Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 11 hónapja #57756 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha már vámpírok...
Hallottatok Orli legújabb filmjéről? Ott egy vérszívó srácot játszik, brrr. :twisted:
Amúgy láttam azn Interjút, és az egy k. jó film...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57747 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sil: Júniusban lesznek a tesztvetítések, és ha ott bejön a közönségnek, akkor plusz még 1-2 hónap. Elméletileg... :(
Sajnos nem nyertem a tesztvetítésre jegyet, így nem tudom benyomni a filmet, pedig nagyon jó. :( Félek, hogy sok nem-hozzá-értő nézi meg majd, és ők döntik el, hogy téka vagy mozi. :(

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #57660 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta:

Lestat írta: Szerintem az Interjú a vimpárralt érdemes lenne megnéznie mindenkinek, dxe a Penge I.-t nem...

A Pengét nem is láttam... az Interview-t viszont kétszer is! 8)

Én is kétszer láttam az Interview-t... magyarul. Meg háromszor németül. A kedvenc részem az, amikor a végén Lestat benyomja a magnóba a Sympathy for the Devil-t. :twisted: Ja, és mikor lesz a moziban az Kárhozottak Királynője? Vagy már van? Nem volt időm mostanában moziműsort nézegetni. De nekem még jobban tetszett ez a könyv, mint az Interview. :)

A Penge I. iszonyatosan rossz, úgyhogy a II-t már meg sem nézem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57611 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Buffy: szívesen, bár nekem egyből ezeket dobta ki a kereső :D :D

Lestat: én azt nem értem mér gondoltad, hogy Torreador, mer szentem ő kopp más..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57605 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Buff: nem tom mivel keresőztél, de én már addig eljutottam, hogy magyar kamarilla kecskeméten és, hogy Árpátházi vámpírfejedelmek!
Tényleg Lasombra...fúj..nekem ez túl gusztustalan, mármint nekem minden Lasombra nő....

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57599 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fereste!!!

Ezek a linkek!!!

Kb fél-1 éve kerestem nagyon sokat magyar neten a vámpírokról, és egyszerűen drakulánál tovább nem lehetett jutni sehol.. feladtam, és te most jöttél nekem ezzel a sok-sok linkkel. :) thanks

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57591 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ok emberek, hüe vaok :oops:
szóval barátnőm megfejtette a titkot... a grófnak nincs tükörképe .(Jonathan hamar észreveszi, hogy nincs tükör a várban, mert nem tud borotválkozni, ám van egy kis borotválkozótükre. egyszer aztán a gróf bemegy Jonathanhoz, miközben ő borotválkozik, és nem látszik a tükörben. ezek után a gróf kihajítja yo messzire a tükröt) és akiknek nincs tükörképük, azok a lasombrák ("A Lasombra vámpiroknak nincs tükörképük.Nem látni őket sem a tükörben,sem a vizen,sem a csillogó ablakokon,sem a fényezett fémeken.....") vagyis a gróf a Lasombra klánhoz tartozott :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57583 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fereste: nem tudom, talán tremere, de én vhogy Torrira tippeltem volna... na mind1.
Estel: haver vagy!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57581 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
drága vimpárok, lenne egy kérdésem :D
szóval én még mindig Drakula-lázban égek, és próbáltammegfejtegetni Drakula gróf kláni hovatartozását... szóval ugye Erdély hegyeiben a Tremere klán élt, ezért én arra következtettem, hogy ő ehhez tartozik. ám a barátnőm aszonta, hogy több összefüggés, és előkelősége miatt szerinte ő Tzimisce volt. szóval szentetek meik :?: (netalántán egyik sem, hanem vmi más?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57576 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Szerintem az Interjú a vimpárralt érdemes lenne megnéznie mindenkinek, dxe a Penge I.-t nem...

A Pengét nem is láttam... az Interview-t viszont kétszer is! 8)
És ha szabad ajánlanom még vmit: Francis Ford Coppola "Bram Stoker's Dracula"-ját!! "Naon yo" :D Főleg a zenéje... Wojciech Kilar igazán kitett magáért... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57533 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Halihó Vértesók!

Mostanában sajna kevesebbet tudok itt kristályosodni a gép előtt. Még a kedvenc fórumaimat is alig tudom látogatni, de látom azért népszeüsödik a VG! :) =
:twisted:
Ennek kifejezetten örülök!
Azért a maszkabálra ügyeljetek...

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57528 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
találtam néhány cikket a vámpírokról, elnézést, ha már olvastátok :oops: :
www.israelshamir.net/vampire_hungarian.htm
w3.datanet.hu/~diag/rpg/alagsor/ ... vamphu.htm
w3.datanet.hu/~diag/rpg/alagsor/ ... /comes.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57516 Írta: Fereste

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57515 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fereste: nem baj, de azért inkább maradjunk a boreger-nél... azt már úgy megszoktam. Kiejeteni úgyis ékezettel lehet (és kisbetűvel : )= Én vagyok a gittegylet Nemecsekje ilyen szempontból, csak én nem vagyok olyan hősies meg jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57446 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
bőregér (ugye nem baj, ha így írom a neved?) : naon köszönöm !!! :D
vimpáros filmeket énsem naon láttam még, kivéve a Drakula paródiáját azal a Leslie akárkivel :oops: hát nekem az a film nem jött be....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57445 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem az Interjú a vimpárralt érdemes lenne megnéznie mindenkinek, dxe a Penge I.-t nem...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57437 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fereste: tt a vampire címe: www.tar.hu/vancrow/vampire.htm
csak hogy itt is meglegyen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57434 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Az elöbbi t-mához hozzászólva:
Az a szomorú helyzet, hogy én még nem láttam egy vimpáros filmet sem (,vagy csak most nem jut eszembe..) :(
Ellenben láttam a Hídembert, bár ne láttam volna....
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57260 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fereste: nem nálad van a gáz, a nexus szervere döglődik megint. Én se tudom elérni. A Vampire címe benne van a fórumomban, mindjárt megkeresem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57257 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Minerva: Vámpírok/vimpárok és hasonlók, vagy minden egyéb.
Buffy: majd csak jövővasárnap!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57255 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hi!
Még új vagyok ebben a topicban, itt mi is a téma? :oops: :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57211 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
bőregér: vmiért nem jön be az oldalad, valszínűleg nálam van gáz... :oops: :oops: :oops:
honnan tudnám még elérni a Vampire szabálykönyvet? mindenféleképpen neki akarok esni... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57207 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Drakulát én is elkezdtem olvasni, sőt ki is vittem magammal, de helyette inkább elkezdtem az Észak lángjai-t másodszor :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57204 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Cásztok vimpárok és minden más lény!
Hazajöttem a messzi északról, és most a fél napomat azzal töltöm, hogy elolvasgatom, mit írtatok :)

az a baj, hogy már el is felejtettem.

Észtországban nincsenek vimpárok, csak szúnyogok. Még vérnarancs-iszit is alig lehet kapni.

ainawethien írta:


Uhh.. Hídembert sosem fogom megnézni, szal majd várok egy másik filmet/darabot, amiben láthatom a Draculát. :)


Javaslom a Nincsen nekem vágyam semmi c.filmet :wink: bár kissé kiakasztó.

majd még írok csak most kivagyok purcanva az egynapos utazás után

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56983 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ez az idézet -mint gondolom tudjátok- Bram Stoker Drakulájából származik, amelyet a napokban olvasok, és, mit mondjak, teljesen magával ragad. eddig ez belőle a kedvenc részletem, Lucy halála.
de ezen kívül még két elem tetszett benne naon.
az egyik, Drakula gróf kastélya, amelynek a hangulata ragadott naon magával, illetve már maga a kinézete is. bár inkább az ott uralkodó érzések, és lappangás fogott meg :D
a másik ami egyelőre naon tetszik, a vihar leírása, melynek során egy hajó vetődik a partra, és a hajós naplója, amint leírta hogy vesztette el titokzatos körülmények között társait :D

naon tetszik a könyv :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56980 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A pillanat elmúltával mindhárman Lucyra tekintettünk. Dühöt mintha inkább az ő arcán láttam volna. Megnőtt fogai összecsikordultak, légzése reszelőssé vált, majd ahogyan lassan csendesedett, úgy enyhült meg az arca is. Végül kinyitotta a szemét, Van Helsing nagy napbarnította kezét vértelen kezébe fogta, s megcsókolta.
-Igaz barátunk! -rebegte- Igaz barátja mindkettőnknek! Vigyázzon rá és segítse megbékélni a sorssal!
Meg nem mondhatném esküvere emelte-e ezután a kezét a professzor, vagy Arthurt intette oda, de mintha megbékélt volna ő is.
Szemük találkozhatott csupán, így vált el a jegyespár.
Van Helsing le nem vette róluk szigorú tekintetét eközben sem, majd karon fogta Arthurt , és egy távoli karosszékhez vezette.
Lucy légzése mégegyszer jól hallhatóvá vált, majd csend ereszkedett a szobára.
-Vége- állapította meg a professzor- azazhogy az életének- fűzte hozzá fölöslegesen.
Átkísértem Arthurt a nappaliba, s bizony én is küszködtem könnyeimmel.
Később a halottas szobában úgy láttam, mintha Van Helsing orvos figyelme azóta sem lanyhulna. Valóban, mintha változott volna Lucy, vagy csupán a jótét halál adta vissza a betegségben elenyészett szépséget? Arca nem volt oly szögletes, és visszatértbele a vér, mintha szegény szívének nem lévén szüksége minden cseppjére immár, a megmaradtatt elosztotta volna igazságosan.
Álmában, mint a holt
Holtában álmodott...
Megálltam a professzor mellett, és inkáb figyelme szórására megjegyeztem:
-Megtalálta végre a békességet.
Van Helsing szembefordult velem.
- Életének vége csak, sajna. Halála ezután kezdődik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56961 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vámpír. Csak valaki régen elírta, és azóta ráragadt ez a név.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56945 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mi az a Vimpár? :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56804 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:) Akkor majd szólj dwinnek....vagy én is elküldhetem?
:D asszem, azért vagyok moderátor...
:oops: áhh, ez magas :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #56700 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat--> sikerült megnézni a filmet???

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.819 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére