BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 8 hónapja #351944 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: A korán kelés feltételezi hogy lefeküdtél. :D Szóval remek :lol:
Menjtek aludni ha korán keltek :twisted:

Nem feltétlenül. Rengeteg idő van aludni a buszon is. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351942 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Én a tavajira mehettem volna... de hülye voltam, és nem mentem :shake:

Én pedig megbetegedtem szombat előtt 1 nappal :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351939 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a tavajira mehettem volna... de hülye voltam, és nem mentem :shake:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351938 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: A korán kelés feltételezi hogy lefeküdtél. :D Szóval remek :lol:
Menjtek aludni ha korán keltek :twisted:


Köszi :D Jól van...megjegyeztem :lol: megyek is :P Viccet félretéve tényleg megyek, mert nem szeretnék erről lemaradni...mint a tavalyiról... :oops: bár annak más okai voltak... :roll: :wink: Holnap találkozunk...és már csak 11 óra és 40 perc :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351936 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A korán kelés feltételezi hogy lefeküdtél. :D Szóval remek :lol:
Menjtek aludni ha korán keltek :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351935 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Attila írta: 2 problémám van illetve nem probléma csak nem szeretem...
1: megint korán kell kelnem

Nyugi, a koránkelés relatív. Nálam tuti nem kell korábban kelned. :wink:


Mikor kelsz??? Bár mondjuk biztos, hogy igazad van... :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351931 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: 2 problémám van illetve nem probléma csak nem szeretem...
1: megint korán kell kelnem

Nyugi, a koránkelés relatív. Nálam tuti nem kell korábban kelned. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351916 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
2 problémám van illetve nem probléma csak nem szeretem...
1: megint korán kell kelnem
2: este fog indulni vissza a vonatom és kb fél órát kell várnom a Déliben...egyedül... :evil: ... :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351913 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Komolyan nem is tudom, ilyen vagyok.. holnap találkozom veletek, és olyannyira már azt akarom, hogy holnap legyen, hogy még csak na :oops: :P


Én is így vagyok vele, már számolgatom az órákat és perceket, hogy mikor fog végre elkezdődni...egyébként már csak 13 óra és 4 perc :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351911 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Komolyan nem is tudom, ilyen vagyok.. holnap találkozom veletek, és olyannyira már azt akarom, hogy holnap legyen, hogy még csak na :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351879 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Ááá nem akarok visszamenni pestre... :( Ott vhogy mindig randább az idő. :P

Ja, meg élhetetlenebb is. Mármint pest. :P P

Nóli írta: Nem egészen így van ez, hanem: ahol a macska bajsza befér... ott a macs is át tud menni.

Na jóvan, de ez azért már tényleg pofátlanság tőlük. :) ))))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351875 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:
Ebből látszik, hogy igaz az, amit sokszor hallottam már, hogy ahol a macskák feje átfér, ott át fog bújni az egész macska is.
(A nagymamám cicája, Bársony is csinált már hasonlót, de azért az nem ilyen szűk nyílás volt.)

Nem egészen így van ez, hanem: ahol a macska bajsza befér... ott a macs is át tud menni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351871 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ááá nem akarok visszamenni pestre... :( Ott vhogy mindig randább az idő. :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351870 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
itten is, és amikor jöttem haza olyan aprószemű jégdarabkák estek, mit ne mondjak, nem volt jó :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351868 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tesvéreim a Professzorban:
Mínusz 15 fok van kint.


Az én kutyáim ma bent éjszakáznak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351866 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
JEGYSZEDŐKET KERESEK!!!!!!!!!!!!!!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351841 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
huh... három hét elvonás után jó újra látni ezt a honlapot :) :):):)

tudom h elmaradva de mindenkinek boldog ünnepeket!! (ugyanis dec. 11 óta nem engedett fel a net ide :( :(:(:( )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351838 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: könnyes..röhögőgörcs..Áááá..


:lol: :D

A macskás meg... bigyó... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351831 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Ben írta: Flexibilis macska:

videa.hu/main.php?page=play&v=JZiiB8mZqJ3e514Z


Szegény...


Ebből látszik, hogy igaz az, amit sokszor hallottam már, hogy ahol a macskák feje átfér, ott át fog bújni az egész macska is.
(A nagymamám cicája, Bársony is csinált már hasonlót, de azért az nem ilyen szűk nyílás volt.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351808 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: könnyes..röhögőgörcs..Áááá..


Nézzétek meg a táp kung-fus tornádótámadást 0:54-0:57-nél :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351803 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Flexibilis macska:

videa.hu/main.php?page=play&v=JZiiB8mZqJ3e514Z


Szegény...

Dreamer_KF írta: könnyes..röhögőgörcs..Áááá..

... re=related


:fetrendaröhögéstől: :D :D:D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351772 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351771 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A mi tesitanárunk szerint az a leghatásosabb, ha rádolgozol még egy kicsit, és utána pihenteted. Nekem bevált idén nyáron :P (Mondjuk tavaly meg a továbberőltetés vált be, szóval.. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351770 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha sokat mozgatom, akkor kezd enyhülni, de ha holnap reggel fölkelek ugyanúgy fog fájni :) Köszönöm a tippeket! :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351766 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Nekünk azt tanították h izomlázra nem jó rádolgozni mert épp azért van az izomláz mert túl lett hajtva (ebben az évben mondta a tesitanárom).
persze ha mondjuk futástól van akkor egy-két kör futás nem árt neki. :)
de ne erőltesd túl megint mert nagyobb baj is származhat belőle mint az izomláz (nekünk konkrétan izomszakadásról, szalagszakadásról mesélt a tanár)

krémek, masszázs, és egy kis pihi:)


Nekem a kungfu edzőm tapasztalatból azt mondta, hogy lehet, hogy segít, de neki még sosem segített csak még jobban izomláza lett.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351765 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tünde: nem beszéltem az orvossal, azért érdeklődtem itt. Keresgélődtem guglival de ő sem tiltott semmit.
Köszönöm.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351761 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk azt tanították h izomlázra nem jó rádolgozni mert épp azért van az izomláz mert túl lett hajtva (ebben az évben mondta a tesitanárom).
persze ha mondjuk futástól van akkor egy-két kör futás nem árt neki. :)
de ne erőltesd túl megint mert nagyobb baj is származhat belőle mint az izomláz (nekünk konkrétan izomszakadásról, szalagszakadásról mesélt a tanár)

krémek, masszázs, és egy kis pihi:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351757 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: ha a doki nem mondott semmit, akkor nincs, de hogy őszinte legyek nem tudom (nem hiszem hogy bármi is tiltva lenne) Ne egyen túl sokat, felfújósat, hashajtósat, de ez minden műtétre vonatkozik.

Encsi: dolgozz rá, és vannak jó sportkrémek

(egészségügyi 1 percesünket olvasták) :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351754 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
milyen tippeket tudtok izomláz ellen?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351752 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.416 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére