Delegációnk a Szlovén Tolkien Társaság ünnepségére

Több
Több
15 éve 6 hónapja #370581 Írta: Sötét Úr
Közben tisztáztuk, hogy nem én horkoltam. Ők ittak kevés sört. ;)
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370458 Írta: Sil
Na, szóltam nekik, hogy azért nem az összes magyar horkolt, úgyhogy javították.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370436 Írta: Ben

Sil írta: Nem, "akik szörnyen horkoltak". Én Ancit nem is hallottam horkolni, csak SÚ-t. De az igaz, hogy másnap reggelinél ez volt a téma... :P

Igaz. Elnézést, elég gyér németem van.
Én asszem egyszer hallottam Ankalimont is, de lehet h tévedek. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370435 Írta: Sil

Ben írta: "a szörnyű horkolások"

Nem, "akik szörnyen horkoltak". Én Ancit nem is hallottam horkolni, csak SÚ-t. De az igaz, hogy másnap reggelinél ez volt a téma... :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370434 Írta: Ben
Azért ez a megjegyzés...

Marcel a beszámolóban írta: Abordnung kam noch eine große Gruppe Ungarn <i>(die schrecklich schnarchten)</i> [...]

SÚ és Ankalimon azt hiszem maradandó nyomot hagyott Marcelban, legalábbis ami a magyar delegációt illeti. :D :D (gyk. hozzáfűzi a magyar csoporthoz h "a szörnyű horkolások")

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370428 Írta: Sil
Német beszámoló:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370340 Írta: Orsie
kedves mindenki!

törölték a hozzászólásomat egy félreértés miatt, ezért módosított tartalommal újra közzétenném:

A Lassiról van szó. mivel volt itt némi félreértés ezzel kapcsolatban, szeretném tisztázni, hogy még nem biztos, hogy lesz még egy Lassi idén, de felkérést kaptunk, hogy HA lesz, akkor dolgozzunk rajta. ahhoz, hogy ne csússzunk el időben, neki kéne kezdeni mihamarabb. lehet, hogy mégse lesz, de akkor is inkább legyen kész mielőbb, és később kerüljön nyomdába, mert ha megint vizsgaidőszakba nyúlik el, akkor az mindenkinek nagyon kellemetlen lesz.

elég sok anyagunk van már, de a segítségeteket szeretnénk kérni az alábbiakban:

:arrow: szeretnénk kérni mihamarabb jelentkezőket akik részt vettek a Szlovén rendezvényen, hogy írjanak beszámolót róla. eddig biztosan SÚ jelentkezett, Kincső még augusztusban jelezte szándékát, nem tudom, ez még aktuális-e. én szeretném Bent és Morganát valamint esetleg Ickét is felkérni, lehetne közös cikket írni.

kérlek benneteket, na halogassátok sokáig, mert senkinek nem lenne jó az utolsó pillanatban a küszöbön álló vizsgaidőszakkal. akkor is, ha csak LEP-re jelenik meg a következő szám, nagyon szeretnénk, ha már jóval előbb nyomdakész lenne mert sajnos a nyomdával gondok vannak, hetekig tart mire elkészül ott, és a cikkírás után még szintén sok idő kell a kiadványszerkesztésre.

köszönet

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370205 Írta: Ben
Ha valaki még nem töltötte volna fel a képeit a szlovénok ftp-szerverére, és szeretné, az legyen szíves dobjon meg egy privivel, mert megváltozott az ftp-cím. Köszi! :)

(Az IP-t és az acountot biztonsági okokból nem teszem közzé itt. Azt még nem tudom, hogy ha vki egyszer már felrakta, akkor újra fel kell-e töltenie, rákérdezek, de remélem, nem.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369699 Írta: Sötét Úr
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369477 Írta: Kincső

Ankalimon írta: Mindenk szlovén delegátusnak lógok 750 Ft-tal, aki nem az én kocsimban utazott. Kérlek, jelezzétek, hogy hogyan tudom átadni nektek.


Részemről utald át az MTT számlájára nyugodtan ;) vagy vezetőségin, de úgyis ott köt ki :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369449 Írta: Ankalimon
Mindenk szlovén delegátusnak lógok 750 Ft-tal, aki nem az én kocsimban utazott. Kérlek, jelezzétek, hogy hogyan tudom átadni nektek.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369218 Írta: Morgana
Kedves Fotósok!
(Sil, SÚ, Celebrom, Ben... ki még?)

Nézzetek rá marvin hozzászólására a külföldiek angol topicjában!

köszi!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369191 Írta: Sötét Úr
Ott viszont az én koncentrációm meglehetősen alacsony :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369188 Írta: Alyr Arkhon

Sötét Úr írta: Aztat én tudom, ezé' írtam, hogy "elég kevés helyen" - gyakorlatilag csak ott, ahol MTT-sek nagyobb koncentrációban fordulnak elő.


Szvsz szerepjátékosok között is.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369187 Írta: Sötét Úr
Aztat én tudom, ezé' írtam, hogy "elég kevés helyen" - gyakorlatilag csak ott, ahol MTT-sek nagyobb koncentrációban fordulnak elő.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369184 Írta: Kincső

Sötét Úr írta: Elég kevés helyen találkoztam még olyan kontextussal, ahol a "pozőr" pozitív jelző :D (De tetszik!)


Pedig az emtétében ez gyakori :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369183 Írta: Sötét Úr
Elég kevés helyen találkoztam még olyan kontextussal, ahol a "pozőr" pozitív jelző :D (De tetszik!)
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369123 Írta: Morgana

Leguanember írta: meg pozőr is.


8)

Ádám a barátunk...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369117 Írta: Leguanember
Igen, Göncz Árpád hiányzik a youtube-ról, de ha vkit érdekel, megtalálja a neten, hogy ki ő. A magyarázó szöveg kicsit hosszú volt, végül csak annyit hagytunk meg, amennyit láttok a videó mellett.

Az Első Kor meg valóban egy időközben elvetett koncepció maradéka, de olyan jól jött ki, hogy meghagytam a feliratot, meg pozőr is.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369104 Írta: Milendoria
fúú, minden elismerésem, nagyon szupi lett ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369084 Írta: Alyr Arkhon

Ben írta:

Alyr Arkhon írta: Hát én még egy két infót hiányolok belőle, pl ki az a Göncz Árpád, és mér fontos nekünk (és mér hírös embör), egy külföldi aligha vágja hogy köztársasági elnök meg GyU fordító egy személyben.

Mindez elhangzott a bemutatkozásban, a videó prezentálása előtt. :)

Az Első Kor meg szerintem inkább csak amolyan "hangulati elem" - gondolom én, de ennek igazából Ádám a megmondhatója.


1. Oké, de a jútúbon - ahol nem csak a delegáción résztvettek látják/láthatják, nem hallatszik amit elmondtatok :)

2. Aha.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369066 Írta: Ben

Alyr Arkhon írta: Hát én még egy két infót hiányolok belőle, pl ki az a Göncz Árpád, és mér fontos nekünk (és mér hírös embör), egy külföldi aligha vágja hogy köztársasági elnök meg GyU fordító egy személyben.

Mindez elhangzott a bemutatkozásban, a videó prezentálása előtt. :)

Az Első Kor meg szerintem inkább csak amolyan "hangulati elem" - gondolom én, de ennek igazából Ádám a megmondhatója.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369065 Írta: Alyr Arkhon

Ryana írta: Pár apró változtatás után felkerült az új verzió, a régit letörlöm, ne keressétek. :)
Az új:


Hát én még egy két infót hiányolok belőle, pl ki az a Göncz Árpád, és mér fontos nekünk (és mér hírös embör), egy külföldi aligha vágja hogy köztársasági elnök meg GyU fordító egy személyben.

A másik meg hogy oké, Első Kor kezdődött, de a másik kettő?
Ha elnökségekben számolunk már Harmadkor van dulván.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369015 Írta: Sötét Úr
Könnyű dolgom van, ilyen barátokkal... :D Köszönöm!
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369013 Írta: Ben

Sil írta: ... szvsz.

Pontosan. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369011 Írta: Sil

Sötét Úr írta: Lehet, hogy nagyon butát fogok kérdezni, de monnya má meg valaki, hogy minek a rövidítése a VLS / BAM?

VLS = Veliko letno srečanje
BAM = Big Annual Meeting, szvsz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369009 Írta: Sötét Úr
Lehet, hogy nagyon butát fogok kérdezni, de monnya má meg valaki, hogy minek a rövidítése a VLS / BAM?
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368985 Írta: Sötét Úr
Hát, bevallom őszintén, hogy nem vettem észre a különbséget, csak azt, hogy nagyonjó! Most már sokadszorra látom a különböző változatokat, és mindig szívmelengető érzés. THX!

Aki még nem ismeri, annak érdekes lehet: a Szlovén Tokien Társaság angol nyelvű fóruma
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368977 Írta: Ryana
Pár apró változtatás után felkerült az új verzió, a régit letörlöm, ne keressétek. :)
Az új:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.479 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére