BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #353867 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Milyen filmeket szinkronizált?
A nevét ismerem és gyakran hallottam, de nem ugrik be a hangja...

A Gyűrűk Urá-ban ő volt Aragorn, Brad Pitt és Banderas állandó magyar szinkronja, a Shrek-ben a csizmás kandúré, a Sliders sorozatban Quinn Malloryé...
www.hirado.hu/cikk.php?id=257850

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353866 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Milyen filmeket szinkronizált?
A nevét ismerem és gyakran hallottam, de nem ugrik be a hangja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353865 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
múlt héten Heath Ledger, most meg Selmezci Roland halt meg :( :(
a legtöbben szinkronszínészként ismerhetik, pedig színházban és sorozatokban is játszott.
nagyon szerettem a hangját...
R.I.P. :(

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353857 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Hali!

Ez a cucc egy ideje már terjed a youtube-on, gondoltam hátha még egyesek nem ismerik :D

Ahmed the terrorist

SILENCE!

:mrgreen:


Már a fickó teljes műsora fennvan youtube-on felirattal egy ideje.

(Nóli, biztos van ott 'll ? Nem elég az I kill you? )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353838 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
I'LL KILL YOU!
flemh... :lol:

különben meg dead terrorist. (terrifiing terrorist)

Itt egy feliraos változat: KLIKK

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353837 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali!

Ez a cucc egy ideje már terjed a youtube-on, gondoltam hátha még egyesek nem ismerik :D

Ahmed the terrorist

SILENCE!

:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353809 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érme-ügy:
kérésünkre utánajártak a kollégák a dolognak. Kiderült, hogy valóban megvan már az eredmény, a díjba bele van gravírozva a győztes, de az interneten továbbra sem zárult le a szavazás, mert egyszerűen nem frissítik a holnlapot február 2.-ig. Így hiába szavazgatnak most már (egyébként több voksot is el lehetett küldeni egymás után ugyanarrólk a gépről, így nem látom sok értelmét), a dolog eldőlt, tényleg a magyar 50-es nyert. Erről küldtek hivatalos értesítést az MNB-nek, de a nyilvánosságot nem tájékoztatták semmiről. Az MTI az MNB sajtóközleményéből értesült a dologról. Az ügy ettől még szerintem elég ciki a szavazás szervezői számára, de ez egyéni vélemény.

Még egyszer köszönöm Nektek a figyelemfelhívást és az infókat! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353788 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minderre csak azt tudom mondani, hogy levágattam a hajamat, úgy cirka huszonöt-harminc centit. :) Úgyhogy legyetek szívesen nem megijedni tőlem farsangon. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353786 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én majd akkor kezdek ünnepelni, ha a COTY hivatalos honlapja jelenti be az eredményt. Az MTI-nél már párszor tapasztaltam, hogy alaptalan szóbeszédeket is közzétesz, mert éppen megbízhatónak ismert ember mondott hülyeséget. Az egyik csúcs az volt, amikor 2004-ben (?) pár óráig fent volt, hogy két héten belül átállunk az euróra. :) Persze aztán még időben levették. ;) (Nem is beszélve arról, amit időnként az egyiptológiai témájú cikkekkel művelnek... No az nagyon gáz tud lenni. De gondolom, más tudományággal is előfordul az ilyen.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353752 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aha...khm...igen, tényleg, nagyon jó! :dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353751 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353750 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Attila, Balázs: Nem.

De nem is sejtitek, mennyire jó, hogy felhoztátok és cáfoltátok! 8)


Ha már nem sejtem, akkor...nos...elmondanád??? :oops: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353749 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila, Balázs: Nem.

De nem is sejtitek, mennyire jó, hogy felhoztátok és cáfoltátok! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353748 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: mti.hu/cikk/251941/


Akkor mégiscsak igazam volt? :roll: :nemtudja:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353747 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben, ismét rádöbbentettél, hogy nagyon tudsz fájni... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353746 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hála Istennek a magyar 50-es nyert :hello: :cheers:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353744 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: De remélem, estére nem jön vissza az orkán.

Hm? A szél egy kardszárnyú delfinen lovagolva tört be a szobádba? :shock: :D


SzentEru Ben!!! Látom vége a vizsgaidőszaknak :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 7 hónapja #353742 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: De remélem, estére nem jön vissza az orkán.

Hm? A szél egy kardszárnyú delfinen lovagolva tört be a szobádba? :shock: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353740 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közkérdés...akkor ez most mi is volt???Mármint akkor semmi nem történt?
:roll: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353739 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila, ne hagyd magad a médiával mételyezni! A közönségszavazás még nem zárult le, a szakmai díjat pedig Kanada zsebelte be, mondván, "a sorsuk a csillagokban volt megírva". (A nyertes érme a Nagy Medve és a Kis Medve csillagképet ábrázolja.)
Ha a médiának hiszek, Gálvölgyi Judit is ott volt a LEP-en... (Ld. Metro, 2008. január 7-i szám)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353737 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Nekem azt írja, hogy Február 2-án zárul le a verseny.
Sőt: www.numismaticnews.net/Default.a ... 91Articles

E hír szerint Canada, de meglehet nem egyről beszélünk.


Nem tudom, de már a tv-kbe levő híradók 2 órája ezt mondják...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353736 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem azt írja, hogy Február 2-án zárul le a verseny.
Sőt: www.numismaticnews.net/Default.a ... 91Articles

E hír szerint Canada, de meglehet nem egyről beszélünk.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353734 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!!!!!!

A mi 50 Ft-unk lett a VILÁG LEGSZEBB ÉRMÉJE!!!!!

:cheers::bounce::dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353733 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: :) :bólogat: Nem tört ki hál' Isten de meghajlott...amerről fújt a szél.

talán amerre...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353731 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: attila: előttünk egy nagy fűzfa van. A fákat úgy tervezték, hogy nem dőlnek ki olyan könnyen.


:) :bólogat: Nem tört ki hál' Isten de meghajlott...amerről fújt a szél.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353727 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

James írta: Nem tudja valaki, hogy meg lehet-e rendelni magyarul a Green Acres-t? 1965-71-as sorozat, amiben Eva Gabor is játszik. Előre is köszi:)

Szerintem nem készült szinkronja. A port.hu valószínűleg tudna róla...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353725 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: ]Hát ha a hideg megy ki az még egész kellemes :D

Izé, kiment minden meleg :D Szerencsére ez a jótékony januári napsütés felmelegítette a szobám a délelőtt folyamán, amíg nem voltma itthon :)
De remélem, estére nem jön vissza az orkán.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353719 Írta: James
James válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudja valaki, hogy meg lehet-e rendelni magyarul a Green Acres-t? 1965-71-as sorozat, amiben Eva Gabor is játszik. Előre is köszi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353716 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Lekapcsoltam a fűtést, mert kimegy minden hideg így is,

Hát ha a hideg megy ki az még egész kellemes :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.394 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére