BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 8 hónapja #351751 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg tudjátok mondani hogy egy vakbélműtét után hogy lehet étkezni? Van valami tiltás ellenjavallat? (konkrétan: egy nappal a műtét után lehet meggyes sütit enni? :mrgreen: )
Tünde? Vagy valaki akinek már volt? :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351749 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
könnyes..röhögőgörcs..Áááá..


"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351746 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Tolkienita cheerleadereknek:



Biztos nagyon fájt


:eek2: :röhögőgörcs: szegények... :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351745 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tolkienita cheerleadereknek:



Biztos nagyon fájt

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351744 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Cerebrum írta: Valaki el tudná nekem mondani, hogy a Népliget autóbuszállomástól hogyan tudnék majd a legkevesebb tömegközlekedési eszköz igénybevételével eljutni a sulihoz, ahol a LEP lesz? :)

Felszállsz a Népligetnél a kék metróra Újpest-kp. irányban, elmész a Nyugatiig, ott megkeresed a 6-os busz megállóját (pontosan nem tudom már, h hol van asszem ha a pályaudvarról elindulsz, vhogy a westend felső kijárata meg a parkoló előtt), felszállsz arra és a Raktár utcai megállónál leszállsz (utolsó előtti). Vagy kék metróval mész az Árpád hídig és ott a 106-os buszra szállsz fel, szintén Raktár utca megállóig. :) De javítsatok ki, ha tévednék.


Köszi! :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351741 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Boldog új évet mindenkinek!!!

A Népstadiontól hogy tudnék a legegyszerűbben eljutni az iskoláig?

Köszönöm!


felszállsz az 1es vilalmosra Óbuda felé és az Árpád híd budai hídfőjénél leszállsz. vagy legyalogolsz egy megállót vagy felszállsz egy 106 vagy 86os buszra egy egész megállóra. Szerintem gyalog érdemes, 5 perc.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351740 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog új évet mindenkinek!!!

A Népstadiontól hogy tudnék a legegyszerűbben eljutni az iskoláig?

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351737 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szállást keresek szombat éjszakára (LEP utánra). Valaki esetleg be tudna fogadni?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351734 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felhívás :(

Aki kért és kapott táboros DVD-t és elfelejtette kifizetni, annak nagyon szívesen újra elküldöm a számlaszámomat.... :evil:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351718 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt is leírta Ben :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351717 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagy: felszállsz a metróra újpest-központ irányba elmész vele az árpád hídig és ott felszállsz a 106-os buszra és elmész vele a raktár utcáig.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #351715 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cerebrum írta: Valaki el tudná nekem mondani, hogy a Népliget autóbuszállomástól hogyan tudnék majd a legkevesebb tömegközlekedési eszköz igénybevételével eljutni a sulihoz, ahol a LEP lesz? :)

Felszállsz a Népligetnél a kék metróra Újpest-kp. irányban, elmész a Nyugatiig, ott megkeresed a 6-os busz megállóját (pontosan nem tudom már, h hol van asszem ha a pályaudvarról elindulsz, vhogy a westend felső kijárata meg a parkoló előtt), felszállsz arra és a Raktár utcai megállónál leszállsz (utolsó előtti). Vagy kék metróval mész az Árpád hídig és ott a 106-os buszra szállsz fel, szintén Raktár utca megállóig. :) De javítsatok ki, ha tévednék.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351714 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki el tudná nekem mondani, hogy a Népliget autóbuszállomástól hogyan tudok majd a legkevesebb tömegközlekedési eszköz igénybevételével eljutni a sulihoz, ahol a LEP lesz? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351711 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Alkohol-dehidrogenáz-deficiencia

Fontos! :D

áháhá mekkora szívás

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351709 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alkohol-dehidrogenáz-deficiencia

Fontos! :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351708 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szívesen

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351706 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: hemokromatózis
intrinsic faktor termelésének veleszületett hiánya.
Gilbert-kór
Mucopolysaccharidózis


Egy karótól mentettél meg.
Nagyon szépen köszönöm!!!
:oops:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351704 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hemokromatózis
intrinsic faktor termelésének veleszületett hiánya.
Gilbert-kór
Mucopolysaccharidózis

Gugli neked is lehetne jóbarátod. Ha bármelyiket nem ismered, akkor üsd be oda. Én is úgy kerestem ezeket neked hoyg beírtam beléje hogy enzimbetegség :wink: Ezek csak az első oldalon voltak.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351703 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi h csak állandóan off-okat írok, de erre most nagyon-nagyon szükségem lenne: Mondjatok nekem enzimbetegségeket!!!
:oops: :oops: :oops:
légyszilégyszilégyszi
:( :oops: :( :roll: :roll: :oops:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351700 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: átjöttem a városon, de egy géppel sem találkotam... napok óta mondják hogy esni fog... hol vannak az úttakarító gépek?

"Felkészültünk a télre, de bevallom, hóra nem számítottunk..." :P

Amúgy ahhoz h a vonatok késsenek, nem kell hó. Elég a MÁV maga is. Ugye, Tünde? :D


ó, azóta már túlvagyok kettőn :) , lassan rutinná válik...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351695 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A hó aazz egy nagyon jó dolog :D csak azt nem szeretem benne, hogy hiába látom a lakásból, hogy esik, mire kiérek az utcára mindig szemét módon megáll. :? :lol: pedig szeretnékk hóesésben sétálni :(

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351694 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk esett olyan 4-ig aztán elállt aztán 6-kor megint elkezdett de most 8-kor már elállt. Én is szeretem a havat.... :D :P

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351692 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Rabyn írta: Aquincum faluban 8 centis hó van:)


Kispest községben kb 5-10 centi, és még most is esik :) Hókotró errefelé is csak akkor jár, ha eltéved a vezetője :P


Emitt felénk szintén 10 cm körül van ráadásul most újra elkezdett esni.
És itt az egyetlen hókotró én vagyok a hólapáttal. Milyen szerencse h nincs autónk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351691 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelenetem hajnalban mi láttunk olyan a bajcsin! (mmint hókotrót)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351690 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: átjöttem a városon, de egy géppel sem találkotam... napok óta mondják hogy esni fog... hol vannak az úttakarító gépek?

"Felkészültünk a télre, de bevallom, hóra nem számítottunk..." :P

Amúgy ahhoz h a vonatok késsenek, nem kell hó. Elég a MÁV maga is. Ugye, Tünde? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351688 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Én szeretem a havat!:)


Én is :D (Pedig most jövök a lapátolásból :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351685 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
átjöttem a városon, de egy géppel sem találkotam... napok óta mondják hogy esni fog... hol vannak az úttakarító gépek?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351684 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt is szép nagy pelyhekben hullik:)
Húgom aszonta lassan boka fölé ér.
Én szeretem a havat!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351679 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Aquincum faluban 8 centis hó van:)


Kispest községben kb 5-10 centi, és még most is esik :) Hókotró errefelé is csak akkor jár, ha eltéved a vezetője :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351671 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Olosta írta: Számomra az a kérdéses, hogy hogy fogok én ekkora hóba (régen láttam már ekkorát az Alföldön) a hét hátralévő részében minden reggel 8-ra lejutni Szegedre vizsgázni, illetve a szombati LEP is veszélyben van a hóhelyzet miatt (remélem, addig nem esik már sokkal több). :roll:

Hát igen, ez elég durva. Egyszer volt ilyen, amikor még egyetemista voltam, akkor a vonatközlekedés gyakorlatilag megszűnt a Duna-Tisza közén (nemcsak a váltók fagytak le, hanem hófalakat épített a szél a síneken), és a buszok is alig jártak napokig. Én akkor Pécs felé még pont el tudtam jutni (bár bizonytalan volt, hogy egyáltalán elindul-e a busz, és több járat kiesett), de azok az ismerőseim, akik Szegedre mentek volna vizsgázni, bizony nagyon megszívták.


5 vagy 6 évvel ezelőtt itt Fehérváron ilyen 50-70 cm-es hó esett, akkor volt az utolsó hószünetem...oh...milyen szép is volt....

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.366 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére