MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 1 hónapja #266773 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nagyon tetszettt ez a tábor, és köszönöm mindenkinek, hogy még jobbá tette a napokat, mint azok egyébként lettek volna...mostmár el sem tudom képzelni az életemet MTT nélkül...nagyon nagyon hiányoztok :cry:
Köszönő listát most azért nem írok, mert a tábor összes tagját fel kéne sorolnom :wink: Nagyon jó volt veletek tölteni 10 napot, és most úgy érzem ez volt életem legeslegjobb 10 napja, mégegyszer köszönöm neketek a felejthetetlen pillanatokat!!!!!!! Életem végéig emlékezni fogok rá!!!!
Puszilok mindenkit, és várom, hogy újra együtt lehessünk!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266772 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Az a szőlő-alakú gyöngyökből fűzött medál a zöld madzagon, amit állítólag a tetőn találtak meg, az enyém, kérem juttassátok vissza hozzám! Köszi!
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266770 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Tegnap sikeresen hazaértem a 39 fokos melegben. Kb 40 szúnyogcsipéssel [size=9:38nyzg3g](ebből 10 csak a jobb lábfejemen van :roll: :( ...)[/size], sok verekedéséshasonlóanegyébdolgok ( :D ) miatt keletkezett folttal és soksok élménnyel lettem gazdagabb. Írok most köszönőlistát meg ilyesmit, mert később mégjobban elfelejtem a dolgokat, és már most is sok dolgot ki fogok hagyni...

Nagyon köszönöm a csapattársaimnak, hogy velük lehettem, Erynek külön, hogy csapvezünk volt, Serranának, Lutinnak, Aldarionnak, Eruntalénak hogy megismerhettem őket, Pippinnek, Lélinek, Esgalnak, Sirgonnak, Szofinak, Rózsának, Maunak és ickének (a sorrendnek nincs jelentősége) hogy jobban megismerhettem őket, Alyrnak a sok csokit, és a rövid verekedést (mégha orrvérzés is lett a vége...), Rózsának hogy a boltbamenéssel megmentett minket a szomjanhalástól, Szofinak és Serranának a kölcsönruhákat az előadáshoz (bár nem szívesen adtam őket vissza :roll: :D ), Leguánnak hogy továbbra is jófej :D és hogy a tüncünk volt, Eglarnak és Ranának hogy megismerhettem őket, Orrostar népének a jó előadást :D , Hyarnustar népének a pohárnokságot, Kincsőnek, hogy megtanított pohárraldobolni, Eiának, Ringnek és Milendoriának hogy aranyosak és hogy segítettek a darabnál széketcipelni, a Númenor II. előzetesért (nemtudompontosankiknek)! [size=9:38nyzg3g](Ja, és hv, köszönök mindent, de ezt úgyis tudod...HIÁNYZOL!!!)[/size] Egyelőre ennyi jut eszembe, remélem nem hagytam ki semmi fontosat... Hiányzik a tábor, furcsa, hogy itthon vagyok, legszívesebben visszamennék (ok, a sok szúnyog, kullancs, aratóbogár vagy miaszösz a mosdóban, drága csapattársak esti horkolása, és egyes személyek nem hiányoznak, de ezek a dolgok szinte elhanyagolhatóak a jó dolgokhoz képest...) ... Hiányoztok na!!!!! :cry:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266758 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
ana rávett, hogy írjak valamit... natessék.

Körülnézem az asztalomon és a szokásos dolgokon kívül a következőket látom: Egy papír Artemisz és Ádám kézírásával, a Yavanna-laitale verse. Egy másik cetli, nyomtatott, a Mau-féle Ainulindale, a harmadik Cue kézírásával az Estel-féle Ainulindale. Egy gyönyörű rajz Ranától, egy "Főbíró" felirat, egy ent-ének, aminek most diktálja le a kottáját Ring, valamint a Virág áltaL fuvolázott dallam kottája. A képernyőmet a szokásos msn-mirc-outlook-thrillion mellett a kép.tar és több privi is kiegészíti, no meg furcsamód a Tolkien.HU is.
Most vissza kéne emlékeznem a pillnaatokra.. vagy a napokra.. de tudom, hogy sokmindent kihagyok, még a számomra fontos momentumokból is. Elkezdtem magamban összegyűjteni a történéseket, de már a második napnál elakadtam... nem tudtam, mit csináltunk. Halványan rémlik valami gombostűzés.. vagy az 3. nap volt? Már nem tudom, de talán nem is fontos.

Köszönömöket is írnék, de talán még a résztvevők listáját is elővéve is kihagynék valakit, így csak szeretném megköszönni Nektek, hogy voltatok, meg a rengeteg segítséget, ölelést és jó szót amit kaptam :D
A bokám már szinte teljesen rendbejött, a térdem kb kétszeresére van dagadva, de apu szerint még egy hét és tudok majd rendesen járni. Nem is tudjátok, mennyire jól esett, hogy a nagy fáradtság és rohadt csoamgok ellenére is képesek voltatok elviselni ezt a "kis" balesetet minden velejárójával együtt.

Leírhatnám legszebb és legjobb pillanataimat, amik most hirtelen eszembe jutnak - ám sajnos legtöbbször vagy egy személyhez kötődik.. vagy csak egy kis csoporthoz, de előfordul, hogy éppen egyedüli helyeztről lenne szó, és még így se lenne teljes... inkább hagyom másra az élménybeszámolást, talán majd ha hazajöttem a Balcsiról... addig meg aki úgy érzi, könyveljen el egy hálás boldog-sírós pillantást és egy nagy ölelést... no meg rózsaszín hajgumikat köszönetem jeléül.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266739 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
A bátyámmal néztem végig az előbb a képeket, majd megkérdezte "Mit pofázol hozzá?" Na mit is? Tök jól éreztem magam, jó volt a csapat ( bár sajnálom hogy volt egy meglehetősen destruktív csapattagunk), hiányzik a tábor na! :( Mutymutyok zsííííír :P :P :P

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266737 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Most hogy megnéztem 256 képet mégjobban sajnálom hogy nem voltam ott :cry:
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266729 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Akkor most én. Élmény volt ez az egész. Többségében jól érzetem magam, és van jópár olyan pillanat és arc, amik örökre beivódtak az emlékezetembe.

További nagy pillanatok:
- tünchajtóvadászat éjszaka az erdő közepén /és az, hogy végül meg is lettek :lol: /
- harmadik napi ajándékkereső-túra /üzenetkeresés rulz :D /
- egyik esti közös körtánc, meg miegyebek
- Ainulindale /ugye jól írtam? :oops: :roll: /
- Mutymutyok... :lol:
- gyertyás tünctánc-próbák /így utólag nem is volt olyan rossz /
- az a bizonyos este Eiával a tetőn /nagyonnagyon köszönöm neked/
- ébresztés /honfoglalás kori állatok az 1300-as évekből... :P /
- festés
- előadás /Ó, Dior!/
- boltba leruccanások
- éjszakai beszélgetések a tetőn
- ütőfázás Alyrral
- gyertyás beszélgetés /ismét/
- íjászkodás
- fagyűjtés tábortűzhöz
- Hyarrostaros tábortűz

Ezek mellett köszi:

Eiának nagyonnagyon sok mindenért, a beszélgetésekért, az egymás vigasztalásáért, a névért és, hogy jelen volt. Bocs, hogy nem tudtam tőled elköszönni, de nem találtalak sehol.
Celebromnak a soksok beszélgetésért, a vigasztalásért, hogy mindig megjelentél amikor egyedül voltam, hogy kényelmes a vállad, hogy előreengedhettelek az ajtókban, meg mert elbírsz.
Ringnek a beszélgetésekért, hogy mindig ott volt a közelben, a tábortűznél az éneklésért, és a kendőért.
Ranának, mert nagyon jófej, és egy csomót tudtam vele beszélni, és mert jól tud íjászkodni, nameg mert szerelmes, és az áradozásával engem is felvidít. Köszi
Milendoriának, mert majdnem végig ott volt, mert nagyon jól el tudunk beszélgetni, és azért az estéért a várfalon. Láthatatlanság rulz. Ne add fel, és sohasoha ne változz meg!
Anának, hogy a csapvezem volt, és mert van fényképezőgépe
Niphnek, hogy a pótanyum, és kedves, és jófej, és mert végül is eljött.
Hyarrostar népének, mert a végére jó csapat lettünk, ésmert szuper parasztok voltunk.
Erynek, mert megmutatta a csillagképeket, és tökjó, hogy tudtunk dumálni, jameg mutymuty
és mindenkinek aki ott volt, akivel váltottam pár szót, vagy csak egymásra nevettünk. Tényleg kössz. :)

továbbá tábori képeim kicsit cenzurázva itt:
kep.tar.hu/galina/50105562#2

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266725 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Drágáim, a következő - szerintem - igen hasznos dolgot találtunk ki (pontosabban én, engem lehet kövezni érte): Minden olyan rendezvénynek, aminek saját topikja van, annak az élménybeszámolóját kéretik oda írni. Ez a topik maradjon meg azon taliknak és programoknak, melyeknek nincs saját topikjuk.

Eme csodás ötlet következtében a rendezvényes topikokban egy csodálatos ívet lehet majd megcsodálni: kezdetek, a szervezés menete és végül az élménybeszámolók sora. Sokkal jobban lehet majd így nosztalgiázni.

Tehát a mostani tábor élménybeszámolóit itten vannak.

(Aki szeretné a saját hozzászólásában látni az írását, az másolja innen ki a szövegét. Majd törlöm az én bejegyzésemből.)

Rabyntól, itten is bocsánatot kérek, ugyanis a fene nagy buzgóságomban véletlenül kitöröltem az ő élménybeszámolóját. :oops: :oops: :oops:

Legolin írta: Én nem igazán szeretek ilyesmiket írni, ezért rövid lesz. Amikor el kellett indulni a táborba, egyáltalán nem volt kedvem, de hamar meggondoltam magam, és tényleg nagyon jó volt! A legjobban a csapatunk miatt örülök, és kösz, hogy jobban megismerhettelek titeket. Mindent úgyse tudok leírni, tehát ennyi. :P :)

Ulmo írta:

Patiszon írta:

Ulmo írta: Ui: kérném a tábvezeket, hogy a kapott ajándékokat juttassa el nekem! (a két festett üvegre gondolok, amit a vacsoránál kaptam)


Ühm, izé, azok szerintem az én kreálmányaim :D
Az egyik még nálam leledzik, (a talált tárgyak közé kerültek és onnan vissza), a másik meg Endelírnél van, aki a befőttesüveget adta hozzá :)
Ha még igényt tartasz rá [size=9:6fbjwrcf](bár csak súgva jegyzem meg, hogy a kisebbik kifejezetten saját használatra készült, de egy királyért - mégha bukott is - mindent ;) )[/size] akkor a tábortalin átadhatom.
Minden jót!


Természetesen "igényt tartok" rá :) Mondjatok helyet és időpontot, ott leszek.

Celebrom írta: Tábvezeknek:
jól jött az a frissítés a keretjátékban, így már tetszett ("idegen népek", király érkezése stb.....).
Jól éreztem magam, de ezt nagyrészt a táborban jelenlévő embereknek köszönhetem.
Sajnálom hogy kevés ismeretterjesztő (Tolkieni világ), dumcsizos progi volt, de ezt megoldottuk magunk.
Köszönet a munkátokért, megérte!

Patiszon írta:

Ulmo írta: Ui: kérném a tábvezeket, hogy a kapott ajándékokat juttassa el nekem! (a két festett üvegre gondolok, amit a vacsoránál kaptam)


Ühm, izé, azok szerintem az én kreálmányaim :D
Az egyik még nálam leledzik, (a talált tárgyak közé kerültek és onnan vissza), a másik meg Endelírnél van, aki a befőttesüveget adta hozzá :)
Ha még igényt tartasz rá [size=9:6fbjwrcf](bár csak súgva jegyzem meg, hogy a kisebbik kifejezetten saját használatra készült, de egy királyért - mégha bukott is - mindent ;) )[/size] akkor a tábortalin átadhatom.
Minden jót!

Kincső (Thilanna) írta: A zászlónkat Vewy elvitte beszegni :idea: :)
A Tábor topicba írtam köszönetlistát, élménybeszi majd ha lesz jön. :wink:

[size=9:6fbjwrcf](OFF: Alyr, olvasd el lécci azt a zsivaj szót amit írtál... köcce :P )[/size]

Panni írta:

Idhren írta: Ja és bocsi a sok poharazásért, de sztem tök jó ritmusa van... :twisted:

Szerintem nem csak Te gondolod így :twisted: különben egyedül idegesítetted volna a többieket ;) :P

Idhren írta: Nos, én nekem jó volt...
És sok emlékem lesz, főleg kellemesek.
Köszönöm, hogy nagyjából befogadtatok, és éljen a zöld vérnyúl!!! (köszönjük SZÓkeresésben tanúsított segítőkészségeteket)
Ja és bocsi a sok poharazásért, de sztem tök jó ritmusa van... :twisted:
[size=9:6fbjwrcf]És kérdezném, hogy most mégis mi van a zászlónkkal :?:
És a lovakat mikor kapjuk meg :wink: [/size]


Nem kell többé kebab, gyros! Éljen soká Fortirios! :D

Alyr Arkhon írta: Tábor, rövid élménybeszámolás, vagymi:

Ami jó volt:

- Forostar népéhez tartozni (pozőr fekete köpeny akkoris jó ha egyesek holmi sajtra és a belejáró sebhelyesarcú muksira asszociálnak)
- Új embereket megismerni
- A színdarabok egy kivételével
- A keretjáték (kivéve némely szervezési problémákat)
- Harcolni
- A Numenor II előzetes
- Még sok egyéb

Ami nem volt jó:

- Egy Forostaros csapattag aki a lehető legdestruktívabban viselkedett
- Szervezési gondok (az ördög a részletekben lakik. Például nem árt ha a bejelentéseket nem a halk hangú emberek teszik zsivalyban)
- A Hyarrostaros előadás
- Némely túl destruktív egyén és tevékenységük
- A meleg

Toma gazda írta: nemtudom a sok rémhír ellenére sztem ez egy jó tábor volt.

aki érti hát értse meg

A tábor alatt úgyhiszem nagyon megkedveltem az efféle menzás kaját spagettit rántott sajtot ragut no meg a karfiollevest. :evil3:

A presszó kévé és egy kis beszélhgteés sosem árt egy jó kis pipa mellett.

NEm csak egy módon lehet közös tapasztalatokat szerezni.
8)
Benetton green team der könig! :up:

habár színjátszásban nem vagyunk még tökéletesek de szerintem bizonyos keretek között sikerült kelteni a látszatot. jó volt veled :P

Nem turgon igazából te mit gondolsz de a yamaha egy nagyon jó motor :D

Timee segít nekünk a harcokban! :cross:

remélem teccik a karkötőő

gvántána mééérá


most így ennyi majd még gondolkozom

Panni írta: Tábor, pár SZÓban :lol:

:arrow: Nem kell többé ketchup-mustár éljen soká Hyarnustar!
:arrow: Forostar népét szeretjük... Jó arc :P
:arrow: Szó meg a Benetton zöld Vérnyúl
:arrow: dob-dob-dob-dob
:arrow: kintalvás a tűznél
:arrow: túrák
:arrow: Károlycucc érkezése :D
:arrow: csoki rulz
:arrow: kaja...köhömmm..... :roll: jó dolog az üres kenyér :P
:arrow: pohárnokság, fa rock
és még sok más.....

Gandalf írta: Érdekes arcok voltatok. Egy csomó új emberkét sikerült megismernem, s régebbieket közelebbről. Akik ott voltak, tudják, mit jelentett nekem a tábor, akik nem, azoknak meg hiába mondanám. A kritikámat majd e-mailben küldöm az illetékeseknek, hátha jövőre ezekre jobban fognak ügyelni. Az egy dolog, hogy milyenre sikerült a tábor, s az megint egy másik dolog, hogy milyen jól éreztem magamat. Előbbi nem ide való, utóbbi nem publikus. :twisted:

Nah, ez volt aztán a tök felesleges hozzászólás. Megyek aludni majd...

Rózsaszín lufik... zsííííííííír.

Rogue írta: Brutális volt, több értelemben is...mindenesetre

Lam, Morgana, Ladis, Galen, Arden, Nudli, Zé, Jacopo, Kriszana, Karcsi, Julcs, Lau, Loth, Andris, Toma, köszönöm. meg még sokan mások. sziasztok.

zsíííííííííííííííííír meg sting az jó.

kriszana írta: Vége van. Végre.
Mikor elkezdődött már vártam a végét.
És a végére jó lett.
Az emberektől, Tőletek, Tőlünk lett jó.
A többiről nem beszélek.

Érdekes, hogy az utolsó két nap volt a legjobb, mikor már nem akarta senki erőltetni a keretjátékot.
Képek vannak előttem. Nem fényképek.
Olyan jelenetek, melyek szándékosan nem kerültek lencsevégre.

Bocsássatok meg a nagyjából 2800 fényképért, és hogy kb 1400x a szemetekbe vakuztam.

Ölelés a csapatomnak, páratlan emberek voltak a tagjai egytől egyig. Megszerettem őket. Hálás vagyok, amiért kicsit jobban megismerhettem némelyeket.

Köszönöm a ropit, a többiről nem beszélek.

Ulmo írta: Mint Númenor lemondott királya, én is beszámolnék:

Fénypontok:

- iszogatás + fagyizás a Vadásztanyában
- fogadóbizottság (Cue, Eglar, Panda)
- Eglar vég nélküli sztorijai :)
- Ratzka, a legkiválóbb tanácsadó és testőr :)
- díszőrség a várból, csupa jól képzett harcos
- a merénylő támadása (utólag is elnézést, hogy kivégeztettem, de Aldarion nem az irgalmáról volt híres) :evil:
- a nép ajándéka, utólag is köszönöm, az egyik tábvez már gondolkodott a használatba vételén :)
- a vacsora, a műsor, a párbaj az extra adag kajáért :itscool: (tényleg ennyire éhesek voltatok? 8O)
- audiencia (ennyi problémázó embert :) )
- a lemondás... :(

A szemle során lefoglalt tárgyakat remélhetőleg mindenki visszakapta. Hyarrostar népe pedig szálljon magába, legközelebb a katonaság intézkedik! :twisted: És még egyszer köszönöm Forostar népének ajándékát, a két házőrzőt :)
Jó volt pár emberrel kicsit beszélgetni, és kár, hogy csak ennyire futotta az időből :(

Üdvözlettel:
Anardil Tar-Aldarion, a lehanyatlott csillag (vagyis a bukott sztár :mrgreen: )

Ui: kérném a tábvezeket, hogy a kapott ajándékokat juttassa el nekem! (a két festett üvegre gondolok, amit a vacsoránál kaptam)
Ui2: ezer hála és köszönet Rózsának, amiért hazahozott!

Zarándok(Mist) írta: háthümm. nem szokásom élménybeszámolókat írni, de ezt most muszáj legalább címszavakban... :) szóval amik nagyon megmaradtak:

- ana három órás röhögőgörcse
- sziklás beszélgetések
- Lam gitárral meg a hobbit popart
- két éjjeli beszélgetés Ankalimonnal
- Ring az erdőben
- színdarab:DD (ó, beren, Arden gyönyörű lába és emeld fizetésem:D)
- a hyarrostar össznépi kivonulása vacsoránál
- Mau úgy konstans mindenfelé
- Siaynoq
- anával döglődés a takaró alatt és cé lábszaga:))
- efkú és a kislány meg az éjjeli próféciák
- beszélgetés Nodleeval:)
- Toma puszijai meg a kávék:)
- Daro, Arden, Eia, Mil megmégsokan egyegy pillanatra
- Jaco és a gitár meg úgy egyáltalán miáú:) kis herceg
- Gundi
- cé abuzálja icke seggét...
- Rogue és a purr:)
- szétrohadó tüdők, efkúaggyácigit és hasonlók

satöbbisatöbbi. a szervezés miatt gondolom anyáznak majd holnap a népek, ha hazaérnek, úgyhogy nekem szükségtelen:D keretjátékról szintén:) kevés volt ez a 9 nap...brr
köszönet mindenkinek mindenért, asszem kra jó volt.

Fio írta: Én is köszönök mindent, jó volt ez az egy éjszaka +egy fél nap, amit veetek eltölthettem. Sok emberrel jót beszélgettem és sok embernek fejének nagyon örültem. :) Mégegyszer köszi!!!

Dreamer_KF írta: Fene..Én akartam a legkorábbi lenni.
Íme a nyúlfarknyi beszámolója egy "dühödt keleti támadónak":
Egye-fene, megbocsájtok.
-Megbocsájtok a szervezésért, mert biztos nehéz lehet 100 emberre szervezni. Az a pár percnyi vár előtti rácsrázás igazán nem fájt. Nekem nem.
-Megbocsájtok a botrányos étkeztetésért. Mivel csak egy napot voltam ott, nem kellett a "tejföl+3 kenyér" fogyókúrán élnem.
-Megbocsájtok a szállásért. Eredetileg sátoroztunk volna, de üzentetek, hogy nem kell, mert alhatunk odabent. Aztán ki keleltt fizetnünk. Érdekes..De nem volt gond. Nekem nem, de társaságunk sok tagjának addigra egy fillérje sem maradt, mire reggel közöltétek, hogy mégis adjunk némi pénzt.
-Mindezek ellenére jól éreztem magam. Nem érdekelt a személyes ellentéteken alapuló viták sora, se a kaotikus állapot. A társaság jó volt, nagyokat beszélgettem, satöbbi. Igaz, aludni nem nagyon, de nem is azért mentünk, nemde?:D
Szóval hajrá, és a hibákból tanulva, jövőre talán egy sokkal jobb (szervezetteb!!) tábort élvezhetünk.

Balázs

Melyanna írta: Legkorábbi élménybeszámoló a Nagytáborból: 8)

Nagyon örülök, hogy mégis úgy döntöttünk, hogy meglátogatjuk Fortirios népét.


Üzeneteim:

:arrow: Lamoraknak, hogy OMMMM, és drukkolok a bébihez
:arrow: Toma Gazdának, hogy a többnejűséget feltalálták, de a többférjűséget a mi civilizációnk kevéssé ismeri… :wink:
:arrow: Szofikámnak köszönöm, hogy hogy jóóóól megölelgetett…
:arrow: Andustar népének köszönöm, hogy – ha csak néhány órára is, de – tagjukká fogadtak; s köszönet Cselének és Pandának a karkötőért
:arrow: Aeglosnak, Nólindirnek és Laurelennek, hogy kaptunk ebédet
:arrow: Orrostar Népének, hogy még szórakoztattak is bennünket közben a maguk kalózos módján
:arrow: Forostar Népének, hogy megnézhettük a főpróbát
:arrow: Mírielnek + Ladislasnak + akik még ott üldögéltek: a dumcsit
:arrow: Kriszanának a fotókat
:arrow: Illének a beszélgetést, és kár, hogy a sál-festésre már nem tudtunk ottmaradni :?
:arrow: Rózsának a bordó-dizájnt (jól állt!!!)
:arrow: a büfés bácsiknak a fagyit, a tejszínhabos kávét és (ezt csak titokban merem leírni...) a Hubertust... :P

...a búcsúztatásnál pedig egészen meghatódtunk... :oops:


Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266724 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Köszönök mindenkinek mindent. Egyszerűen tényleg képtelen vagyok részletesen írni róla.

Na jó, talán egyetlen momentumot kiemelnék:
Köszönöm a turista kislánynak és a delfines céltáblának, hogy három napra bőgőmasina lettem.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266712 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sziasztok!

Egy csomó mindenkinek köszönök csomó mindent! (De lehet írok valami hosszabb élménbeszámolót is :P )

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266705 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
[size=9:1w8q5ptt]me már nagyon türelmetlenül várja a táboros képeket,szal hajrá:))))egyébként élménybeszámolót csak később írok,de addigis köszi mindenkinek mindnet :wink: [/size]

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266680 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nagyon jól érezetem magam köztetek! :) Szeretném megköszönni, a tábor vezetőinek és minden segítőnek a szervezést, Fortirios népének, hogy ott voltak, és mindenkinek akiket megismerhettem... Patiszon :D . Feledhetetlen emlékekkel lettem gazdagabb, köszönöm mégegyszer!
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266678 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Amikor hazafele tartottam, de legfőkébb mikor hazaértem, úgy éreztem, mintha évek teltek volna el azóta, hogy elindultam...
Az egész ott kezdődött, hogy tavaly elhatároztam, hogy az idei táborba mindenképp eljövök. Jól is ment minden, bár a csapatbeosztásom eleinte nem tetszett, mivel az Andustaros "múlt tisztelete" az amolyan történelemközeli dolognak tűnt számomra, és azt nem igazán szeretem.
Aztán odakerültem, megismertem a csapattársakat, és kiderült, hogy szó sincs töriről, csak tündékről :) STB :)
Remekek voltak az előadások, pláne Orrostaré meg Forostar másodika :D
Pohárnokság a la Hyarnustar fergeteges, Hyarrostar meg csak nagyon (n)ari meg persze BEEEEEE :)

Köszönet:
A táborhoz bármilyen úton módon hozzájáruló egyénnek, legyen az a szervezés, keretjáték készítés, táborban való részvétel, anyagi, szellemi hozzájárulás (veletek vagyunk, gondolunk rátok, stb.) és a többi ;)
Ankalimonnak, hogy olyan jó csapvez volt, és hogy jól igazgatott minket.
Az összes (ha csak ideig-óráig is) Andustarosnak hogy csapat volt!
(itt most rengeteg név jönne) akinek volt egy jó szava hozzám, akire rámosolyogtam, és ő visszamosolygott vagy megölelt vagy csak simán bírta a bolondozásaimat :)
Alyrnak, hogy kész voltam tőle:D
Estelnek, hogy még mindig vimpapa ;)
Gilgolwennek, hogy megismerhettem
Öööö, most még nem jut eszembe, hogy még ki, de ha úgy érzed, hogy Neked is köszönet jár, akkor Neked is kiutalok ;)

Nagyon jó élmény volt, köszönöm mindannyiótoknak!
Táboros talin találkozunk!!!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266652 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
(Kincső: csokinyulak? :hein: )
Én is írok majd egy köszönőlistát, [size=9:1k7cnh2m](de majd csak holnap, mert csak nemrég értem haza, és megyek fürdeni :roll: :D )[/size]... Röviden: köszönök mindenkinek minden köszönnivalót!!! ( :D )

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266647 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Köszönet:

- a munkájukért:
:arrow: a Tábvezeknek: Aeglosnak és Julcsinak
:arrow: a tündéknek: Eglar, Cue, Ádám, Lau, Felagund, Lamorak
:arrow: a csapvezeknek: Ery, Ana, Brandir, Anczy; és leginkább Angwen csapvez(helyettes)ünknek, nomeg Szónak 8)
:arrow: mindenkinek aki segítette a Tábor szervezését

Továbbá:
:arrow: Hyarnustar népének és tünceinknek (Angwen, Maglor, Silima, Estel, Karesz, Idhren, Gilloth, Yavi, Gandalf, Panni, Panda, Rohin, Gilg, Narb, Rana, Vewy[size=9:1ehybgkh] (ez egy abszolút random módon leírt sorrend, nem jelent semmit :P )[/size], valamint Eglar és Cue tüncök/sárkányfejtesók) mindenért (Szó, dobolás/poharazás, induló, karkötő-vadászat, színdarab, pohárnokság, póló- és zászlófestés, gyertyázás, stb) :wink: :D
:arrow: Forostar népének (hadd ne soroljak föl mindenkit :) ) a barátságáért, meg a csokinyulakért, meg úgy egyáltalán :wink: "egy népből valók vagyunk, Te meg én" :idea:
:arrow: az Ainulindale valáinak a jó hangulatú próbákért és az összes maiának a részvételért :wink:
:arrow: a Kementári-laitale résztvevőinek: Ádámnak a lehetőségért és az ent-dalért, Artemisznek a versért és zenéjéért, Virágnak [size=9:1ehybgkh](? bocsi keverlek négyőtöket :oops: )[/size] a fuvolázásért, Eiának, Ringmaminak : )= és Eldamyn-ikertesónak azért, hogy hajlandóak voltak összehozni a táncot amit kreáltam :P , nomeg Estelnek h. volt 2. entfiú :wink:
:arrow: mindenkinek aki részt vett a Forostar-féle kiránduláson, főleg azoknak akikkel beszélgettem :wink:
:arrow: Erynek és az őrjárat minden tagjának az őrjáratért :wink:
:arrow: mindenkinek aki számháborúzott :wink:
:arrow: a szürketüncöknek akikkel az első napokban rendszeresen összecsapódtunk (később sztem csak azért nem mert sok egyéb, főleg csapat program volt) :wink:
:arrow: a szoba- és "ficak"-társaimnak :P
:arrow: utolsó esti tűzkörülalvó-szekciónak; és az előtte való ölelésekért (amik lelket vertek belém mikor már kezdtem néhány dologban való hitemben meginogni, és segítettek másnap túltenni magam az elváláson) Estelnek, Silimának és Rohinnak :wink:
:arrow: Angwennek és hallgatóság-társaimnak (ilyen szó nincs is, ugye? :P ) a valinoros előadásért + beszélgetésért
:arrow: Felagundnak a tengwar-előadásért, amin ugyan csak félig tudtam maradni, de sokkal világosabb, átláthatóbb és tanulhatóbb formába öntötte számomra ezt az egészet mint az eddigi táborokban hallott "kapsz egy táblázatot én meg elmondom a kivételeket"-típusú előadás :wink: :)
:arrow: a népeknek a kellemes perceket okozó színdarabokért :wink:

Mindenkinek mindenért, no :wink:
(lehet h. még kiegészül ez a lista)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266205 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
viszipisztolyt érdemes vinni??? :?:

...
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266195 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta:

A busz 11.15-kor indul Tatabányáról és 11:45-kor érkezik Várgesztesre.

Gandalf az én hősőm....és ez úgye a vasútállomástól megy? Mert én a buszállomásra érek egy órával korábban....szereznem kell egy térképet..

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266193 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

A busz 11.15-kor indul Tatabányáról és 11:45-kor érkezik Várgesztesre.

Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266192 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
OFF: MINDEN TÁBOROZÓNAK NAGYON- NAGYON JÓ IDŐTÖLTÉST, ÉS MINDEN JÓT!! A VALÁK KEGYELME LEGYEN VELETEK!!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266190 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Köszi a válaszokat, de nekem most a legfontosabb az lenne hogy a különbusz mikor és honnan indul...

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266184 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Melyanna/ *gézamalac* írta: Sziasztok, ha minden rendben lesz, vasárnap (24-én) meglátogatja a Kedves Táborlakókat egy Szofi+Mecsi+Melian különítmény :lol: 8)
Addig is pusz

Szeretettel várunk titeket!
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266174 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Csele írta: Kérlek, még egyszer a gyengébbek kedvéért (mint én), mikor és honnan indul a különbusz? (mivel én az ellenkező irányból jövök)

És a hálózsákon, teamécsesen, batikolós ruhán kívül nem kell vinni semmit?

meg még pokrócot a fűben ülős progikhoz...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266153 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Csele írta: Kérlek, még egyszer a gyengébbek kedvéért (mint én), mikor és honnan indul a különbusz? (mivel én az ellenkező irányból jövök)

És a hálózsákon, teamécsesen, batikolós ruhán kívül nem kell vinni semmit?


Csapatodnak megfelelő színű pólót.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266152 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Kérlek, még egyszer a gyengébbek kedvéért (mint én), mikor és honnan indul a különbusz? (mivel én az ellenkező irányból jövök)

És a hálózsákon, teamécsesen, batikolós ruhán kívül nem kell vinni semmit?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266140 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ancalima Anarórë írta:

Idhren írta:

Kincső (Thilanna) írta: Nekem az a sejtésem, hogy közlik, hogy "na ez a pihi szoba ez meg a buli, menj amelyikbe szeretnél" :wink:



Nem hiszem, akkor nem kérdezték volna a kérdőívben se azt, hogy melyik szobába mennél, se azt, hogy kikkel akarsz egy szobában lenni...


Ööö... AZT KÉRDEZTÉK? 8O Én csak azt láttam, hogy kivel akarok egy csapatban lenni... :oops:


Bocsi, félrenéztem... :oops: Igazad van a csapatra kérdeztek rá. De a szoba kérdést feltették. :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266139 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Idhren írta:

Kincső (Thilanna) írta: Nekem az a sejtésem, hogy közlik, hogy "na ez a pihi szoba ez meg a buli, menj amelyikbe szeretnél" :wink:



Nem hiszem, akkor nem kérdezték volna a kérdőívben se azt, hogy melyik szobába mennél, se azt, hogy kikkel akarsz egy szobában lenni...


Ööö... AZT KÉRDEZTÉK? 8O Én csak azt láttam, hogy kivel akarok egy csapatban lenni... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266138 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: Nekem az a sejtésem, hogy közlik, hogy "na ez a pihi szoba ez meg a buli, menj amelyikbe szeretnél" :wink:



Nem hiszem, akkor nem kérdezték volna a kérdőívben se azt, hogy melyik szobába mennél, se azt, hogy kikkel akarsz egy szobában lenni...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266132 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Kincső (Thilanna) írta: Nekem az a sejtésem, hogy közlik, hogy "na ez a pihi szoba ez meg a buli, menj amelyikbe szeretnél" :wink:


nem jó ötlet, akkor kavarodás lesz a vége.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266128 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nekem az a sejtésem, hogy közlik, hogy "na ez a pihi szoba ez meg a buli, menj amelyikbe szeretnél" :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 1 hónapja #266118 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Léli írta:

Idhren írta:

Holtak vezére írta:
76,5% os szerintem..


67,5% :D
Tehát a diákok kevesebb mint a felét fizetik (harmadát)
Ezért a jegyed ára: 480 oda/ 960 retúr :(
Elég hajmeresztő nem? :evil:


[size=9:1g54d23v]Szerintem hajmeresztőbb a diák retúr Szegedre 1252ért, de most mindegy :) [/size]
Ellenben hozzáfűzném, amit írtál: SENKI ne vegyen RETÚRT!!!! Ugye nem felejtettétek el? Mert ha valaki retúrt vesz, bizony visszafelé megbűntetheti a kalaúz, lévénhogy addigra az a jegy már nem lesz érvényes, ablakon kidobott pénz....


Finomítanám:
Aki 100 km-en belül lakik, az ne vegyen retúrt. A többiek kérdezzék meg a jegypénztárost, hogy meddig érvényes ha retúrt kérnek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.181 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére