Faramir (David Wenham)

Több
19 éve 2 hónapja #244754 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gil-Celeb írta: Én a könyvben kifejezetten tiszteltem Denethort!Annak ellenére,hogy megzakkant,megmaradt a büszkesége(ami a filmben nem épp helytartóhoz méltó ...a büszkesége pedig..... :roll: )visszatérve: ez nekem nagyon szimpatikus vonás egy emberben!(bár néha én is a hülye büszkeségem miatt szívok meg dolgokat,dehát....)


PONTOSAN!! :hello: A filmben olyanra sikeredett, hogy az már a gondoriakat méltatta, hogy miért hagynak meg egy őrültet az ország élén. Gil-Celeb, tökéletesen igazad van! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244712 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én a könyvben kifejezetten tiszteltem Denethort!Annak ellenére,hogy megzakkant,megmaradt a büszkesége(ami a filmben nem épp helytartóhoz méltó ...a büszkesége pedig..... :roll: )visszatérve: ez nekem nagyon szimpatikus vonás egy emberben!(bár néha én is a hülye büszkeségem miatt szívok meg dolgokat,dehát....)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244694 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Képzeljétek, ugyanez a hullócsillag-jelenet sötétben milyen látványos lett volna... 8) :gyönyöködik: Panem et circenses!
A könyvben amolyan csendes őrültnek éreztem, akinek jár az agya és összehord minden hülyeséget, de a végső pár percet leszámítva nem közveszélyes. (Mint Hamlet. ;) :cross: Yorick helyett a palantír... :twisted: ) A filmben ezzel szemben mindenkinek neki akart ugrani, és aki nem olvasta a könyvet, annak nem hiszem, hogy lejött ez az egész... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244678 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Össze se lehet hasonlítani a könyvbeli figurával... én spec. más színészre osztottam volna. Sokkal idősebbre, és hagytam volna, hogy úgy játssza, ahogyan Tolkien megírta...

Milyen durva lett volna, ha úgy csinálják meg, mint a könyvben... :lol: Viszont ott Gandi úgyis becsukja az ajtót, mikor már elfajul a dolog. Ha pedig összeomlik az egész épület, az lett volna csak az igazán látványos...

Én is egy idősebb színészre osztottam volna és inkább a megtörtségének a tragédiáját hangsúlyoztam volna. John Noble összességében nem játszott rosszul, de alapvetően nincs egy jóindulatú, nemes arca és erre jön rá plusszban Denethor szerepében az őrült nézése és viselkedése. :o h: Persze nem mondom, hogy tehet erről, de mivel a film sok tekintetben a vizuális dolgokra épít, így lehet, hogy nem ő volt a legjobb választás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244649 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Vagy mint a balrog, mikor távoliban mutatják... :twisted:

Össze se lehet hasonlítani a könyvbeli figurával... én spec. más színészre osztottam volna. Sokkal idősebbre, és hagytam volna, hogy úgy játssza, ahogyan Tolkien megírta...

Milyen durva lett volna, ha úgy csinálják meg, mint a könyvben... :lol: Viszont ott Gandi úgyis becsukja az ajtót, mikor már elfajul a dolog. Ha pedig összeomlik az egész épület, az lett volna csak az igazán látványos...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244629 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

M írta:

olorin.papa írta: Szivecskéim, azért futott, mert így jobban mutatott a filmben...

Való igaz. 8) Igazán... khm, szórakoztató volt, ahogy levetette magát. 8O :lol: Engem a filmbéli Denethor igazán irritál, így maximum megkönnyebbülést érzek, amikor ernyedt üstökösként elszáll Minas Tirith felett... 8)


Inkább mint a jelzőtűz esett alá... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244596 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Igen, a filmben dühítő a fickó, ezért a halála megkönnyebbülés, de a könyvben tragikus jellem, olyan, aki sajnálatra méltó. A film nem annyira jól hozza ki, hogy nagy ember volt anno domini palantír előtt még két perccel is. Asszem, elég sok mindennek kellett lejátszódnia, hogy ilyen lett. Sok ember, példának okáért én magam is már csak az egyiktől is besokalltam volna: Elvesztette a feleségét, elvesztette a kedvenc fiát, országa vesztét érezte, a helytartók házának összeomlását sejtette, és most még a kis vakarcs is meghalni készült....Mindez palantírral súlyosbítva. Mert mondjuk sztem palantír nélkül is lehetett érezni a sötétség növekedtét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244590 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Mondjuk tényleg nyomi volt tőle ez a tiszteletkörfutás. Hol az a méltóságteljes (ha lehet ezt mondani) helytartó, aki emelt fővel viselt mindent... majdnem mindent?

Szerintem Boromir halála óta nem volt igazán önmaga.

Szivecskéim, azért futott, mert így jobban mutatott a filmben...

Való igaz. 8) Igazán... khm, szórakoztató volt, ahogy levetette magát. 8O :lol: Engem a filmbéli Denethor igazán irritál, így maximum megkönnyebbülést érzek, amikor ernyedt üstökösként elszáll Minas Tirith felett... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244562 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Adrael írta: Olaj és benzin MINDEN esetben ég. Talán olyan őrült lett, hogy nem is gondolkodott már. Az ember természetes élni akarása talán csak az utolsó percben szabadult ki az akarat szorításából. Végül is szörnyethalni sokkal jobb, mint elevenen elégni.


Ez igaz... bár még nem próbáltam, és nem is akarom egyhamar! (3 halálnem van, amitől remélem, hogy megkímél a karma: a szomjhalál, a fulladás, és az elégés...)
De a könyvben akkor is maradt benne még némi méltóság az őrületen keresztül is! A filmben már az elején csak egy bogaras vén szelinisnek tűnt... azért a könyvben nem! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244557 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Olaj és benzin MINDEN esetben ég. Talán olyan őrült lett, hogy nem is gondolkodott már. Az ember természetes élni akarása talán csak az utolsó percben szabadult ki az akarat szorításából. Végül is szörnyethalni sokkal jobb, mint elevenen elégni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244553 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

M írta:

Niéla Alondriel írta: Olyan izé ez a kirohanás. Mintha csak akkor jött volna rá, hogy azért a dolog nem olyan, mint képzelte...

Biztos azért futott, hogy valahogy elterelje a saját figyelmét a dolog kellemetlen részleteiről... 8)


:twisted: Szivecskéim, azért futott, mert így jobban mutatott a filmben... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244543 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Mondjuk tényleg nyomi volt tőle ez a tiszteletkörfutás. Hol az a méltóságteljes (ha lehet ezt mondani) helytartó, aki emelt fővel viselt mindent... majdnem mindent?
Vagy csak biztosra akart menni? Mint az egyszeri öngyilkos esete, akit most nem mesélek el, mert OFF lenne... De gondolta, hátha a jó kis égési sérülések a test egész felületén nem elegek, nosza, ugorgyunk! ;) 8) Faramir bezzeg nem ugorhatott volna... szegényem... :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244540 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Olyan izé ez a kirohanás. Mintha csak akkor jött volna rá, hogy azért a dolog nem olyan, mint képzelte...

Biztos azért futott, hogy valahogy elterelje a saját figyelmét a dolog kellemetlen részleteiről... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244504 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Igen ám, csakhogy mikor feláll, hogy letámadja Pippint, a prémes köpenye a földön marad! Alatta meg páncél van...

Hogy tud az lángolni?

A páncél alatt meg valami többtucatgombos reverendát hord. Tessék megnézni az extrákban...

Hogy azalatt mi van, az már fogas kérdés... szívecskés alsóra tippelek... *gonoc*

A csini frizurája viszont sztem jó gyúlékony volt... pláne fél liter olaj után...

Olyan izé ez a kirohanás. Mintha csak akkor jött volna rá, hogy azért a dolog nem olyan, mint képzelte...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244485 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nelossel írta:

Silima írta: Nem hiszem, hogy ilyen apróságokkal törődött volna... gondolj bele, már meg volt zakkanva. Kisebb gondja is nagyobb volt annál. És különben is, beleugrálni a Szent Szökőkútba?! :nono:
Sztem csak közbejött a szakadék.


Miért is ne? Így is elég égő volt a helyzet... :)


Gyors halál. Bár ha repül mitudomén hány métert még akkor is megvan a valószínűsége hogy még párc percig rugja a végsőket..... :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244473 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Ilúvatar Gyermeke írta:

Erdin írta:

Silima írta:

Niéla Alondriel írta: Télleg, mikor kirohan, akkor voltaképpen leugrik, vagy csak pont közbejön neki a szakadék? Nem lett volna logikusabb a szökőkút felé venni az irányt?


Nem hiszem, hogy ilyen apróságokkal törődött volna... gondolj bele, már meg volt zakkanva. Kisebb gondja is nagyobb volt annál. És különben is, beleugrálni a Szent Szökőkútba?! :nono:
Sztem csak közbejött a szakadék.

Sztem, ha valaki öngyilkos akar lenni, nem fog beugrani a szökőkutba, hogy túlélje. Amúgy a szakadék is szerintem csak útban volt.


Az azért több, mint érdekes, hogy hogyan tud valaki 500 métert sprintelni, mikor az egész teste ég?! :twisted:


Nem hiszem, hogy ő maga égett, inkább az a sok ronda klepetyus volt a felelős azért, hogy az 500 métert is túlélte. Világos, hogy először azok gyulladnak meg, nem az emberi test. (ami különben sem valami gyúlékony, hála az égnek.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244469 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Erdin írta:

Silima írta:

Niéla Alondriel írta: Télleg, mikor kirohan, akkor voltaképpen leugrik, vagy csak pont közbejön neki a szakadék? Nem lett volna logikusabb a szökőkút felé venni az irányt?


Nem hiszem, hogy ilyen apróságokkal törődött volna... gondolj bele, már meg volt zakkanva. Kisebb gondja is nagyobb volt annál. És különben is, beleugrálni a Szent Szökőkútba?! :nono:
Sztem csak közbejött a szakadék.

Sztem, ha valaki öngyilkos akar lenni, nem fog beugrani a szökőkutba, hogy túlélje. Amúgy a szakadék is szerintem csak útban volt.


Az azért több, mint érdekes, hogy hogyan tud valaki 500 métert sprintelni, mikor az egész teste ég?! :twisted:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244466 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta:

Niéla Alondriel írta: Télleg, mikor kirohan, akkor voltaképpen leugrik, vagy csak pont közbejön neki a szakadék? Nem lett volna logikusabb a szökőkút felé venni az irányt?


Nem hiszem, hogy ilyen apróságokkal törődött volna... gondolj bele, már meg volt zakkanva. Kisebb gondja is nagyobb volt annál. És különben is, beleugrálni a Szent Szökőkútba?! :nono:
Sztem csak közbejött a szakadék.

Sztem, ha valaki öngyilkos akar lenni, nem fog beugrani a szökőkutba, hogy túlélje. Amúgy a szakadék is szerintem csak útban volt.

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244431 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Nem hiszem, hogy ilyen apróságokkal törődött volna... gondolj bele, már meg volt zakkanva. Kisebb gondja is nagyobb volt annál. És különben is, beleugrálni a Szent Szökőkútba?! :nono:
Sztem csak közbejött a szakadék.


Miért is ne? Így is elég égő volt a helyzet... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244425 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Télleg, mikor kirohan, akkor voltaképpen leugrik, vagy csak pont közbejön neki a szakadék? Nem lett volna logikusabb a szökőkút felé venni az irányt?


Nem hiszem, hogy ilyen apróságokkal törődött volna... gondolj bele, már meg volt zakkanva. Kisebb gondja is nagyobb volt annál. És különben is, beleugrálni a Szent Szökőkútba?! :nono:
Sztem csak közbejött a szakadék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244407 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta:

Niph/Elentári írta:

Niéla Alondriel írta:

Niph/Elentári írta: Na csak hogy reagáljak tudom hogy nem akarjátok Faramirt bántani .........!!!!!! De azért ne tessék ........ nem jut eszembe a megfelelő szó!!!!
Na ez a kép tök szép!(csak valaki lemaradt róla) :oops: :cry: :oops: :cry:


Hát, Fari akkor még csak pajzán gondolat volt...

Denethor viszont úgy néz ki itt, mint vmi tünde. Simán ráírnám ismeretlenben, hogy Eol, vagy mittomén.


Nem rossz gondolat...... Eol is csúnyán végezte akárcsak Denethor...


Télleg... műugrás/esés rulz... nem lehet, hogy rokonok voltak?

bár ha D.-nek volt vmi kis tünde génje, az tuti NOLDA volt... ugyebár... :twisted:

Télleg, mikor kirohan, akkor voltaképpen leugrik, vagy csak pont közbejön neki a szakadék? Nem lett volna logikusabb a szökőkút felé venni az irányt?


“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244400 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niph/Elentári írta:

Niéla Alondriel írta:

Niph/Elentári írta: Na csak hogy reagáljak tudom hogy nem akarjátok Faramirt bántani .........!!!!!! De azért ne tessék ........ nem jut eszembe a megfelelő szó!!!!
Na ez a kép tök szép!(csak valaki lemaradt róla) :oops: :cry: :oops: :cry:


Hát, Fari akkor még csak pajzán gondolat volt...

Denethor viszont úgy néz ki itt, mint vmi tünde. Simán ráírnám ismeretlenben, hogy Eol, vagy mittomén.


Nem rossz gondolat...... Eol is csúnyán végezte akárcsak Denethor...


Télleg... műugrás/esés rulz... nem lehet, hogy rokonok voltak?

bár ha D.-nek volt vmi kis tünde génje, az tuti NOLDA volt... ugyebár... :twisted:

Télleg, mikor kirohan, akkor voltaképpen leugrik, vagy csak pont közbejön neki a szakadék? Nem lett volna logikusabb a szökőkút felé venni az irányt?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244391 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta:

Niph/Elentári írta: Na csak hogy reagáljak tudom hogy nem akarjátok Faramirt bántani .........!!!!!! De azért ne tessék ........ nem jut eszembe a megfelelő szó!!!!
Na ez a kép tök szép!(csak valaki lemaradt róla) :oops: :cry: :oops: :cry:


Hát, Fari akkor még csak pajzán gondolat volt...

Denethor viszont úgy néz ki itt, mint vmi tünde. Simán ráírnám ismeretlenben, hogy Eol, vagy mittomén.


Nohát, ebből a Denethorból sem nézek ki túl nagy hajlandóságot a pajzánságra!!!!
Nem is tom, Eolnak nem sötét szeme volt?
És Finduilas FEKETE hajú. De amúgy NAGYON ÉDES... El is mentem. És az a bébi! Vagyis Gondor leendő hercege! Szóval a kis három éves.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244381 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta:

Niph/Elentári írta: Na csak hogy reagáljak tudom hogy nem akarjátok Faramirt bántani .........!!!!!! De azért ne tessék ........ nem jut eszembe a megfelelő szó!!!!
Na ez a kép tök szép!(csak valaki lemaradt róla) :oops: :cry: :oops: :cry:


Hát, Fari akkor még csak pajzán gondolat volt...

Denethor viszont úgy néz ki itt, mint vmi tünde. Simán ráírnám ismeretlenben, hogy Eol, vagy mittomén.


Nem rossz gondolat...... Eol is csúnyán végezte akárcsak Denethor...

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244377 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niph/Elentári írta: Na csak hogy reagáljak tudom hogy nem akarjátok Faramirt bántani .........!!!!!! De azért ne tessék ........ nem jut eszembe a megfelelő szó!!!!
Na ez a kép tök szép!(csak valaki lemaradt róla) :oops: :cry: :oops: :cry:


Hát, Fari akkor még csak pajzán gondolat volt...

Denethor viszont úgy néz ki itt, mint vmi tünde. Simán ráírnám ismeretlenben, hogy Eol, vagy mittomén.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244375 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na csak hogy reagáljak tudom hogy nem akarjátok Faramirt bántani .........!!!!!! De azért ne tessék ........ nem jut eszembe a megfelelő szó!!!!
Na ez a kép tök szép!(csak valaki lemaradt róla) :oops: :cry: :oops: :cry:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244317 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sztem nem ismerte, de nyilván tudott a régi hiedelemről, és tudta, hogy aki meggyógyította, az csakis Khirály lehet... azért Fari bölcs volt ám... mondhatni, ő volt a család esze... :P

Éééédes... *elolvadási roham*

Aragorn Gondorban (kisBori különösen cuki)
idolwild.pobox.ne.jp/kingdom/gallery/name04.html

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244259 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ezen a néven legalábbis nem ismerhette sztem. Mikor Frodó említette neki Aragornt, eléggé úgy tűnt, hogy fogalma sincs az egészről. Igaz, hogy nem nagyon rázta meg a hír, hogy Elendil kardja Minas Tirithbe jön, tehát valamit tudhatott a dologról... számomra tényleg az álom mint forrás tűnik a legvalószínűbbnek. Mennyivel jobb, mint a palantír! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244257 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Adrael írta: Vajon ismerte Faramir a gyógyulás előttről személyesen Aragornt? Az fix, hogy tudott a majdani király esedékes visszatéréséről, de ismerte Aragornt?


Hát... ha csak nem ugrott ki hétvégenként Minas Tirithbe, akkor nem valószínű. Aragorn Faramir születése előtt 3 évvel hagyta ott Gondort. Boromirnak is csak nagyon-nagyon halvány emlékei lehetnek Aragornról. Faramirnál inkább az a valószínűbb, hogy meséltek neki Thorongilról. Vagy pedig álmodott a király visszatértéről. Személyesen viszont...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #244249 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Adrael írta: Vajon ismerte Faramir a gyógyulás előttről személyesen Aragornt? Az fix, hogy tudott a majdani király esedékes visszatéréséről, de ismerte Aragornt?

Hát nem hiszem... Ugyan szolgált Aragorn Gondorban, de nem hiszem, hogy Faramir ismerte volna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.666 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére