BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 7 hónapja #353995 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: gilloth: ha van egy Total Commandered azzal is lehet. Bele tudsz menni a fileba:)

Nam: Kedden volt vészhelyzet? Nekem nem rémlik pedig szoktam nézni.


Most a keddi kórházas sorozatok szünetelnek egy pár hete. (hálistennek)

A troll tolmácsra viszont emlékszem énis vmi előzetesből.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353987 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: JUPPIIIIIII MINDEN VIZSGÁM MEGVAAAAN!!!


Congratulation Rabyn!!!!!! :cheers::dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353986 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gilloth: ha van egy Total Commandered azzal is lehet. Bele tudsz menni a fileba:)

Nam: Kedden volt vészhelyzet? Nekem nem rémlik pedig szoktam nézni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353982 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eszemebe jutott: nem tudom, kedden, vagy szerdán néztétek-e a Vészhelyzetet. Lényeg: valaki kitalált (?) nyelven beszél Abbynek, aki épp pszichológiai gyakorlaton van. Egyik kedves kollegája megjegyzi:
-A múlt héten egy troll- tolmácsot kellett hoznunk. Köszönjük, Tolkien!

ÉÉÉS: Tolkient TOLKIN- nek ejtették. Emberek, csak hat a népművélesi tevékenységünk! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353981 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta: Népek, nem tudja valaki véletlenül;), hogyan nyitunk meg egy .rar file-ot? WinZip-pel tutira nem.

WinAce, winRAR, Total Commander...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353980 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: JUPPIIIIIII MINDEN VIZSGÁM MEGVAAAAN!!!


Na, hála Istennek!! Gratulálok!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 7 hónapja #353979 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat, Rabyn! :itscool:

Népek, nem tudja valaki véletlenül;), hogyan nyitunk meg egy .rar file-ot? WinZip-pel tutira nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353970 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy gratula, Rabyn! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353963 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
JUPPIIIIIII MINDEN VIZSGÁM MEGVAAAAN!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353955 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Merthogy Adim csinálja azt a részét :) azért találkozhattál velünk :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353951 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Tegnap került a kezembe a LÓERŐ magazin MTT-s kiadása - Tünde, Pók és Melian fényképes nyilatkozatával. Ezúton gratulálok nekik! :) Egyúttal felhívom a kedves fanok figyelmét, hogy az örökbecsű kiadvány majdnem minden benzinkútnál ingyenesen beszerezhető! :)

Üdv,
Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353942 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tanácsok férfiaktól - nőknek:

- Sose vegyél egy új márkájú sört csak azért, mert akciós!
- Ha a kertben vagyunk és a nappaliban megy a tévé, még nem jelenti azt, hogy nem nézzük!
- Senkinek se mondd, hogy nem engedhetünk meg egy új autót! Mondd inkább azt, hogy "nincs kedvünk hozzá"!
- Ha valami mondanivalód van, akkor lehetőleg próbáld a filmek közti reklámok alatt mondani!
- Ha minden fehérneműt csak egyszer hordasz, nem azt jelenti nekünk, hogy többet kell venni belőle. Azt jelenti, a fehérnemű vétel rossz befektetés.
- Lehetőleg ne vezess, ha nincs előtted kormánykerék!
- Ha a pincér az iránt érdeklődik, hogy mindennel elégedett voltál-e, egy egyszerű "igen" is megteszi!
- Amikor azt kérdezzük: "hány fiúd volt előttem?", akkor nem igazán várunk pontos, részletes választ...
- Amikor megcsúszik az autó, és kétségbeesetten tekergetjük a kormányt, akkor a "jaj, mindjárt meghalunk" felkiáltás keveset segít a koncentrálásban.
- A sport összefoglalók este 10-kor kezdődnek, és pontosan egy óra hosszat tartanak. Ez ideális idő arra, hogy berakd a ruhát a mosógépbe, anyáddal beszélj telefonon, stb...
- Ha reggel és éjszaka is találkozunk, miért kell felhívni minket munka közben is?
- Időnként jobb, ha nem tudod, mire gondolunk...


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353939 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Több dolog ;)

Egyedik. Ha Ulmo holnap (na jó, ma, de nekem ez még este - ne vitatkozz insomniás farsangszervezővel ;) ) ráér, akkor elvileg már a főoldalon is olvasható lesz egy csodás fogalmazvány a farsangi tudnivalókról, sőt, remélhetőleg hangulatot is sikerül keltenünk vele. És ha Ulmonak még a fentinél is több ideje lesz, a meghívók is kint lesznek nemsokára. Ezúton is szólok, mindenki sasolja azt a postafiókot, amit ide regisztrációjakor megadott.

Kettedik. Vasárnap, úgy fest, szintén lesz jegyárulás, ezúttal a CDfű teázóban, 4 órai kezdettel, egy darabig biztos ott leszünk, pláne, ha sikerül ördögi tervem, és teaházas tali lesz belőle, mint múltkor. Aki akar, jöjjön, írjon privit, emailt, ez utóbbit különösen, ha jegyvételben érdekelt, és foglalok asztalt.

Mottónk: "Hozd el anyádat is!" :mrgreen:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353931 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis mese, így visszatekintésként a vizsgaidőszak végére:


Én legalábbis kissé magamra ismertem benne :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353919 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezek olyan jók :D : katt

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353913 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugodjék békében... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353908 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: múlt héten Heath Ledger, most meg Selmezci Roland halt meg :( :(
a legtöbben szinkronszínészként ismerhetik, pedig színházban és sorozatokban is játszott.
nagyon szerettem a hangját...
R.I.P. :(

neee :cry: :cry: Az idősebbek halála is borzalmas, de amikor váratlanul, fiatalon hal meg valaki... :cry:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353903 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Remzymama/Tünde írta: kösssz, egy évvel fiatalabb vagyok mint te :P

hugicám... :o h:



[size=9:37nywiqo](várjunk, mintha lenne olyasmi, hogy egyszavasakat nem szabad?... :P )[/size]


képzeld 40 éves hugod van :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353896 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: kösssz, egy évvel fiatalabb vagyok mint te :P

hugicám... :o h:



[size=9:2q950mwb](várjunk, mintha lenne olyasmi, hogy egyszavasakat nem szabad?... :P )[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353893 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Remzymama/Tünde írta:

Kar'sa írta: Nahát... Jókívánságos topic kapcsán megnéztem, és poén, tegnap volt pont 5 éve, hogy regeltem a fórumon... nem is hittem volna, hogy ilyen régi tag vagyok. :D

gratula :up: BSZ

Neked is, utólag... :oops:


kösssz, egy évvel fiatalabb vagyok mint te :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353889 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: múlt héten Heath Ledger, most meg Selmezci Roland halt meg :( :(
a legtöbben szinkronszínészként ismerhetik, pedig színházban és sorozatokban is játszott.
nagyon szerettem a hangját...
R.I.P. :(


Hát, ezt így pont a német vizsgám előtt megtudni kicsit letaglózó. :cry:
Sajnos nem láttam színházban, de a hangját imádtam!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353885 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Gandalf írta: Milyen filmeket szinkronizált?
A nevét ismerem és gyakran hallottam, de nem ugrik be a hangja...

A Gyűrűk Urá-ban ő volt Aragorn, Brad Pitt és Banderas állandó magyar szinkronja, a Shrek-ben a csizmás kandúré, a Sliders sorozatban Quinn Malloryé...
www.hirado.hu/cikk.php?id=257850


Pedig annyira...hozzáillett a hangja a karakterekhez. "Lelke (hangja) örökké élni fog bennünk"...:bawlnig:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353879 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Kar'sa írta: Nahát... Jókívánságos topic kapcsán megnéztem, és poén, tegnap volt pont 5 éve, hogy regeltem a fórumon... nem is hittem volna, hogy ilyen régi tag vagyok. :D

gratula :up: BSZ

Neked is, utólag... :oops:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353878 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Nahát... Jókívánságos topic kapcsán megnéztem, és poén, tegnap volt pont 5 éve, hogy regeltem a fórumon... nem is hittem volna, hogy ilyen régi tag vagyok. :D

gratula :up: BSZ

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353877 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahát... Jókívánságos topic kapcsán megnéztem, és poén, tegnap volt pont 5 éve, hogy regeltem a fórumon... nem is hittem volna, hogy ilyen régi tag vagyok. :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353872 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Gandalf írta: Milyen filmeket szinkronizált?
A nevét ismerem és gyakran hallottam, de nem ugrik be a hangja...

A Gyűrűk Urá-ban ő volt Aragorn, Brad Pitt és Banderas állandó magyar szinkronja, a Shrek-ben a csizmás kandúré, a Sliders sorozatban Quinn Malloryé...
www.hirado.hu/cikk.php?id=257850

Szóval már tudjátok...

Ez nem igaz... megszakad a szívem... :bawling:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353871 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:cry:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353870 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Gandalf írta: Milyen filmeket szinkronizált?
A nevét ismerem és gyakran hallottam, de nem ugrik be a hangja...

A Gyűrűk Urá-ban ő volt Aragorn, Brad Pitt és Banderas állandó magyar szinkronja, a Shrek-ben a csizmás kandúré, a Sliders sorozatban Quinn Malloryé...
www.hirado.hu/cikk.php?id=257850


Ez egyre roszabb lesz... nem szeretem a magyar szinkronhangokat, de ő volt az egyik kivétel.. rohadt életbe már.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353869 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: :((((
Pedig őt még színházban is láttam azt hiszem.

Én is azt hiszem, de szinkronszínészként sokkal nagyobb benyomást tett rám, meg nekem a hang amúgyis nagyon fontos, ki kinek a hangján szólal meg pl... :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353868 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:( (((
Pedig őt még színházban is láttam azt hiszem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.313 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére