy bele) ahányszor csak volt időm!
Mondjuk ahova járok (suliba) szerencsére nem vagyok egyedül, de szerintem aki szerint ez dili, az még nem rajongott semmiért se az életben!

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114223 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Swen :

Megnyugtattál. Nagy mázlista vagy hogy moziban dolgozol. Nyárra azt terveztem hogy moziban dolgozzak de hát ahogy elnézem képtelenség hogy bejussak valamelyikbe.
Najó most egy ideig nem írok mert mindenhol az én pofám láttszik

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114219 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Látom mindenkit nagyon feltüzelt a kérdés.
Engem mindig "cikiz" egy-két osztálytársam, de nekem ez jól esik. :wink: Szeretek különcködni.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #114209 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát legalább egyszer még én is megnézem moziban. DVD ide vagy oda, azért nagy vásznon az igazi! :itscool: Úgy néz ki, a tolkien-rajongók tartják el a mozikat :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114205 Írta: Swen
Swen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ghargoqurk írta: Mindig azt hittem hogy valami betegség az hogy a Fotr-ot 11-szer a TTT-t eddig 10-szer láttam moziban. Aztán megnyugtattak hogy nem ezzel sokan így vannak erre itt ahogy olvasom mindenki kevesebbszer látta most akkor mégiscsak bennem van a baj ? :oops: Na mindegy az megnyugtat hogy akivel a Fotr-t láttam utoljára az 15-ször látta azt hiszem moziban. Hát a fanatizmus sokmindenre képessé teszi az embert.
Az egyetlen baj az hogy néha már összekeverem hogy mi van a könyvben másképp mint a filmben, jó persze ezek csak apróságok de akkor is. Épp ezért mégegyszer elkezdem elolvasni


Megnyugtatlak Gharg, én többször láttam :) . A 2 és fél hónapig amig játszották, gyakorlatilag mindennap néztem, mivel moziban dolgozom, ugyhogy pontosan nem tudom megmondani hányszor, de soxor:). Azóta meg van CD-n, most azon nézem:). Ugyhogy ha szerinted betegség akkor nem vagy egyedül:))

bye
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114196 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mindig azt hittem hogy valami betegség az hogy a Fotr-ot 11-szer a TTT-t eddig 10-szer láttam moziban. Aztán megnyugtattak hogy nem ezzel sokan így vannak erre itt ahogy olvasom mindenki kevesebbszer látta most akkor mégiscsak bennem van a baj ? :oops: Na mindegy az megnyugtat hogy akivel a Fotr-t láttam utoljára az 15-ször látta azt hiszem moziban. Hát a fanatizmus sokmindenre képessé teszi az embert.
Az egyetlen baj az hogy néha már összekeverem hogy mi van a könyvben másképp mint a filmben, jó persze ezek csak apróságok de akkor is. Épp ezért mégegyszer elkezdem elolvasni

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114194 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ilmen írta: Ti hányszor láttátok a TTT?


Ha jól emlékszem, ezeddig hétszer... de még megfogom "párszor" nézni... :wink: (a FotR-t kilencszer láttam moziban, itthon, táborban meg egyéb helyeken meg meg sem tudom számolni... 20 fölött van, az biztos... :D )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114193 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én moziban 2x láttam és otthon az első másfél órát kétszer. (A másik felével Szméagolom szenved...)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114186 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A FotR-ra már nem emlékszem, hányszor láttam moziban, de a TTT-t 4x. (Premier előtti, premier, +2, de mióta nem lakok Pesten, sajna csak videón nézhetem a TTT-t. :cry: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114158 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mióta megvan DVD-n a FOTR meg a LOTR azóta csak otthon de azt már számolni se tudom: ezzel a barátommal, azzal a barátommal, egyedül, mindegy, ahogy jön... :lol:

Moziban 4x láttam a TTT-t, a FOTR meg csak! 2x. Érdekesen lassan indultam be a filmre, pedig az 1. részt úgy néztem végig elöször, hogy közben végig a párom kezét szorongattam, annyira izgultam, mert olyan sodró lendületű volt elöszörre. :P

A DVD-ről, videóról azt tudom, hogy tavaly aug.8-án jelent meg kinnt, pont Bécsben voltunk ugyanis és ott láttuk. De úgy emléxem sokkal később jött be hozzánk?

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114153 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
De jó!Nem vagyok lemaradva a 3 alkalmammal!!!
Mikor lesz meg nekem is otthon???!? :crying:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114127 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én kétszer láttam moziban, otthon nagyjából ötször-hatszor (idáig), de úgy kéthetente mindig megnézem egyszerre a két részt... (Mikor befelé indulok a szobámba, hónom alatt a videókazival, a szüleim már nagyokat mosolyognak... :D Már megszokták...)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114114 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én moziban két és félszer :twisted: láttam... aki ott volt az ominózus Jégkorszakos mozizáson, az tudja, miért az a fél :P Otthon egyszer néztem végig, de Haldír bevonulását Helm szurdokba és a halálát számtalanszor 8) De hétvégén újra megnézem moziban [size=9:jxjrq5i9](Haldír triumvirátus rulz :P )[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114112 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az egész filmet csak 1x moziban. De több részletét többször láttam már...
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114110 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én eddig ötször láttam moziban, hatodszorra szombaton nézem meg, és megvan CD-n is ;)

Ami tök érdekes, hogy amúgy elég nehezen bírom ki a másfél-két órás ülést mosdó nélkül más filmeknél, de a GyU-nál még sosem kellett kimennem a teremből ;)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.119 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére