BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #354285 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt rebesgetik, hogy valami gennyládát keresnek valami filmhez.
Bár jómagam Kincsesláda vagyok, sokféle kincs létezik.
Ork is voltam már, Hulla is... ezen nem múlik...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354284 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A legjobb az egészben, amikor kimegyek a cimbi előtt a konyhába, és megjegyzem: - No, akkor én töltök egy bögrécske teát...
És eltűnik a kancsó fele... :lol:
De legalább wc parti közben nem kell utántölteni. :D
A lényeg, hogy érezd jól magad!

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354279 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adimnak? Neki nem :P .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354278 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Akkor az gáz, ha én fél literes bögréből iszom az earl grey teát ? :)


Adimnak 1 literes bögrét vettem karácsonyra :lol: - pirospöttyös :P az gáz???

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354275 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Akkor az gáz, ha én fél literes bögréből iszom az earl grey teát ? :)

Attól függ, milyen mintás a bögre, a többi nem érdekes.
Kedvesem is úgy issza, és jó alaposan megcukrozza. Ez azért furcsa, mert amúgy fél kiskanál cukorral iszik minden teát, amit meg ezekből kispórolt, az mehet mind az earl greybe :) :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354273 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor az gáz, ha én fél literes bögréből iszom az earl grey teát ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354266 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Na jó, akkor vicces... :) De hát hogy lehet viccet csinálni a pipázásból? És ha Tolkien megtudja? :)

Aki nem pipázik, annak nem véresen komoly dolog a pipázás, másnak meg éppen a teázás a szent. Ha mindenki túl komolyan venné magát, nem lehetne beszélgetni senkivel, mert annyira különbözőek vagyunk, hogy folyton megsértődnénk :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354262 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta:

Rabyn írta: youtube.com/watch?v=Y9GHkXP7WH4

Spenót:D
És van belőle csengőhang!:D


Engem ettől a hideg is kiráz...ez valakit szórakoztat? 8O


igen :) nem kell komolyan venni és akkor jó tud lenni.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354261 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: youtube.com/watch?v=Y9GHkXP7WH4

Spenót:D
És van belőle csengőhang!:D


Engem ettől a hideg is kiráz...ez valakit szórakoztat? 8O

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354260 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
youtube.com/watch?v=Y9GHkXP7WH4

Spenót:D
És van belőle csengőhang!:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354258 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most komolyan. Mi ez az egész cucc ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354254 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: ugye nem akarsz intenzív orktenyésztésbe fogni??? 8O

Bölcsek teája: elővegyek valamit??? (Annak számára, aki olyasmit feltételez, ami nincs...) :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #354249 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Drizzt írta: Ugyanmár...rajtuk nem látszik :) . Mondtam én, hogy látszik? Rajtam se látszik :D .


Mi lenne ha jelentkeznél? :lol:


Annak mi (mármint akik a filmet csináljuk), nagyon-nagyon örülnénk! Én személy szerint örömujjongásba törnék ki és vitus táncot lejtenék a számítógép előtt...

Nóli: ha arról van szó, hogy már végleg nem találunk senkit, meggyőzöm a többieket, hogy te játszhasd...

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354247 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy írta: youtube.com/watch?v=vn3PAczDZ6M

nemtom ismeritek é :F


némá' idetévedt :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354246 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa: ezek után azt már meg sem merem kérdezni, hogy viszonyulsz az ezüsthöz, és a teliholdhoz... :D :D :D

Nóli: jó ez az új aláírásod, de már hiába, nem menekülhetsz - ha csak fel nem boncolod! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354244 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Sötét Úr írta: Nessa: nem szoktál furcsa bizsergést érezni egy fedetlen nyak láttán? Nem fog el az éhség, ha műtenek a kórházas sorozatokban? :D Tudsz tükör segítségével fésülködni? És a fokhagymával hogy állsz?

Ez de gonosz... :D

:twisted: háááát.... akkor sorrendben: nem. nem. igen. sehogy :wink: :P egyébként már régebben mondta rám valaki, hogy vámpír vagyok, de már nem mondja.... :wink: :twisted: :P (höhö, nem kell rosszra gondolni :wink: ) különben is csak azért mondta, mert egy osztálytársamnak az msn-es denevér izékéről én jutok eszébe.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354242 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
youtube.com/watch?v=vn3PAczDZ6M

nemtom ismeritek é :F

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354224 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ki érzi magát angyali arcú, olyan ránézel és a béke és a szeretet megteremtőjének? Nah, Ő jó lesz...! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354214 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Ugyanmár...rajtuk nem látszik :) . Mondtam én, hogy látszik? Rajtam se látszik :D .


Mi lenne ha jelentkeznél? :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354211 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyanmár...rajtuk nem látszik :) . Mondtam én, hogy látszik? Rajtam se látszik :D .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354209 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drizzt olyan kell akin nem látszik :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354208 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öhm nem én oltam...aaaa hibaüzenet tette :) . Ja...csak kétszer küldtem el? Akkor ennek a második üzenetnek így nem sok értelme van...na mindegy. Ma nem tudtam vonattal Pestre jönni a hülye sztrájk miatt, a busz meg lerobbant...király, nem ? :P
Oké, több hülyeség nem jut eszembe hirtelen...de erről tényleg csak a hibaüzenet tehet... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354207 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Serrana/Taurin írta: Felhívás!
Vállalkozó szellemű, épkézláb férfi emberek (de felőlem akár vietnami rokkant veterán is lehet)! Adódna egy kb. 5 perces szerep egy készülő rövid filmben.
A szerep:
20-40 év közötti tehetségkutató, akin ugyan nem látszik teljesen nyilvánvalóan, de belül egy gennyes tetűláda... :D :twisted:
:D


Zsír :) .
Icke, Pók vagy Brandír olvasta már ezt ? :D
Persze ez nem célzás volt...én sose célozgatnék...de még csak egy ferdét se kacsintanék :D .
Végül meglett amúgy a gennyes tetűláda vietnámi rokkant veterán tehetségkutató? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354201 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sztem ha ez esetleg előrodul az érintettek vállalni fogják érte a felelősséget.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354199 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó, akkor vicces... :) De hát hogy lehet viccet csinálni a pipázásból? És ha Tolkien megtudja? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354198 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Kincső: ez akkor sem vicces. Egyébként meg a pipát nem letüdőzni kell, hanem ízlelgetni, forgatni a szájban a füstöt, és akkor nem is bódít el. Aki letüdőzi, az magára vessen - főleg első alkalommal, valószínűleg percekig megszólalni sem tud. Ja, és érdekes arcszíne lesz :) Szeretem, amikor úgy mondanak emberek véleményt valamiről, hogy nincs tapasztalatuk benne...


Nyugi, senki nem akarja letüdőzni a pipát :D (És a teafüvet sem.)
Mondom, hogy csak a KÖMF-ös jelenetben felmerült, hogy a hobbitok pipafüvének vajh' olyan-e a hatása a gondolkodásra, mint a "tüncök teájának" (Ankalimon már a táborban is teaszertartást rendezett a Bölcsek Rendjének), és mivel az volt a feladat hogy imprózzunk, benyögtem ezt a hülye kérdést (ha megnézed egyszer a videót rájössz h. Neked is hasonló hülyeségek jutnának eszedbe ilyen hülye szituban :P ), Ankalimon viszont közölte hogy a pipafű biztos elbódít (gondolom a "fű" asszociáció, meg pl. a sok "drogos hobbit"-paródia hatására), a tea meg kitisztítja a gondolatokat. (És mivel ő volt a rendi vez, nem lehetett vele vitatkozni :P ) mint előbb írtam én pont azért vetettem fel, mert a történetekben a pipázás-gondolkodás párhuzamos dolgok sokszor ;)
(de aláírom h. nem értek hozzá, csak annyit mondtam h. Attila hsz-e poén volt, és utalás a KÖMF-ös jelenetre amit sokan láttak, ezért értenek. de mostmár Te is mert elmondtuk :) )

na, remélem a félreértések tisztázva 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354193 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Kincső: ez akkor sem vicces. Egyébként meg a pipát nem letüdőzni kell, hanem ízlelgetni, forgatni a szájban a füstöt, és akkor nem is bódít el. Aki letüdőzi, az magára vessen - főleg első alkalommal, valószínűleg percekig megszólalni sem tud. Ja, és érdekes arcszíne lesz :) Szeretem, amikor úgy mondanak emberek véleményt valamiről, hogy nincs tapasztalatuk benne...


Félreérted, ezt az egészet a Bölcsek produkciójából idéztem a KÖMF-ről. Semmilyen konkrét dologra, vagy példára nem akartam rámutatni. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354191 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső: ez akkor sem vicces. Egyébként meg a pipát nem letüdőzni kell, hanem ízlelgetni, forgatni a szájban a füstöt, és akkor nem is bódít el. Aki letüdőzi, az magára vessen - főleg első alkalommal, valószínűleg percekig megszólalni sem tud. Ja, és érdekes arcszíne lesz :) Szeretem, amikor úgy mondanak emberek véleményt valamiről, hogy nincs tapasztalatuk benne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354184 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerelmi szál elaszakad. A szív törik össze :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354183 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Óóóóó ezt tök jól tudnám csinálni.
Gennyes tetűláda. Tetszik 8)

Lol. :D :lol: Serrana, sztem változtassátok meg a forgatókönyvet, a gennyes tetűláda tehetségkutató legyen nő - akkor mondjuk bele lehet vinni említés szintjén egy összetört szerelmi szálat (képzavar, ahh) a lecsúszott rocksztár és fent nevezett tehetségkutató közé, meg Nóli is eljátszhatná a szerepet, hiszen úgy odavan érte. :D (Hopsz, lehet, hogy közben spoilertem, sebaj.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.295 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére