BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #353610 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Szeretném a segítségeteket kérni.
Meg kéne oldani ezt a kijutóst és leírni:D
Elakadtunk benne. Nagyon.
www.startlapjatekok.hu/logikai
és itt az escape the pear room nevűt.


Angolul tudóknak ajánlom ezt az oldalt:
KLIKK IDE
A 24-es komment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353609 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem a kék kirakós darabkáit kell megtalálni és kirakni a képet. De nagyon sok nincs meg, és én csak a negyedét találtam meg...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353608 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretném a segítségeteket kérni.
Meg kéne oldani ezt a kijutóst és leírni:D
Elakadtunk benne. Nagyon.
www.startlapjatekok.hu/logikai
és itt az escape the pear room nevűt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353607 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: csak egy milpengős meg egy pengős van


hihi, csak benézek erre mit látok :D
(okéoké, tudom, de ez sztem akkoris vicces xD)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353601 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem papír százasom. :D Múltkor majdnem azzal fizettem... :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353600 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta: Nekem meg még van papír 20asom, az is tök jó=)

Forgalomból kivont papírpénzem csak egy milpengős meg egy pengős van, tízmiliós meg egymilliós, de hogy melyik-melyik azt már nem tudom, nem szeretem őket előszedni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353599 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem meg még van papír 20asom, az is tök jó=)

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353598 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem olyan 100 Ft-osom van, ami olyan, mint a 20 Ft-os, és nem kétszínű, mint a mai. Lehet, hogy az nem olyan ritkaság, de azért őrizgetem már jónéhány éve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353597 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úristen, sikerült a növényszervezettan vizsgám! Jippijáié.

Szavaztam én is sokszor az ötvenesre. Az ilyen jubileumi vagy évfordulós érméket el szoktam tenni, gyűjtögetem őket, szépek. :) Habár nekem a régi tízforintos jobban tetszett, mint a mostani, de szerintem ezzel egyedül vagyok. Meg a kettővel ezelőtti kétforintos. Abból van egy agyonkopott darabom, ha még megvan. :)

szerk.: erről jut eszembe, tudna valaki segíteni nekem? Egy 1994-ben kiadott egyforintos-sorozat eredetét szeretném megtudni, apró, sötét sárgaréz színű egyforintos van a tulajdonomban és nem tudom, mi célból adták ki '94 környékén, nincs sok belőle, egyszer et kaptuk visszajárónak a boltban anyuval. Valaki tud róla valamit? Ilyen kis mini 1946-os egyforintos veretű.

megintszerk.: mire nem jó az internet. :P megtaláltam.
Szal ha bárkit érdekel még: képke
:)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353589 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá magyarok és persze az 50 Ft-os :dance: :cheers:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353588 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szavazzunk minnél többen BUDAPEST A 33.!!!!!!!! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353587 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hihi EZ aranyos :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #353586 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Azért nekem nagyon gyanús az, hogy öngyilkos lett. :oops:

Tudom, hogy lassan lejárt lemez, de az indexen megjelent egy cikk, ami a boncolás eredményét írja le, meg vitatja a haláleset körülményeit, és bár ez sem a legmegbízhatóbb forrás, Ledger egyszerűen elbénázta a dolgot. Szeptember óta alvászavarai voltak, sokat futott reggelente a parkban bulizás után (!), hogy elfáradjon, és úgy gondolta, ha ötféle gyógyszer nem segít az elalvásban, akkor ha egyszerre veszi be őket...
Mindössze figyelmetlen és felelőtlen volt. :(
(Nem mintha egyanél több filmjét láttam volna emlékezetem szerint... Nem voltam különösebben oda érte.)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #353584 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Szeretnénk minden "magyart" értesíteni hogy az idő nagyon rövid, mert Február 2-án fogják kihirdetni hogy melyik érem a legszebb a világon. Nem tudom, értesültetek-e róla, de az idén a magyar 50 Ft-os bekerült a világ legszebb 15 pénzérméje közé. Az alábbi linkre kattintva szavazni lehet, hogy a miénk legyen az első hely! A magyar érme a 12-ik a listán, és azt is szeretném hozzátenni, hogy többször is lehet rá szavazni mert a "program" engedi !!!

Küldjétek minél több magyarnak tovább.

numismaster.com/ta/inside_numis.jsp?page=Coty


Áhhhhh...így már értem, szóval az 56-os 50 Ft-os...Hajrá 50 ft-os!!!!!! :dance::bounce::cheers:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353582 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnénk minden "magyart" értesíteni hogy az idő nagyon rövid, mert Február 2-án fogják kihirdetni hogy melyik érem a legszebb a világon. Nem tudom, értesültetek-e róla, de az idén a magyar 50 Ft-os bekerült a világ legszebb 15 pénzérméje közé. Az alábbi linkre kattintva szavazni lehet, hogy a miénk legyen az első hely! A magyar érme a 12-ik a listán, és azt is szeretném hozzátenni, hogy többször is lehet rá szavazni mert a "program" engedi !!!

Küldjétek minél több magyarnak tovább.

numismaster.com/ta/inside_numis.jsp?page=Coty



Az ősszel kerül a boltokba egy a világ minden táján megvásárolható Monopoly. Internetes szavazás alapján döntik el melyik városok kerüljenek fel a táblára. Szavazzatok Magyarországra, hogy Budapest híres épületei bekerüljenek az új játék megvásárolható építményei közé. Segítsetek, hogy az egész világ megismerje a Parlamentünket és a Lánc-hidat! www.monopolyworldvote.com/en_US/world
Csak az első 20 város kerül be a játékba, Buapest jelenleg csak a 38.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353580 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta:
legalább emberi hulla? :evil3:

Mi közöm nekem az emberekhez? :dead:
Kutya ofkorsz :deal:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353573 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fim: de legalább felébred :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353569 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Sötét Úr írta:

Nóli i linantea írta: De jó neked........
_________________
Felboncolhatom?

Na jó, fel... Ha ez a kulcsa annak, hogy te is sikeresen túl legyél... ;)

Bocs, Fimbrethil, de tudod a szent cél. És ha nem vagyok érintett a dologban, semmi se drága ;)


SÚ, látom továbbra sem tudsz felülemelkedni az aláírásomon XD De ne aggódj, bartosném szerez nekem csütörtökre hullát 8) :feniaszikét:


legalább emberi hulla? :evil3:



5. Ha az ébresztő órád tetejére egy kifeszített egérfogót helyezel, elkerülheted, hogy reggel visszaaludj az óracsörgés után. Így nem fogsz elkésni a munkából.


miért? ha az idő nem az ébredezéssel, hanem a sebkötözéssel telik, akkor is eltelik... bár kétségtelenül javasolnám a modszert néhány ismerösnek.. :evil3:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353564 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért nekem nagyon gyanús az, hogy öngyilkos lett. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353557 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: By Adim :lol:


4. Magas vérnyomásban szenvedőknek: vágd meg magad valahol, és hagyd, hogy vérezzen egy darabig. Így lecsökken a vérnyomásod. Ne felejts el órát használni.


Továbbá a legjobb köhögéscsillapító a hashajtó. Beveszel egy nagy adag hashajtót, egy ideig nem mersz köhögni :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353548 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: By Adim :lol:


4. Magas vérnyomásban szenvedőknek: vágd meg magad valahol, és hagyd, hogy vérezzen egy darabig. Így lecsökken a vérnyomásod. Ne felejts el órát használni.


Ez 100 évvel ezelőttig használatban volt. Ld még: érvágás, piócázás. ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353547 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudtátok, hogy a Happy Birthday kezdetű dal nyílvános helyen éneklése után jogdíjat kéne fizetni? 8O

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353545 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: ... egy Alexa nevezetű kis szutykot. Úgyhogy én bármit el tudok képzelni. (igen, paranoid vagyok :) )

Ami a Windows felhasználóknál a túlélés alapkelléke (mármint a paranoia), és egyszerű feltételes reflexnek számít :) Csak akkor kezdj el aggódni, ha kézfogás után megszámolod az ujjaid! ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353537 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Remzymama/Tünde írta: eddig azt hittem, az msn része, mert ha az nem volt bezárva rendesen, akkor nem indult a gép, és volt hogy 3-4 is futott belőle a háttérben


Még az is lehet, hogy az MSN része... Korábbi windows-verziók friss telepítése után mindig futtattam egy spyware-keresőt (még mielőtt bármit feltettem volna, vagy netre mentem volna), és csodák csodája, mindig talált is valamit: egy Alexa nevezetű kis szutykot. Úgyhogy én bármit el tudok képzelni. (igen, paranoid vagyok :) )

Igen, az Alexa az IE beépített spyware-e volt. Itt lehet róla bővebben olvasgatni, mi is volt ez, mit csinált (kicsit régi cikk, de tanulságos):
www.imilly.com/alexa.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353536 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
azt már nemtom... valószinűleg véletlenül jobb egérgombot nyomtál a sávban és rákattintottál...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353535 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panni írta:

Kincső (Thilanna) írta: Szerintetek mi a fenét csinálhattam, hogy eltűnt a firefoxomban az a sor, ahová a webcímeket kéne begépelni? 8) És leginkább: hogy tudom visszahozni? :P (eszközök/beállításokban nem találtam ilyet, pedig 2x megnéztem, de ha szondjátok h. ott kell legyen megnézem harmadszor is :P )


nézet, azon belül eszköztárak és pipáld kia böngésző eszköztárat ;)


jé tényleg :D de ezt vajon hogy kapcsoltam ki?! 8O :P

(tegnap este a ki-bekapcs. még nekem is működött, de ma már nem :roll: :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353534 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Néha nekem is eltűnik a böngészősáv, olyankor hisztérikusan csapkodom a billentyűzetet meg össze-vissza kapcsolgatom ki-be a programot, aztán valahogy előkerül... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353533 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Szerintetek mi a fenét csinálhattam, hogy eltűnt a firefoxomban az a sor, ahová a webcímeket kéne begépelni? 8) És leginkább: hogy tudom visszahozni? :P (eszközök/beállításokban nem találtam ilyet, pedig 2x megnéztem, de ha szondjátok h. ott kell legyen megnézem harmadszor is :P )


nézet, azon belül eszköztárak és pipáld kia böngésző eszköztárat ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353532 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintetek mi a fenét csinálhattam, hogy eltűnt a firefoxomban az a sor, ahová a webcímeket kéne begépelni? 8) És leginkább: hogy tudom visszahozni? :P (eszközök/beállításokban nem találtam ilyet, pedig 2x megnéztem, de ha szondjátok h. ott kell legyen megnézem harmadszor is :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353531 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta:

Snuffles írta: Heath Ledger elhunyt. :( 28 éves volt.


Micsoda? Hogy történhetett? Ő lesz Joker a Batman2ben. Remek színész volt.

Szerk.: igen, utánanéztem.. fehér por :(


Ha kábszerre célzol, elvileg még nem biztos semmi, több majd a halottkémi jelentés után lesz... ami nem jelenti azt, hogy nem írnak erről úgy, mintha biztos lenne.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.522 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére