J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 4 hónapja #323898 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Kar'sa: A varázslók lassabban öregednek, ezt is mondta Rowling valamikor egy interjúban, ilyen alapon azt is kérdezhetnénk Dumbledore hogy bír 150 évesen így ugrándozni. (és hogy lehetett 100 évesen barna a haja, Voldemort gyerekkorában... )
Azokról a nagyon öreg varázslókról akiknél RBF-et tettek a Roxfortosok, nem is beszélve.

tooom, ezzel tökre tisztában vagyok, de akkor is... olyan... rémes... valahogy az első filmben sokkal hihetőbbre sikerült nekem... ez totál ilyen gumiálarc. (az elsőben a szinkron is más volt...)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323895 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sil: hálás köszönet a végre látható méretű előzetsekért.

Cerebrum: Hát a háttérszöveg alapján valószínű.

Kar'sa: A varázslók lassabban öregednek, ezt is mondta Rowling valamikor egy interjúban, ilyen alapon azt is kérdezhetnénk Dumbledore hogy bír 150 évesen így ugrándozni. (és hogy lehetett 100 évesen barna a haja, Voldemort gyerekkorában... )
Azokról a nagyon öreg varázslókról akiknél RBF-et tettek a Roxfortosok, nem is beszélve.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323871 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tenger közepén az a háromszögletű épület az Azkaban lenne?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323869 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: hmm... good point... well, izé, akkor is vagy 60 éves :P a lényeg az, hogy *ETTŐL* a Voldemorttól max. abban az értelemben lehet félni a külsejét illetőleg, hogy hátha halálra röhögi magát az ember mikor ránéz...edit: 54, ha minden stimmel a hplexiconon, meg én se számoltam el semmit ÉS Gandalf észrevételét is figyelembe vesszük...

jó, baromi fura volt először Voldit filmen látni, de határozottan nem rossz. a színészi alakításon nincs mit vitatni, az kifogástalan, már csak a külsőt kell megszokni, de mire a sorozat véget ér, megszokjuk ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323865 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta:

Kar'sa írta: Szerintem az gáz egy kicsit, hogy egyáltalán ő játsza... Voldi van vagy 70 éves, Ralph Fiennes meg... hát izé... nem egészen... szal szerintem kicsit vénebbnek kéne lennie, a magyar hang meg aztán kész botrány, még tovább fiatalítja...

Azért ne felejtsük el, hogy Tudjukki kb. 14 évig test nélkül létezett és ezalatt nem öregedhetett! :wink:

hmm... good point... well, izé, akkor is vagy 60 éves :P a lényeg az, hogy *ETTŐL* a Voldemorttól max. abban az értelemben lehet félni a külsejét illetőleg, hogy hátha halálra röhögi magát az ember mikor ránéz...

edit: 54, ha minden stimmel a hplexiconon, meg én se számoltam el semmit ÉS Gandalf észrevételét is figyelembe vesszük...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323861 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Szerintem az gáz egy kicsit, hogy egyáltalán ő játsza... Voldi van vagy 70 éves, Ralph Fiennes meg... hát izé... nem egészen... szal szerintem kicsit vénebbnek kéne lennie, a magyar hang meg aztán kész botrány, még tovább fiatalítja...

Azért ne felejtsük el, hogy Tudjukki kb. 14 évig test nélkül létezett és ezalatt nem öregedhetett! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323852 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Nincs még olyan jó minőségű quicktime-os verzió a trailerből?

lásd -->

Ilweran írta: Itt egy újabb előzetes. KATT Ez elvileg az amerikai, amit tegnapelőtt felraktam, az meg a nemzetközi (Amerikán kívüli :) ) verzió. Az első fele ugyanaz, a második percben viszont több az akció, minden értelemben... :twisted: Azért a Dumbledore-Voldemort párbaj nagggyon zsír!!!!!


Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323818 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nincs még olyan jó minőségű quicktime-os verzió a trailerből?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323815 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Szerintem az gáz egy kicsit, hogy egyáltalán ő játsza... Voldi van vagy 70 éves, Ralph Fiennes meg... hát izé... nem egészen... szal szerintem kicsit vénebbnek kéne lennie, a magyar hang meg aztán kész botrány, még tovább fiatalítja...


Hát végülis ilyen torz fejjel ki is néz 70-nek... :roll:
([size=9:3pn86ve2]Egyébként 45 lesz decemberben.[/size])

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323811 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem az gáz egy kicsit, hogy egyáltalán ő játsza... Voldi van vagy 70 éves, Ralph Fiennes meg... hát izé... nem egészen... szal szerintem kicsit vénebbnek kéne lennie, a magyar hang meg aztán kész botrány, még tovább fiatalítja...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323795 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Minerva írta: Vajon szegény, jobb sorsra érdemes Ralph Fiennesnek hogyan tűntették el az orrát? Leszorították celluxszal? :evil3:


Annyira gáz, szerintem a világ egyik legjobb pasija...(de ezt már csomószor elmondtam, biztos unjátok, de hát ha egyszer odavagyok érte.... :oops: :oops: :oops: ), így elcsúfítani emberiség elleni bűntett a szememben :twisted: Amúgy trükk. Úgy csinálták ahogy Gollamot. Motion Capture-rel. Telepöttyözték az arcát érzékelőkkel, bedigitalizálták a mimikáját, aztán a számítógép megcsinálta orr nélkülire. A Tűz Serlege extra DVD-n van egy egész kisfilm róla... :tongue: "nyálcsorgat"

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323794 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Vajon szegény, jobb sorsra érdemes Ralph Fiennesnek hogyan tűntették el az orrát? Leszorították celluxszal? :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323790 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

zénó írta: Firefox az nincsen nekem, de flashget van. Csak az van. Meg volt freedownload is valahol meg is van cédén... De flashgettel nem tudok youtuberól! Lehet?

Mondom VideoGet INNEN letöltheted.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323788 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Itt egy újabb előzetes. KATT Ez elvileg az amerikai, amit tegnapelőtt felraktam, az meg a nemzetközi (Amerikán kívüli :) ) verzió. Az első fele ugyanaz, a második percben viszont több az akció, minden értelemben... :twisted: Azért a Dumbledore-Voldemort párbaj nagggyon zsír!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323780 Írta: zénó
zénó válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Firefox az nincsen nekem, de flashget van. Csak az van. Meg volt freedownload is valahol meg is van cédén... De flashgettel nem tudok youtuberól! Lehet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323772 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
YouTube-ról különböző kis proikkal letölthetők a vidijók, itt egy példa: VideoGet, hasonlóan müxik mint a flasget, netről ingyér letölthető.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323729 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
YouTube-ról le lehet tölteni (pl Firefoxhoz ott a VideoDownloader kiterjesztés hozzá), csak .flv formátumban lesz (de az is használható, pl FLV Playerrel).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323728 Írta: zénó
zénó válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Helló! Tudnátok olyan linket adni, ahol főnix rendje előzetes LETÖLTHETŐ?
Mert egy 52 kbps modemmel semmit se érnek az ilyen youtube-os nézegethetősek! Gyorsabban lejönnek FlashGet-tel a videók, mint ahogy betöltődnek, és igy legalább meg is tarthatom őket...

kösz előre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323609 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Áááááá a trailer naggggggyoon zsííír. 8)
Bár feltételezem hogy ez a film is hasonló lesz mint a negyedik. Amit megcsináltak belőle az egész jó, de a könyvnek csak kábé 1/10e van benne... :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323608 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta:

Nóli i linantea írta: Ez nem is olyan jóó :cry: Nem egyezik a képek váltakozása a ritmussal.


ritmus? ennyi tömör hülyeség mellett még tudsz figyelni rá? :D :lol: ejha...

Már miért ne tudnék, nekem ez isszonyatosan tetszik, (mmint az eredeti) rengetegszer megnéztem, így feltűnik a nagy színvonalcsökkenés :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323603 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na, már épp ideje volt egy új trailernek... :)

Nem rossz, nem rossz...

(Amikor Voldemort feltűnik a pályaudvaron a tömegben, az valahogy olyan "mátrixos"... :mrgreen: )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323601 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323600 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kár hogy máshol nincs fenn az előzetes mert itt elég pici és engem zavar hogy még ráadásul feliratos is.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323592 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta: Egy-két képkocka volt csak, ami nem nyerte el tetszésemet, de egyébként király! Megint reménykedhetünk, hogy javulni fog a Harry-filmek színvonala...én már az első film óta azt csinálom. :lol:


Végül is folyamatosan javul...(na jó, a hármas jobb, mint a négyes, leszámítva Voldit :oops: ) Lehet hogy a hetedikre tényleg filmet csinálnak... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323588 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Ilweran írta: Ma felkerült az új hivatalos előzetes.
link
Megyek és újranézem még sokszor, sokszor... :D 8O :twisted:
Szvsz KIRÁLY!!!

ÚÚÚ úúú WOW, de jó zenéje van, de jó képek vannak benne, ÚÚÚ!! :pattog:
miközben néztem, arra gondoltam, hogy hol van ez az első filmtől, amiben sok kis kócos kisfiú rohangál abban a hatalmas épületben, most meg micsoda ádáz csata folyik.
azért Rowling nem semmi, ezen mindig megdöbbenek. persze ehhez azok a filmes képek is kellenek, amihez neki semmi köze elvileg. :)


Egy-két képkocka volt csak, ami nem nyerte el tetszésemet, de egyébként király! Megint reménykedhetünk, hogy javulni fog a Harry-filmek színvonala...én már az első film óta azt csinálom. :lol:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323564 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Ma felkerült az új hivatalos előzetes.
link
Megyek és újranézem még sokszor, sokszor... :D 8O :twisted:
Szvsz KIRÁLY!!!

ÚÚÚ úúú WOW, de jó zenéje van, de jó képek vannak benne, ÚÚÚ!! :pattog:
miközben néztem, arra gondoltam, hogy hol van ez az első filmtől, amiben sok kis kócos kisfiú rohangál abban a hatalmas épületben, most meg micsoda ádáz csata folyik.
azért Rowling nem semmi, ezen mindig megdöbbenek. persze ehhez azok a filmes képek is kellenek, amihez neki semmi köze elvileg. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323561 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta:

Nóli i linantea írta: Ez nem is olyan jóó :cry: Nem egyezik a képek váltakozása a ritmussal.

ritmus? ennyi tömör hülyeség mellett még tudsz figyelni rá? :D :lol: ejha...

najó, én körülbelül tíz másodpercig bírtam, aztán kikapcsoltam az egész gépet, annyira nagy sokk volt... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323557 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ma felkerült az új hivatalos előzetes.
link
Megyek és újranézem még sokszor, sokszor... :D 8O :twisted:
Szvsz KIRÁLY!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323447 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta: Ez nem is olyan jóó :cry: Nem egyezik a képek váltakozása a ritmussal.


ritmus? ennyi tömör hülyeség mellett még tudsz figyelni rá? :D :lol: ejha...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.171 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére