Elrond (Hugo Weaving)

Több
21 éve 2 hónapja #131778 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Neframíel írta: Vilya: persze hogy nem :) mondom hogy manipos kép. De attól még szerintem tök jó... :wink: Van egy ennél egy fokkal "durvább" is, :roll: de azt még csak Arwena látta. De ha már ezen megbotránkoztok! :D


Nem az a lényeg, hogy mezítelen, és mennyi árnyék van rajta (najó az is! :oops: :P ), hanem, hogy a test, ami valószínű egy bodybuilder-é nem illik hozzá...
Én spec vonzónak találom Hugo saját testét :oops: Van az elég izmos, és szép... A Bedrooms-ban meg is mutatja :P :oops:

KI akar jönni egyáltalán rajtam kívűl mozizni? 8O

Bye~

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131777 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Szombaton hánykor kezdődne a mozi meddig tartana hol van az a mozi és mennyi? elrondosból nekem van pár durva... de nem sok :) Nefra meikre gondolsz?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131776 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Neframíel írta: Hello! Arwena bíztatására berakok egy képet, ugyanis tőle kérdeztem, hogy publikus-e. :wink: Habár manipos, de szerintem ari. Nna, most itt van:

kep.tar.hu/neona/images/pic2711220.jpg

Véleményt!!


Jájj... :eek4: :hein: :hein: :eek2: :closed: 8O Nem egy jó ötlet szerintem.... Hugonak van saját teste, ami éppen elég izmos, és sokkal jobban áll neki :oops: Menjünk szombaton!

Byezer

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131775 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Vilya: persze hogy nem :) mondom hogy manipos kép. De attól még szerintem tök jó... :wink: Van egy ennél egy fokkal "durvább" is, :roll: de azt még csak Arwena látta. De ha már ezen megbotránkoztok! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131774 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Doryna írta: Csak azt mondom, hogy nekem nagyon tetszik mint Elrond, és jó színész. :roll:


Üdv neked is :) Hugo tényleg nagyon jó színész..
Menjünk el szombaton!!!

/me megy, és talán visz néhány barátot... :?


Byezer

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131761 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Neframíel írta: Hello! Arwena bíztatására berakok egy képet, ugyanis tőle kérdeztem, hogy publikus-e. :wink: Habár manipos, de szerintem ari. Nna, most itt van:

kep.tar.hu/neona/images/pic2711220.jpg

Véleményt!!


Juj!!! :eek4: :embarassed: 8O :eek2: 8O :eek2: 8O :eek2: 8O :eek2: 8O :eek2: 8O :embarassed: :eek4:
Ez nem is az Ő teste!!!:eek4: Jujj! És csak megint csak jujj! :eek4: 8O :embarassed: :eek2: 8O :embarassed: :eek2: :eek4:


[size=9:20pcl976]Vagy tévedek?[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131758 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hello! Arwena bíztatására berakok egy képet, ugyanis tőle kérdeztem, hogy publikus-e. :wink: Habár manipos, de szerintem ari. Nna, most itt van:

kep.tar.hu/neona/images/pic2711220.jpg

Véleményt!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131747 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Gyémánt_Hajnal írta: Huu, megtaláljátok a kis drágát? :)

www.tandq.com/LOTR/_photos/013.jpg


Nekem sikerült :) Ott van Mr Bloom mellett :)


Btw, mi lesz a hétvégén? Ráértek mozizni :?:
Én vasárnap utazom le Balatonra, de szombaton szívesen megyek.. :roll:

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131718 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131712 Írta: Doryna
Doryna válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Csak azt mondom, hogy nekem nagyon tetszik mint Elrond, és jó színész. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131711 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Huu, nekem nagyon tetszenek a művei, de ez az Elrond:


www.elffic.com/gallery/gv/elrond.jpg

Tiszta Hugh Jackman :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131709 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta:
Egy moszkvai rajzolgató, Gregory 'Draig' Volk, így álmodta meg Őt:
Elrond
és ikrekkel is


Tecc. ezek. :) Habár őszintén mondva... a másodiknál, amelyiken ott karbafont kézzel áll... háttizéé, azt hittem, hogy harisnya van rajta, ahogy hirtelen ránéztem. :lol: Bocs... :oops: De utána már rájöttem, hogy nem. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131669 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta: Hát tényleg ki van csavarodva szegény Elrond feje ;-)

Egy moszkvai rajzolgató, Gregory 'Draig' Volk, így álmodta meg Őt:
Elrond
és ikrekkel is

egy kis humor Agent Elronddal ;-)

Ja és a Hálószobákat 12-én és 13-án este 7-kor vetítik. Szóltok nekem is, ha mentek?


Az első Elrondos rajz szerintem jó, bár Elrond nem túl fiatal. Szóval inkább egy másik tündének lenne jó. :roll: :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131664 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Vilya írta: Üdv!

Erről mi a véleményetek: Katt ide! 8)

Hát tényleg ki van csavarodva szegény Elrond feje ;-)

Egy moszkvai rajzolgató, Gregory 'Draig' Volk, így álmodta meg Őt:
Elrond
és ikrekkel is

egy kis humor Agent Elronddal ;-)

Ja és a Hálószobákat 12-én és 13-án este 7-kor vetítik. Szóltok nekem is, ha mentek?

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131659 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
A hugom szerint - aki MIE-s - a rajz jó, csak "nem fordul az arc" ami azt jelenti, hogy nincs térben, nem perspektivikus.
Ui. Sillel teljesen egyetért

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131617 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Vilya írta: Üdv!

Erről mi a véleményetek: Katt ide! 8)


Ha megengeditek, mint rajzos, Silnek is igaza van. Eléggé elvannak csúszva az arányok....... Nekem ZsánPál Bélmondóra jobban emlékeztet.

Bocccika

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131612 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Vilya írta: Üdv!

Erről mi a véleményetek: Katt ide! 8)

Hát, az orra eléggé el van tolva szegénynek. :roll: Meg a szája is. 8)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131611 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdv!

Erről mi a véleményetek: Katt ide! 8)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131605 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sziasztok!! :D Visszatértem. Elmaradásom oka az volt, hogy kissé... meghalt cegény gépem. A tragédia nem ez. Hanem... hogy a sok száz GyU-s képem is!! Brühühü.... :bawling: Minden képeteket mentsétek le floppyra vagy cd-re!! Ne járjatok úgy, mint a hülyébbje, vagyis cegény Nefra.... jaj. :(
Na nem baj. Szorgalmasan gyűjtögetek megint. :wink: És üdv az új tagoknak!! :P [size=9:1m7x6qo6]/új tagok... hú, ez oan volt, mintha a maffiában lennénk :mrgreen: /[/size]

Pussz!!! Lehet, hogy kaptok egy képet, ha Arwena kedvezően nyilatkozik a közölhetősége felől. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131595 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdv én is köszönök bár már egy hónapja biztos olvasgatlak benneteket :)
Artemisz csábított ide főleg :)
jut is eszembe nekem is tessék elküldeni azt a novellát :)
hu na menem kell pápá

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131571 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Kira: Hát persze, tök jó lenne egy közös mozi!!! :bounce: :bounce: :bounce: Megdumálhatjuk priviben! Hétvégén már ráérek!
Amíg jókat írsz, nem baj, milyen hosszú a hozzászólás.. legalábbis szvsz. :wink:
csillaglány, jó nyarat! [size=9:j2mvppqn]Amúgy azt hiszem, félreértettél 1 cseppet: a szituk leírása a fő erősségem, meg a képszerű +jelenítés, meg az érzelmek boncolgatása, de a súlyos kérdések elemzésétől visszariadok. De mindegy.[/size]
Sil, kíváncsi vagy a novellám eddig kész részleteire? Küldhetem priviben! Annyi Elrond van benne, hogy csak na!!!! És Nefrának is teccett. Csak tán egy kicsit rózsaszín, de az ugye nem baj?... :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131481 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Kira írta: Apropó kérdés. Priscilla, a sivatag királynője film, megvan valakinek valamilyen formátumban, és át is tudná nekem másolni? :oops: :embarassed: HA esetleg létezik 1 bátor jelentkező, akkor majd magánban megkeresem.. Ha meg nem, akkor marad az Odeon videótéka.. :?

Nekem. Németül. :roll: :wink: De hogy most épp kinél jár... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131475 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

:hello: Üdv köztünk, Kira!! Éljen az újabb Hugo-Elrond fan! :hello:



:embarassed: Köszönöm a meleg üdvözlést.. :oops:

Viszont nem tudom mikor játsza legközelebb a Církó~Gejzír... Tegnap még nem írt semmit a port.hu. Ha majd lessz, megyünk együtt megnézni :?: Ámbár az is igaz, hogy csak egy mellékszereplő (na de milyen!) a filmben..

A nyáladzást viszont a billentyűzetem rühelli, de azért köszönöm szépen a bíztató szavakat :)

Apropó kérdés. Priscilla, a sivatag királynője film, megvan valakinek valamilyen formátumban, és át is tudná nekem másolni? :oops: :embarassed: HA esetleg létezik 1 bátor jelentkező, akkor majd magánban megkeresem.. Ha meg nem, akkor marad az Odeon videótéka.. :?

Egyébként ti is úgy érzitek, hogy Elrond enyhén szólva is el van hanyagolva Tolkien profnál? :( Pedig annyi lehetőség van benne... (najó, meg kell hagyni nem ő az egyetlen elhanyagolt szereplő.. :aragorn3: -n, :frodo2: -n kívűl igazából mindenki az.. :x )

Hmm.. rekordméretű hozzászólásaim vannak.. Látszik, hogy a levélhez szoktam volt hozzá és keveset fórumozok.. :roll:

Bye~

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131453 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta:

Artemisz írta: Paprikáskrumpli? Bizti, hogy ez jó ötlet? Inkább jó erős dunai halászlé cérnametélttel; vagy csirkepörkölt nokedlival, koviubival. :roll: :P

Én is a halászlére szavazok, de azt nem dunainak hívják ám, hanem bajainak! :wink: És nem cérnametélttel, hanem rendes halászlétésztával... Úgy az igazi... :roll: Apropó halászlé, jön valaki 12-én szombaton hozzánk a Népünnepélyre? Tudjátok, 2000 bogrács halászlé... :roll:



Hmm... én a dán családomnak paprikás krumplit csináltam, és hatalmas sikere volt. De szerintem minden estére lehetne tartogatni egy-egy magyar ételkülönlegességet.
A somlói az jóóó!!!!!!! Az az egyik legnagyobb kedvencem!!!!!!!!!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131420 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Artemisz, Sil!
Nagyon örülök, hogy tetszett a novella, és még jobban, hogy vissza is jeleztetek. Igazán kedvesek vagytok... :D

Nagyon kíváncsi vagyok a történetedre, Artemisz!

(Egyébként én meg pont a helyzetek hangulatát, az érzéseket tudom jobban visszaadni - a cselekményvezetéshez nincs érzékem. Össze kéne dolgoznunk... :lol: )

Legyetek jók, én megyek napozni a Velencei-tóhoz, bár ahogy az előrejelzést nézem, lehet, hogy inkább telelés lesz belőle... :?

Eleniel

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131397 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

csillaglany írta: Külön szeretettel ajánlom Silnek, ő tudja, miért... :) ))

Jaj, ezer hantale... :oops: Nagyon-nagyon tetszik... :D :itscool:
[size=9:1ki6b81v]Elrond... Elrondot akarok... Mééég... Nyüssz, nyüssz...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131392 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
:hello: Üdv köztünk, Kira!! Éljen az újabb Hugo-Elrond fan! :hello:
Jól sejtetted, a B&H-t már igencsak kiveséztük, de nem baj, hogy említetted, és tök szuper, hogy Te láttad is. Szégyenemre én még nem... :oops:
Nyugodtan írd le, hogy tetszett, kíváncsian várjuk, nyáladzásért pedig még senkit nem csaptak itt agyon! :D
[size=9:1n94peq9]Ami az aranygaluskát illeti, tökéletesen igazad van! :wink: [/size]
Egyszóval ITT A HELYED!!
HUGO-ELROND RULEZ!!! 8)



[size=9:1n94peq9]csillaglány, olvastam a történetet! Mást nem tudok mondani rá, csak azt: TÖKÉLETES!! Annyira igazi! Mondják, hogy jól tudok írni, de az ilyen magától értetődő, mégis nehezen megfogalmazható érzéseket nem tudom leírni. Vagy inkább nem merem... :cry:
Hasonló dolgok, mint ez, már az én fejemben is megfordultak, csak nem tudtam őket ilyen közvetlenül szavakba önteni! Minden elismerésem! Örülök, hogy megosztottad velünk!
Ami a novellámat illeti, abban inkább átvitt értelemben igyekeztem rávilágítani Elrond jellemére, már amilyennek én képzelem. De ez hosszú történet, és rólam szól, és még nincs kész, csak néhány fejezet. De ha kész lesz, én is elküldöm neked! Csak így tovább![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131384 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdv minden tündebarátnak!
Írtam egy kis történetet Elronddal a Kószák Könyvébe. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Külön szeretettel ajánlom Silnek, ő tudja, miért... :) ))

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131366 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hi,

Asszem meg illik egy bemutatkozassal kezdenem.. A HUNGAROCONrol ismertem meg ezt az oldalt, es asszem ennyi eleg is.. ^^"

Elrond/Hugo Weaving rajongokent elem sanyaru sorsom itthon, tavol Sidneytol :cry: EN is akarok ausztral rokonokat! :cry:
Az idelatogato szineszeknek meg javasolnam az aranygaluskat vaniliasodoval *nyammi*

Khmm..

Mivel most nincs kedvem visszaolvasni az elottem szolok ~28 oldalnyi hozzaszolasat, igy nyugodtan ussetek le, ha mar regen kiveseztetek, de ti lattatok mar a Haloszobak es Eloszobak c. angol ujhullamos filmet? (Bedrooms and Hallways)
A Cirko~Gejzirben jatszak neha, es en is ott lattam ezelott ~3 honappal. :)

Hmm. Asszem most nem kene sokat nyalaznom, meg nem vizallo a klaviaturam.. :P

Nah, ha nem uttok le, akkor majd irok rola, meg kozben megprobalom elolvasni az eddigi termesetek...

Bye,

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131245 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Én is a halászlére szavazok, de azt nem dunainak hívják ám, hanem bajainak! :wink: És nem cérnametélttel, hanem rendes halászlétésztával... Úgy az igazi... :roll: Apropó halászlé, jön valaki 12-én szombaton hozzánk a Népünnepélyre? Tudjátok, 2000 bogrács halászlé... :roll:

Ohh, ezer bocs!!! Igazad van! :oops: :oops:
[size=9:3khjqxlr]Sajna, nem érek rá szombaton. :cry: Majd jövőre![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.600 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére