Humor

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #121336 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Sesy Olórea, csak amiért kérted.. (

a paródiámra nem reagál senki...

)

Egy szomorú nap

Ez a rész -én legalábbis így fedeztem fel- nagyon aran!!!

Valamelyik nap

Csöves!! Ez yoo... :-) ))

harmadnap


Nekem a harmadnap tetszett a legjobban! Ügyi vagy.
Bár, lenne egy kérdésem. A "valamelyik" napnál direkt ezt akartad írni, -a vicc kedvéért- hogy valamelyik nap? Csak úgy felötlött bennem ez a kérdés. Na mind1.

4. nap

ez nekem nem tetszett annyira, mint az első 3, de a csöves neve nagyon !

Később

ide, vagyis ehez a részhez is lenne 1 kérdésem. [size=9:2vnufgnr](ha szabad)[/size]
Miért hagyta(d?) magad kipateroltatni?

Sokadik nap

ez tetszett -nekem- a 2 legjobban!

De talán még lehet valami a dologból

Király.
:!: talán ma beteszem a mória show 5 részét :!:
amúgy milyen lett a mória show 1,2,3,4 része? csak azért kérdem, mert minden véleményt meg szeretnék hallgatni, ha lehet

utólag: Sesy, remélem a kérdéseimre válaszolsz!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121276 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Elkelne egy kis segítség. Már több helyen is előfordult a "csúcsos süveg trükk", és nagyon ismerős, de fogalmam sincs, mi az. Gondolom, viccesnek kellene lennie :roll: . Valaki elmondaná nekem? Légyszíves!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121249 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Humor
Gollamos képeslap

Szegényke... :roll:

[size=9:3h2wivwe]A paródiámra nem reagál senki... :bawling: [/size]

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121195 Írta: Fircorwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121188 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
No, és akkor itt a folytatásom is, amit gondolom érezni lehet: hamarosan vége lesz ( de csak egy időre, mert a folytatás alapötlete már megvan: Frodó és Szauron lesz a Középpontban). Na, de addig is: Lórien


Ezután körbeültünk és tartottunk egy kis megbeszélést, majd Haldírnak beszámoltunk mindenről, ami eddig történt velünk és, hogy most Lórienbe tartunk, hogy visszaváltoztassuk Gimlit. Közben Szarumánékat a tündeharcosok felügyeletére bíztuk.
- Óhh a gaz Szarumán! Képes volt Gimlit selyemfiúvá változtatni?! – dühöngött Haldír. A 2000 tünde harcos kivételével, akik elvoltak magukban. – Veletek tartunk, hogy segítsünk és hazatérjünk. – mondta.
- Akkor nincs vesztegetni való időnk. – állt fel Legolas. – Induljunk azonnal. Irány Lórien! – mondta, és Haldír összeszedte azt a sok szép tünci fiút, akik egyszerre dobogtatták meg a szívemet…


Hatalmas sikoly rázta meg Lórien erdejét az aranyló éjszakában. Galadriel égnek álló hajjal, és szakadt trapéz nadrágban és pici topban rohant lefelé az egyik hatalmas lépcsőn, és folyamatosan sikongatott. Nyomában egy hosszú, sötét hajú férfiú üldözte, kezében egy hatalmas valamivel. Nem más volt ő, mint Gimli, vagyis Gilior. Őt viszont meg Celeborn üldözte, kezében ősi kard, vele együtt még négy tünde. Egész Caras Caladhont rettegésben tartotta Gilior, és mivel Haldír és serege nem volt, így kevesen is voltak, akik szembe szálljanak Giliorral.
- Várj! Szerelmem! A tükröd! – kiáltotta Gilior, közben Galadriel hátra nézett, és látta, hogy Gilior egy hatalmas fémtányért himbál ide-oda. – Szerelmem! Én vagyok az! Gimli! Vagyis az voltam! Gilior vagyok! – kiáltott, majd elvágódott, és legurult a lépcsőn, egyenes Galadrielbe, és most már ketten gurultak lefele.
- Galadriel! – kiáltott szintén Celeborn. – Gilior! Ezért még meglakolsz! – és eközben Gilior és Galadriel leértek a lépcső aljába. Celeborn utána érte őket, és megragadta Giliort.

Közben mi már Lórien határain voltunk, és beértünk Caras Galadhonba, ahol hatalmas sikolyok és ordibálások rázták meg az egész környéket.
- Óhh jaj! Ne! Elkéstünk! – mondta rémülten Gandalf, és mi, meg Haldír a hangok irányába futottunk, ott hagyva a tünde harcosokkal Szarumánt és Grímát egy időre. – Ha megszöknek, levágatom a hajatokat! Tövig! – kiáltott vissza Gandalf, és a tündeharcosok nyeltek egy nagyot. Aztán mikor odaértünk, láttuk, hogy Celeborn harcol Giliorral, és Galadriel meg ide-oda ugrálva sikongat, és Celebornt bíztatja. Celeborn most a dühtől majd szétrobbanva letépi magáról a palástját, és neki esik Giliornak még egyszer, aki eme piciny szünetben próbálta helyre tenni a frizuráját.
- Ez az! Üsd, vágd! Nem apád! Vágd le a haját! Vágd le a haját! – szurkolt Galadriel. Ekkor Aragorn, és Haldír is előrántotta kardját, segítségükre volt még Legolas.

Közben Szarumán kiszúrt egy szökőkutat tőle nem messze.
- Eljött a mi időnk Gríma. – súgta Szarumán, és megbökte szolgáját.
- Mire uram? – kérdezte Gríma.
- Tudod te. – válaszolt Szarumán.
- Nem. Nem uram. – mondta Gríma és bambán a mesterére nézett.
- Dehogy nem. – mondta Szarumán.
- De tényleg nem tudom uram. – értetlenkedett Gríma.
- A nénikéd! – szidta Szarumán, és erre néhány tünde harcos gyanakvóan rájuk nézett, Szarumán meg csak rájuk mosolygott. – Nyjjeeeee….. annyian vagytok, mint az oroszok. – mormolta Szarumán, és Gríma meghúzta Szarumán ruháját.
- Nekem nincs nénikém, uram. Maga az egyetlen élő rokonom. – mondta.
- Kuss! Nem vagyok a rokonod! Mi vagyok én? Béka királyfi? – dühöngött Szarumán.
- Nem mester. De kik azok az oroszok? – kérdezte.
- Kommunisták. – válaszolta Szarumán.
- Mi? Vúdisták? – kérdezte Gríma.
- Kuss! Fogd már be! Nem vúdisták, hanem kommunisták! – válaszolt Szarumán, közben a tüncik egyre jobban méregették őket.
- A tündék? Nudisták? – kérdezte Gríma, de Szarumán már képes lett volna megfojtani. De inkább nem tette, mert oda lépett egy tünde.
- Csendben maradnátok? – kérdezte, és kihúzta magát.
- Persze. Persze. Csak had igyak egy korty vizet, mert kiszáradt a torkom, és halálomon vagyok. – nyöszörgött, mint egy megfáradt öregember, és a kút felé mutatott.
- Abból te nem ihatsz. Az szent kút, és abból csak tündék ihatnak. – mondta a tünde.
- De be kell vennem a gyógyszeremet. – nyöszörögte Szarumán, és közben szemében ravasz fény csillant meg. – Ha meghalok, a te lelkeden szárad, és akkor Fehér Gandalf téged büntet majd. – mondta, és a tünde kénytelen volt engedni.
- Jó. Majd tünde Domesztosszal kitakarítjuk. – válaszolta, és a kút felé bökte Szarumánt.
- Ostobák. – gondolta magában Szarumán, és a kúthoz botorkált, közben az instant zacskók után nyúlt, és áldotta magát, hogy kettőnél több zacskót tartott magánál. A tünde folyamatosan figyelte. – Csak a gyógyszerem. Több adagot kell bevennem. – mondta, majd próbálta kinyitni, de nem ment. – Gríma. – szólt, az meg bambán odanézett. – Gríma. Gyere, segíts kinyitni. – mondta, miközben fogával próbálta eltépni a zacskót. – Óhh, hogy a Szauron tekintete csapna bele! – dünnyögte halkan, közben az egyre hangosabb kardcsapások és sikolyok irányába nézett.
- Mond jó uram, miben segíthetek? – kérdezte Gríma, de a tündék csak nézték.
- Meg vagy már a gyógyszereddel? – kérdezte a tünde.
- Azt ki is kell bontani! – válaszolt Szarumán, és Gríma kezébe nyomott egy zacskót. – Harapd le. – mondta neki.
- De mit uram? – kérdezte.
- Ostoba! Harapd le! – mondta ingerülten, majd egy nagyot kiáltott.
- Mhi a ba’ uram? – kérdezte ijedten Gríma, miközben szájából a zacskó lógott ki.
- A fogam! – ordított a fájdalomtól Szarumán, és Gríma látta, hogy a jobb oldali metszőfoga hiányzik.
- Mi az? – jött oda a tünde, és Szarumánt fenyegetően megbökte a fegyverével.
- Semmi. Csak a fájdalom. Az hasított belém. De már sikerült kibontani a gyógyszeremet, és beveszem. – mondta Szarumán görnyedten. Ekkor Galadriel eddig még soha nem hallott, rémisztően vékony és hangos sikítása szakította be a dobhártyájukat. A tünde elfordult, és Szarumán kapva kapott az alkalmon, és a már kinyitott Instant Uruk-hai zacskó tasaknak a tartalmát a szökőkútba öntötte. Mikor a tündék visszafordultak látták, hogy a kútból náluk jóval magasabb uruk-haiok másznak ki, néhányuk meg is csúszik a vizes kövön, és egyre több, és több, és több, és csak Szarumánnak engedelmeskednek. Közben Szarumán odanyomott még vagy 10 zacskót az egyiknek, hogy bontsa ki, és öntse a kútba. A többiek addig a tündék ellen rohantak, és megkezdődött a harc Caras Caladhonban.
- Fegyverük nincs, uram? Hogy győzhetnénk le a tündéket nudista urukokkal? – kérdezte aggódva Gríma, de az nem is foglalkozott vele. A 10 zacskó tartalma által még legalább 250 uruk-hai mászott ki, és támadtak a tündékre. Szarumán addig néhányukkal próbált kimenekülni.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121187 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Arwena: Boldog Szülinapot!!!!!

Ja, és a napló: aranyos :) :) :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 12 éve 9 hónapja #121185 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
-

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121170 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor
Ja, és Manndil: Ezek a képek... ezeken tényleg csak sírni lehet... :evil: :bawling: :crying:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121169 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Humor
Mae govannen!
Négy napig nem tudtam nethez jutni, így csak most reagálgatok:

Theala Vandron: Nem sok időm (szinte semmi) van most az íráshoz sajnos, de igyekszem.
Sötét Úr: "viszontprivi" ment...
Ellana: Tetszenek a "rövidkönyvötletek", meg a többi is. Úgy emlékszem, régebben már volt ilyesmi ide felrakva, azok is jók voltak, de azt nem tudok, ki írta.
Mimóna: mennyi idő alatt írtad ezt be? (komolyan kérdeztem; tehát választ is várok :) )

Majd még lehet ma este írok be egy kis humort. A GyU-hoz nem sok (semmi) köze van, de ilyenek is szktak itt lenni. (mármint hogy semmi köze hozzá.)

Na, helló!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121007 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Humor

Estel Adániel írta: Igen, igen, ismerősek... ;)
Ezek a hírhedt NAGYON TITKOS NAPLÓK, amiket már nagyon régóta ismerünk, bár az újabb részeket (Aragorn naplója folytatás, Théoden) asszem, még nem láttam lefordítva, úgyhogy nem hiába tetted be. :D
KÖSZÖNJÜK!! :itscool:

De igen, Estel, azt a két újat Áfi fordította le, itt, és újra be is idéztem nemrég, ha jól emlékszem. :roll: :wink: (Az újak közül csak a Legolas II. nincs lefordítva. :cry: )


Megjegyzés: Az az egyik osztálytársam találta a neten -dolog pedig szintén itt történhetett, ebben a topicban... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120980 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
SÚ: Köszi a tippet, remélem megtalálom! :wink:
[size=9:toamk3c5](Alyr: folytasd!!! SzSzSz! :wink: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120979 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Amit vártatok..


Mória show- avagy Arwen utcai találkozása

- Jó este harminchat perc hajnali 2 óra, mi? Hisz én mindig tudom, hogy mikor kell levezetni egy műsort! Ilyenkor ártatlan emberkék nézik a tv-t, abban is az én műsoromat, hát nem csodálatos? Hölgyeim! De hisz, ne ilyen kis apróságokra fecséreljük a szavakat, így hát jöjjön, jöjjön, jöjjön Pedofíliáról egy kis szó, régi osztálytársam, aki még mindig haragszik rám, mert isibe többször be akartam magammal együtt tuszkolni egy üres terembe. Akkor hát várjuk vendégünket, Arwent! Arwen, hogy érzed magad? Olyan sápadt vagy, mintha terhes lennél!?
- Szióka, ne aggódj, ez csak állterhesség. Be akarom csapni Gollamot, ő meg azt hiszi, övé a gyerek!
- Pont Gollammal kellett kavarnod? Ott állt a hátad mögött Legolas!
- Legolas az unokaüküktestvérem, azzal még se franciázhatok!
- Nem is tudtam, Arwen, hogy az unokaüküktesvéred Legolas! Igazad van, azzal te nem hetyeghetsz! De te mindenkivel képes vagy hetyegni!
- Azért nem mindenkivel, pl. a trollokkal még soha sem csináltam. Pedig nagyon izgatóak!
- Na még csak az kéne, mindjárt szólók apádnak!
- Jajj, ne, csak neki ne!! Ha megtudja, hogy becsapom Gollamot, az unokaüküküktestvéremnek a gyerekét, kitekeri a nyakam!
- Én megmondtam! Te mindenkivel képes vagy hetyegni!
- Már mondtam! A trollokkal nem csináltam! És nem is vagyok terhes!
- Értem, tehát akkor nem vagy terhes. De viszont harminchat kilót híztál! Mire véljem ezt, kis gombóckám?!!!
- Nem vagyok a gombóckád! Hisz én a füvesi kiskecskéd vagyok!
- Ok! Csúf arcodról lefagyott szép mosolyod, s ez micsoda itt-he?
- RÚZS! A sarkon vettem egy bácsitól! Női ruhába volt öltözve, így hát gondoltam, megkerestetem vele a Hunyadi kettest! Aztán bevitt valamilyen szobába. Gondoltam az a Hunyadi kettes. Kábultan jöttem a stúdió felé. Szép kis történet mi?
- Szegényke!! Akkor hát ezért híztál!?
- De hogy is! Azért híztam, mert már untam, hogy olyan cérnavékony vagyok, 72 kilósan!
- De te nem vagy félig roma?
- Nem, nem, szerintem ez csak egy pletyka lehet. Egyszer nyilatkoztam a sajtónak, és gondolom elterjesztették. Ezért nem szeretek nyilatkozni.
- Hááát, azt hiszem, már mindent megtudtunk felőled, Arwen! Igazán nem szerettem volna, hogy te gyere el, de hát ez van.
- Jó napot kívánok, örömmel jelentem, hogy megkerestem a nagynénémet, és itt van közöttünk, látják? A show egész jó lett, meg minden!!! –jelentette be a stúdió IGAZI riporternője.

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120975 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Humor
Igen, igen, ismerősek... ;)
Ezek a hírhedt NAGYON TITKOS NAPLÓK, amiket már nagyon régóta ismerünk, bár az újabb részeket (Aragorn naplója folytatás, Théoden) asszem, még nem láttam lefordítva, úgyhogy nem hiába tetted be. :D
KÖSZÖNJÜK!! :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120954 Írta: Mimóna
Mimóna válaszolt a következő témában: Humor
A TARTALOMÉRT TÉNYLEG NEM VÁLLALOK FELELŐSSÉGET!!!!!!

De azért érdemes végigolvasni!!! :twisted: :twisted:

Nekem Trufa naplója a kedvencem... mert az nem olyan durva...
Főleg a célkeresztes...
Meg a móriai tánc..... 8) :lol: :D :oops: :twisted: :twisted:

"Légy önmagad, úgyis elég hülye vagy!" - holland közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120953 Írta: Mimóna
Mimóna válaszolt a következő témában: Humor
Sziasztok!
Ezt az egyik osztálytársam találta a neten! (A tartalomért felelősséget nem vállalok, szó szerint van! :lol: )
Nem volt se időm, se türelmem kicsillagozni, úgyhogy bocsi!
(Remélem emiatt nem vág ki a fórumról senki!)

Arathorn fia Aragorn Titkos Naplója
1. NAP
Leöltem 4 Gy

"Légy önmagad, úgyis elég hülye vagy!" - holland közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120931 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Thalea: :itscool: A 47. Nap halálos! amikor összeverekednek :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120930 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: Humor
Ellana: Fájsz, de nagyon! :bawling:
Melethlin:VALASÁGSHOW-T AKAROK! :bounce:
Írtam egy hasonlót, mint Sünee, fogadjátok szeretettel (vagy ne)! :confused2:

PETER JACKSON TITKOS NAPLÓJA

1.nap:
Elolvastam a Gyürük Urát. Jó filmet lehetne belőle csinálni. Megyek, megírom a forgatókönyvet.
Később:
Megmutattam a forgatókönyv vázlatát egy szakmabeli barátomnak, aki sírógörcsöt kapott, majd elájult, miutám elolvasta. Nem tudom, mi baja van!? Szerintem így jó!

5.nap.
Megkezdődött a szereplőválogatás.Egy darabi minden rendben ment, amíg be nem jött Elijah Wood, aki Frodó szerepére jelentkezett. Mikor rámmeresztette azokat a gülükék szemeit, elszédültem. Gyorsan kinyögtem, hogy övé a szerep, aztán kirohantam a mosdóba. Meggondolatlan voltam. Most majd az egész forgatás alatt a kigúvadó szemeit kell néznem.

12.nap:
Vége a szereplőválogatásnak. Nem mindennapi csapatot sikerült összehoznom. Úgy néznek ki, mintha az Addams Family karikatúrái lennének. Na, nem baj, majd a számítógépes technika segít rajtunk. Megyünk Új-Zélandra forgatni.

14.nap:
A dolog nem is olyan egyszerű, mint gondoltam. A kijelölt helyszínen tetovált bennszülöttek és természetvédők rohangálnak. Utóbbiak azon balhéznak, hogy letapossuk a füvet. Na és, majd kinő. Egyébként nem tapossuk, hanem szívjuk.
Később:
Liv végzett a természetvédőkkel. Megjelent előttük bikiniben és közölte, hogy semmi baja nem lesz a fűnek, ő viszont délutám bemegy a városba... a bennszülöttek még mindig itt vannak. Hadd maradjanak, rájuk fér egy kis művelődés!

30.nap:
Arra nem gondoltam, hogy itt kell megtanítanunk az egész társaságot lovagolni, kardozni, íjászkodni, tündéül beszélni! Sohase fogunk elkészülni!

47.nap:
OK. Most már mindenki tud mindent. Kezdhetünk forgatni.
Később:
Orlando és Viggo csúnyán összevesztek, le kellett állítani a felvételt. Ott
kezdődött a dolog, hogy Viggo kiröhögte Orlando szőke parókáját. Orlando visszaszájalt, hogy Viggo olyan büdös, hogy a vaddisznók hanyattesnek a közelében. Azóta is ütik egymést.

48.nap:
Nagy hiba volt Orlandonak íjat adni. Kishíjján keresztüllőtte Viggót, de ő elhajolt előle. Így a nyíl szegény kameramant találta el.

50.nap:
Közöltem velük, hogyha így folytatják, nem lesz filn és a gázsiról is lemondhatnak. Azonnal abbahagyták. Végre kezdhetünk forgatni. Most egy időre abbahagyom az írást és minden erőmet a filmre koncentrálom.

650.nap:
Befejeztük! Megyünk haza! Nincs más dolgunk, mint besöpörni a pénzt!
A legjobb az egészben, hogy nem kell többé látnom Elijah gülüszemeit.

700.nap:
Jobban sikerült, mint vártam. Kaptunk Oscart.
Később:
Orlando fejbeverte Viggot az Oscarral, mikor az azt mondta neki, hogy a szobor színe nem illik a szeme színéhez. Bizonyos dolgok sosem változnak.

Na, milyen? :?:
Attól tartok, Peter Jackson nem örülne neki! :mad2:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120913 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Humor
Van itt valami szösszenet féle, talán megteszi.

Középfölde legrövidebb könyvei:

Szauron: Divatos öltözködés
Frodó&Samu: Tájékozódás az Emyn Muilon
Gollam: Beszéljünk tisztán, érthetően!
Nazgulok: Úszásoktatás

Aranyköpés:
Theoden: Gandalf jobb, mint egy plasztikai sebész, és még ingyen is van!

Középfölde leghosszabb könyvei:

Szilszakáll: Ent-nyugori szótár
Papsajt Ászok: Frodó úr, kérem...

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120910 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal, nagyon kiraly!!! :lol: :lol: :lol:
Foleg a tereros resz :D

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120907 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: haláli mint mindig :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120905 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Cirith Ungol, folytatás

O: KI a Frodó???
O2: Nincs itt Frodó nevű!
O: De valakit ezen a néven szólongatnak!
O2: Nem lehet, hogy te vagy az?

(Már éppen egymásnak esnének amikor felbukkan a Banyapók, a szemei szikráznak, méghozzá szó szerint. Az orkok bemenkülnek a toronyba, bezárják a kaput, kikapcsolják a fényreklámot, és kiakasztanak egy táblát: Átmenetileg az épület lakatlan. Teljesen Lakatlan! NINCS ITT SENKI!!! A Banyapók döbbenten néz... Aztán legyint, és visszasétál a barlangjához. Ma sem kap fogpiszkálót)

S: Hmmm... ezek gyorsan eltűntek... ne félj, Frodó, megmentelek!

(Odasétál a kapuhoz, és döbbenten látja, hogy résnyire nyitva van. Kinyitja, a kapu mögött két madárszerű lény, a fejükre dizájnos mátrix-napszemüveget húztak. Láthatóan valaha részét képezték a modern védelmi rendszernek, itt-ott még látszik a fotocellák és lézerek maradványa, amiket valaki damilszálakkal pótolt. Samu elindul, ám hasraesik egy damilban. A madarak megszólalnak)

M: Állj!
S: Hiszen fekszem...
M: Állj!
S: Áhhh... (feláll és elindul)
M: Állj! Jelszó!
S: Itt is? Mindenütt csak jelszó...
M: Mondd a jelszót és lépj be!
S: De mi a jelszó?
M: Nem tudom. Senki se tudja. Mindenki a pénzes megoldást választja.
S: Pénzest?
M: Adsz egy ezüstöt és nem láttuk egymást...
S: Aha...

(előbányász egy ezüstt és a madár csőrébe teszi. Aztán belép. Odabent hihetetlen felfordulás, a rulettkerekek szétszórva, a számok alatti mágnesek kis kupacokat alkotnak a földön, kártyalapok mindenütt. A falon vérrel felírva: Éljenek a nazgulllll.... Alatta egy morguli ork fekszik, a hátából kiálló mérgezett nyíl azt mutatja hogy hősies halált halt, akárcsak egy helyi, íjjal a kezében, aki viszont két dobókocka alatt nyögdös. Samu odalép hozzá)

S: Hol van a hobbit?
O: Mondtam hogy nem szabad ennyire ólmozni a kockákat...
S: Hol a foglyotok????
O: A foglyok a pincében vannak...
S: Köszi...

(Lemegy a pincébe, a hatalmas börtönben Frodó fekszik igencsak készséges, igen kevés ruhát viselő és igen csinos hölgyek között. Samu döbbenten nézi, szinte ki se látszik a lányok alól...)

S: Frodó úr!!!
F: Jé, szia, Samu!
S: Frodó úr!
F: Lányok, bemutatom Samut... vegyétek kezelésbe...
S: De...



Gondor földjén

G: Ez itt már Gondor földje.
P: Sűrű árnyak mezeje...
G: Nem!!!
P: Jóvan, csak vicceltem...
G: Ilyenekkel ne viccelj...
P: Mért ne?
G: Mert ne...
P: Azt hittem csak a korbáccsal nem szabad... jaaaaaaj! tegyél leeeee!
G: Ki. Ne. Mondd. Még. Egyszer. Ezt. A. Szót!!!!!!!!!!!!
P: Mármint melyiket? Jaaaaaaaj....


Dúnharg, seregszemle

Th: Katonák!
É: Ajaj... nem mondta hogy beszédet is mond...
A: Mi bajod a beszéddel?
É: Nekem semmi... neki az hogy nem tudja abbahagyni...
Gi: Hogyhogy?
É: Attól félek, egypár héttel csúszni fog ez a háború...
Th: Azért gyűltünk itt össze...
Gi: Csak a kincstárba ne menjünk...
T: És... inkább az élelmiszerekhez se...
Arw: De akkor hova?
É: Van erre egy szép kis hely.. úgy hívják, a Holtak Ösvénye...
A: Hmmm... És mi van ott?
É: Régebben kultikus temetkezési hely, manapság a Vérkommandó áldozatait hordjuk oda...
Gi: Jó büdös lehet...
É: A Vér illata...
Vééééééér!!! VÉÉÉÉÉR!!!!!
A: Ajaj... megint kezdi...
Th: A Háború nagyon fontos dolog! Gondornak segítség kell, és nem utolsósorban tartoznak is nekünk...
A: Gondor tartozik nektek?
É: Régi dolgok ezek...
Arw: Hé, mért lett sötét?
Gi: A Múlt árnyéka...


milyen?



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120855 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Alyr: egyet kell velük értenem :wink: tényleg jó :wink:

De itt az enyém, ily korán reggel, aminek csak az az oka, hogy mostanában kiszámíthatatlan a gépem :x

Szóval jön HALDÍR

Aztán hamarosan odaért a sereg, össze-vissza bukdácsolva, kifáradva, koszosan, az élén egy felettébb jóképű egyénnel, és én mikor megláttam, Legolassal rögtön elvörösödtünk, Aragorn csak ránk nézett, majd az egyénre, akinek arca szintén lángokban állt. De Gandalf ezzel mit sem törődve mászott le az entről, közben próbálta ruháját megfogni, nehogy felakadjon valamelyik ágon.
- Üdv néked Haldír Lórienből. &#8211; üdvözölte Gandalf, majd mi is lemásztunk. Haldír nyelt egy nagyot, majd körbe nézett, és meglátott minket. &#8211; Mondom üdv néked Haldír Lórienből. &#8211; ismételte Gandalf, de Haldír szeme rajtam akadt meg. Gandalf felhúzta a szemöldökét. &#8211; Ma&#8230;Ma&#8230;..má&#8230;máe govuuán&#8217;nen Haaldi ó Lórien. &#8211; mondta Gandalf erős akcentussal. Haldír erre felfigyelt.
- Heee? &#8211; nyögte Haldír. &#8211; Mi a bajod? Jaj! Elnézést! &#8211; mondta Haldír meglepve, és meghajolt. &#8211; Üdv néked Fehér Gandalf! &#8211; mondta Haldír, majd megint felém terelte a figyelmét. &#8211; Üdvözölve legyetek mindannyian. Üdvözölve légy még mindig nem tudom ki lánya, Hajnal. &#8211; mondta, és mindenki szeme láttára elkapott és hátradöntött, majd megcsókolt. Legolas feje majd leszakadt a féltékenységtől. Erre mindenki hol ránk, hol Legolasra nézett.
- Most ki, kivel jár? &#8211; kérdezte zavarában Samu. Legolas ekkor köhintett néhányat.
- Velem. &#8211; hallatszott valami ilyen a köhögéséből.
- Az nem egy hely Középföldén? &#8211; kérdezte Frodó.
- Üdv neked is Haldír. &#8211; mondtam teljes extázisban. Végre történik valami jó is! Juppii!!!!! Nem mintha Legolas nem lenne jó, de Haldírban van valami vadság. De Legolas nagyon dühös volt, és odalépett.
- Üdv neked Haldír. &#8211; mondta dühösen. Közben telepatikusan Haldírt szidta: - Óhh, hogy lehelne rád a nazgúl, te álszőke nőfaló panellakásos lórieni tünde!! &#8211; üzente Haldírnak, aki csak elmosolyodott.
- Téged meg nyomjon agyon a troll. A csaj az enyém lesz. Akár hiszed, akár nem. Akkor is az enyém. &#8211; üzente Haldír Legolasnak, de Gandalf hangja is megjelent a gondolataikban:
- Befognátok? A telepátia nem erre való. Alig van térerőnk, és ez csak rövidtávra elég. &#8211; gondolta Gandalf. &#8211; Ez nem tünde cset!
- Ti mit kerestek erre? &#8211; kérdezte Aragorn, és végig nézett azon a kb. 2000 tündén, akik vagy nyelvüket lógatva rogytak a földre, vagy pedig összevesztek az utolsó még ép és töretlen kézitükrön.
- Elrond üzenetét hozom Völgyzugolyból. &#8211; kezdte Haldír. &#8211; Volt hajdan egy szövetség emberek és tündék közt. &#8211; folytatta, de Gandalf és Aragorn csak tátott szájjal, mit sem értve bámult.
- Mit zagyvál ez itt össze? &#8211; kérdezte Gandalf Aragornra nézve.
- Én tudjam? &#8211; tárta szét a karját Aragorn. Haldírban meg elakadt a szusz.
- Mi? &#8211; kérdezte Haldír. &#8211; Csendben maradnátok, mert elfelejtem a szövegemet! Ne zavarjatok össze! Most megint elölről kell kezdenem. &#8211; mondta Haldír, majd köhintett egyet és megint rákezdett: - Elrond üzenetét hozom. &#8211; mondta, de Aragorn megint közbevágott.
- Nem Galadrielét? &#8211; kérdezte, de Haldír megint leblokkolt, és némán meredt Aragornra.
- Na várjál. Végig mondhatom? Nekem ezt tanították be! Egész idáig ezeket a mondatokat mormoltam! Rajta is van egy kis cetlin! &#8211; mondta Haldír most már idegesebben, és elkezdett a ruháján kotorászni, majd feladta. &#8211; Szóval. Elrond üzenetét Völgyzugolyból. &#8211; kezdte megint, de Aragorn megint közbeszólt.
- Mit kerestél te Völgyzugolyban? &#8211; kérdezte Aragorn, de Haldír most már feszülten markolászta kardját.
- Csöndben maradnál? &#8211; kérdezte Haldír. &#8211; Szóval Elrond üzenetét hozom Völgyzugolyból. Volt hajdan egy szövetség emberek és tündék közt.
- Az Arwennel kötött házasságomra gondolsz? Most válunk. &#8211; kérdezte Aragorn, de Haldír már kész volt Aragornt leütni, de inkább tovább mondta. - Régen egy volt a küzdelmünk, és egy volt a halálunk. &#8211; mondta Haldír, és Aragorn megint szóra nyitotta a száját, hogy apropó a tündék halhatatlanok, az emberek meg nem. De Gandalf visszafogta.
- E hűség iránt tanúsítunk most tiszteletet. &#8211; mondta, de ekkor Aragorn megölelte.
- Hájgávánájn Háldír. &#8211; mondta Aragorn, kósza akcentussal, és nem értette, hogy miért érzett késztetést eme tettre. &#8211; Nagy örömmel látunk! Bocsi, hogy itt buziszkodok, de úgy érzem, mintha a sorsban lenne így megírva, hogy téged ölelnem kell! &#8211; mondta, és Haldír még jobban elvörösödött.
- Büszkén harcolunk újfent az emberek oldalán. &#8211; fejezte be Haldír.
- Mi a baja? &#8211; kérdezte Kinyírakanyar.
- Apropó Haldír, ezek mind nagyon szép és igaz szavak, de mond, miért mondod ezt? És merre tartotok? &#8211; kérdezte Gandalf.
- Hát a Helm-szurdokba, hogy mellettetek küzdjünk, és életemet áldozzam. &#8211; mondta Haldír.
- Na nektek is olyan fáziskésésetek van, mint a szürkerévi gyorsnak. &#8211; jegyezte meg Pippin. &#8211; Ráadásul a szurdok nem is erre van. Hanem arra. &#8211; mondta, és Haldír furán nézett rá, mikor Pippin elfele mutatott.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120854 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Humor
Ezzel ti mennyit poénkodtatok.....
www.squidge.org/~praxisters/TBlotr.html
Most nem tom sírjak -e vagy nevessek.... inkább sírok... :bawling: :bawling: :bawling:

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120848 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Humor
Jártam itt!

Alyr, rewlz a Kaland!

Alyr írta: S: Nem is vagy félelmetes...
Sz: nem???? Mindjárt lekvárt főzök belőled!
S: Tudsz lekvárt főzni?
Sz: Mordorban a legjobbat...
S: Krumplilekvárt is tudsz?
Sz: Nem... Most el kéne vörösödnöm de...
S: Kell a recept?
Sz: Elmodod?

Ez annyira Aragorn, hogy már szinte Elesszár!

Többiek: örvendek a javuló tendenciának! Lamorak (boldog névnapot!!!), Dodie, Namarie: az Athelas-t kérjük a Lassiba! (ha a Monty Python-nál lehetett "killing joke", akkor ez most overkill! ;o) Eszméletlen jó!

Hajnal & Co.: mivel a sorozat közepébe csöppentem bele, először teljesen ledöbbentem, és azt sem tudtam, hol vagyok. Aztán összeállt a kép, és azt kell mondjam, hogy nagyon jó lett! Csak arra vigyázzatok, hogy ne húzzátok túl. Eddig azonban OK, és még lehet is benne spiritusz!
Melethlin: privi ment. Folyt. jön, ugye?

Beleg & Kincső: Sajnos most egy hétre afk leszek, de javaslom, hogy keressétek elő Alyr újsághíreit (már elf-elejtettem, hogy mi is volt a címe), azokból simán összejön egy blokknyi hírcsokor. (Csóringer kacsán azóta egyfolytában röhögök!)

Namarië!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120813 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor
Alyr, hihetetlenül jól sikerült az utóbbi pár(3-4) Kaland. Akkora poénok vannak benne, hogy előbb eltátottam a szám, mielőtt röhögtem volna!!! :up: Pl. a méhecske... :lol:
Óriásiak a Szövetséggel töltött napok, hogy fognak visszajutni???
Hajnal: A király visszatér-jóslatban több jó ötlet meg humor volt, mint féltucat középföldi kaland folytatásban. és ez korántsem jelenti azt, hogy azok ne lennének viccesek...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120790 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Ivó: Egyszer már megkértél rá, és én válaszoltam. És nem akarom ismételni, hogy mi lett a reakciód.

És a mostani kéréseddel kapcsolatban: jobb, ha nem tudod.

Aki az évfordulót így írja: éffordulút akkor az jobb, ha nem tudja mi a véleményem.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120772 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor
A Kaland

Cirith Ungol

S: Na, szóval, most hagyj, hadd menjek Frodó úr után...
Sz: Add ide a Gyűrűt...
S: Dehogy adom! Jó lesz ez nekem ... izének...
Sz: Minek?
S: Madarat gyűrűzni!
Sz: Dehát te kertész vagy!
S: Te meg méhecske!
Sz: Miiiii?
S: Gandalf mondta hogy maja vagy.
Sz: Az nem azt jelenti!
S: Ne is tagadd...
Sz: De tagadom!

(A Szem hirtelen eltűnik. Samu egyedül marad, aztán észrevéve magát hirtelen leveszi a Gyűrűt. Látja amint Frodót egy csapat ork cipeli a torony felé. A fényreklámok villogó fénye még az átlagosnál is félelmetesebbé teszi az orkok arcát, és ők ezt tudva rázendítettek az "Ó ugye mi jóbarátok vagyunk" kezdetű dalra. )

S: Frodó úr! Frodó úr!
O: Mintha hangokat hallanék!
O2: Hát éneklünk, nem veszed észre?
O: Nem olyanokat, mint...
O2: Jó, jó, a morguli fiúk néha nem tiszták annyira, de ők máshoz vannak szokva.
MorguliOrk: Na igen... basszust énekelni a nazguloknak...
O: De én nem énekhangokat hallottam! Valaki van itt!
O2: Jaaaaa! mért nem ezzel kezdted?
O: Halljátok ezt a kiáltozást?
Mo: Aha...
O: Melyikőtöket hívják Frodónak????
Mo: Közülünk senkit...
O2: Tudhatod hogy közülünk se...
O: Valaki hazudik...

(Samu döbbenten figyeli hogy mint keltett ellentéteket az orkok között)

most mennem kell, sajnos nem tudom folytatni








"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120759 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor
FIGYELEM!!!
LEGYETEK SZÍVESEK, TALÁLJATOK KI HUMOROS KÖZÉPFÖLDEI HÍREKET/APRÓHIRDETÉSEKET! NEM KELL EGY EMBERNEK SOKAT, AMENNYI AZ ESZETEKBE JUT!

Tudom, hogy Beleg már írta, de nem volt foganatja. :roll: Légyszi!!! :idea: Tegyetek ennyit az MTT-ért! És ha szeretnétek szerepelni május 18-án a Sci-fi és fantasy napon az MTT színeiben , tárt karokkal várunk mindenkit a Színművekben. :wink:

Kincső

U.i.: Alyr: folytasd!!! :idea: [size=9:2rt6yv8d](Csak a Kaland miatt járok ide... :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120721 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor

Alyr Arkhon írta:

Szem: Nem menekülsz, itt nincs élet csak... izé... te meg ki vagy?
S: jajj... Én Frodó úr kertésze vagyok és ha nem hagysz békén, aládtermesztek egy rakat hagymát!
Szem: Most ijdejek meg?
S: Jól tennéd. Le is hunyhatod magad!
Sz: Nincs héjam. Én örökké lángolok. Meg szikrázok. Meg ilyesmi...
S: Nagy cucc...
Sz: Én vagyok Középfölde legnagyobb fényreklámja, valami tiszteletet igazán...


Sz: nem???? Mindjárt lekvárt főzök belőled!
S: Tudsz lekvárt főzni?
Sz: Mordorban a legjobbat...
S: Krumplilekvárt is tudsz?
Sz: Nem... Most el kéne vörösödnöm de...
S: Kell a recept?
Sz: Elmodod?


Ismét nagyon Aragorn!! :lol: :lol: :lol: A többi rész is persze... :wink: Viszont, lehet hogy nagyon le vagyok maradva de egyvalamit nem értek: mért van ott Arwen?? :?

Eldarion:szuper!! Jó ötlet volt folytatni Eldarion naplóját, régen is imádtam! :hello: :bounce: :up: Csak így tovább!! :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120718 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Telcontar: szívemből szóltál. DE... szerinted elolvasta???
Sünee: böee... szegény ló!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.495 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére