Delegációnk a Szlovén Tolkien Társaság ünnepségére

Több
15 éve 8 hónapja #367391 Írta: Sil

Sötét Úr írta: Sil: valószínűleg sokat segítene, ha nem Pesten csatlakoznál, hanem például valahol a Balaton környékén. Tudtommal van buszjárat Bajáról Siófokra és Keszthelyre, és akkor nem kell annyira brutál korán kelned.
Kincsővel éppen azon egyeztetünk, hogy őt célszerű lenne Siófokon felvenni.
Rád bízom a lehetőségek menetrendbeli ellenőrzését, neked az ilyesmi nagyon szokott menni... :D

Van, de naponta kb két közvetlen járat + olyanok, ahol át kell szállni, és elég lehetetlen időpontokban. A korán kelést már megszoktam, mert szinte mindig így megyek Pestre, átszállni viszont annyira nem szeretek, de azért megnézem. Kb mikorra tervezitek az indulást, a Siófokra ill. Keszthelyre érkezést?
Visszafelé pedig sajnos nem megoldás, legalábbis Siófokot már néztem ebből a szempontból. Keszthely sem, most néztem, hogy ott a 15:20-ast kéne elérnem, ami szvsz kedvezőtlenebb az autósoknak, mintha Pesten a 20:30-ast kellene. Bár passz, hogy mennyi idő autóval a Budapest-Siófok, ill. Budapest-Keszthely távolság.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367378 Írta: Felagund
Üdv!

Őszinte fájdalommal kell tudatnom, hogy családi okokból a projekt részemről meghiúsult :cry:

Jó szórakozást...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367377 Írta: Sötét Úr
Sil: valószínűleg sokat segítene, ha nem Pesten csatlakoznál, hanem például valahol a Balaton környékén. Tudtommal van buszjárat Bajáról Siófokra és Keszthelyre, és akkor nem kell annyira brutál korán kelned.
Kincsővel éppen azon egyeztetünk, hogy őt célszerű lenne Siófokon felvenni.
Rád bízom a lehetőségek menetrendbeli ellenőrzését, neked az ilyesmi nagyon szokott menni... :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367358 Írta: Sil

Sötét Úr írta: Remélem, hogy nem szédülős / tériszonyos senki! :)

Ugyan, Ankalimonnal pl teljesen mindegy, hogy hegyi úton vagy teljesen sima alföldön megyünk... :lol:

Sötét Úr írta: Az általam javasolt útvonalon érintett országok: Ausztria, Olaszország, Szlovénia. Szóba jöhet még Horvátország is, alternatív útvonalon. Mindezek közös jellemzője, hogy személyi igazolvány elég, nem kell útlevél. (Kivéve akkor, ha nincs személyid. Akkor útlevél kell, jogosítvány nem elegendő.)

Úniós országok OK, oda tudom, hogy elég a személyi. Ha Horvátországba is elég (a régi típusú is), akkor felőlem az is mehet. Jogosítványom nincs.

Autóból nekem tökmindegy, melyikkel megyek. A csütörtöki indulás részemről OK, holnap letárgyalom szabadságilag is. Pestre legkorábban 8-ra tudok felérni, busszal, a Népligetbe. Az viszont fontos lenne (mivel hétfőn dolgozok, és fontos határidőm is van aznap a hónapzárás miatt), hogy még vasárnap haza tudjak érni, Bajára. Ez azt jelenti, hogy el kéne érnem Pesten az utolsó vonatomat (19:10, Déli). Illetve lehet, hogy vasárnap lévén van még egy 20:30-as buszom is, de ennek még utána kell néznem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367352 Írta: Sötét Úr

Sil írta: (Más országba ugye nem megyünk át, csak Szlovéniába? Csak mert asszem nincs útlevelem.)

Az általam javasolt útvonalon érintett országok: Ausztria, Olaszország, Szlovénia. Szóba jöhet még Horvátország is, alternatív útvonalon. Mindezek közös jellemzője, hogy személyi igazolvány elég, nem kell útlevél. (Kivéve akkor, ha nincs személyid. Akkor útlevél kell, jogosítvány nem elegendő.)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367348 Írta: Sötét Úr
Most nézem, hogy Krajnska Gorától Socáig feljutni elég rendes hegyi út lesz! Szerpentin rogyásig... Remélem, hogy nem szédülős / tériszonyos senki! :) Meg kellene tudni a szlovénektől, hogy mennyire járható ez az út (Vrsic-hágó), ugyanis elképzelhető, hogy fizetős, vagy éppen lezárt. (Bár főútnak jelöli a térkép, de az ördög nem alszik.) Lehet, hogy keresztülhúzza a számításainkat... Érdekességként: 48 hajtűkanyar, 1611 méteres legnagyobb magasság, kb. 1000 méteres szintkülönbség Soca felé, 800 m Krajnska Gora felé. Szép darab! Tartok tőle, hogy erre a 20 km-re rá kell szánnunk egy órát...
És még egy érdekes adat: Soca neve olaszul állítólag Isonzo... Hmm.

Jó lenne egy összefoglaló valakitől: hányan, hány autóval, honnan megyünk? Ez nagyjából támpontot adhatna az útvonal tervezéshez. Ha együtt akarunk autózni, érdemes CB-t is vinni (nekem van 2), de éppenséggel mehetünk külön-külön is, akkor mindenki autózhat a saját tempójában. Nem biztos, hogy szeretném Ankalimon sebességével megtenni az utat, nem is beszélve arról, hogy akkor jelentősen megnő a kocsim fogyasztása. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367345 Írta: icke
Üdvözletem!

Mi ketten Lamyval Celebrom autójába társulnánk be, és igen, pártolnánk a csütörtök-vasárnap verziót (vasárnapból meg szerintem a reggelt, mert a fuvarunk Szentgotthárdig szól, és onnan éjjel kicsit nehéz felkeveredni Pestre - persze sátrunk van, így akár lehet mobilabb a dolog...).
Ugyanakkor szerintem az utazó csoportok csak szociális-kényelmi szempontból kötik egymást, tehát technikailag simán leutazhat valaki úgy csütörtökön, hogy a többiek pénteken érkeznek, csak addig kicsit egyedül lesz... :/=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367343 Írta: Sötét Úr
Izé, többszörösen elírtam a határárkelést. :D Szóval Rábafüzesnél szoktunk átmenni, és valami misztikus okból a szomszédos Jakabházát írtam be, de azt is Jánosházának. Ez gyakorlatilag Szentgotthárdot jelenti. :) (kb. 2,5 km, ha jól számolom.)

A vasárnapi hazatérésre két alternatíva van: reggel, és este. Az utóbbi azt jelentené, hogy éjszaka utazunk, aminek nagy előnye, hogy kisebb a forgalom. Szerintem, ha este 6 körül indulunk Socából, még szinte emberi időben haza lehet érni - legalábbis a tábori utolsó napi buli zárórájánál korábban. :D És a legkritikusabb rész, az M7-es csúcsforgalma addigra normálisabb már. Mivel az út nagyrészt autópálya, az Ilz-Fürstenfeld - Balatonkeresztúr szakasz lesz izgalmasabb, az is az ilyenkor szokásos vadjárás és az újabban elég élénk rendőri jelenlét miatt. Legutóbb kétszer állítottak meg ellenőrzésre - persze semmi komoly nem volt, kb. 5 - 5 perces időveszteséget jelentett csak.

Odaútra szintén a csúcsforgalom elkerülése végett a csütörtököt javasolnám, bár akkor az osztrák szakasz teherforgalma szokott elég nagy lenni - de az semmi ahhoz, ami péntektől az M7-en van.
Jó lenne tudni erről a csoport véleményét, mert eddig igazából csak vékony hangocskákat hallottam, egységes csatakiáltást még nem. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367341 Írta: Kincső

Celebrom írta: Hahó, én úgytom hogy csüt du megyünk és vasárnap jövünk, ugye ezzel mindenki tisztában van.


Jó lenne ha végre eldöntenétek, mert én előtte Siófokon vagyok osztállyal, és nem mindegy meddig foglalom&fizetem a szállást... szervezők?!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367340 Írta: Celebrom
Hahó, én úgytom hogy csüt du megyünk és vasárnap jövünk, ugye ezzel mindenki tisztában van.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367338 Írta: Celebrom
Jó nekem mind1, de jó lenne ha itt szentgotthárdnál mennénk ki ausztriába Graz felé, mert akkor innét mehetnénk 1üt.Onnét okés nekem is az útvonal.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367278 Írta: Sötét Úr
Rendszeresen járok az általam javasolt útvonalon, és sokkal rövidebb időben, mint az egyenes. Ez tapasztalat. Gyakorlatilag Balatonkeresztúrig M7, nem kell Fehérvártól nyüglődni a 8-ason. Legalább egy órát lehet nyerni vele!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367247 Írta: Celebrom
Nnna a további útvonal egész jónak tűnik, kimehetnénk akkor itt Szentgotthárd mellett mert akkor innen mehetnénk együtt, mert aki velem jön az úgyis idejön Bp-ről, és gráz innen egy köpés:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367243 Írta: Celebrom
Zalaegerszeg-Körmend???Budapestről körmendre van rövidebb út, Veszprémtől a 8-as főút egyenesen körmendig vezet és onnan a rábafüzesi határátkelő és irány graz nekem az szimpi, mert ott lakom mellette.
Még vizsgálgatom a többi utat.
Bemutatkozás, jó lenne, ha lenne egy képekkel videokkal teli előadásunk a társaság történetéről és akár feliratosan az Earendil utazását is leadhatjuk.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367212 Írta: Sötét Úr
Igen-igen, éppen e miatt (is) preferálok annyira mindent, amihez nem kell szlovén autópályát igénybe vennünk. Az osztrák matricából van tíznapos is (az a legrövidebb), és értelmes ára van (most hirtelen nem tudom pontosan, de a határnál meg tudjuk venni forintért, vagy az osztrák autópálya előtti kútnál euróért, és összeg szerint is olcsóbb, a Magyar Autóklub 2070 Ft-ért adja, de a jelenlegi euró-árfolyam mellett kint még kevesebb is lehet. (7,70 € ? Valahol ezt találtam, de elég réginek tűnt az infó.)
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367210 Írta: Sil

Sötét Úr írta: A hátránya ennek az útvonalnak az, hogy osztrák autópályamatrica kell hozzá, az előnye pedig az, hogy szlovén nem kell. :)

Azért is jó, ha szlovén matrica nem kell, mert épp júl. 1-től vezették be, hogy az ottani autópályákon csak matricával lehet közlekedni a 3,5 tonna alatti járműveknek, és a félévesnél rövidebb matrica nincs. A féléves matrica meg 35 euró a személyautóknak. :idea:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367111 Írta: Acho

Sötét Úr írta:

Sil írta: A bemutatkozásunk miből áll majd?

"Er... Hi! We are the Hungarian Tolkien Society... er... well, just a part of that!"

:D :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367098 Írta: Sötét Úr
Nézegetem a lehetséges útvonalakat, és nagyon az az érzésem, hogy a legjobb lenne Tarvisio felé mennünk. Egy rövid, kb. 80 km-es, de elég jól autózható magyarországi, és egy kb. 25 km-es osztrák szakasztól eltekintve végig autópálya, ráadásul évente nyolc-tízszer járok arra. Az előnye az, hogy Tarvisionál átkelve Szlovéniába, kb. 30 km lehet Socáig a bivalyterelő, ami nem túl jó minőségű ugyan, de gyönyörű. Ismerem is valamennyire, kb. négyszer jártam Karjnska Goráig (és onnan tovább, Jesenice - Bled útvonalon, de arra már nem megyünk). A kritikus része Tarvisionál van, elég nehéz rátalálni az útra, ami Szlovénia felé megy, de azt is ismerem, szóval jó esély van rá, hogy meglelem.
A hátránya ennek az útvonalnak az, hogy osztrák autópályamatrica kell hozzá, az előnye pedig az, hogy szlovén nem kell. :)
Szóval az általam javasolt útvonal:
Budapest - Balatonkeresztúr - Sármellék - Zalaegerszeg - Körmend - Jánosháza - Graz - Klagenfurt - Villach - Tarvisio - Krajnska Gora - Soca.
Villachtól át lehetne menni a Wurzenpasson is Szlovéniába, de fizetős, ha jól tudom, és egy nehéz hegyi szakasz, ezért nem tartom valószínűnek, hogy megéri.

Az alternatíva, amit az iGO javasol, nekem nem igazán tetszik... Szerinte menjünk le Horvátországba (dugók!), egészen Zágrábig, onnan menjünk át Ljubljanába (városi szakasz!), és úgy vissza fel északra, Socába. Tény, hogy távolságban rövidebb, de a horvát autópálya-szakaszért is fizetni kell vagy 30 eurót, ha jól emlékszem, és a szlovénért is. Ráadásul a ljubljanai szakasz a térképen kisértetiesen emlékeztet a mi Hungária körútunkra. (Brrr...)

További alternatíva, amit az iGO sem javasolt, Rédicsnél átkelni Szlovéniába. Ez azért nem szimpatikus, mert Sármelléktől nem messze véget ér a jó út, és onnan egy szűk, forgalmas, kanyargós, hegyi jellegű bivalyingató megy Rédicsig, majd onnan Mariborig egy hasonlóan szűk, végig lakott területeken vezető út megy a legközelebbi autópályáig. A szlovén szakaszon ráadásul lépten-nyomon 40-es korlátozások és traffipaxok voltak, amikor arra mentünk.

Őszintén megmondom: legkomolyabb érvem a Tarvisio felé vezető út mellett az, hogy jól ismerem a nagy részét, gyakorlatilag már mindenféle körülmények között autóztam rajta, és akár a vasárnap esti hazaindulást is be merem vállalni arra, mert tudom, hogy mire számíthatok. (Red Bull + kávé + Pocket Coffee azért szükséges hozzá...) Ezt a távot már többször levezettem (pontosabban úgy szoktunk járni rajta, hogy Padova / Vicenza - magyar határ szakaszon vezetek én, és ott váltunk).
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367069 Írta: Sötét Úr

Sil írta: A bemutatkozásunk miből áll majd?

"Er... Hi! We are the Hungarian Tolkien Society... er... well, just a part of that!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367059 Írta: Sil

Celebrom írta: Én úgy tudom, hogy eddig az a program, h csütörtökön megyünk és vasárnap jövünk.

Végülis az is jó, de vagy csütörtökön, vagy hétfőn itthon kell lennem és dolgozni. Tehát ha csütörtökön megyünk, akkor nekem vasárnap haza kéne jutnom. Tulajdonképpen ezt a verziót preferálom a hétfői hazautazással szemben. (Más országba ugye nem megyünk át, csak Szlovéniába? Csak mert asszem nincs útlevelem.)

Celebrom írta: A legjobb, ha megvárjuk Bent.

Ben azt mondta, hogy péntek délután jön legközelebb, a jelentkezési lapot meg elvileg le kell adni még pénteken (legalábbis ez van ráírva), szóval ez érdekes lesz.

A bemutatkozásunk miből áll majd?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367057 Írta: Celebrom
Én úgy tudom, hogy eddig az a program, h csütörtökön megyünk és vasárnap jövünk.Még nem csináltam számolást az útról, de igyekszem.A legjobb, ha megvárjuk Bent.Ne nagyon fegyverkezzünk, de zászlókat, jelmezeket, arcfestéket támogatom, hogy vigyünk (mondjuk 1-2 lándzsa v íj belefér).Az útvonalat jó lenne ha mi sofőrök egyeztetnénk majd.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367021 Írta: Sil

Ben írta: Sofőrnek, ha jól tudom, Ankalimont találták meg, ergo, ha korábban mennek, akkor még néhány (1-2) embernek be kell vállalnia a csütörtöki leutazást, különben rizikós, h a maradék ember elfér két kocsiban!

Anyagilag ugyan nem okozna gondot, de mivel a hónap első hetéről van szó (alias hónapzárás), nem valószínű, hogy csütörtökön is el tudok szabadulni. :cry:

Ben írta: <b>20:00-22:00</b> - Tolkien-kvíz (by osztrák tolkienisták)

Ez milyen nyelven lesz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366946 Írta: Felagund
Engem az érdekelne, hogy hétfőn visszajövet érintenénk-e Pécs mondjuk 30 km-es sugarú körét...

A jelentkezési lap meg eléggé kis béta verziónak tűnik (pl nem kell valahol feltüntetni, hogy honnan is jöttem???) és eléggé vicces egy _e-mailben_ elküldendő doksiban miért kérnek aláírást...
Na, mindegy, elküldtem...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #366920 Írta: Ben
Üdvözletem!

Ismét jelentkezem, egy rakás új információval.

Először is (bocsánat a publikusságért, de talán mást is érinthet), Lamy és icke érdeklődtek tőlem afelől, hogy lehetséges-e, h ők lemennek csütörtök estére és eljönnek vasárnap. Azt a választ kaptam a szlovénektől, hogy ez természetesen lehetséges, ami az anyagiakat illeti, ez hozzávetőlegesen 45 euróra jön ki (3 éjszaka (csütörtök, péntek, szombat), és három napi étkezés (péntek, szombat, vasárnap - háromszor egy nap, természetesen). Sofőrnek, ha jól tudom, Ankalimont találták meg, ergo, ha korábban mennek, akkor még néhány (1-2) embernek be kell vállalnia a csütörtöki leutazást, különben rizikós, h a maradék ember elfér két kocsiban!

Azonban: a részletes meghívóban az áll, hogy létezik valamiféle kedvezmény hétvégére, péntek-szombat-vasárnap tartózkodással az egész csak 36 euró. (2 éjszaka és sztem pénteken is kapunk kaját.) Hozzátenném, hogy a szlovének a vasárnapot is ott kívánják tölteni, az elutazás este 8 órára van kiírva. Igen, ez a mi esetünkben kevéssé jó, szerintem semelyik sofőr sem szeretne éjszaka vezetni, úgyhogy többek között emiatt is rákérdeztem arra a már említett hétfői hazamenetelre. Ez sajnos eléggé bizonytalan, ugyanis a szállást ők vasárnapig foglalják, a sátrozás talán meghosszabbítható, a faházak kulcsait viszont vasárnap mindenképpen le kell adniuk. Ha nem sikerül elintézni, akkor el tudnak szállásolni minket vmelyiküknél éjszakára, 50 km-re Sočától.
A hétfői hazamenetel egyébként azért is előnyösebb lenne, mert így nem kellene mind oda-, mind visszaúton csúcsforgalomban vezetni a sofőreinknek. De az utazás részleteiről (útvonal, ilyesmi) remélhetőleg SÚ hamarosan berak némi információt, amint hazaért és kipihente a tábort - ugye? ;)


Kaptunk részletes programot és jelentkezési lapot is, lássuk:

<b>PÉNTEK</b>

<b>18:00-ig</b> - a vendégek megérkezése
<b>20:00-22:00</b> - Tolkien-kvíz (by osztrák tolkienisták)
<b>22:00-től</b> - A Tűz Csarnoka


<b>SZOMBAT</b>

<b>10:00-11:30</b> - Workshop: verseny ütőfával, meg kubb ( klikk ide ), illetve fonás, középkori kötelek készítése
<b>12:00-13:00</b> - a külföldi társaságok bemutatkozása pt. 1. - Magyarország, Horvátország, Hollandia
<b>14:30-16:00</b> - Workshop: Frizball (ha jól emlékszem, ez vmi speciális szlovén tolkienista játék), illetve kalligráfia
<b>16:00-17:00</b> - a külföldi társaságok bemutatkozása pt. 2. - Olaszország, Ausztria
<b>17:30-19:00</b> - mindenféle workshop és egyéb programok
<b>20:00-21:30</b> - visszatekintés a Gil-Galad társaság (ez ők) 10 évére
<b>22:00</b> - tűzijáték és ilyesmi
<b>22:30-tól</b> - "The long expected party", gondolom, bulizás ezerrel :)


<b>VASÁRNAP</b>

<b>11:00-13:00</b> - játékok - "Középfölde határok nélkül"
<b>14:00</b> - valamiféle fegyveres bemutató, állítólag dinnyéket fognak szétcsapkodni karddal, jól.
<b>20:00-tól</b> - csomagolás és a terep elhagyása

---

a hét során (amin mi nem leszünk), de <b>részben pénteken és szombaton</b> is mindenféle workshopok fognak működni a délelőtt és délután folyamán:

- masszázs :D
- "szabadúszás" - mindenféle hasznos és haszontalan dolgok készítése - saját bicska szükségeltetik!
- zászlókészítés
- színpadi improvizációk
- középkori tánc
- kalligráfia
- batikolás - saját pólóval!
- kardvívás
- bőr erszények meg szütyők készítése
- a pipázás művészete :)
- kézműveskedés
- patkókovácsolás (péntek)
- ruhák varrása, etc. (saját anyag kell hozzá)
- fonás (szombat)

továbbá a workshopok mellett lesz még:
- társasjátékok, filmes cuccok, kirándulás, frizball, beszélgetések, éneklés és felolvasás a tűz mellett, íjászat, kubb, etc.
- "szavalóverseny" (próza/vers), illetve "a legjobb középföldi ruha"-verseny

Ez utóbbiak közül nem tudom, mennyi érint minket (nagy részük hétközben lesz), azért beraktam, csak h lássátok (h miről maradunk le :D ).

ésakkor, <b>jelentkezési lap:</b>

<b>KLIKK IDE</b>
[megj. nagyon remélem, hogy rendesen megnyílik, elvileg a googledocs-szal sikerült kimentenem word-kompatibilis formátumba, erre a gépre ugyanis nem hajlandó települni a ms office...]

- szerintem ez nem igényel különösebb magyarázatot, maximum annyit, hogy, amint az a lap alján is ott van, <b>a kitöltött jellapokat mindenki <i>egyénileg</i> küldje el a tanjuska.d'kukac'gmail'pont'com -ra, <i>még a héten</i> :!: </b>

Így ugyanis biztosan nem lesz kavarodás, továbbá én most péntekig nem leszek, úgyhogy a feltett kérdésekre legkorábban csak péntek délután tudok válaszolni, illetve ekkor tudom őket továbbítani a szlovének felé. Ádámot is lehet zargatni kérdésekkel, remélem, elnéz erre a napokban. :)

A meghívó eredetijét egyébként innét letölthetitek, találtok benne térképet is, meg egyebeket, de asszem ezek generálisan már kevésbé tartanak számot az érdeklődésre. (Mellesleg a jelentkezési lap megtalálható az utolsó oldalon, ha nem akarja behozni a wordös verziót, vagy vkinek nem tetszik, lehet kiszedni pdf-ből, jól.)

Azt hiszem, egyelőre ennyi, majd pénteken re, addig tessék rágódni a fentieken. :)

Ben

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366781 Írta: Ben
Hmm, az Arbiter felőlem jöhet, nem is rossz ötlet. Egy-két flourysh-nak biztosan örülni fognak. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366779 Írta: Alyr Arkhon
Nem mi lennénk ha nem vinnénk fegyvert. :)

Én ugyan nem megyek, az E/1 értessék fejedelmi-MTT többesnek. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366766 Írta: Sötét Úr
Láttál te már MTT-s rendezvényt fegyver nélkül? Amikor még a KGY-ra is eljut egy-két tőr? :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366585 Írta: Furi
gyilkolni mentek? 8O :D :P
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366583 Írta: Felagund

Sötét Úr írta: Nálam a munkahelyi része el van rendezve, már csak pénz és paripa kell. Esetleg fegyver is? :)


Botot és többféle kardot tudok hozni, lehet, hogy lándzsát is :mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366560 Írta: Ery

Sötét Úr írta: Esetleg fegyver is? :)


Azt a részét én vállalom! :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.448 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére