J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 5 hónapja #320454 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem is inkább reklám volt. Én örülök, hogy maradnak, még akkor is, ha vannak komoly hiányosságaik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320452 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta: Ez varhato volt, mar elnezest azoktol a Hermione fanoktol, akik melyeket lelegezve torolgetik a homlokukat.
A kisleany elerte, hogy egy hetig benne volt az osszes ujsagban. Szerintem mar az elejen alairattak veluk a szerzodest mind a het reszre. Nem hiszem el, hogy egy akkkora filmstudio bevallalta volna, hogy par kis takony egy kakaszkori hiszti miatt kicsesszen vele.
Szoval szerintem tuti hogy mind maradnak a vegeig.


:lol:
Azért én nem kenném ezt az egészet Emmára, szerintem egyszerűen a mélyen tisztelt Warner Bros marketingesei úgy gondolták, az ötödik film előtt nem ártana egy kis plusz reklám... :?
Egyébként eddig majd' minden film előtt felröppentek pletykák, hogy ez meg az kiszáll, oszt mégse.... :roll: Mennyire meglepő!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320446 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez varhato volt, mar elnezest azoktol a Hermione fanoktol, akik melyeket lelegezve torolgetik a homlokukat.
A kisleany elerte, hogy egy hetig benne volt az osszes ujsagban. Szerintem mar az elejen alairattak veluk a szerzodest mind a het reszre. Nem hiszem el, hogy egy akkkora filmstudio bevallalta volna, hogy par kis takony egy kakaszkori hiszti miatt kicsesszen vele.
Szoval szerintem tuti hogy mind maradnak a vegeig.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #320445 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: fordítsd le légyszi egy részét:D

Lényege, hogy "Daniel Radcliffe, Rupert Grint és Emma Watson elvállalták Harry Potter, Ron Weasley, illetve Hermione Granger megformálását az utolsó két Harry Potter-filmben". Aztán mindhárman nyilatkoznak pár mondatot, hogy mennyire szeretik az adott karaktert és soha de soha nem adnák át másnak a szerepet, stb. stb. Igen megható... *cinikus* :) ))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320444 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta: Na akkor vége a találgatásoknak, pletykáknak, a trio együttmarad a következő két filmre is!! Klikk ide!


fordítsd le légyszi egy részét:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320436 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: A 7. kötet amerikai kiadása a kiadó szerint 784 oldalas lesz.

Hmmm... jó hosszú, azért :P

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320435 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A 7. kötet amerikai kiadása a kiadó szerint 784 oldalas lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320434 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na akkor vége a találgatásoknak, pletykáknak, a trio együttmarad a következő két filmre is!! Klikk ide!

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320370 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

Nóli i linantea írta:

Gandalf írta: Próbálkoztak már ezzel, de egyelőre hatástalan.

Még nem mentek elég messzire...

Ellentétben azzal az elvakult rajongóval, aki állítólag bejutott a gimnáziumába, és meg is szólította... :roll:

LOOOOL... OMG.... LOOOOOL....

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320367 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta:

Gandalf írta: Próbálkoztak már ezzel, de egyelőre hatástalan.

Még nem mentek elég messzire...

Ellentétben azzal az elvakult rajongóval, aki állítólag bejutott a gimnáziumába, és meg is szólította... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320360 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
hehe... lehet csak jókora fizetésemelést akar... és majd ha már a húr megpattanna, akkor gyorsan elfogadja az ajánlatot... :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320091 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Próbálkoztak már ezzel, de egyelőre hatástalan.

Még nem mentek elég messzire...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320087 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320078 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta: Sztem lezs hozzá elég pénz hogy meggyőzzék... :? :?


Én inkább reménykedem ebben. Ha már elkezdte, csinálja is végig!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320070 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sztem lezs hozzá elég pénz hogy meggyőzzék... :? :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320062 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Snuffles írta:

Gandalf írta: Azt olvasni több helyen is, hogy Emma Watson megunta a Hermione-rajongók ostromait, és nem vállalja el többet a szerepet, így lehet, hogy új Hermione után kell nézni hamarosan.

Eleinte annyira nem bírtam a játékát, most végre megszerettem és teljes mértékben kibékültem vele, miért nem bír ki még két filmet? :P Nem hiszem el...


Hát igen, legalább a három főszereplővel alá kellett volna íratni egy szerződést még az elején, hogy mind a hét filmben ők fognak játszani...


És sosem szerettem, hülye kis liba... :P Nekem az első részekben jobban tettszett, minta 4.-ben. Csak abban reménykedek, hogy az új színész jobb lesz, már ha tényleg nem vállalja az utolsó két filmet.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320039 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Gandalf írta: Azt olvasni több helyen is, hogy Emma Watson megunta a Hermione-rajongók ostromait, és nem vállalja el többet a szerepet, így lehet, hogy új Hermione után kell nézni hamarosan.

Eleinte annyira nem bírtam a játékát, most végre megszerettem és teljes mértékben kibékültem vele, miért nem bír ki még két filmet? :P Nem hiszem el...


Hát igen, legalább a három főszereplővel alá kellett volna íratni egy szerződést még az elején, hogy mind a hét filmben ők fognak játszani...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320038 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Azt olvasni több helyen is, hogy Emma Watson megunta a Hermione-rajongók ostromait, és nem vállalja el többet a szerepet, így lehet, hogy új Hermione után kell nézni hamarosan.

Eleinte annyira nem bírtam a játékát, most végre megszerettem és teljes mértékben kibékültem vele, miért nem bír ki még két filmet? :P Nem hiszem el...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320036 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azt olvasni több helyen is, hogy Emma Watson megunta a Hermione-rajongók ostromait, és nem vállalja el többet a szerepet, így lehet, hogy új Hermione után kell nézni hamarosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319418 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Igen vagy magyarhangja vagy szinronizáló színész.

Egyébként ha megfigyelitek azok a filmek amket színészek szinkronizálnak sokkal-sokkal jobbak lesznek mint amiket a szinkronszínésznek nevezett emberek. A szakma nem véletlenül nem fogadja el őket.


off

Csak a kedvedért írtam szinkronszinészt, Rabyn. Mert hát eddig egy bejegyzésemet nem felejtetted el kritizálni, amikor úgy vélem, ez a topic nem a helyesírási és szóhasználati hibák vitatására szolgál, de majd gondolom nyitsz egyet erre a célra:P. Viszont van olyan, hogy szinkronszinész, legfeljebb Szakácsi nem volt az.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319145 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Igen vagy magyarhangja vagy szinronizáló színész.

Egyébként ha megfigyelitek azok a filmek amket színészek szinkronizálnak sokkal-sokkal jobbak lesznek mint amiket a szinkronszínésznek nevezett emberek. A szakma nem véletlenül nem fogadja el őket.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319125 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
vannak kifejezett szinkronszínészek, akik soha nem játszottak sehol, de Szakácsi színpadon is játszott, ő színész, aki szinkronizált is
:magyarhangja:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319118 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Már elnézést de olyan, hogy szinkronszínész nem létezik. Legalábbis elvilekben nem, és egy Színészre ezt a szót használni borzalmasan sértő...

OFF tényleg, helyette mit mondunk? színész? nem szoktam használni a szinkronszínész szót, de azon gondolkodom, mit használok helyette. egyelőre úgy néz ki, hogy semmit. O.o ON

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319090 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta:

Maedhros írta: Szegény... :cry: Pedig az ő hangjával még John Noble ripacskodása is elviselhetőbb volt...
Miért halnak meg ilyen korán a jó szinkronosok? Nemrég szegény Kránitz, most meg ő... :(


Kevés igazán jó szinkronszinészt ismerek, de ő köztük volt. :( Ha belegondolok, minden második jó filmben szikronizált.


Már elnézést de olyan, hogy szinkronszínész nem létezik. Legalábbis elvilekben nem, és egy Színészre ezt a szót használni borzalmasan sértő...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319088 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Maedhros írta: Szegény... :cry: Pedig az ő hangjával még John Noble ripacskodása is elviselhetőbb volt...
Miért halnak meg ilyen korán a jó szinkronosok? Nemrég szegény Kránitz, most meg ő... :(


Kevés igazán jó szinkronszinészt ismerek, de ő köztük volt. :( Ha belegondolok, minden második jó filmben szikronizált.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319064 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szegény... :cry: Pedig az ő hangjával még John Noble ripacskodása is elviselhetőbb volt...
Miért halnak meg ilyen korán a jó szinkronosok? Nemrég szegény Kránitz, most meg ő... :(

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319063 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Off

Ez nagyon szomoru, szerettem a hangjat es szinhazban is mindig nagyon tetszett. A halala nagy ervagas az amugy is hanyatlo magyar szinhazi eletnek. Szomoru, szomoru.
Tobbet egy Jeremy Irons filmet se lassak magyarul.

On

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319049 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nagyon beteg volt, láttam vele novemberben egy riportot, nem beszélt róla, csak utalt rá, de látszott rajta, teljesen elfogyott :cry:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319040 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
55 éves volt. az indexen fent van a hír.
index.hu/kultur/klassz/szakacsis030/

Én nem ismertem az arcát de a hangja hiányozni fog.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319039 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Ezt nem mondod komolyan????? Hogy?? Mikor?? Miért?? Egyáltalán mennyi idős volt????? Nem lehetett túl öreg...
Ő volt az egyik kedvenc szinkronhangom :(

Nekem is... :( Olyan jellegzetes, kedves, morcos, határozott, színes hangja volt :( És eltalálta a karaktereket, színésznek sem volt utolsó. Mostanában túl sok mindenki hal meg.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.322 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére