J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 4 hónapja #323429 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta: uhh... tömören és röviden.. nem jutok szóhoz... hujujujjjj... ez egy továbbfejleszetett verzió...


Na ez már nekem is sok... :twisted:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323416 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta: uhh... tömören és röviden.. nem jutok szóhoz... hujujujjjj... ez egy továbbfejleszetett verzió...

Ez nem is olyan jóó :cry: Nem egyezik a képek váltakozása a ritmussal.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323411 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta: uhh... tömören és röviden.. nem jutok szóhoz... hujujujjjj... ez egy továbbfejleszetett verzió...


:lol: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :lol:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323380 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Segííííííítsééééég!!!! :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323378 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
uhh... tömören és röviden.. nem jutok szóhoz... hujujujjjj... ez egy továbbfejleszetett verzió...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323341 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dodiee írta: Nem tudom, mi a téma, úgyhogy valsz nem témába vágó, de ezt muszáj betennem ide:



:D :D:D:D:D

Jééééé ezt még nem is ismertem! Nekem ez az előző kedvencem:
... ed&search=


És nézzétek mit találtam még: XD

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323333 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dodiee írta: Nem tudom, mi a téma, úgyhogy valsz nem témába vágó, de ezt muszáj betennem ide:



:D :D:D:D:D


Ez nagyon jó!!! :hello:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323330 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudom, mi a téma, úgyhogy valsz nem témába vágó, de ezt muszáj betennem ide:



:D :D:D:D:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323291 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta:

Nóli i linantea írta:

Szméagol írta: Szerencsére eddig csak egy Darren Shan könyv került a kezem ügyébe, azt is az első esendő alkalommal elajándékoztam. :lol:

Én csak az első 3at olvastam belőle, de azok jók voltak... szvsz. Egy olvasást mindenképp meglr még akkor is ha rettegsz a pókoktól :lol:


[size=9:2cvmm4wb]én olvastam mind a tizenkettőt :D azért mondtam, amit...[/size]

nekem az tetszene ha Harry szimplán továbblépne, és ha nem is boldogan de nyugodtan élne tovább... akár Ginnyvel... (Hermionét meg ki ne próbálja nyírni mert megharagszom.. :evil: )


Hát, szerintem az nagyon nem lenne rowlingos befejezés. Meg hát leginkább ebben az esetben készülnének kalózfolytatások (bár szerintem ilyen szempontból Harry halála sem akadály) :wink: 8O :? 8O :roll: :twisted: :evil: :?: :!: :?: :idea:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323290 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
jah, igen, a szerelmi szálak fonására (többek között) én is kíváncsi lennék!
(OFF Galadriel: "meg ne próbálja kinyírni,mert..." ez így pöttyet magyarosabb! ;-) OFF vége)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323287 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta:

Szméagol írta: Szerencsére eddig csak egy Darren Shan könyv került a kezem ügyébe, azt is az első esendő alkalommal elajándékoztam. :lol:

Én csak az első 3at olvastam belőle, de azok jók voltak... szvsz. Egy olvasást mindenképp meglr még akkor is ha rettegsz a pókoktól :lol:


[size=9:y901f9qf]én olvastam mind a tizenkettőt :D azért mondtam, amit...[/size]

nekem az tetszene ha Harry szimplán továbblépne, és ha nem is boldogan de nyugodtan élne tovább... akár Ginnyvel... (Hermionét meg ki ne próbálja nyírni mert megharagszom.. :evil: )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323267 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta:
Szerencsére eddig csak egy Darren Shan könyv került a kezem ügyébe, azt is az első esendő alkalommal elajándékoztam. :lol:

Én csak az első 3at olvastam belőle, de azok jók voltak... szvsz. Egy olvasást mindenképp meglr még akkor is ha rettegsz a pókoktól :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323264 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta:

Isilrohir írta: Én tudom mi lesz a hét vége! A Piton jó, de ez még egy csavar benne...
Dumbledore meg feltámad! :wink: Ez van az angolban...


ez úgy hangzik mintha a magyar verziót olvastad volna.. azt meg ne spoilerezd mert itt többen vannak akik még el szeretnék olvasni.. !!!! (én már túl vagyok rajta.. és tetszik.. de R. néni mást fog írni.. szerintem)

Szméagol: öhm... ez olyan Darren Shanos lenne.. az meg már kopirájtos.. :D :lol: (amúgy nem rossz :twisted: )


Szerencsére eddig csak egy Darren Shan könyv került a kezem ügyébe, azt is az első esendő alkalommal elajándékoztam. :lol:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323242 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Nem, url volt az...
www.hpana-media.com/Books/HPDH/Book_cover.html

ó, ez az, köszönöm. :) egyébként szépek ezek a rajzok, nekem tetszenek a magyar borítók, illeszkednek a HP-világhoz (...de a 2001 tájékán megjelenő GyU-borítók valahogy nagyon nem tetszenek. valószínűleg, mert én máshogy képzeltem mindazt elolvasva... :P )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323241 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Liliom írta:

Rabyn írta: Egyébként nem tudom ki figyelte meg, de a borítón Harry és Voldi ugyanabba az irányba néz és tartja a kezét, hogy "Ne".

Nem. Korábban már említettem, a Bolygó Kapitányát hívják.

Ezen most jót derültem :D Egéybként végiglapoztam visszafelé vagy öt oldalt, de a borítóterveket nem találtam meg. Valaki belinkelné nekem újra, ha szépen megkérem? [size=9:1kcv1c9x]Biztos nemcsak az url volt beírva, hanem frankó kis linkként volt betéve és nem vettem észre... :P [/size]
Ilyesmiket még hol lehet találni?

Nem, url volt az...
www.hpana-media.com/Books/HPDH/Book_cover.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323240 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta:

Rabyn írta: Egyébként nem tudom ki figyelte meg, de a borítón Harry és Voldi ugyanabba az irányba néz és tartja a kezét, hogy "Ne".

Nem. Korábban már említettem, a Bolygó Kapitányát hívják.

Ezen most jót derültem :D Egéybként végiglapoztam visszafelé vagy öt oldalt, de a borítóterveket nem találtam meg. Valaki belinkelné nekem újra, ha szépen megkérem? [size=9:3v35stkf]Biztos nemcsak az url volt beírva, hanem frankó kis linkként volt betéve és nem vettem észre... :P [/size]
Ilyesmiket még hol lehet találni?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323235 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát ennyit rég röhögtem... :mrgreen:

+Earendil+ írta: Szia Ilweran!
Azért írtam szoccreált,mert ott kifejezetten az undorkeltést tartják fő 'művészi' célnak.
A Gyu nem ilyen kiszámítható tündérmese jóról,és rosszról??? Remélem azért nincs igazad ebben,és igenis érdekli őket... :? :cry:

Azért az undorkeltés és a disney-tündérmese közt szerintem van néhány fokozat. Én pedig nem a szocreálról beszéltem, hanem az élet realitásáról, ami -ha tetszik, ha nem- nem olyan, mint a mesékben. [size=9:vt739kck](Azért teszem hozzá mindig, hogy disney-tündérmese, hogy még véletlenül se keverje senki össze a Tolkien-féle tündérmese fogalommal...)[/size] És szerintem nem, a GYU nem kiszámítható tündérmese. Ha az lenne, akkor az általad leírt forgatókönyvet is követve, miután Szauront elpusztították és minden gonoszt kiűztek a világból, Frodó és a tündék boldogan élnének az idők végezetéig Középföldén. Azért én úgy emékszem, mintha a könyv végén szó esett volna néhány veszteségről... :wink:

+Earendil+ írta: Visszamenőleg úgy érintheti,hogy ha rossz lesz a vége,akkor csalódni fognak az olvasók,és ezután már nem lesz annyira népszerű a történet,és sok rajongót veszít,és már az újaknak sem lesz kedvük elolvasni tudván,hogy a vége 'elcseszett'! Hasonló volt a Mátrix esetében (a 2.-és 3. rész nem kellett volna...)!
Szerintem miután Potter végez Voldemortal,Pitonnal,és az összes "Halálfalóval" (húú de hülye egy szó ez... :P ) elveszi Ginnyt,elválalja a Sötét Varázslatok Kivédése oktatását,és a Griffendél házvezető tanári posztját a Roxfortban (mellesleg ő lesz a Gyorsreagálású Auror Kommandó parancsnoka),majd McGalagony nyugdíjjbavonulása után átveszi a Roxfort Igazgatói teendőit is,és ő tölti be leghosszabb ideig ezt a posztot! Ginnyvel közösen sok kis-Potternek adnak életet! :P


Nos, az általad leírt vég inkább egy harmadrangú brazil szappanoperához illene. Ha neked ez kell, ám legyen, javaslom a rózsaszín lányregények olvasását. Én ezt tartanám végtelenül elcseszettnek, de úgy látom, ezzel nem vagyok teljesen egyedül. :wink: :roll:
A példád egyébként annyiban nagyon jó, hogy a Mátrix két folytatása valóban sz*r, de ez egyáltalán nem befolyásolja azt, hogy az első rész nagyon jó. Ettől még ma is nagyon sokan megnézik, és értékelik, legfeljebb kihagyják a folytatásokat. :roll:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323228 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta:
Egyébként nem tudom ki figyelte meg, de a borítón Harry és Voldi ugyanabba az irányba néz és tartja a kezét, hogy "Ne".


Nem.
Korábban már említettem, a Bolygó Kapitányát hívják.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323227 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Esetleg Harry kívánhat egyet és azt kívánja, hogy Voldemortnak is legyen szíve és az meg megszakadna a sok gyilkosságtól. Vagy, hogy forrjon egybe az összes megcsonkított énje.
És önmagába halna bele.

Egyébként nem tudom ki figyelte meg, de a borítón Harry és Voldi ugyanabba az irányba néz és tartja a kezét, hogy "Ne".

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323213 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: Én tudom mi lesz a hét vége! A Piton jó, de ez még egy csavar benne...
Dumbledore meg feltámad! :wink: Ez van az angolban...


ez úgy hangzik mintha a magyar verziót olvastad volna.. azt meg ne spoilerezd mert itt többen vannak akik még el szeretnék olvasni.. !!!! (én már túl vagyok rajta.. és tetszik.. de R. néni mást fog írni.. szerintem)

Szméagol: öhm... ez olyan Darren Shanos lenne.. az meg már kopirájtos.. :D :lol: (amúgy nem rossz :twisted: )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323210 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta:

Kar'sa írta: HELP! Ginny megcsalja Harryt RONNAL??? :dead:


Arra is gondoltam, de szerintem az már túl perverz... :D :P :tongue: :frodorobin: :dead: Ilyet még elképzelni is rossz.

De elé gegyértelműen látszik a Ron és Hermione között kialakuló dolog, vagyis elég esélyes lenne a te történeted esetén a dolog...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323198 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: HELP! Ginny megcsalja Harryt RONNAL??? :dead:


Arra is gondoltam, de szerintem az már túl perverz... :D :P :tongue: :frodorobin: :dead: Ilyet még elképzelni is rossz.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323194 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
HELP! Ginny megcsalja Harryt RONNAL??? :dead:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323190 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta:

Kar'sa írta:

+Earendil+ írta: Szerintem miután Potter végez Voldemortal,Pitonnal,és az összes "Halálfalóval" (húú de hülye egy szó ez... :P ) elveszi Ginnyt,elválalja a Sötét Varázslatok Kivédése oktatását,és a Griffendél házvezető tanári posztját a Roxfortban (mellesleg ő lesz a Gyorsreagálású Auror Kommandó parancsnoka),majd McGalagony nyugdíjjbavonulása után átveszi a Roxfort Igazgatói teendőit is,és ő tölti be leghosszabb ideig ezt a posztot! Ginnyvel közösen sok kis-Potternek adnak életet! :P


:dead: guuh, csak ettől kíméljenek meg... ha ez lesz a vége, én kidobom a kukába az összes kötetet, és legyilkolászom Rowlingot... Szal komolyan, Earendil, ennél szarabb befejezést én még nem hallottam, már bocs...

Várj csak, az igazi sztori csak ezután kezdődne! :twisted: Potter boldogsága úgy egy-két évig tartana, utána jönnének minden téren a bajok. Biztos lesz még egy-két elrejtőzött halálfaló, aki keresztbe tegyen. A diákjai utálják majd, nem fog menni neki a tanítás, mert csak magával van elfoglalva. Ginny hamar ráun és megcsalja majd másokkal, a kölykeik tehetségtelenek lesznek a varázslatokhoz és undokok. Az Aurorok körében féltékenység miatt hatalmi harcok lesznek és összeesküvések Őpottersága ellen, az iskolavezetés pedig meg fogja haladni szellemi képességeit és csődbe megy a Roxfort. Végül, miután minden téren kudarcot vallott, Potter alkoholista lesz, majd miután ettől még mélyebbre süllyed, öngyilkos lesz.
:lol: Na?


Na, én még ennél is kacifántosabbat tudok: Mivel Ginny megcsalja Harryt Hermione férjével, meg még egy csomó férfival, ezért Harry alkoholista és narkós lesz, teljesen elveszti az eszét, majd bosszút fogad, felveszi a "Voldemort utódja" nevet, és maga köré gyűjtia halálfalókat. Meg akarja ölni Hermione férjét, de Hermione az útjába áll, ezért először vele végez. Kilenc hónap múlva azonban megszületik Ginny és Hermione férjének közös gyermeke, akit Harry elmegy megölni, ám ezúttal Ginny állja útját. Kinyírja Ginnyt, majd a kis Haroldra :lol: szórja a halálos átkot, de azon anyja szeretetének mágiája van, így Harryre visszapattan saját varázslata, és elpusztul...legalábbis úgy tűnik,mert hogy készített magának két horcruxot, amiket két állatba tett, Crakba és Monstróba, leghűségesebb halálfalóiba...na és persze kezdődik előlről, Kis Túlélő, Kiválasztott, satöbbi.....Na? :P :P :P

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323180 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

+Earendil+ írta: Szerintem miután Potter végez Voldemortal,Pitonnal,és az összes "Halálfalóval" (húú de hülye egy szó ez... :P ) elveszi Ginnyt,elválalja a Sötét Varázslatok Kivédése oktatását,és a Griffendél házvezető tanári posztját a Roxfortban (mellesleg ő lesz a Gyorsreagálású Auror Kommandó parancsnoka),majd McGalagony nyugdíjjbavonulása után átveszi a Roxfort Igazgatói teendőit is,és ő tölti be leghosszabb ideig ezt a posztot! Ginnyvel közösen sok kis-Potternek adnak életet! :P


:dead: guuh, csak ettől kíméljenek meg... ha ez lesz a vége, én kidobom a kukába az összes kötetet, és legyilkolászom Rowlingot... Szal komolyan, Earendil, ennél szarabb befejezést én még nem hallottam, már bocs...

Várj csak, az igazi sztori csak ezután kezdődne! :twisted: Potter boldogsága úgy egy-két évig tartana, utána jönnének minden téren a bajok. Biztos lesz még egy-két elrejtőzött halálfaló, aki keresztbe tegyen. A diákjai utálják majd, nem fog menni neki a tanítás, mert csak magával van elfoglalva. Ginny hamar ráun és megcsalja majd másokkal, a kölykeik tehetségtelenek lesznek a varázslatokhoz és undokok. Az Aurorok körében féltékenység miatt hatalmi harcok lesznek és összeesküvések Őpottersága ellen, az iskolavezetés pedig meg fogja haladni szellemi képességeit és csődbe megy a Roxfort. Végül, miután minden téren kudarcot vallott, Potter alkoholista lesz, majd miután ettől még mélyebbre süllyed, öngyilkos lesz.
:lol: Na?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323176 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

+Earendil+ írta: Szerintem miután Potter végez Voldemortal,Pitonnal,és az összes "Halálfalóval" (húú de hülye egy szó ez... :P ) elveszi Ginnyt,elválalja a Sötét Varázslatok Kivédése oktatását,és a Griffendél házvezető tanári posztját a Roxfortban (mellesleg ő lesz a Gyorsreagálású Auror Kommandó parancsnoka),majd McGalagony nyugdíjjbavonulása után átveszi a Roxfort Igazgatói teendőit is,és ő tölti be leghosszabb ideig ezt a posztot! Ginnyvel közösen sok kis-Potternek adnak életet! :P


:dead: guuh, csak ettől kíméljenek meg... ha ez lesz a vége, én kidobom a kukába az összes kötetet, és legyilkolászom Rowlingot... Szal komolyan, Earendil, ennél szarabb befejezést én még nem hallottam, már bocs...


Én tudom mi lesz a hét vége! A Piton jó, de ez még egy csavar benne...
Dumbledore meg feltámad! :wink: Ez van az angolban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323175 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

+Earendil+ írta: Szerintem miután Potter végez Voldemortal,Pitonnal,és az összes "Halálfalóval" (húú de hülye egy szó ez... :P ) elveszi Ginnyt,elválalja a Sötét Varázslatok Kivédése oktatását,és a Griffendél házvezető tanári posztját a Roxfortban (mellesleg ő lesz a Gyorsreagálású Auror Kommandó parancsnoka),majd McGalagony nyugdíjjbavonulása után átveszi a Roxfort Igazgatói teendőit is,és ő tölti be leghosszabb ideig ezt a posztot! Ginnyvel közösen sok kis-Potternek adnak életet! :P


:dead: guuh, csak ettől kíméljenek meg... ha ez lesz a vége, én kidobom a kukába az összes kötetet, és legyilkolászom Rowlingot... Szal komolyan, Earendil, ennél szarabb befejezést én még nem hallottam, már bocs...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323171 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
"Hogy hogy jön ide a szocreál, nem igazán értem... :? Nem hiszem, hogy a könyv minden hívét elkedvetlenítené, engem speciel nem, és még jó néhány ilyen embert ismerek."" szerintem ezt a korosztályt már sokkal jobban érdeklik az árnyaltabb, realistább történetek, mint a kiszámítható tündérmesék, ahol a jó győz, a rossz meg elnyeri méltó jutalmát. Olyan unalmas ez a fekete-fehér kép, és a Potterre ez sosem volt jellemző. És most őszintén, ezt a szériát hogy érinthetné rosszul bármi is visszamenőleg? "

Szia Ilweran!
Azért írtam szoccreált,mert ott kifejezetten az undorkeltést tartják fő 'művészi' célnak.
A Gyu nem ilyen kiszámítható tündérmese jóról,és rosszról??? Remélem azért nincs igazad ebben,és igenis érdekli őket... :? :cry:
Visszamenőleg úgy érintheti,hogy ha rossz lesz a vége,akkor csalódni fognak az olvasók,és ezután már nem lesz annyira népszerű a történet,és sok rajongót veszít,és már az újaknak sem lesz kedvük elolvasni tudván,hogy a vége 'elcseszett'! Hasonló volt a Mátrix esetében (a 2.-és 3. rész nem kellett volna...)!
Szerintem miután Potter végez Voldemortal,Pitonnal,és az összes "Halálfalóval" (húú de hülye egy szó ez... :P ) elveszi Ginnyt,elválalja a Sötét Varázslatok Kivédése oktatását,és a Griffendél házvezető tanári posztját a Roxfortban (mellesleg ő lesz a Gyorsreagálású Auror Kommandó parancsnoka),majd McGalagony nyugdíjjbavonulása után átveszi a Roxfort Igazgatói teendőit is,és ő tölti be leghosszabb ideig ezt a posztot! Ginnyvel közösen sok kis-Potternek adnak életet! :P

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #323040 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nóli: Butterfly effect.. juuuujjj... :D :D:D :lol: :lol:

amúgy a felnőtt Tom játszik Harryvel verzió fáj a legjobban. neee... pls! :D

[size=9:36qr31ey]Darren Shan: wááá... kitalálhatott volna jobbat is.. nekem csak ez nem tetszett, mert így ugye mást kell maga helyett elküldenie.. stb... [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322994 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nóli, Ilweran: tetszik a gondolatmenet! igazán jelezhetnétek az írónéni felé! :-) ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.140 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére