Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 10 hónapja #55592 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

és a koncertre nagyon kíváncsi vagyok


Egy szóval: Gyönyörű. :) Majd meglátod. :lol:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55467 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem ez óriási reklám nekem és teljesen meg vagyok elégedve a Lestattal, vagyis Stuarttal, bár a Haimnatól frászt kaptam elsőre...
Amúgy szerintem nem lessz ez olyan nagyon rossz és a koncertre nagyon kíváncsio vagyok!
Éljennek a vimpárok és a VG!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55466 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát mostmár feladom. Nem tud valaki egy normális magyar címet, ahol esetleg megtalálhatom a Vámpír krónikákat, és megrendelhetem? És egy olyat, ahol DVD-n meg lehet rendelni az Interjú a vámpírralt? :) Túl sokat kérek? :(

Ha esetleg közöttetek van olyan, aki eladná/kölcsönadná nekem ezeket a könyveket (kívétel a KK, és a Pandora), azt nagyon megköszönném, meg term. kifizetném . :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55435 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

szóval: nem is Stuart Townsend-del van baj szerintem, még csak nem is Aliah-val, hanem a többi szereplővel. Armand pl. gusztustalan volt azon a képen, amit én láttam róla.


De ez annyit nem tud rontani a dolgon, mert a többiek alig vannak benne.. Marius van még elég sokat, de szerintem őt is meg lehet szokni, egész jól eltalálták. :)

Aaliyah meg alig van benne szintén, talán csak a név kellett a filmhez, nem tudom. Hihetetlen mondjuk, hogy milyen akcentust produkál.. :)

Uhh.. Hídembert sosem fogom megnézni, szal majd várok egy másik filmet/darabot, amiben láthatom a Draculát. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55360 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Deagol: tök jó :) nekem tetszik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55345 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
csak behozta :)

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55343 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
miiiiért nem hozta be a mocsok? :evil:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55342 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
változtattam 1 kicsit a profilomon...na milyen? :wink: :wink:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55340 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:lol: Sziasztok! :lol: vagyishát hali mindenkinek, mert én így szoktam köszönni :wink: nagyon ritkán tudok bejönni, de akkor mindig benézek ide is és hozzáírok valami nagyonnagyonokosat a témához, már ha hozzá tudok :roll: most például nem
én még semmilyen vimpáros dolgot nem olvastam
fantasyt se sokat, bár most belekezdtem a drizztbe, és nagyon teccik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55282 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezért mese csak a Blade 2 is pl.. az inkább akció, de azért várom.[/quote]

Ainawethien: most már az új szöveged van fönn!! :)
A Drakula 2000-es pasihoz: van egy magyar színész, aki ugyanilyen típusú, mint ő, alkatra és arcra is nagyon hasonlítanak egymásra- és a magyar srác a kedvenc színházamban játszik. Szeptemberben megyünk előadásra, bejön a gyerek, én meg ledermedtem, hogy jessusom, Drakula :P Hónapokba tellett mire függetleníteni tudtam szegényt Drakulától :) Egyébként ő játsza Kossuth-ot a Hídemberben (azért nem kell leszólni, színpadon jobb)

Már megint sok a rizsa, Süsükém...

szóval: nem is Stuart Townsend-del van baj szerintem, még csak nem is Aliah-val, hanem a többi szereplővel. Armand pl. gusztustalan volt azon a képen, amit én láttam róla.
Ja és Ainawethien: ha érdekelnek a vimpárok, Dwin csinált egy levlistát, mindjárt beírom a címét :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55276 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OFF/boreger

Nos, ha még mindig az van, hogy life is a ... akkor az azt jelenti, hogy az élet egy lecke, ha túl vagy rajta, megtanulod.. De én már vagy 2 napja megváltiztattam elméletileg, de még mindig ezt látom.. érdekes... megpróbálom megint..

ON/ Dracula 2000 Nos... Hát ha az a pasi bejött nektek /márpedig szerintem mint dracula, én nem tudtam volna ellenállni neki, csak úgy mint a filmbeli partnernői.. :) / akkor Stuart T.-től el lesztek ájulva.. Én legalábbis el vagyok. Komolyan. Nem tok magamhoz térni. :) Márpedig egy vámpírnál elengedhetetlen szerintem, hogy szexuálisan is baszott (már bocsánat..) vonzó legyen..

Ezért mese csak a Blade 2 is pl.. az inkább akció, de azért várom.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55263 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OFF/ Ainawethien!

Le tudnád nekem fordítani az aláírásodat? Értem a szavakat nagyjából, de nem áll össze a kép... bocs a kiváncsiskodásért!

/ON

Én is láttam a Drakula2000-et, mivel a nyáron jegyszedő voltam a tatai moziban 8) Persze csak felét láttam (Lestat tudjas, miért :lol: mint az Interjú-nál... :D de utána nem volt semmi gondom az egyedül-sötétben-át-a-fél-városon-a-buszig-és-onnan-haza-a-hegyeken-át dologgal, szóval annyira nem volt félelmetes... ha ilyen lesz a QOD is (persze Virgin-reklám nélkül :P ) az már megfelel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55241 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Remélem ez is olyan kellemes csalódás lesz, mint az.


Az lesz, ne félj, Lestat megmondhatja, én is féltem a filmtől, mivel a kedvenc könyvem, meg a képek láttán ...hát.. De mégse csalódtam! Vagyis igen.. kellemesen.. :) Naon jó, már vagy 4-5x láttam, és nem tom megunni.

Meg szerintem a Rízs néni elég jó cégér egy vimpáros filmhez...


Khm.. nem adta hozzá a nevét, amit megértek, mer ez nem az ő könyvének a feldolgozása.

De ez nem ront a film értékén. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55188 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én mindenképp megnézem moziban a TQOD-et. A Dracula 2000 volt az utolsó vimpáros film, amit láttam moziban, de az is bejött nagyon. Főleg az eleje. És arról sem hallottam jó véleményeket. Remélem ez is olyan kellemes csalódás lesz, mint az. Meg szerintem a Rízs néni elég jó cégér egy vimpáros filmhez... 8)

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55105 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hah, most olvastam, hogy TQOD augusztusban magyar permierezik. Én csupa rosszat hallottam. és élményriontó az a kép is, amin Haiman Zombie!!!
Na igen, van egy csomó jó jelenet is, érdemes a hiv. honpage-ről leszedni a képcsővédőt, baromir jó!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54977 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Fereste írta: remélem nekem, kezdőnek is érthető dolog lesz ez :) utána majd jöhet a többi... :)


Az se baj ha nem értesz mindent :) majd idővel összeáll a kép. (még nálam se teljes :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54916 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
akkor azt hiszem amint befejeztem jelenlegi olvasmányomat, kiveszem a könyvtárból a Drakulát és neki fogok.. :) remélem nekem, kezdőnek is érthető dolog lesz ez :) utána majd jöhet a többi... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54881 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Drakula tényleg jó. Olyan napló szerű és ez tetszett benne.
A gróf olyan benne, mint a Vampire-ben a Tzimisce-ek. (Hmm. Vagy fordítva??? :roll: ) Egyébként a vimpártöri szerint a Tzimiszkészek majd' felrobbantak, amikor 1896-ban kiadták a Darukát. (Asszem stimmel az évszám.)

Tényleg! Látta valaki az 1923-as, (vagy 21-es? :roll: ) Nosferatut? Engem nagyon érdekelne. Valahol azt hallottam, hogy nemrégiben kiadták újra vidijón is. Ha valaki tud valamit róla, akkor sikítson ide légyszi.

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54842 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: "Vimpár Gittegylet: Mert megérdemled!" :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kihoztam a könyvtárból a Drakulát, tartok kb.a 3.oldalon, tele van fordítási/nyomdai hibákkal, ami nagyon idegesítő, majd meglátjuk... mindenesetre furcsa egy külföldi szemével látni Erdélyt. (vámpírságról még nem esett szó) a főszereplő bácsi (nem gróf D.) folyton azt emlegeti, hogy milyen csipős a paprika 8) tápos ánglius :D

Én sajnos ki fogom várni azt a pár hónapot, mert a gépem még egy 150*300-as 2perces trailert se tud normálisan lejátszani, nemhogy egy komplett filmet :(

Jó alvást mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54725 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm.. nekem már a Penge 2 bemutatója is nagyon tetszik... szóval.. Asszem elkövetem azt a "hibát", hogy megnézem. :)

QOTD meg még nincs letisztátzva, de úgy 2-3 hónapon belül valszeg bejön ide is... Én a helyetekben nem várnék ennyi ideig...

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54719 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
"Vimpár Gittegylet: Mert megérdemled!" :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54709 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Most én is csak vigyorgok és vigyorgok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pußi minden fajtársnak! annyira megörültem, amikor meglátam a vg feliratot, hogy azt el sem lehet mondani...bár, MEGÉRDEMELTÜK!!!! nem? :wink:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54660 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözlet Vértestvéreim!

Végre látom megnyílt ez atopic is, így nem kell tovább az árnyakba rejtőzve találkoznunk kis mellékutcákban. (Bocs Boreger. Nem a Te lapodra értettem.) A QOD mikor jön ki magyarországon? Már nagyon várom.
Egyébként nem úgy volt, hogy először a Lestat a vámpír jön ki? Egy régebbi Fanfárban olvastam róla egy cikket, vagy cakkot.
Álljon itt még egy figyelmeztetés:
Kedves videóőrült Káiniták! El ne kövessétek azt a hibát, hogy mostanában kedves videótokat és kultúrális érzéketeket a következő két ocsmánysággal szennyezitek vimpár témában:

- Új faj
-Penge 2

Én sajnos beleestem ebbe a hibába és azóta is szenvedem a mellékhatásait. Most is nappal ébredtem fel. Borzasztó!

Megyek is aludni.




Dwin Odiff - Simagöröngyös Hercege 8)

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54565 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÁÁÁÁÁÁ!! Végre itt a thread, már mindenütt kerestem! :) Egyszer már elkeseredettségemben beírtam valamelyik közösségbe, na mindegy. Szóval, LÁTTAM A QUEEN OF THE DAMNED-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Imádtam. Komolyan. Iszonyat sokan szídják, és ha azt veszem, hogy van-e köze a könyvhöz, akkor elkezdhetném szídni én is, de nem teszem, mert bár nincs túl sok közös kapcsolat, csak a nevek, meg a nagyon szűk alaptörténet, iszonyat jó lett. Ilyen az a Lestat, akit én elképzeltem, és még az se baj, ha nem szőke. A színész játéka teljesen lenyűgöző. WOW. :) Ha valakinek esetleg kell a film cd-n, át tudom írni, csak írjon e-mailt, és megbeszéljük (nem kérek érte pénzt, nyugi, csak cd-t, de ez szerontem rendben van. :) csak a cím miatt kell írnotok). a minősége mondjuk még nem a legjobb, mert még nem tették fel a netre a dvd változatot.. Persze nem mintha én ilyeneket keresgélnék.. ;) De élvezhető, és megéri megnézni, mert a magyarországi bemutató kb 2-3 HÓNAP mulva lesz csak!!! :)

Zsu voltam. Pussz mindenkinek!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54554 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Uhh... 8O őszintén szólva a Lestat,a vámpír az egyetlen vámpíros regény, amit olvastam :oops: így nem tudok segíteni...

(Az én első vámpíros olvasmányom egyébként a Dragon Magazin-ban egy Sötét Szívek novella-sorozat volt, felét se értettem, ennek ellenére állatira tetszett, a hangulata nagyon megfogott)

Üdv, Lestat! Rég láttalak! (itt )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54491 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hello mindenkinek!:)
kaptam rengeteg infot vámpírkönyvekkel kapcsban, és nemigazán tudom meikkel kezdjem.. mer hát nem mind1, hogy belefogok egy "nehezebb" olvasmányba, vagy egy "könnyebbe". mivel tökhüe vaok egyelőre ebbe a Tmába, vmi oan könyvet szeretnék, ami bevezet ebbe a világba. Bram Stoker Drakuláját megfelelő kezdésnek tartjátok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54437 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Cásztok!
Megjött végre az év botrányhőse, hogy megmentse sötét lelketekl árnyát! és kárhoztasson mindenkit míg világ a világ és még 2 nap ámen Júlia Lalala stb...
Nem elfelejtendő, hogy aki akar, egy hülye beszélgetőtárs vimpárt, annak általában állok rendelkezésére...
Éljen a Kárhozottak Királynőja és Ti!
Éljen a GYU! És én meg megyek vadászni

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54316 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
yayy, naonnaon köszönöm ezt a rengeteg információt, amivel elhalmoztál, boreger :D :D az általad említett könyvet mindenféleképpen el fogom olvasni :!: (bár meg kell említeni jelenleg még 8 egész könyvet akarok elolvasni... :) )
naon elkezdett ám engem érdekelni ez a dolog... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54313 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Fereste írta: szóval bizonyára ti most fáradtan felsóhajtotok, de -ha nem udvariatlan- megkérhetném, hogy csak egy mondatban mondjátok el mik a Vimpárok Tolkien világában, és mi a szerepük csodás Középföldén (vagy máshol :) )! plíííz :) :)


A hangsúly most a máshol-on van. Sokféle felfogás létezik a vámpírok származásáról, szerepükről, sőt magukról mint (nemélő)lényekről is. Most nem akarok belemenni :lol: meg nem is nagyon tudok...
ahogy én látom a dolgot, két rétege van a vámpír-jelenségnek: 1. vannak a vérivó, pusztító, és mégis veszélyesen vonzó és egzotikus vámpírok (lásd: Interjú a vámpírral c.film) 2. van egy faj, mely majdnem olyan ősi, mint az emberi, mégis más; szerepük(végzetük) van a világ alakulásában, lelkiismeretük, sajátos etikájuk és elveik kínozzák-irányítják őket. (lásd Interjú a vámpírral c.könyv, egyebek Anne Rice-tól - kezdetnek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54310 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos. A Vimpár Gittegylet anno a chatelős topicban alapult meg, mikor rájöttünk, hogy van egypár vámpírhajlamú ember a fórumon (Lestat, Deagol,Dwin, Woreus, aztán később jött Estel Adániel, meg még páran)(ja meg én), és egy idő után ha mi beszélgettünk már senki nem 'mert' beleszólni 8O :) gondolván hogy ez egy zárt kis társaság... akkor jöttünk rá, hogy mi olyasmik vagyunk a fórumon, mint a Gittegylet volt a Pál utcai fiúk között - innen a név egyik fele. A vimpár pedig egy egyszerű elírásból származik. A kettőt én raktam össze először, a többiek lecsaptak rá, azóta így nevezzük magunkat, és email-ezünk, sőt volt egy talink Szegeden ápr.6-án (ahol csak 3-an voltunk, de voltunk!!) Nyár elejére tervezzük a következőt.
röviden ennyi...

vámpírok nincsenek Középföldén, legalábbis Tolkien, Arda legnagyobb krónikása nem tett említést róluk- egyetlenegy halvány utalást kivéve, amit Estel be is írt, pár hozzászólással lejjebb.

a vimpár meg egyszerűen a vámpír elírása... 8)

(ja, és Fereste, ha télleg érdekelnek a vimpárok, RU-n is van vimpáros topic, meg az én lapomon is, mindjárt elküldöm magánba a címeket!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.775 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére