MTT Kórus

Több
20 éve 1 hónapja #182344 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Rabyn írta: Ana: Musical alapot (dzsungelkönyve, Valahol Európában, Macskák, Képzelt Riport stb) honnan tudok szerezni?

Macskák és Képzelt Riport - netről :arrow: talán Pók tud segíteni
Valahol Európában ás Dzsungel könyve pedig színházban, ott ahol játszák, ha van ismerős. E két utóbbi nincs neten, sajna :( már én is kerestem.
Vagy a másik lehetőség, hogy Jacopoval és Pókkal egyezkedtek: Jacopóval, hogy tanulja meg zongorán az adott darabot, Pókkal, hogy adja kölcsön az új szuper szintetizátorát.

Sajnos a próbalehetőségeket nektek kell megoldanotok, mert a Zöld Macskát ez nem érdekli, és ebben sem segít.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #182339 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Rabyn írta: Figyelem népek! Jövöhéten melyik nap lenne számorokra az ideális?


Szerintem legyen minél előbb, ne hagyjuk hétvégére ha lehet. :idea:
(Nekem csak a szerda nem jó és pénteken vagy koradélután vagy este, mert 5-6 között Csepelen van dolgom.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #182272 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ana: Musical alapot (dzsungelkönyve, Valahol Európában, Macskák, Képzelt Riport stb) honnan tudok szerezni?



Figyelem népek! Jövöhéten melyik nap lenne számorokra az ideális? Ugyanis megkéne dumcsizni, hgy akkor most készülgetünk a máju7-i cuccosra avagy sem. És akkor összehoznánk egy talit (azokkal akik táncolni ahajtanak) és megbeszélnénk egyetsmást (többek között, hogy Hairra avagy Dzsungelkönyvére táncoljunk és azt hogy pontosan mit meg a probák idejét és kéne valami helyetis keresni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #182271 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Milyen kár, hogy nem tudtam a dalárdáról...szivesen elmentem volna én is énekelni egy jót. Hát erről lemaradtam. Most olvastam csak róla :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #182151 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Swanheart írta: Jó mulatságnak ígérkezik ez a musical est. :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy a jelentkezőknek saját maguknak kell beszerezni a választott dal alapját? Vagy lesz egy lelkes zongorakísérő, aki kottából megtanulja az összes dalt? (És akivel esetleg gyakorolni lehet legalább egy "főpróba" erejéig?) Vagy az énekeseknek csak választani kell, s Ti elkészítitek az alapot? (Idilli szituáció! :P )

Sajna mi nem készítünk alapot. Viszont rengeteg zenéhez van karaoke alap, amire jól lehet énekelni. Főpróba pedig április 26-án lesz, a helyszínen 17-20ig.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #182149 Írta: Awen (Swanheart)
Awen (Swanheart) válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Jó mulatságnak ígérkezik ez a musical est. :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy a jelentkezőknek saját maguknak kell beszerezni a választott dal alapját? Vagy lesz egy lelkes zongorakísérő, aki kottából megtanulja az összes dalt? (És akivel esetleg gyakorolni lehet legalább egy "főpróba" erejéig?) Vagy az énekeseknek csak választani kell, s Ti elkészítitek az alapot? (Idilli szituáció! :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181864 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Rabyn írta: Öhm izé arra lennék kiváncsi kinek lenne kedve ill ideje résztvenni egy egészen egyszerű táncban (Dzsungelkönyvére vagy Hairra táncikálnánk)


Permí jelentkezik... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #181863 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
énis mennék (mentem vona ha nem a korházba ke ücsörögni/feküdni)

Öhm izé arra lennék kiváncsi kinek lenne kedve ill ideje résztvenni egy egészen egyszerű táncban (Dzsungelkönyvére vagy Hairra táncikálnánk)
május7.ére csinánánk meg (privibe jelentkezzetek kb 10 emberre lenne szüksgésem FIUKRA IS!!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181858 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: Túlvagyunk az első Dalárdán, ami bár rendkívül kevesen voltunk, mégis nagy sikerrel zárult.
Tematika is lenne, ha kicsit többen lennénk.
És épp azok nem jöttek el, akik miatt van ez az egész (Rabyn természetesen kivétel).
Meglátjuk, jövő hónapban érdemes-e csinálni ilyet...


Legyen!!!! én nem tudtam jönni tánc miatt, de egyébként ráérek, és tökjó lenne veletek énekelni megint, már tisztára hiányérzetem van. Szal legyen lécci:))

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181795 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: És épp azok nem jöttek el, akik miatt van ez az egész (Rabyn természetesen kivétel).
Meglátjuk, jövő hónapban érdemes-e csinálni ilyet...


Én ott voltam, fantasztikus jó volt Veletek énekelni, és légyszilégyszilégyszi legyen még soksoksok, mert elvonási tüneteim lesznek! :( :roll: (Ezt most teljesen komolyan mondtam. :!: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181629 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
FELHÍVÁS!

Május 7-én, az MTT keretein belül Musical-estet rendezünk (19.00 Zöld Macska).
Várom azon lelkes emberek jelentkezését e-mailben, akik szeretnének énekelni/táncolni, valamilyen musical részletet előadni. (Ide tartoznak a Disney rajzfilmek, illetve minden egyéb rajzfilmzene, filmzene is.)
Előtte természetesen meghallgatás is lesz.

A levél tartalmazza:
:arrow: A szám címét
:arrow: a zeneszerzőt
:arrow: az előadó teljes valódi- és nick nevét
:arrow: és hogy pontosan hány perces műsor lesz.

Az e-maileket a kriszana@tolkien.hu -ra várom.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181592 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Kórus

kriszana írta: Meglátjuk, jövő hónapban érdemes-e csinálni ilyet...

Legyenlegyenlegyen!!! :bawling:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181587 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Túlvagyunk az első Dalárdán, ami bár rendkívül kevesen voltunk, mégis nagy sikerrel zárult.
Tematika is lenne, ha kicsit többen lennénk.
És épp azok nem jöttek el, akik miatt van ez az egész (Rabyn természetesen kivétel).
Meglátjuk, jövő hónapban érdemes-e csinálni ilyet...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181584 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Kórus
nagyon orulunk hogy teccett..
bar sztem ennel tobbre is lennenk kepesek..
foleg ha valami tematikát is vinnénk a dalárdába
meg sajnalom hogy nem voltak sokan
de azert jol ereztem enis magam
foleg mikor Adammal Kaláka dalocskát tanulgattunk :)
köszi :nagyembereskezfogásésutánavállveregetésemotikon:

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181582 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Hű Emberek,
Nagyon jó volt a dalárda!
Köszönöm, hogy veletek énekelhettem, hülyülhettem, teázhattam, nevethettem...

Nólindir/Julcsi

(Mikor lesz a következő? :( )

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181414 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta: uff

lehallgattam es lekottaztam a Dzsungel konyve nyitojelenetenek tobbszolamat, szval, ha lesz alap, akkor azt meg is tudnank tanulni (mintha hallottam volna ilyeten kezdemenyezesrol..)

Padlast meg meg nehany musicalt probalunk hozni.


Óó az nagyon jó, hogy lekottáztad, köszi!!
Az alap hamarosan meglesz.

Nem tudok menni a dalárádára. :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181318 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
uff

lehallgattam es lekottaztam a Dzsungel konyve nyitojelenetenek tobbszolamat, szval, ha lesz alap, akkor azt meg is tudnank tanulni (mintha hallottam volna ilyeten kezdemenyezesrol..)

Padlast meg meg nehany musicalt probalunk hozni.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181310 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Kórus
helló népek .. mindjárt lépek.. csak ezt még belinkelem néktek. :)
hö hö

ludens.elte.hu/~gaabi/dalcrd.zip

sokan kerdeztetek honnan szedtem a dalos konyvemet..
na innen
es lehetne több példany is belole akkor nem kellene nyomorogni a szovegért :)
meg aki kinyomtatja ma estig a dalárdára az tök jó lesz mert akkor máris többen fogunk tudni szoveget..=tehát több magabiztos hang lesz =tehát szebben fogunk szolni :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181307 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Udv Allz,

Visszajottem a szabimbol.
Remelem az erdekeltek nem felejtettek el hogy penteken es vasarnap megyunk szinhazi proba latogatasra!

Talalkozzunk a Rakoczi teri villamosmegalloval szembeni Gorog non-stop elott, penteken 18.40-kor es vasarnap 12.40-kor.
Penteken 19-kor es Vasarnap 13-kor kezdodnek a probak, ugyhogy ne kessetek, nem fogunk varni senkire, mert 45-kor be kell mennunk.

Akik jelentkeztek nalam:

Szurke Gandalf
Cueddo
Kriszana
Nolindir
Ery
Laurelen
Leguanember
Nim
Rabyn
Telcontar Leli
Mau
Ringbearer
Luthin
Aranymag
Elanor
Kenza
Venia
Beleg Cuthalion

Ha valaki meg csak most kapna eszbe, az meg jelentkezhet penteken delig, ha kuld egy emailt, nem privit.

Venia, Kenza, a mailt azota is varom!!!!! :!:


Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181296 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus

TG 1/a (Lau) írta: cd :arrow: cd bolt
kotta :arrow: kottabolt :wink:
(bármelyiket szívesen odaadom lemásolni, ha kell :D )

Lau :D :D :D
Csak nemtom hogy lehet egy kottaboltot vagy egy CD boltot lemásolni...na mindegy :P
wow! honnan???[/quote]

Zenekarbolt :P :P :) Najó nem, van egy közös ismerősöm velük...

Hja, tud valaki Padlást és/vagy Dzsungel könyvét hozni ? Egyik sincs meg :(
Mégis hozhatna vki Fantomot, mert most, hogy hazaérkeztem láttam csak, hogy amit én kaptam az csak a Highlights from...persze most pillanatnyilaf ez is eléd, dehát akkor is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181220 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Fiona írta: Operaház Fantomja??? :( De fáj szívem, nekem is kell oylan!!! :( Hol szereztétek Lau???

cd :arrow: cd bolt
kotta :arrow: kottabolt :wink:
(bármelyiket szívesen odaadom lemásolni, ha kell :D )

drizzt írta: Ha valamikor később komolyabb dolgot is akarunk csinálni, én fel tudnék hajtani egy kb 30 fős zenekart is De ezt csak megjegyeztem...és ezért kédeztem a partiturát is, de hol van ez még...


wow! honnan???

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181212 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Igen Galen...lécciléééécci :) Amúgy beszélni már tudok, de énekelni...meglássuk...
Közben megszereztem Az operaház fantomját CD-n. Gillz, az alap jövő 7en lesz kész, remélem nem hiába vártunk.
Amúgy mennyien leszünk kb. hétfőn, tudja valaki ?
Az énekkari próbákkal kapcsolatban, pedig...az albitársaim azt mondták, hogy nyugodtan lehet nálunk (persze, mert még nem hallották ;) ), de szerintem inkább csak hétvégén legyen ilyen nálunk, amikor ált nincsenek ott...a szomszédok sem szóltak a múltkori után :) . Ésmégeccer...mindenki szedje össze milyen alapokat ud szerezni...csak azé, hogy miről tárgyaljak másokkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181109 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Sziasztok!
aki igényt tart a 3. rész kottájára, az emailben írjon és elküldöm! :wink:

Ja, és tudja valaki hogy mi az Use well the days c. szám? :roll:
mert ez is benne van, az utolsó vers szövege angolul ( Az úton
mindig várható...), és mondatok a könyvből, Annie Lenox előadásában.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181069 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Estel Adániel írta: Más: igen, hozzon mindenki mindenféle kottát, amit csak tud: Léli Padlást


Áááljon meg a menet. Ki mondta, hogy én megyek hétfőn? Merthogy nemmegyek... Részben már hallotátok a korábbi indokomat, részben meg mert 4-től 1/2 6-ig énekkari próbám van Fóton.. :) Cóval majd egy talin odaadom valakinek a kottákat.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180981 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Drizzt! Úgy emlékszem, van Scarborough Fair kottám és megvan a Fantom kotta is, csak az le van egyszerűsítve zongora kísérettel. Azért vigyem hétfőn?

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180957 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Operaház Fantomja??? :( De fáj szívem, nekem is kell oylan!!! :( Hol szereztétek Lau???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180954 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Fájt a torkom, de már jobb, sztem még énekelni is tudok majd ;)
Ha valamikor később komolyabb dolgot is akarunk csinálni, én fel tudnék hajtani egy kb 30 fős zenekart is ;) De ezt csak megjegyeztem...és ezért kédeztem a partiturát is, de hol van ez még...
LécciléccioperaházfantomjaJézuskrisztus... :) Szal majd írjuk össze, hogy ki milyen alapot tud hozni, szerezni, esetleg elkészíttetni (mint ahogy csináljáknekem Az operaház fantomját).
Amúgy nem akar valaki velem duettet énekelni ? Gillz-en kívül még valaki... :)
Tényleg Ana, kb milyen hosszú lesz ez a műsor ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180925 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Drizzt írta: Galen, ha megvagyon neked, elhozod a Scarborough Fair kottáját ? Ugye eddig csak a felét kaptuk meg :) És bárki más, nem tudja vki elhozni nekem a Jézus Krisztus Szupersztárt és/vagy Az Operaház Fantomját (mármint a zenéket, és angolul)? Illetve kérdés még, hogy van-é vkinek Jézus K. Sz. partiturája, hm ? Amúgymeg remélem hétfőre mán tudok beszélni...az orvos aszonta fogok :) . Hja, és akkor a musical esthez mihez van alapunk ?


operaház fantomját tudok hozni. ...miért nem tudsz beszélni? 8O

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180918 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Estel Adániel írta:

Nólindir írta: Nos, ezt még behajtom! :biggrin2: Nem menekülsz!

:D Még kérned sem kellett, beváltottam magamtól is...

Köszíííí! Nagyon örültem! :D
Nnna: operaház fantomja ánglusul, CD-n megvan, szal azt hozok, már ha végül el tudok jönni - bár most úgy néz ki, hogy nem igazán... :cry:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180900 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Nólindir írta: Nos, ezt még behajtom! :biggrin2: Nem menekülsz!

:D Még kérned sem kellett, beváltottam magamtól is... ;) Más: igen, hozzon mindenki mindenféle kottát, amit csak tud: Léli Padlást, Ring Dzsungel Könyvét, én Carmina Burána elejét, és tudom hozni kazettán a Fantomot is (ott volt válam Várgesztesen is, csak akkor inkább CD-ket hallgattunk...) ;) Jézus Krisztus Szupersztár & Valahol Európában & Hegedűs a Háztetőn partitúra mind-mind volt otthon, amíg a Pécsi Nemzeti Színházban épp adták elő apámék, de sajna már lekerültek a műsorról :( ; azért megkérdem majd, hozzájuk lehet-e még jutni. Meg lecsekkolom a Megyei Könyvtárat is (a Nabucco-partitúrát is onnan kölcsönöztük). :deal:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.613 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére