A 3. rész - A király visszatér

Több
19 éve 1 hónapja #248956 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Oh... képzeljétek azt a gyönyört, ahogy a rohírok 3D-ben vágtatnak Pelennoron...

vagy a Banya 3D-ben támad... 8O

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248849 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
the rohirrim (?): Hige sceal

Thereon, a vándorló varázsló
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248346 Írta: Nileth
Nileth válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Beleg írta: Csak úgy érdekességnek!

Nemrég volt Las Vegasban a Showest (márc. 14-17.), ez olyan filmkiállítás-féle. Szóval idén a 3D volt a fő téma, meg egy eljárás amivel 2D-s filmeket 3D-be lehet átültetni. Többek között a Gyűrűk Uraból és a Star Wars-ból is lejátszottak egy rövid 3D-s jelenetet. 8O

Állítólag George Lucas bejelentette, hogy köszönhetően az új technológiának SW 30 éves évfordulójától kezdve (2007) 1 rész/év "sebességel" megjelenteti mind a 6 epizódot ebben a formátumban.

Gondolom sokan örülnénk egy 3D-s GYU-trilógiának.
Belegondolni is félelmetes! :tongue:


Akarom, akarom, akarom, akarom, akarom... :cheers: :dance: :cooljump: :bounce: ... :)

Az élet szép.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248269 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Beleg írta: Csak úgy érdekességnek!

Nemrég volt Las Vegasban a Showest (márc. 14-17.), ez olyan filmkiállítás-féle. Szóval idén a 3D volt a fő téma, meg egy eljárás amivel 2D-s filmeket 3D-be lehet átültetni. Többek között a Gyűrűk Uraból és a Star Wars-ból is lejátszottak egy rövid 3D-s jelenetet. 8O

Állítólag George Lucas bejelentette, hogy köszönhetően az új technológiának SW 30 éves évfordulójától kezdve (2007) 1 rész/év "sebességel" megjelenteti mind a 6 epizódot ebben a formátumban.

Gondolom sokan örülnénk egy 3D-s GYU-trilógiának.
Belegondolni is félelmetes! :tongue:


:cheers: :dance: Én nagyon örülnék neki... 8O hah! amikor a Balrog begyalogol a nézők közé... :twisted:
:sungl: :itscool: Remélem lessz belőle valami... :roll: :bounce: :bounce: :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248267 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak úgy érdekességnek!

Nemrég volt Las Vegasban a Showest (márc. 14-17.), ez olyan filmkiállítás-féle. Szóval idén a 3D volt a fő téma, meg egy eljárás amivel 2D-s filmeket 3D-be lehet átültetni. Többek között a Gyűrűk Uraból és a Star Wars-ból is lejátszottak egy rövid 3D-s jelenetet. 8O

Állítólag George Lucas bejelentette, hogy köszönhetően az új technológiának SW 30 éves évfordulójától kezdve (2007) 1 rész/év "sebességel" megjelenteti mind a 6 epizódot ebben a formátumban.

Gondolom sokan örülnénk egy 3D-s GYU-trilógiának.
Belegondolni is félelmetes! :tongue:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248220 Írta: Nileth
Nileth válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Bár nem egészen ide tartozik:

A Gyűrű Szövetségét leadja tavasszal a Zertéelklub. Igazából az a jó ebben hogy addig is reklámozzák. :D


Hű de jó, nekem meg akkor király, méghozzá nagyon, mert nekünk meg van a GYU trilógia kibővített változata. Most (ha nem vetődött volna el a program), akkor GYU 3-at néznénk a családdal! Kár, hogy mégse nézünk! :shake:
Pedig szivesen nézném :frodo4: -t, :sam3: -t, :merry5: -t, :pippin5: -t, :gandalf2: -ot, :aragorn3: -t, :legolas6: -t, :gimli2: -t, :denethor1: -t, :faramir1: -t, és a banda többi tagját! :bawling:

Az élet szép.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248211 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért itthon is elvagyunk. Én pl. a film kezdete előtt öt perccel estem be, és vagy tíz percig bizonygattam, hogy igenis elmúltam 12. :? Még jó, hogy sok előtte a reklám. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248209 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

cortez71 írta:

.Elessar király. írta:

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

A Jelek egy poénfilm. De télleg :) . Hát nemtom, anno mikor a RotK-ot néztem a moziban, a moziteremben 6-7 éves gyerekek szaladgáltak... Korán érő típusok :P


Ja...és az egyik majdnem rám borította a kukoricáját meg az XXL-es kóláját, amikor megjelent a Banyapók a vásznon. Itthon is komolyabban kéne venni a korhatár-besorolásokat, és nem kellene boldog-boldogtalant beengedni a vetítésekre.

Nálunk akkor 2 gyerek felsírt, egy kiscsákó meg beszólt: " Vigyázz Frodó ottvan mögötted a pók!" :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248208 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

cortez71 írta:

.Elessar király. írta:

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

A Jelek egy poénfilm. De télleg :) . Hát nemtom, anno mikor a RotK-ot néztem a moziban, a moziteremben 6-7 éves gyerekek szaladgáltak... Korán érő típusok :P


Ja...és az egyik majdnem rám borította a kukoricáját meg az XXL-es kóláját, amikor megjelent a Banyapók a vásznon. Itthon is komolyabban kéne venni a korhatár-besorolásokat, és nem kellene boldog-boldogtalant beengedni a vetítésekre.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248207 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

A Jelek egy poénfilm. De télleg :) . Hát nemtom, anno mikor a RotK-ot néztem a moziban, a moziteremben 6-7 éves gyerekek szaladgáltak... Korán érő típusok :P
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248184 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248129 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #248051 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247918 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a fantasy-egyveleg szerintem is khirály! :itscool:
Le lehet vhol tölteni?
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247837 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Bár nem egészen ide tartozik:

A Gyűrű Szövetségét leadja tavasszal a Zertéelklub. Igazából az a jó ebben hogy addig is reklámozzák. :D


Huhh, amikor megláttam :) 8) :cool2: :hello: :dance: :biggrin2:
Ez a klub most nagyon ráfeküdt a 'fantasztikus' filmekre... Vajon miért? :) ))

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247660 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bár nem egészen ide tartozik:

A Gyűrű Szövetségét leadja tavasszal a Zertéelklub. Igazából az a jó ebben hogy addig is reklámozzák. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247595 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szeretnék mindenkit megkérni, hogy a Hobbittal és egyéb filmekkel kapcsolatban használja az Előzetesek, bemutatók topicot. Köszi.

Szolgálati közlemény vége.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247572 Írta: Thomas.b
Thomas.b válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Peter Jackson bejelentette hogy A Hobbitot legkorábban 3 év múlva kezdhetik forgatni mert jogi problémák adódtak a Sonyval akié most a könyv joga!!! :confused2: :crap: :quasi:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247546 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv körünkben! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247478 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végre!!!!!!!! Sikerült belépnem a fórumba!!! :bounce: :hello: :dance:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247359 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ilúvatar Gyermeke írta:

Tharkún írta: Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)


Melyik Ian? A Holm vagy a McKellen? :roll:


Ian McKellen
Ő lenne a producer... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247355 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tharkún írta: Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)


Melyik Ian? A Holm vagy a McKellen? :roll:

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247354 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tharkún írta: Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)


:D Erről én is hallottam... 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247353 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lutrz hadnagy írta:

Mornambar írta: Frodó??? :roll: :roll:
Azt te hogy teszed bele?


Erre én is kíváncsi vagyok.


Ki beszélt itt Frodóról? :roll:

Galmir írta: Szerintetek ki lesz Bilbó? sztem biztos nem Ian Holm.
De bírnám, ha Elijah lenne

Azaz Elijah játszaná Bilbó szerepét... Frodóról szó sincs, hogy bekerülne a "Hobbit"-ba! 8O
[size=9:em5zqz7r]Egyébként tavaly volt egy szavazás arról, hogy ki játssza el Bilbót: lsd. Szavazás topic.[/size]

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247352 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát, ha lesz is valamikor ezzel a társasággal Hobbit-film, abból eddig csak 2 szereplő a tuti: Gandalf (Ian McKellen) és Gollam (Andy Serkis). A többi még bizonytalan. Ahogy maga a megfilmesítés is. :?
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247320 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Frodó??? :roll: :roll:
Azt te hogy teszed bele?


Erre én is kíváncsi vagyok.

"Amit írtam megírtam!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247303 Írta: Tharkún
Tharkún válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)

" ...Shadowfax bore him, shining, unveiled once more, a light starting from his upraised hand... "
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247302 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Frodó??? :roll: :roll:
Azt te hogy teszed bele?
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #247299 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
:D Az álandó szereplőkket meg kellene tartani: Gandalf, Gollam, Bilbó...
Meg a helyszíneket is, de egy biztos: rosszabb nem lehet mint a GyU!!! :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #247298 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Pedig eredeti szereplőkkel hatásosabb lenne. Tehát Gandalf alapból Ian, meg a törpök közül is aki Gloint játsza. (Kis Weta-smink azt felvétel :) )

Thereon, a vándorló varázsló
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.062 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére