A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 6 hónapja #116084 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

svindler írta: Peter Jackson ugy nyilatkozott A ket torony extended DVD novemberben fog megjelenni.
A film 43 perccel lesz hosszabb, mint a moziban vetitett, igy osszesen 222 perc lesz!


Most már csak az a kérdés, hogy mi az a + ami abba a 43'-ben szerepel. De sokára lesz még az a november!! :cry: Viszont már alig várom. :D :bounce:

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116080 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jó akkor könyveljetek el előítéletesnek meg fajgyűlölőnek meg stb. Nem tudom hogy közületek hányan voltak a bemutatón, biztos vagyok benne hogy nagyon sokan. És ha látta volna valaki azokat az embereket szerintem ugyanezt mondaná amit én. Kb ez az egész úgy vette ki magát mintha inka őslakos egy szál ágyékkötőben bemegy egy a svájci elektrongyorsító intézetbe, vagy ehhez hasonló....

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116065 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ghargoqurk írta: Dez azt hiszem egy kicsit félreértetted amit írtam. Nekem nem a romákkal van bajom. De nem láttad azokat a romákat. Nem vagyok előítéletes de azért hülye sem annyira hogy bizonyos emberekről ne tudnám megállapítani a színvonalukat. Ha az a pár cigó olvasta a könyvet akkor én felakasztom magam. Rendben lehet hogy csak a filmért rajongtak, de akkor is. húsz kilós aranylánc a nyakában, bűzlöttek a piaszagtól és ordítoztak a mozi előtt. Szóval a primitív embereket nem tűröm legyen az roma vagy akármi. Hidd el Dez azok az emberek nagyon nem odavalóak voltak


Én azt hiszem, te azért meglehetősen "előítéletes" vagy.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116064 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Luinefaciel írta: Szóval, aki ezentúl LotR-os ágyneműt szeretne, semmi akadály. Itt rendelhető: :wink:

www.ninight.co.uk/Girls_and_Boys_Characters.htm


Az hagyján, de 50% poliészter? Az majdnem olyan, mintha nejlonzacskóban aludnánk...
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116061 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Luin: Ez borzasztó...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116060 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Bocsi, hogy csak így belököm a linket, de máshova nemigen tudtam. :?

Szóval, aki ezentúl LotR-os ágyneműt szeretne, semmi akadály. Itt rendelhető: :wink:

www.ninight.co.uk/Girls_and_Boys_Characters.htm
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116052 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Lili írta: Fú,én egyszer ültem a TTT-nél első sorba,mert jóhiszeműen vetítés előtt félórával vettem meg a jegyet,mert azt hittem február vége felé már nem olyan sokan kíváncsiak a filmre...Ez a mozizás bizti maradandó élmény marad,mert télleg nem semmi a hang onnan előlről...Mondjuk a szememnek nem tett épp jót... :lol: :roll:


hát az tényleg nem volt semmi.. :roll: :D

Lili írta: A pattogatott kukoricát meg én is utálom a moziban,főleg mikor a velem lévő kedves egyének esznek mellettem... :evil:


A Frodós talira gondolsz?Bocsi.... :oops: :oops: :oops:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116026 Írta: Suzina
Suzina válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
:sauron1:

Szerintem nagyon jó volt a film. Mind a kettő.
Amikor megszereztem videón (Bregalad) napokig azt néztem .
Naponta min. 1szer.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #116020 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

svindler írta: Peter Jackson ugy nyilatkozott A ket torony extended DVD novemberben fog megjelenni.
A film 43 perccel lesz hosszabb, mint a moziban vetitett, igy osszesen 222 perc lesz!

Hát azt hiszem ez a nap legjobb híre!!! :P :D 222 perc azért nem semmi,de addig még vhogy ki is kell bírni. :( Mikor lesz már november? :(

Eldafinde írta: Vagy pedig tökszembe a vászonnal kell a jegyet venni.
Így pont a képedbe kapod a filmet, úgy jön a hang, hogy száll a hajad tőle...
Magyarul bele kell ülni a vászonba -aztán indul a kaland, totál benne vagy a filmben...
Érdemes sokadik megnézésre ezt is kipróbálni

Fú,én egyszer ültem a TTT-nél első sorba,mert jóhiszeműen vetítés előtt félórával vettem meg a jegyet,mert azt hittem február vége felé már nem olyan sokan kíváncsiak a filmre...Ez a mozizás bizti maradandó élmény marad,mert télleg nem semmi a hang onnan előlről...Mondjuk a szememnek nem tett épp jót... :lol: :roll:
A pattogatott kukoricát meg én is utálom a moziban,főleg mikor a velem lévő kedves egyének esznek mellettem... :evil:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115901 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vagy pedig tökszembe a vászonnal kell a jegyet venni.
Így pont a képedbe kapod a filmet, úgy jön a hang, hogy száll a hajad tőle... 8) 8) 8)
Magyarul bele kell ülni a vászonba -aztán indul a kaland, totál benne vagy a filmben...
Érdemes sokadik megnézésre ezt is kipróbálni :twisted: :twisted:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115886 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Ha már ennyire belementünk...
Zsoffija, a patogatott kukorica nekem is a rémálmom. A legidegfeszítőbb jelenetek általában a legcsendesebbek is. És akkor meghallod a csámcsogást és a zörgést. Egyszer egyik kedvenc részemnél (Gollam és Szméagol beszélgetésénél) valaki közvetlenül előttem akkorát szürcsölt az italából, hogy visszhangzott a terem. Na, akkor elegem lett egy kicsit és akkorát rugtam a székébe, hogy az én lábam érezte meg. De szerencsére ő is...
De, amit a világon mindennél jobban gyűlölök, az a WC-re menés. ARRRGGH! Nem lehet igaz, hogy nem bírnak ki 3 órát WC nélkül, ha előtte közvetlenül elmegy... :evil: :evil: Húúúú! Ezen úgy fel tudom húzni magam.
Mindenesetre kijelentettem, hogy, aki az én társaságomból a RotK közben enni akar, annak kilököm a kezéből. Most gondoljatok bele! Frodó és Samu éhezik és szomjazik Mordor pusztáján és mellettem... :cry: :evil: Tudom, hogy a GYU-t nem lehet "megszentségteleníteni", de ez azért már a bunkóság magas foka.
Lehet, hogy egyedül megyek a RotK-ra? 8)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115885 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

svindler írta: Peter Jackson ugy nyilatkozott A ket torony extended DVD novemberben fog megjelenni.
A film 43 perccel lesz hosszabb, :dance: mint a moziban vetitett, igy osszesen 222 perc lesz!


YEEEEESSSSSSSSSSSSSSS! :itscool: :cheers: :dance:

De hogy bírom ki odáig? :?: :bawling:

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115867 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Peter Jackson ugy nyilatkozott A ket torony extended DVD novemberben fog megjelenni.
A film 43 perccel lesz hosszabb, mint a moziban vetitett, igy osszesen 222 perc lesz!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115847 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Dez azt hiszem egy kicsit félreértetted amit írtam. Nekem nem a romákkal van bajom. De nem láttad azokat a romákat. Nem vagyok előítéletes de azért hülye sem annyira hogy bizonyos emberekről ne tudnám megállapítani a színvonalukat. Ha az a pár cigó olvasta a könyvet akkor én felakasztom magam. Rendben lehet hogy csak a filmért rajongtak, de akkor is. húsz kilós aranylánc a nyakában, bűzlöttek a piaszagtól és ordítoztak a mozi előtt. Szóval a primitív embereket nem tűröm legyen az roma vagy akármi. Hidd el Dez azok az emberek nagyon nem odavalóak voltak

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115824 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ghargoqurk írta: Egyébként én nem szoktam tűrni hogy beszélgessenek mellettem, nem azért fizetek hogy primitív gettóharcosok vagy kisgyerekek beszélgetését halgassam.


Öhhhm... Hát én sehol nem hallottam, hogy ne lehetnének a GYU rajongói romák... :evil: :evil: :evil:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115820 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ezek miatt a kellemetlenség miatt, ha csak tehetem olyankor megyek moziba, amikor feltételezem, hogy kevesebben vannak. :wink:
Az a legjobb, amikor egyedül vagy az egész teremben. :D Sajna a GyU-t így nem tudtam megnézni, de szerencsémre nekem nem voltak gondjaim filmnézés közben. :bounce:

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115784 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A mozizás kapcsán muszály beírnom.... Ahogy a Fotr premier előtti adásán is szinte csak rajongók voltak, úgy gondoltam a TTT-jén is.
Dehát ez nem így volt. Kb háromnegyed 12-ig minden rendben volt amikor is olyat láttam hogy nem tudtam eldönteni sírjak-e vagy röhögjek.
Megállt a pénztár előtt 5 vagy 6 akkora útszéli tőzsgyökeres cigány hogy azt már mutogatni kellett volna. Én nem tudom tényleg komolyan gondolták-e ezt, dehát valószínü igen mert vettek jegyet és bementek (szerencsére nem abba a terembe amelyikbe én).
Nem tudom normálisan viselkedtek-e mindenestre örülök hogy más terembe kerültek.
Egyébként én nem szoktam tűrni hogy beszélgessenek mellettem, nem azért fizetek hogy primitív gettóharcosok vagy kisgyerekek beszélgetését halgassam.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115671 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ezért (is) kell többször megnézni!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Még jó, hogy hangos a film -nemhiába...
Természetesen meg kell nézni az első előadást, de ilyenkor számolni kell a zavaró tényezőkkel is.
Vagy szerencséd van, és csak rajongók kapkodták el a jegyeket a premierre, ilyenkor nagy(obb) a csend ...
Vagy, mivel sokan vannak, és nem csak megszállottak; ezért van bizony alapzaj is...

Egyre terjed a LotR-mánia -gondoljatok bele: van, aki most olvassa, vagy, megveszi a videót, és így naná, hogy a 3. résznek lesz a legnagyobb a nézettsége. :D 8)

Mondhatni: GYŰRŰZIK!!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115653 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szméagol:Engem a PaTtOgAtOtTkUkOrIcA borított ki(TTTnézés közben...),de nagyon...Nagytermi előadás,még a legmeghatóbb :cry: jeleneteknél is ott van háttérzajként a zörgés-ropogtatás-zörgés-szürcsölés...majd megfájdult a fejem...ááááááááááá!!! :x

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
Több
21 éve 6 hónapja #115448 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Mint látjátok csak a HP 1. része előzi meg a LotR-t és azt hiszem ez érthető. A HP-t jobban várták, mint a LotR-t, de persze hatalmasat koppant.
Még őszinte rajongók is azt mondják a HP-re, hogy nagy csalódás volt. Most ezért kellett késleltetni A Gyűrűk Urát? :D :twisted:

U.i.: Legutóbbi mozis élményem a TTT-vel:
Mögöttünk egy rendkívül naív anyuka beül a filmre alig 7 éves gyerekével a "16 év alatt nem ajánljuk" filmre. A kicsi semmit sem ért folyamatosan kérdezősködik méghozzá hangosan. Egyedül Gimli poénjain nevetgél... A feliratokat nem tudja elolvasni, így a Helm-szurdoki csatát túl harsogva "suttogja" gyermeke fülébe az anya a feliratot.
A legjobb beszólás: Pippinék haza indulnak Szilszakállal, erre nyávogós, visítós hangon megszólal a gyerek: "A faemberek miért nem segítenek, anyuuuu???"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115295 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rándzsa: Ez nem az ulti-topic! :wink:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115222 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sztem senki sem akarta összehasonlítani a két filmet, csak vki megjegyezte, hogy eddig csak a Titanicnak sikerült ennyi bevételt hoznia. Ez kb. olyan, maikor a HP-vel hasonlítgatják, csak mert mindkettőben vannak mágusok...brrr...

És nem is lehet őket összehasonlítani, max annyit lehet mondani, hogy kinek melyik tetszik jobban, és miért, aztán annyi. (A rajongók úgysem fogják tudni meggyőzni egymást, kár is erőlködni :roll: 8) )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115170 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hajó lesz, de szerencsére nem süllyed el... :-)


Ha a műfajtól eltekintünk, és úgy hasonlítjuk össze a filmeket, akkor.. khmmm...sincs a "ladik" a kanyarban ...

A mondanivalót tekintve sem. (pláne)

Mennem kell órára ... :cry: Namárie!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115166 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát ha rajtam múlna akkor nem lenne gond a helyezésekkel!
Bár szerintem nincs szükség rangsorolásra!!!!! A Titanic és a LotR bármely része nem összeegyeztethető!!!!!! Ha esetleg a Titanicban lenne tünde ork, vagy mondjuk vmi fantasztikus lény, vagy a LotR -ben lenne sűlyedő hajó akkor lehetne hasónlítgatni, de ez az eset nem áll fenn!!!

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115101 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Meg még majd mi ... :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #115036 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem is lenne nehéz, hiszen csak kábé 4 hónapja kezdték játszani... Rengetegen nézik még meg.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #115032 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az előrejelzések szerint a TTT átlépi a milliós határt és azt gondolom, hogy ez igen szép eredmény lenne. :D Végül is a Titanicot leszámítva ez még egy filmnek sem sikerült.

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114914 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sajna, már beírta magát mindenhova... EZTCSAKMEGDÖNTENILEHET!!! ill.: KELL!!! :twisted: :twisted: :twisted:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #114906 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem is lenne rossz , ha elől figyelne a 3. rész!!!!!!! bár az lenne az igazi, ha a sorrend ez lenne:
1. holtversenyben: LotR:FotR, TTT, RotK
és csak innen jönne a ladik!!!!
Bocsássatok meg csak ábrándozom!
Asszem amúgyis mindegy annak a lélekvesztőnek! Ha már sűlyed akkor sűlyedjen minden téren el!

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.844 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére