A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 3 hónapja #164395 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Demonaz írta: Nagyon kár, h kihagyták a Megye megtisztítását.!


Ezzel nagyon nem tudok egyet érteni.. Szerintetek, azután a csodálatos jelenet után, amikor a szövetség tagjai találkoznak, és tiszta szívből nevetnek..és a koronázás után...Még elfért volna, hogy Frodo-ék még egy harcot vivjanak? Szerintem már egyáltalán nem illett oda. Akkor felbomlott volna a film kerete..Igy volt a legszebb szerintem a vége, végiglehetett sírni, és gyönyörű volt, meg minden, ugyis tudjátok..
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164392 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Demonaz\n

Viszont Trufa éneke nagyon megfogott.


PIPPIN ÉNEKEL NEM TURFA!!! Bakkker három rész alatt meg lehetne már szokni, hogy ki kicsoda!!! (bocs de rre nagyon harapok!!!)


"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164391 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringgil írta: Ami nem kellett volna: Frodó 10. újja Briben


Ez az észrevétel már volt egyszer és mikor másodszor néztem, direkt figyeltem rá és szerintem nem volt meg a bal kezén a gyűrűsujja vagy legalábbis nem lehetett látni.

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164388 Írta: Toma
Toma válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De most komolyan!!! Igazán nem szokásom, hogy másokat kritizáljak, főleg nem idegen embereket, de milyen dolog már a film vége előtt 10-15 perccel felállni és kimenni... :? Tiszta őrület...

"Arany napsugárban, csillag fényét lesve
vár reám valaki, míg leszáll az este..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164382 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt én is észrevettem hogy pár dolog ami a trailerben benne volt, kimaradt a filmből...De hát ezek biztos mind a bővítettben lesznek benne.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164378 Írta: Toma
Toma válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A trailerben mintha láttam volna egy részt, ahol Éomer a csatamezőn kissé elpityeredik (őrülten zokog)... Ez nem szerepelt a filmben, ugye?

"Arany napsugárban, csillag fényét lesve
vár reám valaki, míg leszáll az este..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164375 Írta: Hattori Hanzo
Hattori Hanzo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt hiszem, már mindent elmondtak előttem, tehát nem igazán tudok hozzátenni semmit.
Azt viszont meg kell említenem, hogy aki kitalálta azt a jelenetet, mikor Denethor zabál, Faramir meg megy a csatába, az egy zseni volt. A jelzőtüzek is irtó jók voltak, de a banyapók csak egy egyszerű póknak tűnt nekem. Az orkokba nagyon jól életet leheltek végre. Gandalf meg egyszerűen zseniális volt. A vége meg olyan könnyfakasztó :bawling:

<a href=http://www.informatikaerettsegi.hu>informatika érettségi
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164369 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringgil írta: Nekem az átismétlő bevezetés nem tetszett Szméagol+Déagol :roll:
Bye!


Ezt nem igazán értem, miért lett volna átismétlő? Ha jól tudom Gollam története nem lett eddig elmesélve a filmben...És szerintem jó ötlet volt, különösen ebbe a részbe beletenni, így jobban megérthető Gollam/Szméagol jelleme és a nézők azon is elgondolkozhattak, hogy mivé válhatott volna Frodó is ha megtartja a gyűrűt...Én örülök, hogy egy ilyen belekerült.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164368 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Rabyn írta: gandala mit hasitott ketté kicsoda?


Éreztem, hogy kicsit hülyén írom. :roll:
Na szóval: Miután Éowyn levágta a nazgúlt, a Fekete Kapitány még fölébe hajol, hogy lesújtson a buzogánnyal. Itt a filmben bevágják mikor Aragorn megérkezik a hajókkal, és csak ezután tér vissza a jelenet Éowynhoz, mikor Trufa hirtelen hátulról leszúrja a Fekete Kapitányt.
Ez nekem a könyvben olyan izgalmas volt, hogy majdnem fennmaradtam a buszon. (Ugyanis lépten nyomon a könyvet olvastam. Buszon, vonaton, sorban állásnál... kezdtem már hasonlítani Rory Gillmourra)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164365 Írta: Ringgil
Ringgil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem is hiányzott 1-2 dolog:
-Éowyn+Faramir
-Király gyógyító keze
-Aragornnal a kószák is mentek a Holtak ösvényén
-a palantír Minas-i használata
-Denethor teljes jelleme
Ami nem kellett volna: Frodó 10. újja Briben
Külön öröm volt viszont Galadrielt és Boromírt újra látni.
Jelzőtüzek+Pippin éneke+Éowy+ utolsó csatajelenet+Samu szavai+Szürkerév=vizuális orgazmus
Nekem az átismétlő bevezetés nem tetszett Szméagol+Déagol :roll:
Bye!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164363 Írta: Demonaz
Demonaz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ma néztem meg és én is azt mondom h az első rész volt a legjobb. Nagyon kár, h kihagyták a Megye megtisztítását. Viszont Trufa éneke nagyon megfogott. A halottak serege iszonyat jó volt. A végén sajnáltam Sauront.. baromság, de nem tudom úgy elképzelni, mint egy árnyt vagy ilyesmit. Sztem biztos egy hosszú, fekete hajú zöld szemű istencsászár és kész :D A nazgulok és Gandalf lova örök kedvencek. Az viszont nem tetszett, h sokat sírtak benne, szóval sztem bizonyos részeknél már nem kellett volna.. Legolas olifánt akciója meg már eléggé irritált..
Az a GyU hangulatom sem volt meg amit az 1., 2. résznél meg a könyvnél éreztem, nem fogott meg annyira, szóval az első rész után úgy jöttem ki a moziból, h úristen.., most meg de kell pisilni.
Sztem is szép volt Aragornék csókja, bár Arwen nekem mindig is unszimpi volt.. De összevetve fantasztikusan megcsinálták az egészet és csak gratulálni tudok nekik!

"A boldogságot és a boldogtalanságot viseld egyaránt nyugodtan - minden elmúlik s elmúlsz te is."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164361 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Bocsi, h megint ismételek, de ezt muszáj leírnom!
Szal most értem haza a ROTK-ról, és el kell, h mondjam, h egyszerüen csodálatos lett! :D Minden elismerésem PJ-é! 8)
A csaták, a halottak, mintha csak életrekeltek volna!! Pontosan így képzeltem el mindent! :itscool: Még a végén a szemem is könnybe lábadt egy kicsit, pedig nem vaok egy síros alkat, annyira magával ragadott!

Csak 2 dolgot hiányoltam naon!
Éowynt és Faramirt az ispotályban, és Szarumán halálát! :?
Nya majd a bővitettben ezeket bepótolom!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164357 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
gandala mit hasitott ketté kicsoda? (szünettel láttad a filmet?)
Én nagyon nem szeretem arwent és ezt sokan tudjátok is.. De ebben a részben tetszett amit alkotott.. (vajon kinek a gyereke lehetet az a kissrác aki a fiát játszotta)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164355 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Evvel a Banyapókos hollywoodiasággal nem értek egyet. :o h: Szerintem nagyon jó lett.... főleg ahogy Frodo háta mögött a sziklán mászott...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164349 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én azt hittem megölöm a vágót, mikor Éowyn nagy jelenetét ketté hasította. Mikor megöli a nazgúlt, és utána Trufa is belemártja a kardját. Ezt a részt vártam a legjobban.
Meg, hogy Aragorn gyógyít, és utána elterjed Minas Tirith-ben, hogy a király visszatért.
De Aragorn és a holtak! Az valami óriási lett!!!

Nagyon kíváncsi leszek a bővítettre!!!!!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164347 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok
Előre bocsánatot kérek mindenkitől, akinek a véleményét ismétlem, de tök új ember vagyok itt.
Nekem nagyon tetszett a film, de azért nem minden. A Hollywoodias smaci kifejezetten nem. Tényleg nem volt valami méltóságteljes. De mondjuk amúgy se a kedvencem a filmbeli Arwen.
Amikor meggyújtották a jelzőtüzeket, elkezdtem könnyezni és a végéig már nem nagyon hagytam abba. Pedig nem vagyok egy sírós alkat...
Nagyon tetszettek Mordor kapuja előtt Gimli és Legolas szavai. Meg ahogy Legolas szemében megjelent a félelem, amikor meglátta az ork-seregeket. És az összes gondori és rohani ember viselkedése, amilyen bátran indulak a harcba, büszkén, a jóért küzdve és nem hátráltak meg, pedig minden egyes alkalommal elhangzott, hogy a halálba mennek és úgyis a Gonosz győz. Ez azért tetszett annyira, mert a könyvből nekem ez nem jött le.
A smaci előtt figyeltétek Elrond arcát? Én inkább őt figyeltem, mint Arwent, és megérte. Ott volt az arcán a tündék egész középföldei története, a világ összes bölcsessége és persze amit apaként érezhetett.
Még egy utolsót: szerintem a Banyapókos jelenet túl Hollywoodos lett.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164340 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem nagyon szép jelenet volt Arwen és Aragorn csókja...Engem pont a természetessége fogott meg, spontán és emberi volt! Végülis szeretik egymást és egyikőjük sem volt biztos abban hogy még találkoznak! Ez sokkal normálisabb reakció volt, mintha valami prózai módon üdvözölték volna egymást... Engem egyáltalán nem ábrándított ki, hanem őszintén mosolyogtam azon a jeleneten... :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164337 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jómagam álmom bekövetkeztéig néma csenddel fejeztem ki hálámat a mű és mindazok iránt, akiknek ez estét köszönhettem. Azt hiszem a film alatt végtelen univerzumok sokasága vándorolt rajtam keresztül, bennem hagyván egy-egy csepp életet, egy-egy csepp színt a lét csodálatos örvényéből...

...a csend volt az egyetlen, amit mondani tudtam. Kevesebbre nem ragadt szó a nyelvemre. Méltatlan lett volna. Mindenkihez.

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164336 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gandalf:

Ne poénkodj már! Aragorn is egy teljesen nemes lélek, Arwen meg főleg. Erre itt mint az állatok egymásnakesnek? Kiábrándító volt.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164335 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hja, kérem, gondoljatok bele, Gorni mien rég nem volt már akkor nővel... s Arwinak is pasihiánya lehetett... csoda, hogy nem lettek ott helyben egymáséi, látjátok, micsoda önuralom? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164331 Írta: Ringgil
Ringgil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Szerintem fantasztikus, frenetikus, megkapó és megható volt a film. (Néhány hibát kivéve.) Üzenem a csók-tiltakozóknak: Szerintem ez a csók nagyon emberi volt, és nagyon szép a maga megható és nyers modorában, és mivel Arwen már halandó lett, ezért szerintem teljesen jogos (Hát ha még a tünde-hormonok is dolgoztak). Senki sem ejtett szót a gyönyörű zenéről. Én kifeküdtem tőle. a moziban még nem sírtam, de hazafelé már nem tudtam megállni, mert olyan , mintha szeretett könyvem hangulata megelevenedett volna. Nem akarom a sok fantasztikus jelenetet felsorolni, az egész 1-ben leírhatatlanul gyönyörű!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164329 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát én egy kicsit rossz szájízzel jöttem ki a moziból.

Majdnem lefordultam a székről, ahogy Aragorn a nemes király Elendil sarja csak úgy megfogja aztán lesmárolja Arwen-t aki egy tündehercegnő és a tolkieni világ második legszebb teremtménye, mint valami utcai ringyót.
Amikor néztem már bennem volt, na nehogy lesmárolja, nehogy nehogy, erre, nemhogy lesmárolja de még ilyen minden méltóságot nélkülöző módon.

Amúgy utólag azért nagyon jó volt a film, ahogy itthon végiggondoltam.
A következők nagyon de nagyon tetszettek, és ezek miatt mindenképp megnézem mégegyszer. Csak felsorolás, mert aki látta úgy is tudja miért..

1) Boszorkánynagyúr és Eowyn küzelme (az a buzogány.. huh)
2) Banyapók oduja
3) Banyapók amikor lopakodik Frodó mögött (te jó ég milyenj óvolt már)
4) Sasok!!
5) Minas Tirith mindenestül !!
6) Minas Tirith hajítógépei. (huhh az is nagyon ottvolt)
7) Trufa éneke (vagy az Pippin volt Denethornál?)
8) Élőholtsereg
9) Cirith ungol lépcsője és a minas morguli vár!
10) Rohír lovasroham !!! (mekkora darálás volt, egyszerűen annyira tetszett!!)
11) Theoden lelkesítő beszéde a lovasroham előtt (HALÁÁÁL HALÁÁL HALÁÁÁL!!)
12) Olifántok :)
13) Amikor gollam ugrál a gyűrűvel és az a gyöngyörű tiszta csodálatos női énekhang...
14) jaj nem is kell felsorolni... egyszerűen nagyon ottvolt az egész

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164327 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végre...végre láttam! Frenetikus, tökéletes, csodálatos és felülmúlhatalan! Filmnél még nem éreztem ilyen katarzist! Térdet hajtok Peter Jackson előtt! És megköszönöm neki. Kb. egy órán át nem is bírtam megszólalni. Csak folyt a könnyem, végtelenül.
A Szméagol-Déagol jelenettől és attól, mikor Frodó elküldi Samut ("Menj haza")eltekintve,minden fantasztikus volt. Mikor Szméagol Gollammá alakul, és a csata Pelennornál, és ahogy fellobbannak a jelzőtüzek, és a koronázás, és mikor Elrond elviszi Aragornnak az Andúrilt... Eddig is imádtam Frodót, most viszont csak annyit: OSCART NEKI! Kicsit félve mentem be a moziba, mert bár tudtam, hogy nagyon jó lesz, féltem, hogy VÉGE lesz! Ahogy Sil mondta, egy korszak lezárult. Órákig sorolhatnám a kedvenc részeimet! Most azt hiszem alszom egyet és álmodom...



"Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér."

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164291 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát én annyit bőgtem. Pelennornál elakadt a lélekzetem, a szó teljes értelmében nem kaptam levegőt. Amikor kijöttem a moziból, közöltem a családommal, hogy hozzám ne szóljanak. Még fel kell dolgozzam, de újat azt hiszem, nem tudok majd mondani. Ja, csak annyit, hogy köszönöm.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164289 Írta: Étien
Étien válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Muszáj, egyszerűen kell valahova írnom, hogy elmondjam, két napja nem vagyok magamnál, és nem vagyok itt...Szkeptikusan és kritikusan ültem be, és haragudni akartam, mert PJ kihagyott egy csomó minden szépet, jót, amin tényleg bőgött az ember a könyvet olvasva...De nem tudok haragudni, nem tudok kritizálni, mert meghaltam és újjászülettem a film alatt...És holnap újra utazom a Végzet hegyéhez, és kedden megint Jönnek a sasok!!
(cseppet sem volt égő, mikor a moziban pár másodperccel Trufa előtt kiáltottam hangosan: Jönnek a sasok! :oops: :P )

Nem múlja felül az elsőt, és semmiképpen sem a könyvet...
De fantasztikusan átjön az a hangulat, az az érzés, az a szeretet...

No és amikor Pippin énekel... :cry: Na, nálam ott eltört a mécses...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164282 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tényleg azt kihagytam, hogy elméltelieg (ha emlékeim nem csalnak) akkor amikor a Nazgulkirály meghalt, akkor a többi nazgul is megállt. De a sereg az biztosan megállt..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164275 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Helloka, visszanéztem hozzátok egy csöppet, csak hogy én is megkritizáljam a filmet. :twisted:
Nosh, elég vegyes érzelmeket váltott ki belőlem ez a ROTK, több okból is...
Egyrészt PJ sorra kihagyta azokat a részeket, amiken én szanaszét bőgtem magam az olvasás során (pl: Frodó a toronyban énekel :cry: ), meg olyanokat is, amik hiányoztak (nekem) belőle (Szarumán, az orkok "egyénisége", Théoden halála után mindenki tojik rá magasról, hogy meghalt, meg ilyesmik...).
Másrészt viszont a film második fele (én is szünettel láttam :roll: ) olyan, hogy alig vesz levegőt az ember, és el is felejti (esetemben) az Arwen-cuccot (khmkhm), meg az összes bakit. (Na jó, ez teljesen persze nem igaz, de eléggé ott van a film második fele.)

Azzal együtt azért sztem a legelső rész lett a legjobb, az marad az absz. favorit... és ez a harmadik, hát... maradjunk annyiban, hogy kedvet csinált ahhoz, hogy újraolvassam a könyvet, és azért ez is valami... Csak nem az, amire vágytam...

Bye!!

A ti gonosz nazgúlotok.

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164260 Írta: Mákos Zsozsó
Mákos Zsozsó válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv!

*****SPOILER******
A film látványos, hatásos, de nem mondanám, hogy jobb mint az 1. két rész eggyütvéve :) Látszott a filmen, hogy sok részt kivágtak. :(
Nekem inkább az tünt fel az egész filmből, hogy érdekes módon ebben volt a legtöbb humor is, amik nagyon is jóra sikeredtek sztem :)
Legolas übertáp :) és kicsit érdekes volt az a Flinstoneos mozdulat. Megilyedtem, hogy a mögöttem lévő mozihuligánok aktivizálódnak ettől, de lehet, hogy nekik is nagyon tetszett a csata és meg sem tudtak szólalni. Hogy ne csak dícsérjem voltak benne hibák. Pl 1:
A vulkánba nem csak a lávától kell meghalni, hanem a gázoktól is :)
és 1 másik :)
Akinek jó szeme van az a holtak barlangjában észreszi, hogy néhány holt aki csak a derekától láccik ki a földből az sétál :)
KÖTELEZŐ!!

Figyelmeztetés: aki szünet nélkül akarja megnézni az ne menjen Csepelre :)

Wunderbar!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164251 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lominas írta: Egyetlen egy dolog volt nekem nagyon furcsa - nem zavart, mert így sem volt rossz, de szokatlan és meglepő volt. Szerintetek Mordor miért lett világosabb? Lehet, hogy ez a kérdés szőrszálhasogatásnak tűnik, de nekem nagyon szemet szúrt. Az előző részekben is láthattunk Mordorból bőven (első részben rögtön az elején, majd Gollam kínzásánál, a TTT-ben Szarumán palantíros jeleneténél, meg a záróképsorok, stb.), de mindig iszonyatos sötétség ülte meg a vidéket, nagyon hatásos volt.
Vagy itt van pl. ez a bizonyos kép: www.warofthering.net/photos/rotk ... ge18.shtml
Kék ég a háttérben? Nem furcsa ez?

Hát ha jól emléklszem, a könyvben az volt, mikor Boszorkányúr meghalt, Mordort egén kissé megtört a sötétség. De azért ennyire tényleg nem kéne világosnak lennie. :evil:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164236 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lominas írta: Egyetlen egy dolog volt nekem nagyon furcsa - nem zavart, mert így sem volt rossz, de szokatlan és meglepő volt. Szerintetek Mordor miért lett világosabb? Lehet, hogy ez a kérdés szőrszálhasogatásnak tűnik, de nekem nagyon szemet szúrt. Az előző részekben is láthattunk Mordorból bőven (első részben rögtön az elején, majd Gollam kínzásánál, a TTT-ben Szarumán palantíros jeleneténél, meg a záróképsorok, stb.), de mindig iszonyatos sötétség ülte meg a vidéket, nagyon hatásos volt.
Vagy itt van pl. ez a bizonyos kép: www.warofthering.net/photos/rotk ... ge18.shtml
Kék ég a háttérben? Nem furcsa ez?

Amúgy perfekt, tökéletes, hibátlan szuper, kifogástalan és felülmúlhatatlan. Még mindig (2 nap után) nem tértem magamhoz. :dance:


Bár még nem láttam a filmet, és eszemben sincs okoskodni, de ez nem nyersanyag? Speckó effektek nélkül? A filmben Mordor éjfekete földjén ragyogó kék ég van, és kergetőző bárányfelhők? Mert az nagy hiba.

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.137 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére