BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 8 hónapja #352837 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: A dubidámm tényleg borzalom. Nem bírtam végighallgatni... :) Azért kösz, Attila.


a dubidámm az jóóóó :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352825 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd a "nem túl távoli jövőben" megalapítjuk az MTTTV-t és akkor az midenkit az ideális helyzetben, ideális külsővel, és tökéletesen megfelelő beszéldekkel vesz fel. Kifogástalan riporterrel, operatőrrel és riport alanyokkal. :wink: :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352822 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta:

Alcarcalimo írta: Na, lement a Feszty-körkép műsora az M1-en. Azt hittem, hosszabb lesz, de odafigyeltek, ennek örültem:)
Annak kevésbé, hogy olyan fejem volt rajta, mint egy Uruk-hai ork, de ez az én hibám... , :D


[size=9:1b826gky]legalább a magánhangzókat kivették.[/size]

És Alcar csupa mássalhangzóval beszélt? :D :D :D Nem úgy vettem észre.
Egyébként az operatőr is érthetett volna annyit ahhoz, amit csinált, hogy borostás (na jó, rövid szakállas) embert nem szabad közelről fényképezni... Nekem is ajánlhatott volna valaki egy fésűt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352820 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: No meg egy jó szó... ;-)

A dubidámm tényleg borzalom. Nem bírtam végighallgatni... :) Azért kösz, Attila.


Szörnyű, ezért írtam, hogy aki már ki van, még csak a neve hallatán, attól bocsánatot kérek. Istenem, amikor erről szólt a topic... :evil: :? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #352819 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No meg egy jó szó... ;-)

***

A dubidámm tényleg borzalom. Nem bírtam végighallgatni... :) Azért kösz, Attila.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352801 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Jaaaj, kedveseim mondjatok már nekem valamit.. az a problémám, hogy írnom kéne, szeretnék is, van is mit (legalább hármat kéne, mert már lassan, de biztosan ég a képem), és csak ülök, lesek, és melléktevékenységeket végzek.. jó, meg is vagyok cincálódva, de akkor is. Hoyg lehetek iylen????????? :oops: :oops:


Egy bögre tea, vagy egy jó könyv esetleg egy jó alvás nagyon sokat segíthet... :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352799 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Hoyg lehetek iylen????????? :oops: :oops:


Szerintem egyszerűen fáradt vagy, az nem lehetséges?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352797 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaaaj, kedveseim mondjatok már nekem valamit.. az a problémám, hogy írnom kéne, szeretnék is, van is mit (legalább hármat kéne, mert már lassan, de biztosan ég a képem), és csak ülök, lesek, és melléktevékenységeket végzek.. jó, meg is vagyok cincálódva, de akkor is. Hoyg lehetek iylen????????? :oops: :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352767 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁLLÁSAJÁNLAT

Krupiét és részmunkaidős DJ-t keresünk farsangi rendezvényre.



Krupié

Az ideális jelölt:
-tud 1től 10ig, valamint bubitól ászig számolni
-látott már kártyát közelről. nem baj, ha csak magyart, egyelőre az is jó
-szeretne nekünk segíteni a farsangon, és ezért jegykedvezményben részesülni
-nem szeretne a kaszinó elmaradása miatt szomorú, elégedetlen arcokat látni
-előny, ha kedveli Korda Gyurit

Részmunkaidős DJ

Az ideális jelölt:
-hallott már zenét
-látott már rádiót messziről, de előny, ha inkább hallotta
-néha eltalálja, mik a népszerű számok (mindegy, hol)
-ismeri a következő segédeszközök használatát: számítógép, egér, WinAmp, MediaPlayer, vagy hasonló zenelejátszó program, CD, DVD, pendrive (akár vagylagos alapon)
-nem tud élni anélkül, hogy egy óráig ne ő mondja meg, mire táncoljanak és bulizzanak önfeledten a farsangolók
-szeretne a segítségéért ő is kedvezményt kapni

A jelentkezők bármely pozícióra az esgal kukac frímél pont hu emailcímre küldjék a fényképes önéletrajz
helyett egy sima levelet, hosz szeretnének.

Köszöntem!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352742 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Na, lement a Feszty-körkép műsora az M1-en. Azt hittem, hosszabb lesz, de odafigyeltek, ennek örültem:)
Annak kevésbé, hogy olyan fejem volt rajta, mint egy Uruk-hai ork, de ez az én hibám... , :D


[size=9:2vcy383r]legalább a magánhangzókat kivették.[/size]

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352735 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren, az MTT nyári tábor 2007 topicban nagyon régen írta:



:wink: Mindenkitől bocsi, aki ettől idegrohamot kap :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352733 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Ben írta:

Idhren írta:



Háháááá :D :D:D
Erre csak annyi, hogy LOL :lol:

Te jóságos Isten... inkább a dubidam, könyörgöm! :shock:


Dubi dám-dám-dám -duuubi-dubi-dubi dám .... :twisted:
Tényleg szörnyű! :P

Ez (mármint a dubidám) fellelhető valahol a neten? Annyit idézitek, hogy már kíváncsi vagyok rá... :)
És gratula mindenkinek, aki ha csak röviden is, de szerepelt a Feszti-körképben! Most így akik eszembe jutnak (a teljesség igénye nélkül): Alcar, Tünde, Ádám, SÚ, Ankalimon, meg mindenki: nagy gratula!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352712 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én boldog voltam, hogy saját magammal csak 2 pillanat erejéig találkoztam...:dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352709 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, lement a Feszty-körkép műsora az M1-en. Azt hittem, hosszabb lesz, de odafigyeltek, ennek örültem:)
Annak kevésbé, hogy olyan fejem volt rajta, mint egy Uruk-hai ork, de ez az én hibám... , :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352684 Írta: Marcus Agrippa
Marcus Agrippa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Ery írta:

Sötét Úr írta: Balrog: nem értem, mi bajod a rózsaszínnel, éppen neked? Milyen jól nézne ki egy balrog rózsaszín szerkóban? :D :D :D (Bocs...)


Hahh! Tipikus Bámulós bomlasztás az Államrenddel szemben!

Csak nem feltételezed rólam, főnök? Csak az előéneklés, tudod. Vagy micsoda... Provokáció ;)


Rózsaszínben elterelésnek pont jó, mint mindíg. Egy Balrog legyen eszes gyerek!


Ui: Ave Caesar! :bombadil1:

Vae victis!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352669 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Halihó!

Lenne egy olyan keresztkérdésem, hogy tudtok-e ajánlani jó varrónőt? Elvileg még szülinapomra (mivel a tizennyó'cadik vó't) kaptam egy ígéretet, hogy varratunk egy tüncös báliruhát nekem, de abszolút nincs ilyen szabó-varró ismerősünk. (Tehát mondjuk olyan kellene, aki egy sima fénykép alapján megvarrja...)
Mivel nem közérdekű, a válaszokat priviben/mailben/msnen/személyesen pls :P

Előre is köszi! 8)
Kincső


Én ismerek egyet: anyukám az. 8)
De nem hiszem, hogy lenne ideje neki hogy megvarrja a ruhát (neked meg valszeg kapacitásod nincs arra, hogy az Alföldre rohangálj).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352667 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Ben írta: Éneklő kukás (aki nem énekel, de attól még nagyon durva :D ):
www.videoplayer.hu/videos/play/1202


:lol: Erre nem találok szavakat... :lol: :D


Én sem.. de a hasam már fáj XDXD :) :):) :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352666 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó!

Lenne egy olyan keresztkérdésem, hogy tudtok-e ajánlani jó varrónőt? Elvileg még szülinapomra (mivel a tizennyó'cadik vó't) kaptam egy ígéretet, hogy varratunk egy tüncös báliruhát nekem, de abszolút nincs ilyen szabó-varró ismerősünk. (Tehát mondjuk olyan kellene, aki egy sima fénykép alapján megvarrja...)
Mivel nem közérdekű, a válaszokat priviben/mailben/msnen/személyesen pls :P

Előre is köszi! 8)
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352665 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit idejétmúlt, de feltettem a táboros videót amit csináltam, akinek nincs táboros dvd-je, nézegethesse szeretettel. :)
youtube.com/watch?v=5KCCdriUZoo

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352664 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Sötét Úr írta: Balrog: nem értem, mi bajod a rózsaszínnel, éppen neked? Milyen jól nézne ki egy balrog rózsaszín szerkóban? :D :D :D (Bocs...)


Hahh! Tipikus Bámulós bomlasztás az Államrenddel szemben!

Csak nem feltételezed rólam, főnök? Csak az előéneklés, tudod. Vagy micsoda... Provokáció ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352663 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:



Háháááá :D :D:D
Erre csak annyi, hogy LOL :lol:


Hogy ennek miköze a dubidámdámhoz, arról felvilágosíthatnátok! :roll: :)
Az a dal attól szörnyű, hogy eredetileg komolyan veszi magát. Ez meg paródia, szvsz :P (és a szövege hihetetlen vicces, mert ma már télleg főleg msnen szoktak a párok "együtt lenni" (nem félreért :) ), mer alig van az embereknek ideje )

Amúgy télleg hasonlít, mókás feje van :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352661 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Idhren írta:



Háháááá :D :D:D
Erre csak annyi, hogy LOL :lol:

O.o jesszusom, először azt hittem hogy KisFeanor ahogy rápillantottam a képernyőre... XD


Szintén... :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352660 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:



Háháááá :D :D:D
Erre csak annyi, hogy LOL :lol:

O.o jesszusom, először azt hittem hogy KisFeanor ahogy rápillantottam a képernyőre... XD

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352658 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Pláne, ha még emlékeztetnek is rá..

Missy írta: Dubi dám-dám-dám -duuubi-dubi-dubi dám .... :twisted:


Sajnos már emlékeztetés nélkül is beugrik. ha egyszer hallottad nem szabadulsz...és már a dubi hallatára is az jár a fejedben 1 hétig.. :quasi:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352657 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pláne, ha még emlékeztetnek is rá..

Missy írta: Dubi dám-dám-dám -duuubi-dubi-dubi dám .... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352656 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Te jóságos Isten... inkább a dubidam, könyörgöm! :shock:


kimondtad... :bawling: most megint egy hétig ez fog a fejemben járni :quasi:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352655 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Idhren írta:



Háháááá :D :D:D
Erre csak annyi, hogy LOL :lol:

Te jóságos Isten... inkább a dubidam, könyörgöm! :shock:


Dubi dám-dám-dám -duuubi-dubi-dubi dám .... :twisted:
Tényleg szörnyű! :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352654 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:



Háháááá :D :D:D
Erre csak annyi, hogy LOL :lol:

Te jóságos Isten... inkább a dubidam, könyörgöm! :shock:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352653 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Éneklő kukás (aki nem énekel, de attól még nagyon durva :D ):
www.videoplayer.hu/videos/play/1202


:lol: Erre nem találok szavakat... :lol: :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352651 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Pl a mamuszom, amit anyukámtól kaptam, sötétrózsaszín, dehát azt meg senki sem nézi, én meg őszintén lekakilom, milyen a színe. :) :)


akkor barna. gondolom. :P

(ja, és: kéééééééék *.* :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.342 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére