MTT Kórus

Több
20 éve 2 hónapja #171714 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Szeptemberig még van kb 5 hónapunk! Addig olyan szuper hangot kovácsolunk mindenkinek, hogy csuda!
Főleg ha rájövök, hogyan kell képeznem a hangomat:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171692 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Én mindenekelőtt szeretném MINDENKINEK megköszönni a rengeteg biztatást, meg szeretetet, amit kaptam :) Jó érzés, hogy rávettem magam, hogy kiálljak egyedül, és énekeljek... még akkor is, ha hat sorba képes voltam kétszer belesülni :P :D

Mindenképp fogok még "edzeni", Dalárdában is ott szeretnék lenni, és szeptemberben újra megpróbálom! :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171627 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Én gratulálok minden új és régebbi énekkar-tagnak, leljétek sok örömötöket a próbákban, ha lesz időm, én is benézek egy-egy dalárdára, meg persze a fellépést is megnézem majd... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171589 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Csak szeretném kifejezni őszinte elismerésem mindenkinek, aki vette a bátorságot és kiállt énekelni a zsűrinek még csak jóindulattal sem nevezhető hevenyész felvételi bizottság elé :lol: ;) Nagyszerűek voltatok, kivétel nélkül. És külön csodálatom azoknak, akik küzdenek, és annak ellenére, hogy most nem énekkarosok, izmolják a hangukat a következő felvételire. Szóval éljen soká minden énekes!

"Ami fontos, az, hogy úgy legyen
Az, hogy mindenki másmilyen,
A zene is csak ettől igaz,
A dal csak így lesz szép"

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171568 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Üdv és gratula Mindenkinek!!

Így utólag is elnézést kérek tőletek, de kicsit sűrű félévem lesz, most nem lenne időm az énekkarra... időnként egy-egy dalárdára azért benézek, ígérem... Nagyon kíváncsi leszek rátok a farsangon, szóval hajrá! :lol:

Eleniel

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #171510 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Sziasztok Fiatalok!

Először is – egy kicsit megkésve – szeretném mindenkinek megköszönni a részvételt. Óriási dolog, hogy kiálltatok mindannyian! Meg is lepődtem, hogy ilyen sok lelkes emberke jelent meg.
Jók voltatok, és – ahogy Rabyn mondta – szeptemberben újult erővel lehet nekivágni a következő felvételinek! Addig is várunk benneteket az Énekes-találkozókra (volt Dalárda 8) ), ahol együtt fogunk és sokat énekelni.
Szeretném még megköszönni a zsűri (Gillz és Rayan) áldozatkész munkáját. Hihetetlen, hogy mindhárman teljes egyetértésben választottuk ki a Kórus tagjait.

Az énekkar tagjai pedig felvételi sorrendben:

:arrow: Angwen
:arrow: Elodyke/Előd
:arrow: Szú
:arrow: Estel
:arrow: Ringbearer
:arrow: Ladislas
:arrow: Sissee
:arrow: Drizzt
:arrow: Laurelen
:arrow: Aeglos
:arrow: Rayan
:arrow: Gillz
:arrow: Leguan
:arrow: Eszter

S Léli, ahogy ügyesen betette a próbaidőpontokat - köszönjük.
Ma délután találkozunk először 17:00 kor a Zöld Macskában

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171498 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nagy buli volt végighallgatni ennyi embert!

Ez a "Dalárda" alapelnevezésű társulás pedig remek alkalom lesz arra, hogy egymástól tanulhassuk a szebbnél szebb énekeket, a létező összes stílusban.

Egyébként én főképp Laurelent, Szút és Angwent emelném ki, egy katarzishoz fogható élmény volt az énekük! 8O
(Gábor Áron by Szú: :itscool: :up: :biggrin2: :P )

Drizzt, te leszel az új főállású István a Kerál!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171491 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Gratula mindenkinek, annak is aki bekerult az enekkarba, a sikerert, es annak is aki nem, a batorsagert hogy kiallt masok ele egyedul.
Ez tenyleg nagy szo!
Sajnalom hogy csak a vegere ertem be, de negyed 5-ig probam volt.
En is szivesen enekeltem volna de sok ertelme nem lett volna mert most ugysem lenne idom eljarni enekkarra. Inkabb majd a Nóta-klán -ban :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #171489 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Szívből gratulálok minden sikeres felvételizőnek!
Sajnálom, hogy nem lehettem ott, hát még mikor Ana elmesélt mindent. De azt hiszem, ma délutánra összeszedem magam...(Kicsit később: szülői féltés, félkész torok és viharos szél okán ma is kimaradok a buliból :cry: :cry: )

Üdv a Dicső Énekkarnak!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171458 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
tudom, hogy hallottátok, de én a szép énekkel úgy vagyok...mint ahogy a jó zenével is, hogy minden alkalom valamennyire más, és ha tehetném sosem hagynék ki egyet sem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171455 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Drizzt: mi már hallottuk Anát énekelni, nem is egyszer. Neki is csodálatos hangja van. :)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171452 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Galadh :) Köszönöm a többiek nevében(, mert én hallottam ott sokkal jobb hangokat)...meg a hangoméban :) Ámbár szerintem amikor oda kiálltam végül elég gyengére sikeredett...majd, ha hallasz egyszer igazán énekelni ;) Én megh azt jegyezném meg, hogy sajnálhatják, akik korán elmentek, mert így ők nem hallhatták Kriszanát énekelni...Ana és én tudom, hogy még ennél is jobban tudsz énekelni :)

Galadh írta: Én is szeretnék gratulálni minden énekkarosnak, és mindenkinek, aki kiállt elénk énekelni, egytől egyig nagyon jók voltatok!
Van vki, akit külön ki szeretnék emelni, mert még nem hallottam énekelni: Drizzt, valami eszméletlen jó hangod van!!!

:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171387 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Sziasztok!

Szeretnék mindenkinek nagyon gratulálni, aki tegnap énekelt nekünk Zöld Macskában. Kivétel nélkül igazán szép hangotok van, érdemes vele foglalkozni, művelni... Ja, és persze az sem semmi, hogy voltatok olyan bátrak egyedül kiállni ennyi ember elé. Főleg ezért becsüllek Titeket, én pl. gyáva nyúl voltam ehhez... :roll:

Sok sikert a továbbiakhoz!

Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171370 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ha elég ügyesek vagytok akkor megtudjátok csinálni. (elvégre nekünk is sikerült annak idején a lepre összehozni a cuccot, és nem probáltunk sokkal többet mint most ti fogotk /viszonyítva nézzétek/)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171341 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Én is szeretnék gratulálni minden énekkarosnak, és mindenkinek, aki kiállt elénk énekelni, egytől egyig nagyon jók voltatok!
Van vki, akit külön ki szeretnék emelni, mert még nem hallottam énekelni: Drizzt, valami eszméletlen jó hangod van!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171339 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
És felléptek márc8án is ha jol emlékszem:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171338 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Üdv!

Csak gondoltam, erre szükségetek lehet.... :roll:

kriszana írta: megosztom veletek a próbák időpontját a bálig
február 9. hétfő 17-20-ig Zöld Macska
február 16. hétfő 17-20-ig Zöld Macska
február 21. szombat 14-18-ig Zöld Macska
február 23. hétfő 17-20-ig Zöld Macska.

Majd fellépés a bálon február 28-án, szombaton.


Szóval k**va gyorsan meg kell tanulnotok néhány dalt :D (ilyenkor örülök, hogy nem vagyok énekkaros :mrgreen: :twisted: 8) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171332 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Gratula mindenkinek aki bekerült az új énekkarba! Aki meg nem az meg majd szeptemberig énekel meg ilyenek (én is ezt fogom tenni és szeptemberen újjult erőbedobással fogok felvételzini)


Szinjátszós cuccok mikor kezdődnek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #171016 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Üdv népek!

A zene topicba találtam, hogy holnap mikor hol kell találkozni!

"A Klinikák megállónál (fent, a mozgólépcső tetején) találkozunk 13:50kor (a későkre 14:00ig várunk)"

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #170516 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Ladislas írta: Üdv!
Lenne egy kérdésem: Duettel is lehet szerepelni az énekkari válogatáson?
Azt hisze egyenlőre ennyi...

Mindent lehet Lacika... neked meg pláne :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #170468 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Üdv!
Lenne egy kérdésem: Duettel is lehet szerepelni az énekkari válogatáson?
Azt hisze egyenlőre ennyi...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #170265 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Olosta: szembemberben biztos, hogy lesz felvétel újra :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #170261 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:

kriszana írta: A beszédtechnika órákat bárki látogathatja, egyetlen feltétele lesz: folyamatosan jelen kell lenni. Tehát, ha valaki azt mondja, hogy szeretne szépen, tisztán, artikuláltan, színpadi beszédet tanulni, az legyen ott a beszédórákon. Profi tanárt fogunk fizetni, aki foglalkozik mindenkivel, aki fejlődni szeretne. Tehát Léli, és a többiek aggodalma fölösleges. Mindenkinek lesz alkalma egy év múlva ugyanolyan jónak lenni.


Nos, én vidéki vagyok, de ha minden jól megy ősztől Pestre kerülök [size=9:14jx9yzj](tanulás ürügyén)[/size]. Így kb. szeptembertől tudnék járni a színjátszós "előkészítőbe". Ez ugye nagy lemaradás lenne???
Viszont: 4 éven át színjátszóztam (középsuliban) + rendszeresen szavalok esküvőkön, névadókon. [size=9:14jx9yzj](És nagyon lelkes is vagyok, meg nagyon szeretnék bekapcsolódni a munkátokba, de ugye a távolság esetemben akadályt jelent.)[/size]

[size=9:14jx9yzj]Tudom, hogy szeptember még nagyon messze van, meg megeshet, hogy mégsem kerülök Pestre, de mi van, ha mégis. Na, csak kíváncsi vagyok.[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #170128 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ez mind tok jo hir :itscool: foleg hogy lesz profi beszed tanar :)
Mar nagyon varom! :bounce:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #170125 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Üdvözlet Fiatalok!

Elnézést kell kérnem tőletek, túl kemény voltam szombaton. Kimoderálom magam, és válaszolnék újra a felmerült kérdésekre. Bocsánat azoktól, akiknek a hozzászólását szintén töröltem, hogy áttekinthető és letisztult legyen a topic.

A beszédtechnika órákat bárki látogathatja, egyetlen feltétele lesz: folyamatosan jelen kell lenni. Tehát, ha valaki azt mondja, hogy szeretne szépen, tisztán, artikuláltan, színpadi beszédet tanulni, az legyen ott a beszédórákon. Profi tanárt fogunk fizetni, aki foglalkozik mindenkivel, aki fejlődni szeretne. Tehát Léli, és a többiek aggodalma fölösleges. Mindenkinek lesz alkalma egy év múlva ugyanolyan jónak lenni.

Rabyn, Dodiee: tudom, hogy egy darab kevés. Tudom, hogy nem elég a Feanor. Készülünk új darabbal, ez soha nem volt kérdés. Viszont azt is tudom, hogy - többen úgy érezzük - a Feanor még nem lett eléggé kiaknázva. Lehet ennél is jobb. És még csak egy előadás volt! még legalább 3 lesz nyár végéig! Engedjétek meg nekünk, hogy élvezzük ezt a darabot, ha már annyi energiát, időt beletettünk.
Lesznek új darabok, ötletek is folyamatosan jönnek. És igen Dodiee, el tudom képzelni, hogy más is szeretne rendezni. De kérlek, ne beszéljetek más nevében. Ha valakinek valami nyűgje van, jöjjön ide, személyesen/fórumon és mondja el. Beszéljük meg. Akartok még darabot? Legyen. Írjátok meg, hozzátok össze! Itt az alkalom! Ez most komoly! Csináljátok meg!

Az énekkarba való jelentkezés: időnként lesznek meghallgatások. Bárki eljöhet, mindenkit meghallgatunk. Különös tekintettel azokra, akik az előtte lévő meghallgatáson pl. mutáltak. Tehát a fejlődést értékeljük. Folyamatosan is lehet bekerülni az Kórusba.
A Közösséget ápolni kell, és szeretném, ha minőségi munkát hoznánk létre. Jó lenne, ha egyik sem menne a másik rovására.
Ehhez a ti segítségetek is kell!!! Tudjátok, egyedül nem megy :wink:

Szóval, várunk mindenkit szeretettel, aki tud/akar jönni, van kedve/ideje.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169785 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ja meg amit még mondani szere5ttem volna
az az, hogy oké van nekünk Feanorunk hurrá egy kész darab. De szvsz nem csak EGY darab kéne hanem több. azt is elmondom miért (ja és kellenének ilyen árnykékok hogyha valaki lesérül, lesebesül akkor legyen váltás! Velem már volt olyan, hogy be kellett ugranom mert az aki játszott volna egy szerepet beteg lett..)
Kéne egy vidámabb darab is. (akár egy új akár s NHEs vagy a Hc-s)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169775 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Bennem is felmerült egy kérdés. Mégpedig az, hogy ha mondjuk teszem azt, Én kitalálom, hogy a nyáron szeretnék valami előadást csinálni(eszembe nincsen, sem tehetséget sem elég türelmet/energiát nem érzek magamban ehhez, de valaki más lehet h igen), vannak szereplő ötleteim, esetelg ezek a szereplők rá is érnek, van időm megszervezni, megcsinálni, ehhez kb mennyi segítséget lehet kapni az MTT-től és a Színjátszókörös ööö.. "vezetőségtől"? Mondjuk előadóhelynek a Zöld Macskát(ha épp ott nincs más akkor), segítőnek a már Színjátszókörös emberkéket, ilyesmit. Tehát ha valaki, aki nem Színjátszókörös főmufti, csupán lelkes emberke, van egy jó ötlete, és ideje megcsinálni, annak nyújt segítéget az MTT ebben? Lehet hogy mást is érdekel ez, azért kérdezem. Mert persze, nagyon fontos a Feanor, de lehet kissebb, "amatőr az amatőrben" darabokat is csinálni a nyár folyamán sztem.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169737 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: Nincs abban semmi rossz, ha valaki ebben vagy abban nem jó. Ott kell kamatoztatni a tehetséget, a tudást, ahol van.


Így igaz. Erőltetni semmit sem szabad!
Persze keresgélni igenis kell, az ember általában csak egy bizonyos idő elteltével bukkan rá azokra a dolgokra, amikben a legjobbak között van a helye :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169713 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Vénia írta: Már nagyon sok szó esett a Kórusról, annak a válogatásáról, de a Színjátszókörrel kapcsolatban csak annyit találtam, hogy ha lesz Feanor szereplőválogatás, akkor az itt lesz meghirdetve. De Ankalimon írásából én azt vettem ki, hogy ez a Színjátszókör nem csak egyes darabokra fog összeállni, hanem állandóan működni fog és hogy itt is lesz valamiféle válogatás. Erről hallhatnék/olvashatnék kicsit bővebben is?
köszke

Így van, állandó színjátszókör fog működni, de magára a csoportra nem lesz válogatás. (Nyilván a csoport tagjai azok az emberek automatikusan, akik szereplői a Feanornak: -) De az egyes darabokhoz válogatunk majd szereplőket.
Beleggel is szeretnék majd egyeztetni a humoros előadásokat illetően.
Feanoros válogatás pedig nem lesz, hiszen megvannak a szereplőink. Legközelebb az új darabra válogatunk, de az nem most lesz.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169712 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ana: és lesznek olyan, hogy valaki később is énekkaros lehet? (tegyük fel, hogy még nem mtt-s az illető hanem majd egyszer lesz és úgy lesz énekkaros? vagy az énekkar nem bővül ki?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.691 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére