Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 11 hónapja #58801 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
HOL TALÁLTÁL RÁ? VOLT MÉG OTT INT.A VÁMP.?????

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58745 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hát embere... vagyis vimpárok, sikerült megszereznem az "Interjú a vámpírral"-t meg a KKt, de a Lestat nincsen ben sehol se :cry: még van kb 3 antikváriu reménységem, ahol talán benn van, de ha nincs nemtom mit csinálok, mert mit írtátok a KK a Lestat folytatása.. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58654 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
bizony-bizony.. :) már várom is a napot, amikor a kezembe vehetem, és elkezdhetem olvasni. :)
Én sehol nem találtam Bp-n, szal már feladtam, de ha esetleg találsz egy antikváriumot, ahol van 2 példány, légyszi azonnal szólj, köszi. :) (Interjú a vámp. sincs meg, szóval.. :( )

Uhm.. ma láttam HBO-n egy kis verkfilmet QOTD-ről,( meg 40 nap 40 éjszakáról.. :oops: ) Akinek van HBO-ja, naon ajánlom, hogy nézze meg, mert jó kis 5-7 perc.. :) Sok-sok forgatási jelenettel.. nem a mozi mozi mozi volt, hanem az a másik.. nem tom mi a címe műsor.. nem nehéz rájönni melyik.. ma kb. 6-kor volt, remélem nem utcsó vetítés.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58612 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát igen...
A KK nemrég jelent meg (tavaly) szóval mindenhol meg lehet kapni elvileg, nem úgy mint a Lestat-t, amit szinte lehetetlen!!!!
Nekem szerensére megvan, de megígértem Buffy-nak, hogy legközelebb neki adom oda...JúliaLalala satöbbi...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58603 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Természetesen 'Kárhozottak Királynője'!!!! :oops: :oops: :oops: Sorry!
Sil! Hol láttad? (Bp.-en esetleg?)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58598 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat, én tudtam, de egyrészt nem voltam itt eddig, másrészt meg amúgy sem lőttem volna le... ;) Egyébként...igazad van, csak azt nem tudom, vannak e vajon fajtársaim... :?:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58574 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hát emberek, én hétvégén majd megőrültem, hogy végre eljussak az antikváriumba, és beszerezzem az említett 3 könyvet, és mire ma eljutottam, közlik velem, hogy asse tudják ki az az Anne Rice!!! na de nem adom fel egykönnyen, amint kinyit egy másik antikvárium már hívom is őket... (ha ott nincs benn kom megőrülök... újat meg nem akarok venni, mer az drága... :oops: )

Dwin: nade Drakula képe nem látszik a tükörben, ami a Lasombrák sajátja, és tudtommal semmi másnak. de ha te mondod biztos úgy van :D

Sil: mégha fotóról fest is, akkor is annyira gyönyörűek, hogy ez nem tudható be egyedül ennek a tényezőnek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58548 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yavanna írta: Segítsetek vimpárok! A kárhozottak királynőjét hol tudnám beszerezni? Könyvesbolt? Antikvárium? Mikor jött ki ez a könyv? :roll:

Vajon mit láttam ma, félórával ezelőtt könyvesbolti portyámon? :wink: Csak nem a Kárhozottak Királynőjét? :D Vadiúj kiadás, kicsit csicsás, de nekem határozottan tetszik. Itt az ideje bankot rabolnom. 1 hónapig nem voltam könyvesboltban, és most teli vannak Anne Rice könyvekkel. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58544 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hali mindenki!

Annyit írtatok a távollétemben, hogy nem is tudtam végigolvasni! Ennek nagyon örülök!
Asszem Fereste vetette fel a kérdést, hogy Dracula hova tartozhatott.
Erre valamelyik szabálykönyv, ha jól emléxem választ is ad. Valami ilyesmit ír:

Mikor Bram Stoker 1896-ban kiadta a Drakulát, az addig kastélyaik magányába húzódó Tzimiszkészek fenevadként rontottak elő. Vagy valami hasonló. Sztem ez elég egyértelmű.
Meg ha csak arra gondoltok, mikor átváltozott a koporsóban Anglia felé. Az egyértelműen vic. volt, ami pedig a Tzimiszkészek sajátja.

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58524 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Yavanna: én úgy tudom, hogy már régebben jelent meg, és nem is nagyon lehet megtalálni, úgyhogy szerintem antikváriumban próbálkozz... (ha pesten jársz, a keleti pu. aluljáróját ajánlom)
de igazából Lestat tudna konkrétabbat mondani.

Lestat: 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58505 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hú a szöszbe gyerekek! Még nem jártam erre, úgyhogy gondoltam benézek és azonnal kincset érő infóra leltem!
A kárhozottak királynője c. könyv tényleg az előtte említett kettőnek a folytatása? 8O (gondolom igen, különben nem írtátok volna :D ) Nem vagyok nagy vámpír szakértő, de az Interjú a vámpírralt és a Lestat a vámpírt nagyon szeretem!!! (Az elsőt, mind filmben, mind könyvben! Persze Tom Cruise sem volt semmim szőke sörénnyel! :wink: )
Segítsetek vimpárok! A kárhozottak királynőjét hol tudnám beszerezni? Könyvesbolt? Antikvárium? Mikor jött ki ez a könyv? :roll:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58500 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Fereste írta: Boris bácsi qrva yo festményeket tud ám kreálni, én spec behaltam mikor megláttam őket... ez a pasi úgy tudja festeni az embereket, mintha fotó lenne ! 8O

Persze, mivel fotó alapján festi őket. :) Láttam egyszer egy Boris-albumban.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58493 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boreg:Népi Iparművészeti Kft
innen a nik



és már megjelent a Padora is a sorozatbólm, de kihagyták a testrabló meséjét...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58491 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igen, ez Aaliyah utolsó filmje. :(

A 3 könyv pedig ilyen sorrendben követi egymást:
Interjú a vámpírral
Lestat, a vámpír
Kárhozottak királynője

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58465 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ne haragudjatok tudatlanságomért, de ez az a film, amiben Aaliyah játssza a főszerepet? mert akkor abból láttam képeket, ám értékelni nem naon tudom, mert nem olvastam a könyvet :( ezért járkáltam egész héten, de vmi szerencsétlenség folytán sose tudtam eljutni az antikváriumig, szóval mostmár a hajamat tépem :evil:
az "Interjú a vámpírral" vmiféle folytatása/előzménye a két könyvnek, vagy ez különáll? és a "Kárhozottak királynője", és a "Lestat, a vámpír" közül meik az első és meik a második rész? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58461 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
... esetleg Ipari Kamara? ehh... megnéztem egy híradót a hétvégén, de úgy tűnik, megártott... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58328 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Alkalmam nyílt ma a TQOTD-film (Kárhozottak Királynője) megtekintésére!
HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT !(?)
Felkészültem még régebben, hogy nagyon rossznak képzelem L és kellemesen fogok csalódni, de miután Buffy drága állította, hogy nagyon jó (és nem neheztelek rá egy cseppet se, mert tényleg érdekes film)...tehát kicsit megörültem ennek és felbátorodtam, gondolván, hogy a háttértörténet annyi lehetőség tárháza és nem sok olyan dologt tudnak rajta változtatni, amit nagyon zokon lehet venni...
bevallom Tévedtem!
Néhány zokon vett dolog:
-Magnus és Marius karakterének teljes mértékű összekeverése úgy, hogy én, aki már mindkét regényt (Lestat, a vámpír & KK) olvastam, magam sem tudtam, hogy mi akarnak ezzel kifejezni
-Lestat&Akasa kapcsolata, az, hogy mit akarnak a férfiakkal tenni, hogy szint az összes vimpár meghal vmint, hogy ők ketten szerelmesek lesznek egymásba nagy mértékben elmarad
-helyette:-) : Jesse-be lesz szerelmes Lestat
- Mekare mintha sose nem is létezett volna, sőt az egész kemeti sztori... de Haiman és nagycsalád létezik...(vagy nagy csalás?)
- Mael-t és Pandorát Akasa sikeresen elégeti
- Mahare meg kővé vállik
- túl művészi volt néhány részecs és ezekből nem sok jó sült ki, mert kapkodták a képet.

Ami tetszett:
-Lestat karaktere és Jesse játéka, vmint, ha többet szerepelnek (szerintem nagyon sok mindent kihagyhattak a lényegen, és a övetkezőkön kívül kívül): Pandora, Maharet, Mael naon jók lennének...
-ezen kívül, hogy izonyos hegedűs részekre volt idejük
-mikor Lestat iszik Abból Akit Őrizni kell amit lát, az egész jó

Érdekes: egész sok olyan képem van, amit kihagytak

Amit nagyon kihagytak:
Érthetetlen kissé a történet úgy, hogy nem tudjuk a vámpírok létét és kifelejtették sztem (nem tuti, mert engisül láttam) az Amelos sztori... arról nem is merek beszélni bővebben, hogy Kemet földjén nem zajlott semmi...
Eriket, Gabriellet, Danielt és Louis-t nagyon hiányoltam még...

Sztem ezt úgy kell megnézni, mint egy jó vámpíros filmet és nem, mint a megfilmesítést, mert akkor nagyon hamar előjön a hiányérzet a + 2 óra részletezésésrt.
Biztosan nagyon sok értelme volt a film háromegyedének hülye párbeszéddel és sötét, felesleges részlettel való kitöltésére, de a tanács és a férfiak lemészárolása rövid volt, szinte villanásszerű és nem lehetett érezni, hogy ez lenne a lényeg, és ezért nem tűnt az egész globálisnak. mert összvissz nem hinném, hogy több, mint 20 vimpár hal meg (bevallom azok nagyon jól, és ezért áldom a stábot ezerrel)... de ha belegondolunk, hogy szinte az összes meghalt azo a tizenhányon kívül, akkor ez semmi.

De nem volt, olyan nagyon rossz, ahogy hangzik... de tényleg.
Meg először a GYU se tetszett, majd ha magyarba is megnézem, akkor biztosan jobb lesz. Drukkolok a Blade II.-nek, hoy legyen nagyobb sikere és Rizs kisasszonynak, hogy nyugodtan írjon még, csak a filmesítési jogokat ne osztogassa megfontolás nélkül!

Boreger: +várom, hogy a többiek mit szólnak a nik-hez as'ztán elszondom...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58235 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Estel: de igazam van, nemde?

Ja és igen a nik...az benne a icces, hogy ez a szüleim üzletének is a címe meg a KFT-nek és el nem találnátok, hogy minek a röv..... tippeket várok!hehe...


Az 'n' a nevedből van, ez bizti... hogy az i meg a k honnan jött, arra lövésem sincs...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58208 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: de igazam van, nemde?

Ja és igen a nik...az benne a icces, hogy ez a szüleim üzletének is a címe meg a KFT-nek és el nem találnátok, hogy minek a röv..... tippeket várok!hehe...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58183 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

vámpír a tükörben

jujj... ciki-nem-ciki, nekem tetszik. :oops: :P :D :o

Zsu-nak ilyen a humora. 8O

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58144 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: igen, mivel kinevezett vimpár vagy :) és nik azonos Lestat-tal csak ez nem látszik... én meg mihalik néven futok, de attól még maradtam boreger :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58137 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:lol:
Mit keres egy vámpír egy tükörben :?: :!:
(Hát, pl. ezt...) ;)

Fölnéztem a vimpár levlistára:

nik írta: Estel Adániel is vimpár...kinevezett fajból...

8O
Ez tetszik... 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58091 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:lol: Halihali minden vértesónak!
Megkérdezte tőlem tegnap a húgom, h. tudom-e mi a legrövidebb vámpíros vicc.Mondtam neki hogy nem.Mire ő:
vámpír a tükörben
ha-ha
mit lehet erre mondani? :twisted:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57905 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fereste: NAGYON JÓK a képek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57883 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
az uccsó kettőt elbsztam, és most ien ronda lett a topic a rohadt életbe is... :oops: ha tudtok vele vmit csinálni, hogy visszaálljon újra szép formájába, akkor csak tegyétek!

amik lemaradtak:
www.friendsofbats.com/images/vam ... ampire.jpg
www.xaraxone.com/FeaturedArt/sp/ ... ampire.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57882 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boris bácsi qrva yo festményeket tud ám kreálni, én spec behaltam mikor megláttam őket... ez a pasi úgy tudja festeni az embereket, mintha fotó lenne ! 8O néhány galéria: (ez OFF, de szentem oan qrva szépek, hogy muszáj beraknom.. meg aztán vannak vimpáros képei is :wink: )
www.fantasygalerie.cz/vyloha.php ... ejo&menu=1
hebuss.free.fr/
(van több is, de nem akarom szétoffolni a topicot..)

a képeket áltban eccerű keresőben találom, meg a barátnőm küldözget :D
íme néhány vimpáros kép:
www.omphalos.net/files/art/VAMPIRE.GIF
www.animationchronicles.com/gfx/vampire.jpg
www.xaraxone.com/FeaturedArt/sp/ ... ampire.jpg
www.friendsofbats.com/images/vam ... ampire.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57872 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ööö...mégse :mrgreen:

Fereste! Honnan szedted azokat a képeket?! Q* jók!!! :D

Az a Vallejo-festmény...Ez a Boris gyerek nagyon tud! 8O

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57866 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, szerény vményem a filmekről:
Interview a vámpírral: TomCruise rulez :D Télleg alapfilm!
Penge: állatira tetszett, a Mátrix mellett a másik kedvencem, és sztem nem amcsi vacak! 8) Modern, ez tény, de van benne valami...
Alkonyattól pirkadatig: Az egyik legsz*rabb film, amit valaha láttam :roll:
Vámpírok bálja: örök klasszikus :)
De:
Estel mellett vagyok: A legkirályabb akkor is a 92-es Dracula, Bram Stoker alapján, Keanuval :)
És ha akartok iszonyatbrutál vámpírfilmet nézni (hehe, én az összeset láttam :twisted: ) melegen ajánlom J. Carpenter: Vámpírok c. filmjét. Az már tényleg túlmegy minden határon :twisted:

Na csók, szép álmokat: :D
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57762 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Minerva: Orli nem vámpírt játszik, én ezt kérdeztem meg Buffytól, és ő mondta, hogy nem az, ami nekem csalódás, mert Bmira megnéztem volna Landot vámpírként :twisted:

én nem láttam ezt az Interrjú a vámpírral filmet, és ha tehetem előtte a könyvet olvasnám el (alapvető elvem, hogy először a könyvet olvassam, s csak utána lássam a filmet). úgyhogy mostanában ki sem fogok látszani a vámpíros könyvekből :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57761 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem is rulez az IWTV, alamű!!!!!!
A KÁRHOZOTTAK Királynőjéről meg én azt olvastam, hogy augusztusban lesz...
Orliról nem hallottam ilyesmit, de nem vagyok Orlista, tehát tőlem lehet.
A Penge serintem meg egy amerikai kaptavacak!!!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.798 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére