A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 4 hónapja #117948 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
[/quote]Az, hogy hivatalos infok szerint a Narsil újrakovácsolásával kezdődik a film



Már 2-en mondjuk ugyhogy lehet hogy valóban igy fog kezdődni!! :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117947 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez a cikk is kb. azokat támasztja alá, amiket eddig hallhatunk a RotK-ról. (Köszi Nilraen!! :) )
Azt viszont még mindig nem értem, hogy jönnek a Fekete Lovasok Szürkerévhez???? Jó, tudom, lovon, de most viccen kívül... ez most csak vmi félrefordítás, vagy PJ megint remekel? :?
Azt hogy kell érteni, hogy Szauron szolgájának csak az orrát és száját látjuk majd? Szauronnak jut a szem, neki meg a többi, 8) vagy hogy? (Esetleg olyan felszerelésben lesz, amiből csak az látszik ki...?)
Na most kb. ennyi jutott eszembe ezzel a cikkel kapcsolatban. :)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117944 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez a cikk a ROTK-ról szól,de nem tudom hogy mennyi az igazságalapja...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117874 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Sesy Olórea írta: Mivel nem látok RotK-s topicot, ide irnám be, hogy...
Nem lehet, hogy a RotK azzal fog kezdődni, hogy Szméagol megfojtja Déagolt...stb? Ez csak úgy beugrott... Mi a véleményetek? :roll:

November 18? 8O :( Azért ez elég késő... Bár így pont előtte nézzük meg a TTT-t, és így jobban összekapcsolható lesz... :roll:


Ezt már én is feszegettem az Előzetesek topicban, de valószínű, hogy nem így fog kezdődni. Kár. :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117865 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A New Line kiadott egy kis csomagot, ami a TTT video és DVD kiadását reklámozza.

Háttérképek:
www.theonering.net/scrapbook/group/759 8O

DVD menüképek:
www.theonering.net/scrapbook/group/759 :itscool:

Reklám (a film jeleneteiből összevágva, semmi extra, csak a dátum):
img-nex.theonering.net/movies/tt ... _intro.mov
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117857 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Sesy Olórea írta: Mivel nem látok RotK-s topicot, ide irnám be, hogy...
Nem lehet, hogy a RotK azzal fog kezdődni, hogy Szméagol megfojtja Déagolt...stb? Ez csak úgy beugrott... Mi a véleményetek? :roll:


Az, hogy hivatalos infok szerint a Narsil újrakovácsolásával kezdődik a film.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117834 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mivel nem látok RotK-s topicot, ide irnám be, hogy...
Nem lehet, hogy a RotK azzal fog kezdődni, hogy Szméagol megfojtja Déagolt...stb? Ez csak úgy beugrott... Mi a véleményetek? :roll:

November 18? 8O :( Azért ez elég késő... Bár így pont előtte nézzük meg a TTT-t, és így jobban összekapcsolható lesz... :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117783 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ó, akkor egy héttel többet kell várni a Bővített Változatra, mint tavaly... :? De csak kibírjuk! :wink: Egy hónappal a 3. film premierje előtt... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117776 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!
Én csak most léptem be hozzátok ,és kezdetben csak annit mondanék hogy tök jók a témák amiket felhoztok :) ,és persze mindenkinek kellemes Húsvétot...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117698 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Megerősített hírek szerint a TTT normál DVD-kiadása augusztus 26-án jelenik meg!
A bővített változat november 18-ra várható!
(Remélhetőleg nálunk is)

www.theonering.net/perl/newsview/8/1050856943

A kép szerint rajta lesz a Gollum's Song videója is!
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6377
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117628 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Ulmo írta: Szméagol: a huornok homályba tudnak burkolózni, de nincsenek mindig homályban.
Én azt is el tudnám képzelni, hogy egy az egyben megmutatják a könyv jelenetét, ahogy vonulnak az entek, az egyik hobbit hátranéz, és azt látja, hogy maga az erdő is velük vonul. Na ők lennének a huornok 8O


Már megint nem voltam egyértelmű(!?).
Szóval: Ugye homályba tudnak burkolózni, de nem kell feltétlenül mindenüket. Tulajdonképpen szerintem csak a törzsüket és távlatokból csak a lombkoronáhukat lehet látni. Igen, emlékszem arra, hogy Vasudvardtól hogyan távoztak el... :P :wink: Vagy talán már ez is "eretnekség" lenne, hogy másképp képzelem? (Más miatt vagyok ideges.) :?
Remek megoldás lenne. :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117496 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szméagol: a huornok homályba tudnak burkolózni, de nincsenek mindig homályban.
Én azt is el tudnám képzelni, hogy egy az egyben megmutatják a könyv jelenetét, ahogy vonulnak az entek, az egyik hobbit hátranéz, és azt látja, hogy maga az erdő is velük vonul. Na ők lennének a huornok 8O
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117472 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem hiszem, mert akkor nem lenne arra semmi utalás, hogyan kerültek oda, és hogy az enteket miért hívják fapásztoroknak (természetesen a könyvet nem olvasó szemszögéből gondolkodva).

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117411 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lehet, hogy a huornok menetelését meg sem mutatják. Csak rohannak kifele a szurdokból az okrok, s hirtelen egy erdőt találnak ott... :twisted:
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117399 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Gandalf: Én nem a te hozzászólásodra válaszoltam... De én voltam
a buta, nem kell oda "is".

A huornok menete? Hmmm...
Én mindig valahogy úgy képzeltem el, hogy a huornerdőnbek csak a
lomboronája látszódik a törzsük nem... Azt homály fedi.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117371 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én meg arra leszek kíváncsi, hogyan vonulnak majd a huornok. Mert az enteknek ugye van lába, de a huornerdő menete úgy nézhet ki, mintha csak a táj jönne közelebb, és nem ők mozognának. Én valahogy így képzelem el. Majd meglátjuk, hogyan lesz. 8O

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117212 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117169 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!!
Nagyon tetszik, amit írtatok, és én is ilyesmiket szoktam érezni, amikor
megnézem a GyU-(ka)t. Csak nálam az a baj, hogy én olyan izé...
vagyok, hogy ezt nem merném leírni, pedig tudom, hogy ez hülyeség.De
az nagyon jó, hogy most már tudom, nem csak én szoktam ilyeneket
érezni. :) :oops: 8) :pippin4:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117139 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Az entek vonulásának a zenéje... Én is arra gondoltam.
A Király visszatérben nem tudom milyen zenét fognak adni, mikor
Frodó "meghal", mikor Frodó beledobja a Gyűrűt és mikor szürkerévben
búcsúzkodnak, mikor elindul a hajó... Már most dobog a szívem. Mikor
Mordorban menetelnek... Remélem valami szívdobogásszerű zene lesz.
Lüktessen benne a fájdalom.
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117130 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A huornok megjelenésével lesz csak igazán felemelő a csata vége! 8) TREEPOWEEEEEER! BURÁRUM!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #117100 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most értem haza a moziból, még nem vagyok teljesen magamnál.... én olyankor szoktam megnézni, ha valami gondom van, elegem van a világból. 3 óra teljes, szó szerinti kikapcsolódás, utazás egy másik világba: mindig valahogy megnyugodva, megtisztulva érek utána haza.

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116987 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Pontosan ez az. A zene az ami a filmet ilyen csodálatossá teszi. ÉS ha megfigyelitek egy két jelenettől eltekintve mindig a zene teszi kegyetlenné a jelenetet. Mondjuk vannak kivételek, Mikor Szaruomán kilép Orthanc tornyának erkélyére és az a többezer ork tombol oda kint. Hát ott már teljesen kész voltam mikor elsőre néztem. Meg amit Szméagol írt, a film legeleje, Gandalf zuhanása....nagyon hatásos. Szerintem a Rotk-ba olyan jelenetek lesznek hogy nem amrad ember a moziban akinek ne csordulna ki a könyye valamelyik jelenetnél...

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116980 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elanor írta: Kb onnantól kezd el hevesebben dobogni a szívem, amikor Aragorn mondja, hogy törjenek ki, és eszébe jut, hogy mit mondott Gandalf. Aztán jön ez a bizonyos rész, és akkor már megállíthatatlanul potyognak a könnyeim, amikor Samu belekezd a monológjába... :cry: :oops:


Nekem is! És rájöttem, mitől: a Zene. Egyszerűen csodálatos, mennyire összhangban van a képekkel, és figyeljétek meg, hogy tényleg a zene miatt van ez az élmény. Most nem tudom megnézni, de mintha új téma kezdődne pont akkor, mikor Aragorn kinéz az ablakon. 8)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116960 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Igen. Annál a résznél mindig felegyenesedek ültömben és hatalmas büszkeség tölt el (meg persze az is, amit Elanor már említett).
Ez van még akkor, mikor az entek Vasudvard felé indulnak. (Igen! Igen! Többnyire egy Animal Planet-os favágásról szóló klip jut az eszembe. Én nagyon elkeseredek, ha egy kivágott fát látok.
A múltkor meg a Margitszigeten ölelgettem (szószerint) azt a nagy lehajló ágú fát. Olyan csodás érzés. Próbáljátok ki, de csak akkor, ha nem adtok sokat a közvéleményre. Mindenki engem bámult. :wink: :twisted: )
Meg annál a jelenetnél, mikor messziről mutatják hogyan zuhan Gandalf és a balrog.
A szemem észrevétlenül lesz könnyes nagyon sok résznél. Például, mikor Frodó a Gyűrűt símogatja..., szörnyű, szomorú, dermesztő és dűhítő (?).
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116942 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Arden Borough írta: tegnap újra megnéztem a TTT-t és most az eddigieknél erősebben éreztem azt a fantasztikus dolgot,amit eddig is!mikor a rohírok megjönnek Gandalffal és megtámadják az orkokat,akkor a képek és a zene hatására hatalmas katarzist éltem át!
ezt ti is éreztétek mikor mondjuk először néztétek meg a filmet?
[size=9:1z8og9m1]bocs a hülye megfogalmazásért! :oops: [/size]


Én ezt mindig érzem annál a résznél, amikor megnézem a filmet, és (legalábbis úgy érzem) mindig egyre erősebben. Nem tudom, hogy első alkalommal is éreztem-e ekkora intenzitással, de másodszorra már minimum, hogy igen :D
Kb onnantól kezd el hevesebben dobogni a szívem, amikor Aragorn mondja, hogy törjenek ki, és eszébe jut, hogy mit mondott Gandalf. Aztán jön ez a bizonyos rész, és akkor már megállíthatatlanul potyognak a könnyeim, amikor Samu belekezd a monológjába... :cry: :oops:

De egyébként a filmnek van több olyan pillanat is, amikor a hideg futkározik a hátamon (már nem rossz értelnmeben :) ), pl. a "Who am I, Gamling"-os résznél, de ez csak egy a sok közül :)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116893 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
tegnap újra megnéztem a TTT-t és most az eddigieknél erősebben éreztem azt a fantasztikus dolgot,amit eddig is!mikor a rohírok megjönnek Gandalffal és megtámadják az orkokat,akkor a képek és a zene hatására hatalmas katarzist éltem át!
ezt ti is éreztétek mikor mondjuk először néztétek meg a filmet?
[size=9:2o1efq5r]bocs a hülye megfogalmazásért! :oops: [/size]

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116860 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dez írta: Kíváncsi leszek azért, hogyan teszik bele a huornokat szépen. Egyszercsak megjelennek, az orkok meg fejvesztve menekülnek? Majd meglátjuk. 8)


Nem. A rohírok elkergetik az orkokat Kürtvár alól, a huornok meg a szurdok bejáratánál várják őket. Ez maradt ki a filmből.

Min: az az MTV Movie Awards :) Legjobb film, Legjobb férfi színész (Viggo), Legjobb csapat (Frodó-Samu-Gollam), Legjobb akciójelenet (Helm-Szurdok), Legjobb virtuális alakítás (Gollam)
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116841 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nemtudommilyen díjátadáson jelölték a TTT-t , nemtudommilyen kategóriában. :oops: :mrgreen: Viggo a legjobb színész... ;) :roll: :hello:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116815 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kedveseim, nem vagyok hüe. Felfedeztem PJ-t a Helm szurdokban. Csak kifejeztem csodálkozásomat, hogy a dúnföldi vadember Szarumán mellett nem ő...
Téma zárolva.
Több
21 éve 4 hónapja #116795 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kíváncsi leszek azért, hogyan teszik bele a huornokat szépen. Egyszercsak megjelennek, az orkok meg fejvesztve menekülnek? Majd meglátjuk. 8)

Szerintem is kétszer volt PJ. A vademberek között láttam én is, de ezek szerint csak hasonlított. :oops:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.490 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére