MTT Kórus

Több
20 éve 1 hete #180812 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Ringbearer írta: öö, ha kell valakinek, akkor megvan a Padlás alapja,
és a Dzsungel könyvéét meg tom szerezni.
Akinek köll valami az írjon privit!


Kéritek hozzá a Padlás teljes kottáját? (zongora+gitár+ének (minden szólam))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #180804 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Amúgymeg remélem hétfőre mán tudok beszélni...az orvos aszonta fogok :) .

Cserjesrác, mi történt veled??

Drizzt írta: Hja, és akkor a musical esthez mihez van alapunk?

öö, ha kell valakinek, akkor megvan a Padlás alapja,
és a Dzsungel könyvéét meg tom szerezni.
Akinek köll valami az írjon privit!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #180762 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Galen, ha megvagyon neked, elhozod a Scarborough Fair kottáját ? Ugye eddig csak a felét kaptuk meg :) És bárki más, nem tudja vki elhozni nekem a Jézus Krisztus Szupersztárt és/vagy Az Operaház Fantomját (mármint a zenéket, és angolul)? Illetve kérdés még, hogy van-é vkinek Jézus K. Sz. partiturája, hm ? Amúgymeg remélem hétfőre mán tudok beszélni...az orvos aszonta fogok :) . Hja, és akkor a musical esthez mihez van alapunk ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #180569 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Én valószínűleg késni fogok, de mindenképpen megyek a Dalárdára.
Ladislas, elhoznád a Moulin Rouge zenéjét? És Sue elhoznád a kottákat?
Köszönöm! :)

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #180414 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
És hozzatok kottákat...soksok kottát...arról, amit énekelni akartok, vagy esetleg olyanokat, amiket mi (kórus) elénekelhetnénk szerintetek. Azt majd meglátjuk...
Amúgy én úgy gondoltam, hogy kérésre külön egy embernek is megpróbálok majd segíteni (ha tudok), ha van valaki olyan elvetemült, és megkér rá...persze elsősorban fiúkra gondoltam :) A szoprán nem az erősségem ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #180411 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Figyelem emberek! A dalárda mostmár biztos időpontja
MÁRCIUS 22. HÉTFŐ 17:00-21:00 - ZÖLD MACSKA
A belépő 200 HUF (A kórus tagjainak 100 HUF)
Gyertek minél többen, énekeljünk sokat!
Várunk mindenkit szeretettel!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179614 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Rabyn írta: De ez még naon a jővő zenéje, csak kitaláltam, hogy mi lenne ha. de szvsz az érettisigik a vizsgaidőszak miatt most nem túl sokan érnének rá. Nem beszélve a próbahelyhiányáról..


A Túrinnal ugyanez volt, valami miatt mindig eltolódik...
valamikor el kell kezdeni kitalálni, hogy mi is legyen!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179592 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Kórus
/me bennevan mindenben..
majd a musicalben
RAJOZOLOK EGY LOVAT

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179560 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ring: én a Dzsungelkönyvére gondoltam, (mert abbol már derengenek mindenféle mozdulatok) meg persze a Valahol Europábanra. (annak könnyebb mozdulatai vannak ráaádsul azt láttam is:DD)
De ez még naon a jővő zenéje, csak kitaláltam, hogy mi lenne ha. de szvsz az érettisigik a vizsgaidőszak miatt most nem túl sokan érnének rá. Nem beszélve a próbahelyhiányáról..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179477 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Perme rettentően szereti a musical-eket, úgyhogy benne vagyon az ilyen dolgokban...bár a táncos láb...na mindegy, meglássuk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179342 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Rabyn írta: Mondjuk ezek simán fedhetik egymást:) és a musicalos cuccban benne lehetne az akinek van szép énekhangja, és az akinek nincsen, viszont van mozgása, vagy csak nincsen elég jó énekhangja (ja amugy tökjó ám hangképzésnek!)


Hmm..lehet...én maximálisan segítek ebben, mert ez nagyon tetszik!! :D
De melyik musicalt? Lehetne először egy rendes musicalt, aztán meg
esetleg aki rendelkezik a zeneírás tulajdonságaival írhatna egy
középföldés musicalt...de ez még nagyon messze van.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179340 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
"Én nagyon támogatom, ugyanezen gondolodtam, hogy lehetne
egy musiceles részleget is csinálni, bár félek, hogy ez is sok már
egy kicsit, annyi réészre szétörlődik a társaság."

Mondjuk ezek simán fedhetik egymást:) és a musicalos cuccban benne lehetne az akinek van szép énekhangja, és az akinek nincsen, viszont van mozgása, vagy csak nincsen elég jó énekhangja (ja amugy tökjó ám hangképzésnek!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179336 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Én nagyon támogatom, ugyanezen gondolodtam, hogy lehetne
egy musiceles részleget is csinálni, bár félek, hogy ez is sok már
egy kicsit, annyi réészre szétörlődik a társaság.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179233 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Sziasztok drágaságok!
A táncikálos topicba már beírtam az ötletemet ami kb így hangzott:
Mostanában sokat hallgatom a Dzsungelkönyve musicaltot és be-be ugranak koerográfia részletek. Namármost arra gondolkotam, hogy (a nyitán, finálé, szavakt keresek egészen jól megvan már) szóval, hogy elő lehetne adni (de csak a táncokat) és ehhez ugye kellennek szééphangu emberek is, meg jó mozgásuak (nemugy mintén :oops: ) és aki vállalkozo kedvet érezne magában az jelentkezzen nálam priviben és majd valamikor kitaláltjuk, hogy mikor, elkezdhetnénk kidolgozni meg előadni meg ilyenek. Mit szoltok hozzá?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #179037 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Vagy talán mondhatjuk azt, hogy jók voltunk ? :)
Hja, mindenki hamis volt tulajdonképpen, csak mindenki máshol :)

Nem baj, így volt összhangban... :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178944 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
elodyke\n

Dehát mit mondjunk Drizzt..jiok voltunk, vagy jok voltunk?


Vagy talán mondhatjuk azt, hogy jók voltunk ? :)
Hja, mindenki hamis volt tulajdonképpen, csak mindenki máshol :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178892 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Léli írta:

kriszana írta: Bekavartak a Zöld Macskások, és kihúzták az összes megbeszélt időpontunkat.


Bocs, hogy itt kicsit OFF, meg ilyesmi, de ha minden megbeszélt időpontot kihúztak, mi van a KözGyűléssel???

Battit kérdezd meg erről Léli.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178836 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Öööö...naaa, fiúk, mondjatok mán valamit...ööö mondjunk :)

Öööö... köszi a mondást...ööö... :mrgreen:

Estel Adániel írta: De utólagos kérésre eléneklem a szólamom tisztán annak, aki kéri! ;)

Nos, ezt még behajtom! :biggrin2: Nem menekülsz!

[size=9:3vg9rcuo](Amúgy a Dalárda-csúszás nekem is pont jó...)[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178761 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Öööö...naaa, fiúk, mondjatok mán valamit...ööö mondjunk :)

Ööö... bocsi, a felvételen még egy kissé hamis voltam néhol... :oops:
De utólagos kérésre eléneklem a szólamom tisztán annak, aki kéri! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178750 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: Bekavartak a Zöld Macskások, és kihúzták az összes megbeszélt időpontunkat.


Bocs, hogy itt kicsit OFF, meg ilyesmi, de ha minden megbeszélt időpontot kihúztak, mi van a KözGyűléssel???

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178707 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Dehát mit mondjunk Drizzt..jiok voltunk, vagy jok voltunk?
ja meg nekem pont jo hogy nem most lesz.. mert menyek kispal kocertre..télleg nem jon még valaki???

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178704 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
FIGYELEM, VÁLTOZÁS!

A Zöld Macskában lévő kavarodás miatt a DALÁRDA március 11-i(csütörtök) időpontja eltolódik.
A pontos dátumot még nem tudom. Valószínüleg március 22. hétfő lesz belőle. Ezer bocs. Nem tehetek róla. Bekavartak a Zöld Macskások, és kihúzták az összes megbeszélt időpontunkat. Ezért, amíg nem beszéltem velük, nem mondhatok semmi biztosat.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178670 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Öööö...naaa, fiúk, mondjatok mán valamit...ööö mondjunk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #178490 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Uhhh... Én elolvadtam. Hüpp. Placcs. :crying: :oops: Köszönjük!
Óriási tüncpuszi mindnyájótoknak!
Cupp!

Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #178463 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Kórus

elodyke írta: Boldog Napot CSAJOK :)

AJÁNDÉK === Ez egy link (gy.k.: hiperhivatkozás) :P

Az MTT énekkarának férfiúijai (tenor: Leguanember, Drizzt; bariton: Ladislas, elodyke; basszusss: Estel Adániel)


:oops: :oops: :oops: aha, szóval ezért kellett elmennünk oohh...hát ez naggyon tüncös! :oops: :D :D :) :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #178461 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ööö... Hát ez hihetetlen... :nullázottéselérzékenyültAngwenemotikon:
Azt hiszem, a lányok nevében mondhatom, hogy ezt nehéz lesz meghálálnunk... Hüpp...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #178458 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ide is beírom nektek fiúk, hogy Nagyon tetszik! Komolyan tisztára meghatódtam tőle!
Ezer puszi érte mindannyitokónak!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #178457 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Kórus

elodyke írta: Az MTT énekkarának férfiúijai (tenor: Leguanember, Drizzt; bariton: Ladislas, elodyke; basszusss: Estel Adániel)

küldenénk ezt minden lánynak, nőnek, vimpárlánynak, vámpírlánynak, királykisasszonynak, királynőnek, gonosz mostohának, hófehérkének, törpekisálnyoknak, törpasszonyoknak, entasszonyoknak, hobbitlánykáknak, hajadonoknak, özvegyeknek, férjesasszonyoknak, vérszomjas nyuszimókuslánkáknak is.


(bocsi, ez most OFF lesz, de megérdemlik :) )
Hatalmas puszi érte nektek, fiúk! Gyönyörűen énekeltek!!! :) ) ([size=9:1z0lq60s]és nekem gyengém a férfi énekhang.. :oops: :) )[/size]
Köszönjük! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #178450 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Boldog Napot CSAJOK :)

AJÁNDÉK Ez egy link (gy.k.: hiperhivatkozás) :P

Az MTT énekkarának férfiúijai (tenor: Leguanember, Drizzt; bariton: Ladislas, elodyke; basszusss: Estel Adániel)

küldenénk ezt minden lánynak, nőnek, vimpárlánynak, vámpírlánynak, királykisasszonynak, királynőnek, gonosz mostohának, hófehérkének, törpekisálnyoknak, törpasszonyoknak, entasszonyoknak, hobbitlánykáknak, hajadonoknak, özvegyeknek, férjesasszonyoknak, vérszomjas nyuszimókuslánkáknak is.


meginkéccerirta de igy legalabb nyomatékositja aztat ami.. Boldog Napot CSAJOK :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #178226 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Már mint a "lala-lala-lalalát"? :twisted: Ott leszek, s remélem ott majd megértem, mire gondoltál...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.744 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére