Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31966 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Az a lényege, hogy 20 nazgul van, de aztán fokozatosan kinyíródnak. NEM ELÍRÁS! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31965 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
szal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31964 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gandalf, tök jó a Zsákos Bilbó Naplója!!!!:):):)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31963 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A parodiaszinkront én is csak támogatni tudom szerintem nagyon jó ötlet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31962 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Különben nagyon benne vagyok a paródiaszinkronban! Számíthattok rám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31961 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Gandi: király volt! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31960 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Zsákos Bilbó naplója, folytatás!<br> <br> Valamelyik nap a sok közül.<br> Úszunk lefelé ezen a vacak folyón... uncsi, nem történik semmi. Nagyon hideg van, hiányzik a hobbit-lyukam, fáj a fejem, menstruálok, meg különben is! Miket hordok össze? Tök gáz... brr. de hideg van...<br> <br> Ez is csak egy nap..<br> Begfázdab. Bádhás badog. Dagob. De neb tudob, biérd írog ilyen hülén... da midegy... gözeledig a Hozzú Dó, beg balami Dóbározs. Dög gáz. Hiányzig a hobbid-lyugab.<br> <br> Egy uncsi nap.<br> Már javulok. Itt vagyunk Tóvárosban. mindenki ünnepel, meg kényeztet, s ez tetszik. A nők döglenek értem. Szülinapom is vót, csak megfeledkeztem róla... mindegy, majd tartunk egy utó-partyt! A város elég gáz hely, cölöpökön áll (!!!) a Tó közepén (!!!), úgy látszik, ezek az emberek is tök bénák. A Város Urának nincs is neve, mindenki csak a Város Urának szólítja... vagy Pénzeszsáknak. Találó. Dagadt, vörösképű ürge, szmokingban és frakkban, szájában egy szivarral, zsebe tömve pénzzel, s közben állandóan azt hajkurássza, hogy ő a kisemberekért él, s hogy milyen nagy szociális érzékenységgel van megáldva... Meg van egy szőrmók íjász, valami Bard, hát elég bárdolatlan! Ráadásul ugyanaz a mániája, mint Estelnek: folyton azt hajtogatja, hogy ő Király, s ilyenkor Thorin mindíg dühös lesz, és köpköd. De azért édes élet van itt...<br> <br> Egy rettentően szomorú nap.<br> Tovább kellett menni valami hegy felé.. mi is a neve? A Végzet Hegye? Ja nem, az egy másik sztori... akkor Magányos Hegy. Nagyon vacak hely, még vurlicer sincs!<br> <br> Rémes nap.<br> Tök gáz, mindenhol romok (valami Suhatag volt itt), meg varjúk... de a Főbejáratot el lehet felejteni, akkora füst van ott, hogy a közelébe sem férünk... keresnem kell valami titkos kaput, vagy mit, mert az a hülye Elrond annak idején bemesélte nekik, hogy van ilyen. Francba!<br> <br> ..... nap.<br> Megtaláltam. Örültek neki? Nem! Meghálálták? Nem! Megköszönték? Nem! Fene a törpék vastag nyakába! Hoppá, ez elég tündés beszólás volt...ciki. Most itt ülök az ''ajtólépcsőn'', s meredten bámulok a messzeségbe.... persze nem az ajtónyitás problémáján jár a buksim, hanem azon a kis tünde lyánykán Völgyzugolyban... mit csinálhat vajon?<br> <br> Egy kínos nap. <br> Fene! Az a hülye ajtó kinyílt! Megszívtam. Na mindegy. Thorin elém állt, s ünnepélyes beszédbe kezdett, csak úgy röpködtek az előkelő megszólítások és a nyál! A lényege az volt, hogy menjek le a bűzös otthonukba, öljem meg a sárkányt, takarítsak ki, s készítsek győzedelmes diadalt ünneplő lakomát.... nem tudtam kidumálni a dolgot... le kellett menni...<br> <br> (folyt. köv.)!!! (nem ússzátok meg!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31959 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Namarië!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31958 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
benne vagyok!<br> Állati jókat lehetne:))<br> Sjana még nincs meg CD-n -de lesz, remélem.<br> Beszállnék, ha leet!<br> Mennem kell - fenébe.<br> Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31957 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nazgúl:ez jó ötlet,csak írjátok meg:)) (ehhez nekem nincs semmi tehetségem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31956 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ahelyett, hogy kritizálunk, inkább írjunk egyet. Nincs kedvetek összedobni tehetségeteket és tudásotokat, hogy megalkossuk a paródia-szinkront a filmhez? Ha sokan vagyunk, tutira jó lenne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31955 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Olyan is volt?:)))<br> Télleg! Van 15 is!<br> Nembaj. Minél több, annál jobb:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31954 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Jó, és a 13-at hogy magyarázod? vagy mindegyik elé odaírt véletlenül egy egyest? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31953 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
persze. Az a 19 csak elírás:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31952 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Ennyire hülye vagyok? A Nazgulok nem az ember királyok (a 9 gyűrüvel) akik átléptek az árnyékvilágba? Mert akkor azok csak 9-en vannak! Egyébként jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31950 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hát, hát. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31951 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De legalább reagált vki! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31949 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hát igen egy kicsit fárasztó volt. Ez tetszett: Gyönyörű reggel volt Barad-dur erődítményében. A madarak daloltak, sütött a Nap, és az orkok a kertjüket öntözték, mikor Szauron felébredt, és semmi emléke nem volt, hogy mit csinált múlt éjjel ebben az egyszerű kis gyönyörfészekben. Amúgy nem sok poén volt benne:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31948 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Reszkess, Tolkienponthu, itt a folytatás! :) <br> <br> Hé haver, hol a Gyűrűm?<br> Írta: Marina Vainder<br> Fordította: Minerva (2002. márc. 25.)<br> Második rész<br> <br> Miután rájöttek, hogy nincs más közlekedési eszköz, a 20 nazgul Rohan felé veszi a irányt, hogy lovakat keressenek.<br> <br> Nazgul 1: Most mit keresünk?<br> <br> Nazgul 2: A Gyűrűt!<br> Nazgul 15: ÉS hogy kéne megtalálnunk?<br> <br> Nazgul 2: Négy félszerzetet és egy magas, jóképű, sötét, férfias kószát kell keresnünk...<br> <br> Nazul15: Fogd be, elárulod a folytatást!<br> <br> A 20 nazgul folytatja az útját Rohan felé, a gyűrűt keresve, anélkül, hogy még jobban felfednék a folytatást. Hirtelen egy dühös ork-csorda ugrik rájuk.<br> <br> Nazgul: Állj! Tartozunk ezeknek a fiúknak, miért támadnának ránk?<br> Rendező: Oh, bocsi. Újra!<br> <br> A 20 nazgul folytatja az útját Rohan felé, a gyűrűt keresve, anélkül, hogy túlságosan is felfednék a folytatást. Hirtelen sok nagy, lila pontot látnak meg a horizonton.<br> <br> Nazgul 1: Ez az, aminek látszik?<br> Nazgul 13: Oh, ne, ez...<br> <br> A nazgulok: BARNEY!!!<br> Barney-k: Szeretlek, te is szeretsz... (Bevallom, nem értem, mik azok a barney-k, de mind1. - Minerva)<br> <br> A nazgulok és a barney-k elfoglalák csatahelyzetüket, Mátrix stílusban. 15 percen át teljesen értelmetlenül harcolnak, amgí a barney-k elkapják nazgul #9-t, megölelik, és ettől elovad. Újabb 10 percnyi értelmetlen harc után a nazgulok győznek.<br> <br> Nazgul 2: Óh ne, Bob meghalt!<br> Nazgul 4: Nos, van valakinél dezodor? Ellégé bűzlök, úgy érzem...<br> Nazgul 15: Igen, ennyi értelmetlen harc után...<br> <br> A 20... bocsi, 19 nazgul folytatja az útját, és 10 perc múlva megérkeznek Rohanba.<br> <br> Nazgul 5: Ezt hogy csináltuk?<br> Nazgul 12: Nem t'om... Mindegy, ott a Rohani lókupec!<br> Nazgul 10: Mi?<br> Nazgul 12: Tudod, itt lehet körbelovagolni a sok szép kisgyermek között.<br> Nazgul 10: oh, értem...<br> <br> Ahogy a nazgulok elérik a rohani lókupecet, egy nagy feliratot látnak: Kiárusítás! 50% kedvezmény minden lóra!<br> <br> Nazgul 12: Kiárusítás?<br> Nazgul 5: Igen, már mejdnem vége a szezonnak.<br> <br> Egy magas, fiatal férfi áll a lókupec házának bejáratánál, egy névtáblát visel, amire az van rárva: Théodred, király kiképzésben.<br> <br> Théodred: Lovakat, itt lehet lovakat kapni! 50% kedvezmény minden modellre!<br> <br> A nazgulok odamennek hozzá, és a mögött lévő üres ló-parkolóállásokat nézik.<br> <br> Théodred: Isten hozta önöket, uraim, a rohani lókupecnél!<br> <br> Nazgul 17: Hol?<br> <br> Théodred: Tudod, a rohani... Mindegy. Zene! Fények!<br> <br> A fények elalszanak (még a Nap is), egy diszkógömb jelenik meg a semmiből, mindenkin a hetvenes évek divatos cuccai jelennek meg. A Y.M.C.A. zene szólal meg a háttérben, és Théodred énekelni kezd:<br> <br> Hajrá!<br> Hogyha nincs elég léd<br> Azt mondom, hajrá!<br> Csak tudd, merre mégy<br> Ez az a hely, R.O.H.A.N<br> Kaphatsz most egy lovat<br> Csak gyere el, a R.O.H.A.N. ház<br> Gyere, csak is terád vár!<br> Saját lovad lehet,<br> Vagy talán egy tehened!!<br> R.O.H.A.N. R.O.H.A.N....!!!<br> <br> Nazgul 13: Oké, oké, elég! Megértettük! <br> <br> A diszkózene elhallgat, a fények visszatérnek.<br> <br> Théodred: Bocsi.<br> Nazgul 1: a 20... azaz 19 legjobb lovadra van szükségünk a világuralomhoz.<br> <br> Théodred: Sajnálom, haver, a világuralomra kiképzett lovak elfogytak, de van egy jobb ajánlatunk.<br> <br> Théodred elvezeti a 20... izé, 19 nazgult egy csapat kövér, fekete foltos fehér lóhoz.<br> <br> Théodred: Itt vannak, a legjobb harci lovaink.<br> <br> Nazgul 6: Ömm... ezek csak felnyergelt tehenek!<br> Théodred: Nahát, nem hittem, hogy észreveszitek.<br> <br> A nazgulok ura: Elvisszük őket.<br> <br> A nazgulok ura (a #13-as) elővesz egy csekkfüzetet, és pár számot firkál bele. Odaadja a csekket Théodrednek.<br> <br> Théodred: Nem nem, haver, gondold át újra. Ezek idomított harci lovak, úgy értem, harci tehenek.<br> <br> A nazgulok ura hozzátesz még néhány nullát a szám végére.<br> <br> Théodred: Na ez már jobb! <br> <br> A nazgulok felpattannak a tehenekre és ellovagolnak a napnyugtában (ami elég furcsa, tekintve, hogy délután két óta van)...<br> <br> Folytatása következik...<br> Következő epizód: a Meleg Gandalf (Gandalf the Gray -> Gandalf the Gay = meleg, angolul :) ) segít Bilbónak elköltözni, de Fehér Hófehérke... izé, a Fehér Szarumánka bebörtönzi.<br> <br> <br> Hát, emberek, ez nagyon fárasztó lett, ráadásul a poénok fele nem jön át a magyarban. :( (( Mind1. A következő rész sokkal jobb, de azt majd máskor... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31947 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Paródia... elég gyengus, de talán megteszi... :) <br> <br> <br> Hé haver, hol a Gyűrűm?<br> Írta: Marina Vainder<br> Fordította: Minerva (2002. márc. 25.)<br> Első rész<br> <br> Gyönyörű reggel volt Barad-dur erődítményében. A madarak daloltak, sütött a Nap, és az orkok a kertjüket öntözték, mikor Szauron felébredt, és semmi emléke nem volt, hogy mit csinált múlt éjjel ebben az egyszerű kis gyönyörfészekben.<br> <br> Szauron: Haver, részeg vagyok, vagy mi? Halvány lila gőzöm sincs, mit csináltam múlt éjjel. Nos, mindegy, olyan rossz nem lehetett.<br> <br> Szauron feláll, felöltözik, és reggelit rendel.<br> <br> Szauron: Igen, egy Big Macet és egy kis Pepsit. Nem, legyen még egy Happy Meal is. A nazguljaim majd elmennek érte.<br> <br> Hirtelen észrevesz egy szürke halmot a díványon.<br> <br> Szauron: Mi a...? Ó, valák, mi az ott?<br> <br> A dühös csomó: Annyira alábecsülnek, hogy most tárgynak néznek!<br> <br> Szauron: Szarumán, te vagy az? Nem úgy értettem, drágám...<br> <br> Szarumán: Elfogadom a mentegetőzésed, de most addide, addide, addide!!!!<br> <br> Szauron: Mit adjak oda?<br> <br> Szarumán: Ne akard nekem bemesélni, hogy elfelejtetted a szülinapom!<br> <br> Szauron: Még azt sem tudom, mit csináltam múlt éjjel, és azt hiszed, hogy pont a szülinapodra fogok emlékezni?<br> <br> Szarumán: Hé! Azt a klassz tündegyűrűt ígérted nekem, egy személyre szóló felirattal!<br> <br> Szauron: Óh, egy Gyűrű mind fölött... Én magam írtam. Ne aggódj, az előző korban hordtam, mikor azokat a butus tündéket és halandókat néztem az Utolsó Szövetség idején. Kivertem belőlük a sz*rt is. Utána berúgtam, tudod, hogy megy ez.<br> <br> Szarumán: Igen, Britney Spears dalokat kezdtél énekelni és körbetáncoltál, miközben magad ütödetted. Hogy mondhatod, hogy minden oké? Hiszen vesztettél.<br> <br> Szauron: De a Gyűrű itt van...<br> <br> Szauron iszonyattal sikít, ahogy felemeli a kezért, és megszámolja az ujjait.<br> <br> Szauron: Négy! Négy!! Hová tűnt a középső?! Most hogy kezdjek el tombolni Mordor kapujánál? Hé haver, hol a Gyűrűm?<br> <br> Szarumán: Hé haver, hol a Gyűrűd?<br> Szauron: Hé haver, hol a Gyűrűm?<br> Szarumán: Hé haver, hol a Gyűrűd?<br> Szauron: Hé haver, hol a Gyűrűm?<br> <br> Két órával később:<br> Szarumán: Talán meg kéne keresnünk.<br> Szauron: Na haver, hol a Gyűrűm?<br> Szarumán: Hé haver, hol a Gyűrűd?<br> Szauron: Nazgulok!!!! Nazgulok!!!!!<br> <br> 19 nazgul rohan be a szobába, és felsorakoznak. Aztán egy utolsó, egy sokkal alacsonyabb nazgul rohan be, és fellöki a sort. A nazgulok megpróbálják kibogozni összekeveredett végtagjaikat.<br> <br> Szauron: Nazgulok, van egy kis problémánk. Elveszett a Gyűrűm.<br> <br> A nazgulok ura: Halvány lila gőzöm sincs, hol lehet a Gyűrűd.<br> <br> Szarumán: Ó jaj... úgy értem, a FRANCBA! Nos, addig nem megyek el, amíg nincs meg a gyűrűm.<br> <br> Szauron: Ó ja... úgy értem, a FRANCBA! Kutassátok át egész Középföldét és találjátok meg azt a gyűrűt! Különben örökre itt ragad!<br> <br> Szarumán: Hé, hallottam ám!<br> <br> Nazgul: De uram, semmi megfelelő ruhánk nincs! Mit vegyünk fel?<br> <br> Szauron kinyitja a szekrényt, és 19 rózsaszín lepedőt és egy bolyhos, lila párnahuzatot húz elő.<br> <br> Szauron: Bibedi babedi boo! Tessék!<br> <br> Nazgul: Nem hiszem, barátném! Ez egyszerűen nem a mi stílusunk! Ha érted, mire gondolok, Díva. Mi félelmetesek akarunk lenni!<br> <br> Szauron: Akkor menjetek és fetrengjetek a koszban egy kicsit, hogy fekete legyen.<br> <br> A nazgulok kiviharzanak a szobából, a pocsolyákba és ork trágyába hemperegnek.<br> <br> Az egyik nazgul beveri a fejét valakinek a fenekébe.<br> <br> Nazgul: Hé! Vigyázz, te seggfej!<br> <br> Gandalf: Bocsy...<br> <br> Nazgul: Mit csinálsz te itt? Azt hittem, Bilbónak segítesz a költözésben!<br> <br> Gandalf: Nos, tudod, Galadriel véletlenül kimosta a ruháimat, és mivel én a Szürke Zarándok vagyok, nem a Fehér... (legalábbis még nem)<br> <br> Nazgul: De valami hypóba fogsz esni 300 oldallal később, igaz?<br> <br> Gandalf: Hé, már megint előreolvastad a forgatókönyvet! Mindegy, mennem kell, megígértem Bilbónak, hogy használhatja a teherautóm.<br> <br> Nazgul: Akkor viszlát, édeském.<br> Gandalf: Neked is, drágám, vigyázz magadra.<br> <br> Gandalf és a nazgul megpuszilják egymás arcát, felveszik az erszényüket és elsétálnak.<br> <br> Egy kis idő múlva a nazgulok felkelnek, és panaszkodni kezdenek Szauronnak.<br> <br> Nazgul: Nem tudunk mivel útrakelni, haver.<br> <br> Szauron: Mit szóltok azokhoz a madarakhoz?<br> <br> Nazgul: Oh, igaz, de mi tököt akarunk, tudod.<br> <br> Szauron: A madarak megteszik.<br> <br> A nazgulok elhagyják Barad-durt és bemennek a garázsba. A garázst azonban üresen találják.<br> <br> Nazgul 1: Haver, hol a madaram?<br> Nazgul 2: Haver, hol a madaram?<br> Nazgul 1: Haver, hol a madaram?<br> Nazgul 2: Haver, hol a madaram?<br> <br> A nazgulok ura: Jobb közlekedési eszközt kell találnunk. Gyorsan! Irány Rohan!<br> <br> Bent Barad-durban:<br> Szarumán: Tényleg haza kéne mennem, egy almás pitét hagytam a sütőben...<br> <br> Szauron: Csá!<br> <br> Szarumán: És ne feledjétek, gyerekek, ne szívjatok pipafüvet, különben berúgtok és nagy vagyont veszítetek.<br> <br> Folytatjuk... A következő részben: Bilbó Völgyzugolyba költözik. Szarumán bebörtönzi Gandalfot, a félelmetes nazgulok nagy veszteségeket szenvednek, és folytatódik a gyűrűvadászat!<br> <br> Na, milyen volt? :P PPPPPP

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31946 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Kedvas Nazgúl!!Én asszem hogy ismerlek téged...Szerintem te is. Én vagyok a te jó öreg meleg barátod Gandalf. Na még segítek egy kicsit. Egy suliba járunk és Franciaországban kezdtünk jóba lenni. Ja bocs ez nem egy ismerkedős hely.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31945 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Hogfy milyen bibik vannak a Csillagog háborújában??<br> Dokkal feltünőbbek mint a Gyűrűk urában. Pl ami nekem elsőnek kitűnt hogy amikor kedves kis obivan berakja3POszemét elég gyorsan kezetvált. Ha megnézed azt a részt akkor meg is fogod látni. De a régebbiekben is van egy csomó még a felújítozzakban is<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31944 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
netrunner:Én csak a baljós árnyakból(szándékos kisbetű) tudok.<br> 1.Ha a két robot (R2 és C3PO)szerepelt az első részben,hogyhogy nem emlékeznek a 4-5-6.-ban semmire?Aszerint pl.C3Po-t nem is Anakin rakta össze.<br> 2.Anakint idősnek tartják,hogy Jedi legyen.Akkor hogy képezte ki Luke-ot Yoda a Birodalom Visszavágban?<br> stb...nem offolok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31942 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Miért milyen bakik vannak a csillagok háborújában?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31943 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nazgúl! Ez szép volt,teljesen meghatódtam (a Gyűrűvédők Szövetségére gondolok)<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31941 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Komoly? Ez fel se tünt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31940 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Najó mondok nektek egy apró bibit.Amikor ott fönn sétafikálnak a hegyen és Frodó nyakából leesik a gyűrű. Boromir a kezébe veszi. Na most ott olyan hosszú az a lánc hogy egy hobbitnak reléggé a térdét veregetné... Mindentől függetlenül a film nagyon jó és nincsenek benne olyan egetverő hibáki mint a Csillagok háborújában..<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31939 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Mária Terézia? Nem. Nem vagyok. Éowyn, ha ne adj isten jövőre is hasonló lesz a helyzet, mint most, majd te is benne leszel a vigasztalásban, ok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31938 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nazgúl: Töööök jó, és igazán kedves, hogy megemlékeztél az Egyes haláláról is, ezzel rólam is, aki ugyebár lefejeztem... Már majdhogynem szerepelek egy ilyen nagyszerű műben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31937 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
nazgul: nem vagy véletlenül Mária Terézia?:-)) Mindenesetre nagyon kösz! Kb. hányan látogathatják rendszeresen ezt az oldalt? Kiváncsi lennék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.377 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére