Faramir (David Wenham)

Több
19 éve 1 hónapja #245334 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
[size=9:3ll4qpcz]Ma délután megint piszok sok időm volt... nagyon szörnyű lett, Finduilas forogna a sírjában, ha látná... :? 8O :oops:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... duilas.jpg :oops:
[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245333 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245304 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Pedig valamikor nagy harcos lehetett... sztem. És nem csak felvágásból hordott állandóan páncélt, ahogy Ngila Dickson mondja...

Persze, amikor Gandalf biztatja, hogy menjen ki és harcoljon, akkor már (szerinte) nincs miért...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245286 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Phaedra/Namarie írta: A regényből valahogy azt érzem, hogy Faramir még igensi reménykedik, azelőtt is, hogy megismerné Eowynt.

Denethor meg abszolút nem, és a fiával talán azt akarja beláttani, hogy minden remény oda, teljesen felesleges ebben a szituációban másokért harcolni, másokra hallgatni, inkább tegyenek meg Gondor védelmében mindent.

Furcsa, hogy Denethor nem ismeri el Gandalfot sem, holott tudnia kéne, hogy honna jött, és hogy a jövetele mit jelent. Érdekes, hogy Denethor egyszer sem tesz említést Szarumánról, aki pedig ránézve is sokkal veszélyesebb, mint Gandalf.

Valahol Denethor is a hatalom - pontosabban önmaga- megszállottja, de ő abban az értelemben, hogy minden úgy van jól, ahogy ő csinálja, és bárki más aki nem úgy, nem azokkal a módszerekkel kormányoz mint ő, nem jó uralkodó.

Más: ha lehet, ne offoljunk. köszönöm. :wink:


Talán csak úgy lehet harcolni, ha az ember tartja magában a reményt. Azért van értelme Aragorn harcának is, Gandalf bátorságának is, és Faramirt is azért szeretik annyira a Fehér Városban, mert nem csak harcol, hanem meg akarja őrizni, ami megmaradt az eljövendő számára. Denethor viszont nem őriz meg semmit, és nem is harcol. Sőt, sztem nem is akar védekezni sem. A saját reménytelensége rabja. Mert nem képes bízni még a saját emberei bátorságában sem, hogy a kis Faramirt nem is említsem. Bizonyos fokig önmagában sem bízik, a saját hatalmában sem, mert elvetette azt a lehetőséget, hogy az emberei érte, az ő hatalmáért is harcoljanak és győzedelmeskedjenek. És talán ebben nagy Gandalf, aki mindenkiben bízik, aki kardot ránt a hazáért. Denethor megszállottja ugyan a hatalmának, de tudatában van annak, hogy ő nem király, ezért sem képes igazi uralkodója lenni a gondoriaknak. Tudjátok, olyan, aki együtt harcol a katonáival, aki ott, a csata helyszínén bátorítja őket, ahogy ezt megtette Théoden, Faramir, vagy csak a példa kedvéért: Aragorn. Talán jó értelemben vett önbizalom is kell az uralkodáshoz, amiben Denethor hiányt szenvedett.

Én inkább Meg Nem Értett Faramir Klub tagja szeretnék lenni. Nem alapít valaki egyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245283 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Lehet, hogy nem tartja veszélyesnek Szarumánt, vagy lenézi, mert behódolt Szauronnak, ő meg nem... szóval maia létére nem olyan gerinces, mint ő, aki csak halandó...

Ez a gandalfutálat max. azzal magyarázható (sztem) hogy úgy érzi, Fari jobban szereti Gandalfot, mint őt... egyébként szimplán a két dudás egy csárdában szitu. :roll:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245281 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A regényből valahogy azt érzem, hogy Faramir még igensi reménykedik, azelőtt is, hogy megismerné Eowynt.

Denethor meg abszolút nem, és a fiával talán azt akarja beláttani, hogy minden remény oda, teljesen felesleges ebben a szituációban másokért harcolni, másokra hallgatni, inkább tegyenek meg Gondor védelmében mindent.

Furcsa, hogy Denethor nem ismeri el Gandalfot sem, holott tudnia kéne, hogy honna jött, és hogy a jövetele mit jelent. Érdekes, hogy Denethor egyszer sem tesz említést Szarumánról, aki pedig ránézve is sokkal veszélyesebb, mint Gandalf.

Valahol Denethor is a hatalom - pontosabban önmaga- megszállottja, de ő abban az értelemben, hogy minden úgy van jól, ahogy ő csinálja, és bárki más aki nem úgy, nem azokkal a módszerekkel kormányoz mint ő, nem jó uralkodó.

Más: ha lehet, ne offoljunk. köszönöm. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245234 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: "Nem nézek bele, nem nézek bele... na jó, csak a tegnapi focimeccs eredményért, utána rögtön leteszem... meg talán még a híreket... egye fene, akkor már dumcsizok egy kicsit Szauronnal is..."
/részlet D. gondolataiból/


:lol: :lol: Denethor, a focidrukker? :lol: 8O Igaz, nem is golfozós alkat... :? Meg nem is üvegben-kishajóépítős. 8O :x :D
Sztem nincs akadálya, hogy Niéla titkár legyen ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245226 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Biztos, hogy szereti (a filmből ez se jön le), csak már mindketten eleve rosszat feltételeznek a másikról, annyira hozzászoktak a veszekedéshez...


Pontosan. De sztem ez inkább Denethor részéről igaz. Ő eleve úgy áll hozzá a fiához, hogy nna megint mit követett már el ez a semmirekellő. Ha semmit, az se baj, valamit biztos nem vall be!
Faramir pontosan tudja, hogy a lelkét is kiöntheti, az se lesz jó az apjának, ő meg úgy megy oda hozzá, mint az egyszeri szőke nő, aki megy az utcán és meglát egy banánhéjat. "Jaaaj neee, már megint el fogok esniii!" Enyhe túlzással. :lol: Ki-ki használja a fantáziáját, hogy átalakítsa a fenti szituációvá! ;)

A palantír tényleg hiányzott. :( Sztem lázadjunk. :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245224 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sajnos, én nem láttam... az albiban nincs tv...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245210 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
:lol: Láttam Davidet misszionárius papként, és az élete vége felé nem vilt olyan szép, mint Fari! :wink:
A film viszont nagyon Jó! :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245182 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem maga sem tudja eldönteni, hogy akkor most Faramirral hogy is áll... gondolja, azért nem hagyja itt szegénykét... :lol:

Biztos, hogy szereti (a filmből ez se jön le), csak már mindketten eleve rosszat feltételeznek a másikról, annyira hozzászoktak a veszekedéshez...

Persze, hogy szükségszerű a halála. Az ilyen megszállottak sose végzik jól... :P gondoljunk csak Ahab kapitányra... (OFF)

Fenntartom, hogy kellett volna neki az a nyavalyás palantír. Ha már Szarumánnál annyira túlspilázták, igazán kaphatott volna ő is... :lol: Sőt, én megmutattam volna, mit lát az utolsó alkalommal... (ami egy príma átvezetés lett volna Cirith Ungol Tornyához)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245177 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta:

Niéla Alondriel írta: A filmben én rövid úton, államcsínnyel elintéztem volna... utána meg jöhetett volna a bakó... *gonoszvigyor*

Lehet, hogy JRRT is azért nyírta ki, mert nem akart politikai zűröket miatta?


Hát Aragornnal nem toleráálták volna egymást, az biztos. Maradjunk csak a jöttment senki elaggott kamarása szövegnél :lol: Sztem ha akadékoskodik, Aragorn (vagy Gandalf) megtalálta volna a módját, hogy szegényemet eltávoltsák láb alól. Faramirt is csak az mentette meg, hogy roppant rugalmas az államformaváltoztatásokkal szemben. :roll:


Denethor és Theoden halála párhuzamba állítható abból a szempontból, hogy mindkettő egy régi, elmúlófélben lévő világ képviselője, tehát a haláluk a kronológia szempontjából érthető, sőt szükségszerű.

Azt hiszem, Denethor halála bizonyos szinten tragikusabb, mint theodené, mivel Theodené inkább végzetszerű, és nyugodt, békés elmúlás, míg Denethort saját keménysége öli meg. Úgymond jellemében hordja a végzetét.

Faramir kiküldése is ambivalens: vajon azért küldi-e a biztos halálba, mert gyűlöli, és a halálát kívánja, vagy azért, hogy megkímélje a halálnál is rosszabb sorstól?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245143 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gilgolwen Nimrandir írta:

olorin.papa írta: Nagyon igazad van, :roll: amikor Denethor mondja: "azt hiszed a fehér torony szeme vak?" akkor vártam, hogy félrepillant, és ott van a palantír letakarva... :x de nem volt :evil:


Aki nem tud a palantírról, azt nem nagyon zavarja. Egyébként a bővítettben benne van... (ugye jól tudom!!?...bár még nem láttam sajnos)

Sajnos Denethornak a bővítettben sincsen palantírja. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245141 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

olorin.papa írta: Nagyon igazad van, :roll: amikor Denethor mondja: "azt hiszed a fehér torony szeme vak?" akkor vártam, hogy félrepillant, és ott van a palantír letakarva... :x de nem volt :evil:


Aki nem tud a palantírról, azt nem nagyon zavarja. Egyébként a bővítettben benne van... (ugye jól tudom!!?...bár még nem láttam sajnos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245128 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Idril írta: Szerintem azért is kellett volna palantír Denethornak ( a filmben ), mert a "megőrüléséhez" és a halálához nagyon is sok köze van Szauronnak. Nem csak úgy magától lesz ilyen. Gandalf mondja is, hogy ez Szauron műve, belülről is támad nem csak kívülről. ( Idézni most nem tudom. ) Tehát a könyvben kapunk magyarázatot Denethor tetteire, míg a filmben nem.


Nagyon igazad van, :roll: amikor Denethor mondja: "azt hiszed a fehér torony szeme vak?" akkor vártam, hogy félrepillant, és ott van a palantír letakarva... :x de nem volt :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245125 Írta: Idril
Idril válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem azért is kellett volna palantír Denethornak ( a filmben ), mert a "megőrüléséhez" és a halálához nagyon is sok köze van Szauronnak. Nem csak úgy magától lesz ilyen. Gandalf mondja is, hogy ez Szauron műve, belülről is támad nem csak kívülről. ( Idézni most nem tudom. ) Tehát a könyvben kapunk magyarázatot Denethor tetteire, míg a filmben nem.

Nap fénye világosságot,
Hold fénye teljességet,
Víz színe tisztaságot,
Csillagok fényességet
Adjatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245059 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Hát igen, Fari nem egy ellenzéki típus...

Most képzeljétek el, mit rendezett volna az öreg. Hídelfoglalás, tüntetés meg minden, ha a mi dicső honatyáink szokásából indulunk ki...

Esetleg beszólt volna valami felségsérő dolgot Aragornnak...


[size=9:237yo5sa]A mi honatyáinkat hagyjuk... :? [/size]
Denethorról azt is el tudom képzelni, hogy villamosburogatás helyett a fű alatt szervezkedik Aragorn ellen, és megvárja, hogy más szóljon be.

Akkor mégiscsak lesz valami a rajongói klubból? :D Csak poénból mondtam... :lol: De az nem baj. :D ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245057 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát igen, Fari nem egy ellenzéki típus...

Most képzeljétek el, mit rendezett volna az öreg. Hídelfoglalás, tüntetés meg minden, ha a mi dicső honatyáink szokásából indulunk ki...

Esetleg beszólt volna valami felségsérő dolgot Aragornnak...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245029 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: A filmben én rövid úton, államcsínnyel elintéztem volna... utána meg jöhetett volna a bakó... *gonoszvigyor*

Lehet, hogy JRRT is azért nyírta ki, mert nem akart politikai zűröket miatta?


Hát Aragornnal nem toleráálták volna egymást, az biztos. Maradjunk csak a jöttment senki elaggott kamarása szövegnél :lol: Sztem ha akadékoskodik, Aragorn (vagy Gandalf) megtalálta volna a módját, hogy szegényemet eltávoltsák láb alól. Faramirt is csak az mentette meg, hogy roppant rugalmas az államformaváltoztatásokkal szemben. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #244982 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Valami leprásokközémenős misszionáriusos. David a misszionárius. Nem tehetek róla, de ilyenkor mindig a Vesztegzár a Grand Hotelben ugrik be, meg Félix, mikor épp a hittérítő ruháját lopja el... :lol: OFF vége


Rajongói klubot, igenis!!!! Szeretjük!!!!


Én is tiszteltem a könyvben. Ott egy tragikus hős, akinek leginkább valahol Szophoklésznél volna a helye... amúgy sztem párhuzamba állítható Húrin Thalionnal.

Na és a szövegei... "Hamuvá és füstté leszünk, amit elfúj a szél..." Ez pl. nagyon hiányzott nekem a filmből...

Fenntartom, hogy a filmben elsősorban PJ szúrta el. De John bácsi se volt igazán telitalálat...

Szavazzunk: kinek kellett volna játszania?

A filmben én rövid úton, államcsínnyel elintéztem volna... utána meg jöhetett volna a bakó... *gonoszvigyor*

Lehet, hogy JRRT is azért nyírta ki, mert nem akart politikai zűröket miatta?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #244918 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Miér' olyan későn? :sleepy:
Én sem hallottam még róla. :oops:
Remélem, nem nagyon vérengzős, ugye? A címe alapján akár az is lehet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244876 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Idril írta: Hétfőn ( 23.00 m1 ) lesz egy film David Wenham főszereplésével.

Melyik (ha szabad érdeklődni)?


A Molokai, az átok szigete: Damien atya története című nagysikerű mű. Nimrodel, mi az, hogy nem hallottál még róla?!?! :nono: :lol: ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244875 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Idril írta: Hétfőn ( 23.00 m1 ) lesz egy film David Wenham főszereplésével.

Melyik (ha szabad érdeklődni)?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244871 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Idril írta: Hétfőn ( 23.00 m1 ) lesz egy film David Wenham főszereplésével.


Hmmm... a Hétvége magazinban elég szűkszavú a beszámoló róla... de annyit elárul, hogy valszeg nem lesz happy end... :( :twisted:
Hát, ezt sem nézhetem majd meg... :x :evil: Pedig túlvagyok a korhatáron! :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244868 Írta: Idril
Idril válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hétfőn ( 23.00 m1 ) lesz egy film David Wenham főszereplésével.

Nap fénye világosságot,
Hold fénye teljességet,
Víz színe tisztaságot,
Csillagok fényességet
Adjatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244845 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta:
Talán, hogy az eltompult amcsi közönség is értsen belőle (lehet, hogy igazságtalan vagyok... :? )
Alapítsunk már Szeressük A Drága És Toleráns És Igazságos Denethort Rajongói Klubot! :idea: :lol:


Én is egyetértek(legalább így már ketten leszünk igazságtalanok!:twisted: )

A Rajongói Klubb nagyon jó ötletnek tűnik... :D :itscool:

Thereon:a könyvben nem épp így múlt el...
(egyébként tényleg Denethor jellemére gondoltam,csak tudok nem good beszélni Ungarish.....) :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244808 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Thereon írta: No valahol elakadtam... Mit változtatott magán P.J.???
Denethor így múlt el, azt kész, még Gandi is jól megmondta :D


Nem a saját jellemén, hanem Denethor jellemén, ha jól értelmeztem az itt hallottakat. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244806 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
No valahol elakadtam... Mit változtatott magán P.J.???
Denethor így múlt el, azt kész, még Gandi is jól megmondta :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244792 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gil-Celeb írta: Kösz... :oops:
Egyébként szerintetek PJ miért változtatott ENNYIT a jellemén???
Annyira fantasztikus rendező,annyira "elkapta"a könyv hangulatát és sokat kihozott a mondanivalóiból is!Nem tudom,hogy csak én vagyok-e ennyire hülye,de tényleg nem értem,hogy mi szükség volt ezekre.... :(

Ezzel együtt még mindig a kedvenc filmem! :lol:
(hú,bocsi kicsit eltértem a témától...)


Hát elég aljas húzás volt tőle... :evil: Fogalmam sincs, miért. Talán, hogy az eltompult amcsi közönség is értsen belőle (lehet, hogy igazságtalan vagyok... :? ) akik nem jöttek volna rá, ha csak árnyaltabb utalásokat tesz rá. Ezért kellett ilyen bunkót csinálni belőle... szegényből... :( :evil:
Alapítsunk már Szeressük A Drága És Toleráns És Igazságos Denethort Rajongói Klubot! :idea: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244791 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kösz... :oops:
Egyébként szerintetek PJ miért változtatott ENNYIT a jellemén???
Annyira fantasztikus rendező,annyira "elkapta"a könyv hangulatát és sokat kihozott a mondanivalóiból is!Nem tudom,hogy csak én vagyok-e ennyire hülye,de tényleg nem értem,hogy mi szükség volt ezekre.... :(

Ezzel együtt még mindig a kedvenc filmem! :lol:
(hú,bocsi kicsit eltértem a témától...)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.641 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére