BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 8 hónapja #352275 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm.. én aki mindig mindenhol elesik, idén még megúsztam mindenféle esést :) XD *kopp-kopp-kopp ugyanis én a jégen nem estem el eleddig egyszersem, ugyanakkor a lépcsőn (ami közellenségem :twisted: ) már kétszer lezúgtam volna, ha nincs a közelben egy-egy segítő évfolyamtársam... XD (szegény srácok XD)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352265 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: (a patológia nagy rózsaszín kockatömb, ), remélem, nem t.

Fúúúúúúúúj rózsaszín? Hogy lehet egy patológia, egy keeeedves patológia Rózsaszín?

Remzymama/Tünde írta: :lol: jófej atyád van :lol:

olyan is tud lenni...........

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352255 Írta: Ronja
Ronja válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A vonatok is elég nehézkesen jártak tegnap... amire át kellett volna szállnom, 100 percet késett 8O még jó volt, hogy el tudtak minket vinni kocsival.
Jobbulást mindenkinek!

"I believe in miracles... They happen every day"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352247 Írta: Balrog
Balrog válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Helló Minenkinek!
:hello: Most értem haza egy nehéz napból:?
REmélem nem történt senkinek semmi baja a mai nap folyamán:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352234 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: csodák csodája nem csúszik. Felbátorodva elindultam ki a kapun az persze csúszott


Igen, ezzel vigyázni kell, hazafelé jövet így rándítottam meg a csuklóm, megyek abszolút nyugodtan, így homok, úgy só, nem kell félni, arra meg nem gondolok, hogy a lejtő... hát szóval mégiscsak lejtő. És puff. :P És persze pont valami kiálló kőre, vagy mire a kezemmel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352233 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A ma reggelem vicces volt, megyek le a kőlépcsőnkön csodák csodája nem csúszik. Felbátorodva elindultam ki a kapun az persze csúszott, ha nem lett volna ott a szomszédnéni :Istenáldja: autója akkor lefejelem a betont. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352221 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dreamer: anyukádnak mielőbbi jobbulást!

Ben, és minden hajótörött: neketek is!!

A LEP reggelén,még otthon estem egy hatalmasat, pont az amúgy is fájós oldalamra. Szép hosszában elnyúltam, még az volt a szerencse, hogy a táskám felfogta az esés egy részét, de ami addig fájt, még jobban még jobban megfájdult, és azóta is fáj, pluszba még a csontom is... ez utóbbiból már kiállt, szerencsére.. gondolhatjátok, hogy amikor reggel háromnegyed hatkor tápászkodtam a jégről, szodtam még azt a büdös helcaraxes rohadt életet is... :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352213 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos az egy helyen alattomosan láthatatlanul tükörsima jég hathatós közreműködésével ma reggel én is úgy éreztem, hogy túl fárasztó a 10perces út a suliba leülés nélkül :D csak az "idös anyafőd" oly' gyorsan rántott magához, hogy bevágtam a könyököm. de nap közepére elmúlt. :P viszont hazafelé már inkább víz volt, mint jég.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352208 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma én is megkaptam a magamét, ugyanis hazafelé jövet estem egyet lejtőn lefele, és természetesen a bal csuklóm rándult meg, ennek örömére megírhatom a holnapi kémia dogát. Viszont nem tudok gyakorolni hegedűre, pedig hipp-hopp itt a vizsga. A sors fintora, hogy reggel elkéstem a suliból, és azzal a mesével álltam elő, hogy elestem, és megrándult a csuklóm. Hát, bosszúból igaz lett :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352205 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk még nem volt seggreesés, de anyukámék nem tudnak elmenni a boltba (50 méterre van egy kisebb bevásárlóközpont), mert annyira bejegesedett minden. Hát nem lennék a helyükben, az biztos... :/ Itt Szegeden meg még mindig sokan bicikliznek, hogy is mondjam, a mentősöket nem kímélik, az biztos... Velünk szemben a közkórház és a patológia van, csodálatos látvány (a patológia nagy rózsaszín kockatömb, Nóli, majd kapsz fotót), remélem, nem tömi meg őket az időjárás.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352202 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: Épp ezért kell egy viseletes, rossz zoknit húzni a cipőre, aminek már nem fáj, mert úgyis a kukában landolna. Mamámék annak idején így csinálták. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352190 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nálunk egy zacskó tej bánja a jeget. Apám azzal a lépéssel vágódott hanyatt és vágta földhöz amivel kijött a boltból :D De nem ment vissza, azt mondta fölösleges, úgyis csak eldobná.


:lol: jófej atyád van :lol:

mi a cipő talpára régen leukoplasztot ragasztottunk, attól nem csúszik...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352188 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk egy zacskó tej bánja a jeget. Apám azzal a lépéssel vágódott hanyatt és vágta földhöz amivel kijött a boltból :D De nem ment vissza, azt mondta fölösleges, úgyis csak eldobná.
Törékenyebb családtagok (nagyi) pedig lakásfogságra van ítélve.
Amúgy este járhatóak voltak az utak.
Tűsarkús macák meg azért tudna biztosan járni, mert azok folyamatosan veszélyben járnak azokban a bokagyilkos ingó magaslati borzalmakban...
Mondjuk olyat is láttam aki zoknit húzott a cipőjére, ami tapadt :P Bár attól a zoknitól el lehet búcsúzni...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352167 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Á, nem szeretem a giccsparádékat. :P
Köszönöm, Kapitány úr, majd igyekszem kevesebbet inni (hát persze). :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352165 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Csúszós utakhoz:
A tvben mondta az rtl-s híradós bácsi: A bkv járatai a jégpáncél miatt lassabban közlekednek mint egyébként.


hogy lehet annál lassabban közlekedni? hátrafelé? :evil:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352163 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csúszós utakhoz:
A tvben mondta az rtl-s híradós bácsi: A bkv járatai a jégpáncél miatt lassabban közlekednek mint egyébként.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352149 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Dreamer_KF írta:

Kincső (Thilanna) írta: Csapvez bácsi, milyenek azok a hajófenék?! 8O :)
(nyelvtan oktv közben vigyázni kell a közelemben a ragozás-tévesztéssel - még ha elgépelés is -, sorry :oops: :P )


www.kislexikon.hu/hajofenek.html


de akkor miért kell őket sikálni??!! :D lejön a dísz :P


Pont azért, mert a sok hínár, kagyló ráragad és nem látszik, milyen giccses!


akkor nem bíznám egy részeges alakra egy ilyen fontos eszköz tisztítását! 8O még tönkreteszi! :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352147 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Dreamer_KF írta:

Kincső (Thilanna) írta: Csapvez bácsi, milyenek azok a hajófenék?! 8O :)
(nyelvtan oktv közben vigyázni kell a közelemben a ragozás-tévesztéssel - még ha elgépelés is -, sorry :oops: :P )


www.kislexikon.hu/hajofenek.html


de akkor miért kell őket sikálni??!! :D lejön a dísz :P


Pont azért, mert a sok hínár, kagyló ráragad és nem látszik, milyen giccses!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352146 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Kincső (Thilanna) írta: Csapvez bácsi, milyenek azok a hajófenék?! 8O :)
(nyelvtan oktv közben vigyázni kell a közelemben a ragozás-tévesztéssel - még ha elgépelés is -, sorry :oops: :P )


www.kislexikon.hu/hajofenek.html


de akkor miért kell őket sikálni??!! :D lejön a dísz :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352145 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Kincső (Thilanna) írta: Csapvez bácsi, milyenek azok a hajófenék?! 8O :)
(nyelvtan oktv közben vigyázni kell a közelemben a ragozás-tévesztéssel - még ha elgépelés is -, sorry :oops: :P )


www.kislexikon.hu/hajofenek.html



:lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352141 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Csapvez bácsi, milyenek azok a hajófenék?! 8O :)
(nyelvtan oktv közben vigyázni kell a közelemben a ragozás-tévesztéssel - még ha elgépelés is -, sorry :oops: :P )


www.kislexikon.hu/hajofenek.html

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352140 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csapvez bácsi, milyenek azok a hajófenék?! 8O :)
(nyelvtan oktv közben vigyázni kell a közelemben a ragozás-tévesztéssel - még ha elgépelés is -, sorry :oops: :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352138 Írta: Balrog
Balrog válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megyek aludni.
:hello: Jóéjszakát Mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352137 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Friss tapasztalat alapján megerősíteném, hogy vigyázzatok az utakkal. Valsz nem kellemes összevarrt-kötözött állal otthon ülni, bár én speciel élvezem. :D Hiába, a magamfajta teler hajós nem bírja hosszabb ideig a szárazföldön, furcsa, hogy nem himbálódzik alattad a talaj, csak elvétve... De a vizek mind befagytak sajnos. :P

Dreamer, anyudnak jobbulást!


Veréb! Már megint a sok miRUMvor! Szedje össze magát és gyógyuljon mihamarább, különben élete végéig a hajófenéket kell sikálnia!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352136 Írta: Balrog
Balrog válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazad van! És jó elv! 8) :agree:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352135 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Barlog írta: Mi lehetne rosszab? (Mondjuk 2 éve farsangon eltörtem a csuklóm és műteni kellet :? ) Ilyenekre gondolsz?


Nem, mondjuk pl. az se mindegy, hogy hol esel el, mire esel, hogyan esel. Nem mindegy, hogy a kertben fejeled le a földet, vagy a jeges kőlépcsőn fejjellefelé esel...De tudjátok, mindig gondoljatok arra, hogy lehetne rosszabb is... :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352134 Írta: Balrog
Balrog válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi lehetne rosszab? (Mondjuk 2 éve farsangon eltörtem a csuklóm és műteni kellet :? ) Ilyenekre gondolsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352131 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is tetszik az ágakra fagyott víz, hó. Főleg a házunk előtt evő tujafára fagyott víz,hó...Az különösen tetszik.


Balrog írta: Uhh Ben Te szegény! Jobbulást kívánok neked is!! hasraesni a legszarabb


Van rosszabb is, hidd el nekem... :wink:

Ben: Jobbulást! Gondolj arra, hogy ha majd kiolvad a tenger, utazhatsz...megint...

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352130 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben mit műveltél? 8O

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352128 Írta: Balrog
Balrog válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uhh Ben Te szegény! Jobbulást kívánok neked is!! hasraesni a legszarabb :cry: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.321 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére