J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 5 hónapja #322924 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Hát valahogy nyilván az eddigieket is elkészítették, eztán is menni fog.
De mielőtt nagyon belemerülnénk, csak ne legyen semmi időutazásos múltmegváltoztatós téma! :evil:
Én csak vicceltem, remélem, ennyire nem fantáziátlan a csaj...

Azt is el lehet intézni jól, meg ötletesen meg meglepően :wink: Meg nem feltétlen Tomot kell megávltoztatni, hanem valami pici apróságot amitől teljesen más lesz a jövő. Butterfly effect jeligével :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322901 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta:

Ilweran írta: Na és az, amit McGalagony Hermionenak adott a harmadik könyvben? Lehet hogy azóta is ott porosodik Minerva dolgozószobájában... :wink:

Nemhiszem, Hermione elmondta hogy mennyi rengeteg utánajárást igényelt hogy megkapja a minisztériumtól, nagy valószínűséggel vissza kellett szolgáltatnia, de azt ellenben nem hinném, hogy ne tudjanak soha többet időnyerőt készíteni, mert elfogyott a raktárból...


Hát valahogy nyilván az eddigieket is elkészítették, eztán is menni fog.
De mielőtt nagyon belemerülnénk, csak ne legyen semmi időutazásos múltmegváltoztatós téma! :evil:
Én csak vicceltem, remélem, ennyire nem fantáziátlan a csaj...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322897 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Na és az, amit McGalagony Hermionenak adott a harmadik könyvben? Lehet hogy azóta is ott porosodik Minerva dolgozószobájában... :wink:

Nemhiszem, Hermione elmondta hogy mennyi rengeteg utánajárást igényelt hogy megkapja a minisztériumtól, nagy valószínűséggel vissza kellett szolgáltatnia, de azt ellenben nem hinném, hogy ne tudjanak soha többet időnyerőt készíteni, mert elfogyott a raktárból...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322892 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Ilweran írta: Harry visszamegy az időben Tom Riddle kiskorába, és rábeszéli, hogy mégse legyen olyan nagyon gonosz... :twisted:
Következő jelenet: a felnőtt Tom Riddle boldogan teázik Potteréknél, és játszik a kis Harry babával. :twisted:

uuuh,... csak ezt ne...
Bár Rowling emlegetett valami olyat, hogy lehet, hogy lesz még időutazás a könyvekben... bár az időnyerőket mind szétzúzták a DS tagjai...


Na és az, amit McGalagony Hermionenak adott a harmadik könyvben? Lehet hogy azóta is ott porosodik Minerva dolgozószobájában... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322864 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Harry visszamegy az időben Tom Riddle kiskorába, és rábeszéli, hogy mégse legyen olyan nagyon gonosz... :twisted:
Következő jelenet: a felnőtt Tom Riddle boldogan teázik Potteréknél, és játszik a kis Harry babával. :twisted:

uuuh,... csak ezt ne...
Bár Rowling emlegetett valami olyat, hogy lehet, hogy lesz még időutazás a könyvekben... bár az időnyerőket mind szétzúzták a DS tagjai...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322860 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harry visszamegy az időben Tom Riddle kiskorába, és rábeszéli, hogy mégse legyen olyan nagyon gonosz... :twisted:
Következő jelenet: a felnőtt Tom Riddle boldogan teázik Potteréknél, és játszik a kis Harry babával. :twisted:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322839 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
na jah. szerintem nem így lesz meglepő. ennyire nem hiszem, hogy "eldurvítaná" a végét. sokkal inkább vmi haláleset(ek)kel. persze, ez is érdekes lenne. HP, a mugli... brrrrr.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322836 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Szerintem Harry megöli Voldemortot de az élmények hatására amnéziája lesz (vagy törli/törölteti az emlékeit mert beleőrülne) és kissé butuska mugliként éli le hátralevő életét nem értve, miért jelennek meg néha fura emberek akik nagyon köszönnek valamit de a szomszéd ápolónő mindig elkergeti őket.

Na ez elég durva befejezés lenne... :P És ráadásul ez majdnem ugyanolyan, mint a Darren Shanban, nem tudom, ki olvasta, de a 12 kötet legvégén a főszerpelő úgy dönt, hogy jó, akkor most visszamegyek a legelső jelenethez és megváltoztatom a sorsomat, hogy mindez a 12 kötetnyi kaland ne történjen meg... :P

És ezesetben nem az a baj, hogy majdnem ugyanolyan, hanem hogy így múlik el a világ dicsősége.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322833 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Szerintem Harry megöli Voldemortot de az élmények hatására amnéziája lesz (vagy törli/törölteti az emlékeit mert beleőrülne) és kissé butuska mugliként éli le hátralevő életét nem értve, miért jelennek meg néha fura emberek akik nagyon köszönnek valamit de a szomszéd ápolónő mindig elkergeti őket.


hihi ez jól hangzik! tetszik!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322830 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem Harry megöli Voldemortot de az élmények hatására amnéziája lesz (vagy törli/törölteti az emlékeit mert beleőrülne) és kissé butuska mugliként éli le hátralevő életét nem értve, miért jelennek meg néha fura emberek akik nagyon köszönnek valamit de a szomszéd ápolónő mindig elkergeti őket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322754 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!
Ha valakit érdekel, pénteken az Eötvös Konefrencián lesz egy előadásom Arthur Király és Harry Potter címmel. Bővebb info az alábbi linken:

www.eotvos.elte.hu/ek/ek8/

Kiss Annamária

Édes Víz és Kacagás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322680 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Igazából én is reménykedem abban, hogy Jo ki tud még találni olyat, amitől leesik az állunk és napokig szedegethetjük föl a padlóról... :wink:
Eddig mindig meglepett...

Szerintem is ki fog találni valami történetbe illő újdonságot, ami még meglepő is lesz. Csak ha megjelenik az angol kötet nyáron, biztosan nem jövök e topik közelébe, mert telespoilerozzátok :P Ha lenne angol szókincsem, én is elolvasnám, de összekavarodnak bennem a helyszínek, kihagyok egy mondatot és nem értem az egészet, tisztára mint egy Thomas Mann regény...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322649 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Gandalf írta: Szerintem a HP még Happy Enddel sem lenne cukormázas tündérmese.


De továbbra is valami nagyon kreatív, eredeti, senki által nem várt, lenyűgöző befejezést akarok. :P

Ez lehetetlen, figyeld meg, hogy bármi jön ki, lesznek rajongók, akik hangoztatni fogják, hogy "én megmondtam".
A Hap PyEndnek (már stílusosan :P ) én sem örülnék egyébként. Haljon meg csak az a vakarcs :twisted:


:twisted:
Igazából én is reménykedem abban, hogy Jo ki tud még találni olyat, amitől leesik az állunk és napokig szedegethetjük föl a padlóról... :wink:
Eddig mindig meglepett...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322644 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Szerintem a HP még Happy Enddel sem lenne cukormázas tündérmese.


De továbbra is valami nagyon kreatív, eredeti, senki által nem várt, lenyűgöző befejezést akarok. :P

Ez lehetetlen, figyeld meg, hogy bármi jön ki, lesznek rajongók, akik hangoztatni fogják, hogy "én megmondtam".
A Hap PyEndnek (már stílusosan :P ) én sem örülnék egyébként. Haljon meg csak az a vakarcs :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322641 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem a HP még Happy Enddel sem lenne cukormázas tündérmese.


De továbbra is valami nagyon kreatív, eredeti, senki által nem várt, lenyűgöző befejezést akarok. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322623 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: És Harry beáll Voldemorthoz gyilkolászni?

Voldi soha nem bízna benne, Harry meg túl jószívű ahhoz, hogy ártatlan embereket gyilkoljon... :P Él benne a bosszú, mert Voldie ölte meg a szüleit.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322600 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az úgy nem jó, mert akkor folytatható maradna a story

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322593 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
És Harry beáll Voldemorthoz gyilkolászni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322592 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

+Earendil+ írta: Szia Ilweran!
Szóval...!Szerintem azért kell hogy "boldog" vége legyen a Potter regényeknek,mert nem szoccreál stílusú művekről van szó,és bizony a könyvek híveit elkedvetlenítené ha Potter csúf véget érne,és ez az egész szériát rosszul érintené visszamenőleg is.Én nemlátom annak a lehetőségét,hogy Potter halála mellett a könyv pozitívan végződjön,mégha Potter a halálával esetleg az egész emberiséget menti is meg.Persze lehet hogy tévedek...Mindenesetre az bánt,hogy csak jövő februárban fog megjelenni magyarul a 7. könyvecske.
Amúgy a címe az mit jelent?? :roll: :oops:
Szia!


Hogy hogy jön ide a szocreál, nem igazán értem... :? Nem hiszem, hogy a könyv minden hívét elkedvetlenítené, engem speciel nem, és még jó néhány ilyen embert ismerek. Talán a Daniel Radcliffe-rajongó tizenegy éves kiscsajok hisztiznének egy sort, de maga Jo mondta, hogy a célközönség minden kötet esetében annyi idős, mint a főszereplők. Harryék a hetedik részben tizennyolc évesek lesznek, márpedig szerintem ezt a korosztályt már sokkal jobban érdeklik az árnyaltabb, realistább történetek, mint a kiszámítható tündérmesék, ahol a jó győz, a rossz meg elnyeri méltó jutalmát. Olyan unalmas ez a fekete-fehér kép, és a Potterre ez sosem volt jellemző. És most őszintén, ezt a szériát hogy érinthetné rosszul bármi is visszamenőleg?

Amúgy meg ezt az egész -kis kiválasztott hős, mindenki kedvence, megmenti a világot, legyőzi minden idők legnagyobb gonoszát, és boldogan él, míg meg nem hal- történetet százszor elmesélték már. Rowling épp akkor alkotna igazán maradandót ha lenne bátorsága nem boldog véget írni. Mert a mesékben mindig a jó győz, a csúnya gonosz bácsi meg meglakol, de az életben sajnos rohadtul nem így van! Igazából sokszor a csúnya gonosz bácsi győz, a kis kiválasztott meg vagy behódol, vagy meghal. Ha végre valaki megírna egy ilyen mesét, az előtt fejet hajtanék. Nagyon remélem, hogy Rowling lesz az. Mert továbbra is fenntartom, amit a múltkor írtam... A Potter soha nem volt cukormázas Disney-mese, remélem, eztán se lesz.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322572 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

+Earendil+ írta: Szia Ilweran!
Szóval...!Szerintem azért kell hogy "boldog" vége legyen a Potter regényeknek,mert nem szoccreál stílusú művekről van szó,és bizony a könyvek híveit elkedvetlenítené ha Potter csúf véget érne,és ez az egész szériát rosszul érintené visszamenőleg is.Én nemlátom annak a lehetőségét,hogy Potter halála mellett a könyv pozitívan végződjön,mégha Potter a halálával esetleg az egész emberiséget menti is meg.Persze lehet hogy tévedek...Mindenesetre az bánt,hogy csak jövő februárban fog megjelenni magyarul a 7. könyvecske.
Amúgy a címe az mit jelent?? :roll: :oops:
Szia!


Mármint a hetedik résznek? Tóth Tamás Boldizsár, és a pletykák szerint Harry Potter és a halálos szenteket. Szerintem viszont ez a cím egyszerűen nevetséges, még ha angolul jó a csengése is. Ami meg a happy endet illeti, szerintem Rowlingot nem befolyásolják a managerek, és nem kívánságműsor-alapon írja a könyvet. Gondolok itt arra, hogy amikor megírta Sirius halálát, sírva kirohant a szobából. Szóval úgy gondolom, valami belső megérzés alapján dönt, ha Harryt megöli. "Tudja, hogy így kell történnie." Nekem is van néha ilyen érzésem, amikor "alkotok". :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :wink: :P Na jó, asszem nem hasonlítom agamat Rowlinghoz. :lol: :P

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322561 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szia Ilweran!
Szóval...!Szerintem azért kell hogy "boldog" vége legyen a Potter regényeknek,mert nem szoccreál stílusú művekről van szó,és bizony a könyvek híveit elkedvetlenítené ha Potter csúf véget érne,és ez az egész szériát rosszul érintené visszamenőleg is.Én nemlátom annak a lehetőségét,hogy Potter halála mellett a könyv pozitívan végződjön,mégha Potter a halálával esetleg az egész emberiséget menti is meg.Persze lehet hogy tévedek...Mindenesetre az bánt,hogy csak jövő februárban fog megjelenni magyarul a 7. könyvecske.
Amúgy a címe az mit jelent?? :roll: :oops:
Szia!

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322344 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Emlékszem, az ötödik rész előtt ugyanígy felkerült egy "kalóz-Főnix Rendje". Nagy lelkesen végigrágtam angolul, tök büszke voltam magamra, aztán nagyot néztem, mikor megjelent a könyv... :twisted:
Vannak nagyon színvonalas fanficek, amik megközelítik Rowling könyveit, úgyhogy jó szórakozást hozáá...
Egyébként ha az eredeti kiszivárgott volna, azzal lennének tele a bulvárlapok... :?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322280 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Az említett mű nekem is megvan. Igaz, hogy csak az eljébe olvastam bele, de abból egyértelmű, hogy nem Rowling írta.


Igen, én is hallottam pletykákat, hogy valaki megírta a befejezést, de sehol sem találtanm meg a szóban forgó könyvet. Rowling ide vagy oda, engem akkor is érdekel.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322265 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Az említett mű nekem is megvan. Igaz, hogy csak az eljébe olvastam bele, de abból egyértelmű, hogy nem Rowling írta.

Akkor megnyugodtam... :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322252 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az említett mű nekem is megvan. Igaz, hogy csak az eljébe olvastam bele, de abból egyértelmű, hogy nem Rowling írta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322247 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Vélemények? :) Idézhetek is :D


wááá... én már vagy két-három hónappal ezelőtt olvastam... de tényleg jó :D tudom ajánlani, és majd elolvassuk a Rowlingos verziót is.. :D :D:D szerintem szimplán magyar ész és találmány:D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322158 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Húha, ez a sokadik mail az elmúlt három percben :D Nem gondoltam volna, hogy ennyien érdeklődnek majd.
De szívesen küldözgetem, ha kell. :)
(Aki úgy gondolja: írjon privátba mailcímet, mert most elmegyek itthonról és ha nagyon sokat írtok, nem biztos, hogy megtalálom :P )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322150 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ben írta: Vagy egy nagyon elvetemült rajongó, aki megpróbálta megírni a fordítást... mi az a pár száz oldal végülis, nem? :D

Vannak jócskán többszáz oldalas fanficek, szóval simán.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322149 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta: Snuff elküldöd nekem légyszi :D Mindegy hogy igaz-e, megfogtad a fantáziáám 8) (noli3018gmailpontcom


Hű, ez engem is nagyon érdekelne!!!! Át tudnád küldeni e-mailben )peti012@vipmail.hu), vagy megpróbálok felmeni msn-re. ( itep12@hotmail.com )Priviben át tudod küldeni, vagy belefagy a gép, mert nagyon hosszú? Köszi

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322144 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem elég sok munkát ölt bele, mert tényleg igényes. De mondom, én csak ritkásan pillantottam bele, kifejezéseket vadászva! De majd nekikezdek én is.
402 oldal.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.266 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére