BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #353715 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kitartás Snuff!

A szélországos méretű, felénk is rendesen dolgozott (Pápa) Pár fa villanyoszlopot derékban tört el. Csak nem tudom mibe kapaszkodott 8O

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353714 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Sötét Úr írta:

Alyr Arkhon írta: ...nézze a Múmia visszatért, igazán kellemes kikapcsolódás. :D
Lassan perfekt leszek óegyiptomiból....

Hát abból ugyan nem! :D :D :D Esetleg arról képet kaphatsz, hogy az angol nyelvterületen milyennek képzelik el az egyiptomit. Valójában viszont senki nem tudja. Az okot itt találod.

A kéz- és lábtörés mostanában túlságosan szezonbetegség, oszt még bejön... csak óvatosan! Inkább termeljünk, abból még mindig ki lehet mászni. ;)

Azért remélem, hogy miután ötödik éve taposom a történelemszakot nem feltételezed rólam, hogy ilyesmit komolyan írok. (ráadásul az ókor szigorlaton az Újbirodalomból feleltem a Kelet témából, méghozzá nagyon kicsi híján ötösre)

Én, rólad bármit feltételezek! Aki le mert írni egy olyan szókapcsolatot, hogy "széleslevelű vérmókus", arról sosem tudhatom, hogy mikor beszél komolyan: ha tréfál, vagy ha nem ;)

RabynSajnos a fák között is akad, aminek hibás a kivitelezése, és a tervtől függetlenül behódol a gravitációnak és a sietősebb levegő nyomásának. Nem olyan régen még feleekkora szél sem kellett, hogy egy fűz fele (mert hogy villás törzse volt) centik híján Édesanyámra zuhanjon. Azóta Édesanyám helyből távolugrásban korosztályos bajnok! Hál'Erunak, megúszta... Az mondjuk igaz, hogy a nevezett fa megmaradt fele az most is egész szépen limbózik a széllel, és egyelőre bírja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353713 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
attila: előttünk egy nagy fűzfa van. A fákat úgy tervezték, hogy nem dőlnek ki olyan könnyen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353704 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek aki szeret játszani :lol:

Ez egy egyszerű Flash kártyajáték, amire Dameron lelt rá nemrég. Minden egyes győzelem után bevásárolhatsz egy magic shopban az elért pontjaidból. No, a lényeg, amiért ezt belinkeltük, a shopban kapható néhány varázstárgy ...

www.2flashgames.com/f/f-Maganic- ... e-3925.htm

Jó játékot!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353703 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Attila írta: Székesfehérváron (országos szél van, de a Móri-árok még rá tesz 1, 2, 3 lapáttal) akkora szél van, hogy leszakadt az utcába a közvilágítás vezetéke. Tök sötét van, a szél meg...hátborzongató. :hidegráz:

utcábaN
Egyébként nálunk is :( Nem szakadt le semmi, de az ablakomat nem lehet becsukni, már az előbb majdnem beszegeltem mérgemben, csak nincs akkora szög. Két takarót tömtem rá, de hiába... :(
Lekapcsoltam a fűtést, mert kimegy minden hideg így is, akkor meg minek fűtsünk... Sajnos az ágyamat nem tudom kivinni. Nem tudom, mi lesz így éjjel.


Köszönöm, javítottam. :wink:

Szörnyű...Mi ugyebár egy 4-es társasházban lakunk, és mind a 4 lakásrész előtt áll egy hatalmas fenyőfa. Természetesen az én szobám nyugati fekvésű és így pont az utcára a fenyőfára néz. A fa (itt a résnyire nyitott ablakon keresztül, jól hallhatóan) recseg. Félek, hogy reggelre már élőben láthatom a tetejét az összetört ablakon keresztül. :bawling:
A szomszédunk fenyőfája ami ettől kb 3 m-re van szintén recseg. :bawling:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353702 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A mi utcánkban (bármilyen idő is legyen a város más részein) mindig fúj a szél, és mindig szembe. :? :)

Kis segítséget kérnék:
tanulok basszusgitározni, és a tanárom azt mondta, hogy bármilyen számot játszhatok órán, ha letöltöm midiben és elviszem. Namármost, van egy Hammerfall szám, amit nagyon szeretek, de azt nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán ilyen formátumban. Tudna nekem valaki segíteni?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353701 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kitartás, Snuff!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353700 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Székesfehérváron (országos szél van, de a Móri-árok még rá tesz 1, 2, 3 lapáttal) akkora szél van, hogy leszakadt az utcába a közvilágítás vezetéke. Tök sötét van, a szél meg...hátborzongató. :hidegráz:

utcábaN
Egyébként nálunk is :( Nem szakadt le semmi, de az ablakomat nem lehet becsukni, már az előbb majdnem beszegeltem mérgemben, csak nincs akkora szög. Két takarót tömtem rá, de hiába... :(
Lekapcsoltam a fűtést, mert kimegy minden hideg így is, akkor meg minek fűtsünk... Sajnos az ágyamat nem tudom kivinni. Nem tudom, mi lesz így éjjel.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #353698 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Székesfehérváron (országos szél van, de a Móri-árok még rá tesz 1, 2, 3 lapáttal) akkora szél van, hogy leszakadt az utcában a közvilágítás vezetéke. Tök sötét van, a szél meg...hátborzongató. :hidegráz:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353693 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Alyr: tudom. :D

Amúgy ez az "essen rád a koncertzongora" aranyos. :) Érdekes, még sose hallottam...



:)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353686 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: tudom. :D

Amúgy ez az "essen rád a koncertzongora" aranyos. :) Érdekes, még sose hallottam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353682 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Alyr Arkhon írta: ...nézze a Múmia visszatért, igazán kellemes kikapcsolódás. :D
Lassan perfekt leszek óegyiptomiból....

Hát abból ugyan nem! :D :D :D Esetleg arról képet kaphatsz, hogy az angol nyelvterületen milyennek képzelik el az egyiptomit. Valójában viszont senki nem tudja. Az okot itt találod.

A kéz- és lábtörés mostanában túlságosan szezonbetegség, oszt még bejön... csak óvatosan! Inkább termeljünk, abból még mindig ki lehet mászni. ;)


Azért remélem, hogy miután ötödik éve taposom a történelemszakot nem feltételezed rólam, hogy ilyesmit komolyan írok. (ráadásul az ókor szigorlaton az Újbirodalomból feleltem a Kelet témából, méghozzá nagyon kicsi híján ötösre)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353657 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: holnap, január 27.-én farsangi jegyárusítás a Sirius teaházban délután fél 5-től! Cím: 1088 Budapest, Bródy S. u. 13.
akit érdekel, az írjon előtte a farsang2008'kukac'tolkien.hu címre!

egyúttal ugyanitt van lehetőség a tagdíjakat is rendezni, tehát aki érez erre hajlandóságot és elég duci a pénztárcája az ne habozzon!

És hozok KÖMF-DVD-ket is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353653 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
holnap, január 27.-én farsangi jegyárusítás a Sirius teaházban délután fél 5-től! Cím: 1088 Budapest, Bródy S. u. 13.
akit érdekel, az írjon előtte a farsang2008'kukac'tolkien.hu címre!

egyúttal ugyanitt van lehetőség a tagdíjakat is rendezni, tehát aki érez erre hajlandóságot és elég duci a pénztárcája az ne habozzon!


"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353643 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMLÉKEZTETŐ!!!

Kedves Kispajtások,

olyan régen voltunk már teaházban, csináljunk teaházas-talit:
(Nevezhetjük urbánus KószaKommandónak is ;) )

Időpont: 2008. január 27.
Hely: Sirius Teaház, Bródy S. u. 13.

Fél 5-től lehet jönni, akinek van kedve, várjuk szeretettel! (Bár előtte örülnék egy privinek/mailnek - ez utóbbit a melian'kukac'tolkien'pont'hu-ra kérem szépen, hogy mégis tudjam hogy foglaljam a helyet).


Update: a Szekrényben leszünk!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353637 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Milendoria írta:

Snuffles írta: csak egy milpengős meg egy pengős van

hihi, csak benézek erre mit látok :D
(okéoké, tudom, de ez sztem akkoris vicces xD)

És ha még azt is hozzátesszük, hogy a te egyik képed napok óra a "Legtöbbet megtekintett kép" a képMutatón? :)


Helyes. Igen, nagyon helyes :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353636 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta:

Snuffles írta: csak egy milpengős meg egy pengős van

hihi, csak benézek erre mit látok :D
(okéoké, tudom, de ez sztem akkoris vicces xD)

És ha még azt is hozzátesszük, hogy a te egyik képed napok óra a "Legtöbbet megtekintett kép" a képMutatón? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353635 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: ...nézze a Múmia visszatért, igazán kellemes kikapcsolódás. :D
Lassan perfekt leszek óegyiptomiból....

Hát abból ugyan nem! :D :D :D Esetleg arról képet kaphatsz, hogy az angol nyelvterületen milyennek képzelik el az egyiptomit. Valójában viszont senki nem tudja. Az okot itt találod.

A kéz- és lábtörés mostanában túlságosan szezonbetegség, oszt még bejön... csak óvatosan! Inkább termeljünk, abból még mindig ki lehet mászni. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353634 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Szerintem előtte konzultálj SÚ-val,hátha úgy még jobban fog menni! :-)


Ofkorsz nem gondoltam komolyan...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353630 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem előtte konzultálj SÚ-val,hátha úgy még jobban fog menni! :-)

Nóli: ne hagyd magad! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353625 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg a sok népi termést nem szeretem, ha kívánják.

Maradjunk a kéz- és lábtörésnél.


Ha tolkinicskák vagytok, akkor intelligensek vagytok, tehát ne féljetek, Frodó is lejutott a Végzet hegyéhez és igazán csak majdnem halt bele... (bár azt többször is.)


Aki meg ráér, nézze a Múmia visszatért, igazán kellemes kikapcsolódás. :D
Lassan perfekt leszek óegyiptomiból.
Majd kipróbálom hogyha elmegyek a múzeumba és elkezdem azt a sok halandzsát, felébrednek-e a múmiák.
(ha igen, majd meginterjúvolom, mint előttem már mások is: például ő )

:D D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353624 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Attila: ilyent nem szabad! Középfölde össztermésével, az oké... :)

Nesi, Encsi: UNGABUNGA! UNGABUNGA!
[size=9:2pbkrs24](De ha nem ungabunga, azt is lehet - csak előbb egy kis ungabunga!)[/size]

Snuff: congrats!


:) (Halkan megjegyzem mivel ez itt OFF, hogy boldog 580. hsz-et...) ON

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353622 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uncsik vagytok az aláírásommal kapcsolatban. :dead: Inkább megváltoztatom :cry:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353620 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Óó.. Nem is jutott eszembe idedugni a képem egész nap, és akkor ez fogad.. :) Nagyon rendesek vagytok :oops: :D

Encsi: Gerinc,- és nyaktörést neked is ;) :P

(Igen, Nóli, felboncolhatod :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353619 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok cseresznyét meg ungabunga meg minden ilyesmi :wink: !

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353618 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila: ilyent nem szabad! Középfölde össztermésével, az oké... :)

Nesi, Encsi: UNGABUNGA! UNGABUNGA!
[size=9:3cugm2gf](De ha nem ungabunga, azt is lehet - csak előbb egy kis ungabunga!)[/size]

Snuff: congrats!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353614 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok sikert Nesinek és Encsinek a holnapi felvételihez!!!!!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353613 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hajjajj...

Kaphatunk egy kis ungabungát, holnap írjuk a központit.. :oops:

csak most döbbentem rá nemrég, hogy jesszus, holnap lesz! Eddig olyan érzésem volt, hogy legalább két hét.. váá :quasi:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353612 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Missy igen és a kirakós darabjai el vannak rejtve itt-ott.
Párat már megtaláltunk, de egy csomót nem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353611 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Úristen, sikerült a növényszervezettan vizsgám! Jippijáié.


Congratulation! :cheers::dance::bounce:


Nekem valahol a Bartók Bélás papír pénzem van, de, hogy hol...lehetséges, hogy már nincs meg, de...mindegy, nekem olyanom volt.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.286 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére