Humor

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31906 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31905 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Móriából még nem is volt paródia! Vagy egen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31904 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Aieless, nagyon tetszett, írj még ilyeneket légyszíves:-)<br> Írjatok Móriás paródiákat, ha nincs ötletetek, engem az érdekelne:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31903 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nagyon jó lett!! ÍRjál még!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31902 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Aieless: ehehehehehehehe :) ))<br> LEGjobb: 'Villogtasd máshol a quenyádat! Egyébként se veszem be, hogy nem magadra gondoltál.'<br> Meg ez: 'Celeborn:Csá!<br> MINDENKI:CSá!'<br> Itt már elpatkoltam, tényleg :) ))<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31901 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
aieless: Úristen! Meghalok!! :) ))<br> Hülyének fognak nézni, úgy röhögök itt... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31900 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Köszönöm fordításokat ígymár értem a képregényeket és tök jók!<br> aieless: nagyon-nagyon-nagyon jóóóó!! Röhögőgörcsönm van! 'Tudom, mit láttál legutóbb...MERT MÉG MINDIG ITT ÜL A VÍZBEN!!!!' nagyon jóó!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31899 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Milyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31898 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lothlórien<br> <br> Haldír: A törp szemét bekötjük.<br> G: Francokat!<br> L:Fene a törpök vastag nyakába!<br> A:Fene a tündék vastag nyakába!<br> B:Fene a nagypofájú királyok vastag nyakába!<br> F:Fene a hasadtlelk? emberek vastag nyakába!<br> S:Fene a hobbitok vastag nyakába!<br> MINDENKI: szerencsétlen hülye! Hobbit vagy!<br> H:Fene a pofátokba. Bekötjük mindenkiét és kész.<br> <br> <br> H:Állj!<br> L:Gimli!!!!!<br> G:Te estél rám!<br> *CSOBB BLUGY BLUGY*<br> A:Belöktetek valakit a patakba!<br> H:Zanyátokat!!!!!<br> S:lala.. Esmeralda.. flóra tempó...<br> F:Hoszié Armandó, megvakultam!<br> P:Eltört a réhéépáháháám!<br> H:Segítsetek!<br> MINDENKI:(kedves, sajnálkozóz mosoly enyhe kárörömmel):<br> Be van kötve a szemünk...<br> <br> <br> H:Megérkeztünk. Az Úrn? már hallott rólatok..<br> A:Hát na még ná! Hogy a fenébe ne hallott volna rólam, a..<br> H:SZÓVAL levehetitek a sálakat!<br> F:Hoszié Armandó, újra látok!<br> S: Vigyázz Rúsz, mert még meghallja Ráhel, Tonyóról már nem is beszélve!<br> F:Samu. Az a Homok titkai. Én az Esmeraldáról beszéltem, amiben a gyönyör? Huliéta elcsábítja Pedró el gonzálesz...<br> *Boromir formatervezett pajzsával eltéíti a témáról*<br> H:Ez a birodalmunk középpontja, ahol az Úr és Úrnö székel.<br> T:hmmm... miért a WC-be jöttünk???<br> F:Aragorn! Mit álmodozol?<br> A:Arwen nanimelda namarië!<br> F: Villogtasd máshol a quenyádat! Egyébként se veszem be, hogy nem magadra gondoltál.<br> S:Ezt azért mondta, hogy a pihentebb olvasóknak is kezdjen leesni, hogy ? Arwennel jár.<br> B:MI??? Na ne má! Eddig egy büdös szót se szólt az a csaj!<br> A: Na csak várjátok ki a filmet!<br> T:Húúúúú!Khmmm...<br> <br> <br> H:Itt látható az elanor és a niphredil, meg a fletek a mallornokon.<br> P: Világos, ott meg a trutyi és a mrutyi, meg a pintyik a brunytikon.<br> H:*sértetten néz*<br> L:Én tudok ám fára mászni!<br> H:és az hogy is volt, mikor három t?zoltókocsi vágta le rólad a fát?<br> G:Iéiioáié! Törp-Tarzan belendül!<br> A: Jézusmária... Gimli! Jössz le arról az indáról!!!<br> G:Törp-Tarzannak nem parancsolsz! Törp-Tarzan a fák kirááá<br> *BUMM*<br> P:Törp-Tarzan, a fák királya orrplasztikát végez magán.<br> B:Gimli,hát mindenáron meg akarsz nevettetni minket...<br> H:Az Úrnö vár!<br> A:Lift?<br> H:Nincs.<br> A:Azt akarod mondani, hogy ÉN_A_KKKIRRÁLY_MÁSSZAK_FEL??????<br> G:Iaiéiioáió!Törp-Tarzan mutatja az utat!<br> L:*megtépi nemlétez? szakállát, hamut szór a fejére*<br> <br> <br> G:Juhéjiajjó!Juhhuhúúéi <br> *CSÖRR BUMM DRZSDBUMM*<br> B:Gimli, most akartam szólni, hogy az az ablak üveges...<br> L:Elnézést, társunk pillanatnyilag meghülyült.<br> G:Törp-Tarzan kifizeti! Ohh.....Jane! Törp-Tarzan szeretni Jane!<br> Galadriel: Hosszú és kimerít? volt utatok...szellemileg is, ahogy elnézem.<br> Celeborn:Csá!<br> MINDENKI:CSá!<br> Ga:<br> -Arathorn fia Aragorn, 40 éve voltál itt, de ki is nézel vagy nyolcvannak.<br> -Thranduil fia Legolas, apád se tudott fára mászni.<br> -Glóin fia Gimli... inkább nem is szólok semmit.<br> -Celeborn, miel?tt megkérdeznéd, Gandalf ideiglenesen elpatkolt.<br> -Denethor fia Boromir TEDD VISSZA A GYÜRÜT!!!! ÚGYIS MEG FOGSZ DÖGÖLNI!!!<br> *Boromir b?gni kezd*<br> -tata fia Samu, menj Frodóval és mondj ,,poénos'' dolgokat.<br> -Két másik hobbit, csináljatok amit akartok, úgyis mindegy.<br> -Drogó fia Fródó ADOD IDE!!! ADOD ODE RÖGTÖN!!!!<br> *szövetség ugrál ki az ablakon, padlón görcsökbe fetreng*<br> Ga: Ma nyugodtan alhattok. Gond ne nyomassza szívetek.<br> <br> <br> B:Nekem ez nem tetszett.<br> MINDENKI:NEKÜNK SEM!!!!<br> G: Törp-Tarzan megtalálta Jane-t! Törp-Tarzan szeretni Ja...<br> *BUMM CSINN DURR*<br> A:Törp-Tarzan dögölni megfele.<br> P:Te Aragorn, én megnézném, hova házasodok be.<br> T:Nem akarnék egy ilyen nagyanyóst.<br> A:Majd ha Khirály leszek, építek neki egy szanatóriumot.<br> B:Akkor leszel te király, ha Galadriel hozzámegy Gimlihez!<br> A:Ezt értsem úgy, hoyg soha???<br> G:Akár holnap is! Törp-Tarzan és Jane együtt fognak lengeni a<br> *ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BUMM*<br> A:Kösz Legolas.<br> F:Samu, írta egy verset gandalf emlékére.<br> S:Na mondjad..*mély leveg?, gyógyszereket el?veszi*<br> F:,,Beesett a jó nagy lukba<br> Jaj de nagyott esett ö<br> balrogot is jól meggórta<br> aztat Gandalf bizony ö.''<br> S:hahhhhhahahahha....nagyon..kackackac...jó....<br> F:Aragorn, ezt hallga<br> *ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BUMM*<br> A:Kösz Legolas.<br> <br> <br> F:****** hogy az a **** ***!<br> Ga: Súlyos gondok nyomasztanak, Frodó?<br> F:Senki nem hallgatja meg a versemet! El?adom neked!<br> ,,Beesett a jó nagy..<br> Ga: Nem akarsz inkább belenézni a tükrömbe?<br> F:Mit látok majd benne?<br> Ga:Nem tudom biztosan, de leginkább azt, ami mögötted van.<br> F:Na jó. Nem látok semmit, csak egy furcsa szörnyet.... ja az én vagyok..... meg... valami közeledik! Az éjben suhan és<br> *PLACCS*<br> G: Törp-Tarzan szeretni Jane! Légy a feleségem!<br> Ga:*Gimli fejére húzza a vizeskancsót*<br> F:*megrökönyédésében elveszti a kontaktlencséjét*<br> Ga: Tudom, mit láttál legutóbb...MERT MÉG MINDIG ITT ÜL A VÍZBEN!!!!<br> F:Vedd el a Gyürüt. Én ezekkel nem megyek tovább.<br> Ga:Önként felajánlod hát nekem?<br> *sötét királyn?, er?s, vihar, föld fundamentuma*<br> F:ha cserébe lefoglalod Gimlit.<br> Ga: Gimlit???? Kösz nem kell. Kiálltam a próbát. Elmegyek a fenébe, és épelméj? maradok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31897 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Bocs, hogy belekontárkodom:<br> <br> A szekeres:<br> - Eszement, (valami ilyesmi lehet a neve...) miért szürkében jársz mindig?<br> - Jobb, ha nem ártod bele magad a mágusok öltözködésébe, mert idényfüggő és gyorsan kimegy a divatból.<br> (Kicsikét átírtam...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31896 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Tehát: az amelyiken a Caradrason menetelnek:<br> <br> Aragorn: Lábatlan (ezt jelenti a Legless- a Legolas ferdítése), te hogy tudsz ilyen könnyen a havon járni?<br> Legolas: Válaszolnék, de nem akarok lesüllyedni a ti szintetekre.<br> <br> Amin Gandalfék a gyűrű feliratát nézegetik:<br> <br> Frodó: Nem tudom elolvasni a lángoló betűket. Mi van rajta?<br> Gandalf: Ujjat itt bedugni.<br> <br> Amin a szekéren vannak, azt sajna én sem értem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31895 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Lehet, de fordítsa le valaki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31894 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
JAJ NEKEM GYEREKEK FETRENGEK! EZ MÁR A VÉG! :-D DDDDDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31893 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nazgúl: a képregények jók csak nem tudok angolul! Valaki fordítsa le! Könyi-bönyi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31892 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<a href=http://fan.theonering.net/art/gallery/large/744/>A Szövetség

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31891 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<a href=http://fan.theonering.net/art/gallery/large/876/>:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31890 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Rayan:komoly támadás a rekeszizmok ellen:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31889 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Láttuk már. És én is jót röhögtem rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31888 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
<a href=http://fan.theonering.net/art/gallery/large/1014/>Ezt nézzétek! Én már komolyan visítok a röhögéstől 8))

Bocs ' ^ ^ ]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31887 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
De, még bármi megeshet. Kiderülhet, hogy... nem árulom el. Majd írok folytatást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31886 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Na ja.Ezzel az impotenssel jól betettél szegénynek...Gondolom ezután már le sem lehet majd szegényrôl vakarni ezt....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31885 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A vége lett jó. Vagy a legjobb. Azon én is szétröhögtem magam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31884 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
nazgúl: képtelen vagyok abbahagyni a röhögést -*Rayan sír és fetreng<br> 8_P <br> <br> Egyszerűen király volt! Bruhhhhahahahahah :) )))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31882 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nyilai mindig célba találnak.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31883 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Szenkjúszenkjú, bár Aragornt nem állt szándékomban elásni, csak eddig mindig ő volt az egyik legnormálisabb - attól eltekintve, hogy folyton arról papol, hogy mekkora király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31881 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Nazgúl:Szupeeer....Alyr óta a legjobb paródia....De azért szegény Aragorn.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31880 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Meg hogy mi a ló. Bár azt én is tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31878 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
HAHAHA. Ja, ez nem poén volt? Szorri...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31879 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
A Legolas rajongók tudják mi a jó!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #31877 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Humor
Aki szereti Legolast az jó izlésű.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.410 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére