BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 8 hónapja #351005 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Háromszoros HURRÁ nekijük :D
:hello: :hello: :hello:


Csatlakozom!! :bounce: :bounce: :bounce: Végrevégrevégrevégre....

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351004 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háromszoros HURRÁ nekijük :D
:hello: :hello: :hello:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351003 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, híreim vannak! :hello:
Hivatalosan bejelentették, hogy a New Line és az MGM együttműködnek a Hobbit és a folytatása elkészítésében és terjesztésében, és PJ-vel is rendezték a nézeteltéréseiket... :D PJ és Fran Walsh executive producerek lesznek a két új filmnél (rendezőről még nincs hír):
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350983 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Plakátolni vágyók figyelem!!!

:arrow: Kedd délután megkapom a plakátokat. Keresünk önként jelentkezőket, akik Budapest összes könyvtárába egy nap alatt kiragasztanák őket max csütörtökön. Címlista van. (Központi könyvtárat megcsinálom.)
:arrow: Keresek embert, aki Budapest összes gimnániumába kitenne egy platátot. Ugyanígy max csütörtökön. Címlista nincs, és csak a nagyobbakba kell.
:arrow: Keresek embert, aki Budapest összes egyetemére kitenne egy platátot. Ugyanígy max csütörtökön. Címlista nincs.
:arrow: Továbbá keresek néhány lelkes vállalkozót, aki párszor szórólapozna mozik és könyváruházak előtt. Ez akár folyamatosan a LEPig.

Nagyon fontos és sürgős! Minél többen jelentkeztek, annál kevesebb munkamarad egy emberre. És ne feledjétek a LEP sikere többek közt ezen is múlik.

Tel: 20/454-0118 amin elértek. Vagy itt privi, de csak holnap délig. A plakátok átvehetők majd a munkahelyemen a belvárosban, a Ferenciek terénék délután 15 és 20 óra közt kedden és szerdán. Jelentkezőknek pontos címet adok.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350974 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én azt tudom, hogy Alyr gyűjti az őrséget, te meg a ruhatárat, én felügyelem az infopultot, és mint ma megtudtam, mindenkinek a beosztását is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350961 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én eddig úgy tudtam, h. az őrség és a ruhatár ugyanazon csapat ember feladatköre :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350955 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!!!!!

MINDENKI AKI RUHATÁROS(Kincső) , ŐR (Alyr), INFOPULTOS (én), SZERETNE LENNI A LEPEN AZ ÍRJON EGY E-MAILT NEKEM ÉS AZ ADOTT TERÜLET FELELŐSÉNEK!!!

E-mail: picitig kukkaacc frímél pont hú

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #350906 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ruhatárazni is lehet ;)

szerk. szóval Narb, úgy értettem, h. az őrség nem minden területén kell erősnak/nagydarabnak/stb.nek lenni ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350904 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A LEP őrsége továbbra is várja a lelkes jelentkezőket!

Senki nem akar feketét ölteni?


Én fogok :lol:
De marhára nem mint őr. :) Feminizmus ide vagy oda kevéssé lennék hiteles.
(Megfognak a grabancomnál, mint egy hörcsögöt és arrébb tesznek)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350892 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A LEP őrsége továbbra is várja a lelkes jelentkezőket!

Senki nem akar feketét ölteni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350818 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Attila írta: Itt már sacc/kb 10 cm hó van...megcsináltam Szauront...Nesi: :twisted:


Én nem Szauront akartam megcsinálni, hanem SÚ-t, hehe. :P De majd meglátjuk, kié a jobb, holnap én is megépítem :twisted:


Ha nem rúgják szét...remélem nem, mert akkor naagyon mérges leszek, mert 1 órám rá ment...azért modnom, hogy szétrúgják, mert a házunk a gyógyszertár és orvosi rendelőtől 2 háznyira van...és oda lett építve...reménykedjünk!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350817 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Itt már sacc/kb 10 cm hó van...megcsináltam Szauront...Nesi: :twisted:


Én nem Szauront akartam megcsinálni, hanem SÚ-t, hehe. :P De majd meglátjuk, kié a jobb, holnap én is megépítem :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350815 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt már sacc/kb 10 cm hó van...megcsináltam Szauront...Nesi: :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350814 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt Mainzban egy pehelynyi hó sincs. :(

Viszont anyuékkal éppen az előbb beszéltem, és azt mondják, hogy Félegyházán van vagy 5 centi! :D (Remélem, megmarad szerdáig - akkor megyek végre haza.)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350812 Írta: Awendyl
Awendyl válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk, Velencén is esik! :D Holnap megyünk szánkózni! :lol:

"A si i-Dhúath ú-orthor. Ú or le a ú or nin..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350809 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A szombathelyi főtér ma olyan volt, mint egy ingyen koripálya...mi élveztük, de azért eléggé veszélyes... :?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350807 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pécsen péntek óta van, sokszor esik is, úgyhogy pótlódik, amit ellapátolnak :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350801 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fehérváron végre esik a hó! :bounce: :cheers: :dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #350800 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Állatartóknak: elkezdődött a petárdászós időszak. Vigyázzatok az állatokra!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350660 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: de nem az enyim volt a lemez :( csak gépen van meg
na majd valaki megoldja nekem, én ..... vagyok


Akkor tényleg vagy progi kell vagy kiírod cédére és mp3ként másodol újra fel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350658 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de nem az enyim volt a lemez :( csak gépen van meg
na majd valaki megoldja nekem, én ..... vagyok

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350654 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Remzymama/Tünde írta: én is segítsééééég :légyszílégyszí:

hogy tudom mp3 formátumba átteni, ha eredeti lemezt másoltam fel gépre és az WM hangfájlként van? Sajnos tökéletesen béna vagyok ilyenekhez :oops: előre is örök hála :D


Esetleg keresel egy WMA - MP3 konvertáló programot, vagy ha van kéznél egy zeneszerkesztő, akkor abban megnyitod és elmented mp3-ban. Vagy eleve olyan grabbelőprogrammal szeded le az anyagot CD-ről, ami mp3-ba ment (pl audiograbber)


Úgy h fogod mégeccer a lemezt, beállítod a mediaplayeren, hogy ne wma-ba hanem mp3-ba másolja fel.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350637 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Szerintetek létezhet az, hogy előfizetéses mobiltelfonhoz a személyi MELLÉ útlevelet/jogosítványt kérnek?
Ha igen, miért?

Ma fizettünk elő mobilinternetre az abérletben és nekünk is kellett vinni, mert csak ezt fogadhatják el, mint hiteles okmányt.
(Msn-es partnereim ne örüljetek, mert havi 500 mega sokmindenre elég, de csevegni sajnos nem.)

A fórumon is csak a topikomat fogom elsősorban látogatni, meg a fontosabb cuccokat. :/

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350635 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350633 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie: nagyöleléééés!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350578 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: én is segítsééééég :légyszílégyszí:

hogy tudom mp3 formátumba átteni, ha eredeti lemezt másoltam fel gépre és az WM hangfájlként van? Sajnos tökéletesen béna vagyok ilyenekhez :oops: előre is örök hála :D


Esetleg keresel egy WMA - MP3 konvertáló programot, vagy ha van kéznél egy zeneszerkesztő, akkor abban megnyitod és elmented mp3-ban. Vagy eleve olyan grabbelőprogrammal szeded le az anyagot CD-ről, ami mp3-ba ment (pl audiograbber)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350574 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is segítsééééég :légyszílégyszí:

hogy tudom mp3 formátumba átteni, ha eredeti lemezt másoltam fel gépre és az WM hangfájlként van? Sajnos tökéletesen béna vagyok ilyenekhez :oops: előre is örök hála :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350567 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SEGÍTSÉÉÉÉÉÉG!!!!

A rendszergazdai fiókomból nem indul el az msn. A háttérben fut ő magának csak egyszerűen nem nyílik fel.
Mit tegyek?
Már újratelepítettem, próbáltam átállítani benne ezt-azt, de neeeem...

Szóval segítsééég!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350564 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
vihetsz kezest is, akárki jó, akinek van pl jogsija és aláír neked, pl barát

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350560 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Két fényképes igazolványt szoktak kérni. Anyától is kérték amikot előfizetős telefont akart venni.

Szvsz ha van diákja azt el kell fogadniuk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.357 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére