J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 8 hónapja #312699 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ti nem tartjátok borzzzzzasssztónak (sic!), hogy szinte mindegyik HP filmet másvalaki rendezi?
Ez nem lett értelmes mondat, de tudjátok, mire gondolok.

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312698 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem is jo lesz a film, bizom abban hogy tanultak a hibaikbol es nem egy atirt, unalmas, 'belefer az elozetesbe az osszes jo resz' film lesz az otodik.
Jo szinesznot valasztottak Umbrage szerepere, mondjuk a nevet elfelejtettem, de jo sok angol filmben szerepelt mar, igen jol.
Tonksra leszek kivancsi, rola semmit sem hallottam.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312695 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hmm... nézegetem a OOTP trailer képeit, és egyre inkább olyan érzésem van, hogy ez a film jó lesz :D
Olvastam valami totál nem hivatalos beszólást a mugglenet-en, hogy állítólag kb. 3 órás lesz, amit én mondjuk kétlek, bár az nagyon jó lenne. Mindenesetre úgy nézem, hogy ebbe sokmindent beleraktak azért.
A "kiscicás porcelántányérok és a szárított virágok porcelánvázában csipketerítővel"-koncepció ilyen tökéletes megvalósításáért kifejezetten hálás vagyok a látványtervezőnek :mrgreen:
Szóval én úgy gondolom, ez sokkal-sokkal jobb lesz, mint a GOF, bár azt felülmúlni nem nehéz.
Nagyon remélem, hogy igazam van.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312690 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Hát nemtom, én anno amikor kint jártam, használtan 10pennyér vettem meg a Gyűrű Szövetségét.
És asszem a Canterbury meséket középangolul is egész olcsón megszereztük. 14 font az sztem sok.

Másodszori nekifutásra: igenis sok, még Angliához képest is, olvastam egy fórumon, hogy ott panaszkodnak az angolok, hogy milyen drága :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312689 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta:

Kar'sa írta:

Sil írta: Az angol Amazonon az első két helyet ez foglalja el a könyveknél... (A gyerek- meg a felnőttborítós.)

Meg sem lepődöm... :)
hmm... 14 font? Az nem olcsó azért... :?
hümm, hümm, hümm, asszem koplalok egy pár hónapot :)


Ha 14 font az baromi olcso, ezek az angolok hihetetlen osszegeket kernek a konyvekert.
A Gyuruk Ura puhaboritos kiadasa, amiben mindharom kotet egyben van 35-40 font kozott van.


Hát nemtom, én anno amikor kint jártam, használtan 10pennyér vettem meg a Gyűrű Szövetségét.
És asszem a Canterbury meséket középangolul is egész olcsón megszereztük. 14 font az sztem sok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312688 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet, hogy amúgy nem olyan drága az ottani árakhoz képest, de hát a UK eleve baromira drága.
Még meglátom, hogy itt a boltokban mennyiért vesztegetik.
Csak most valamiből élnem is kéne, mert a HP-től nem fogok jóllakni, az biztos... :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312687 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Sil írta: Az angol Amazonon az első két helyet ez foglalja el a könyveknél... (A gyerek- meg a felnőttborítós.)

Meg sem lepődöm... :)
hmm... 14 font? Az nem olcsó azért... :?
hümm, hümm, hümm, asszem koplalok egy pár hónapot :)


Ha 14 font az baromi olcso, ezek az angolok hihetetlen osszegeket kernek a konyvekert.
A Gyuruk Ura puhaboritos kiadasa, amiben mindharom kotet egyben van 35-40 font kozott van.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312686 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Sil írta: Az angol Amazonon az első két helyet ez foglalja el a könyveknél... (A gyerek- meg a felnőttborítós.)

Meg sem lepődöm... :)
hmm... 14 font? Az nem olcsó azért... :?
hümm, hümm, hümm, asszem koplalok egy pár hónapot :)

ÁFÁ-val együtt kb 7000Ft (+ postaköltség, az is több mint 2000)... Asszem, én is passzolom.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312685 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Az angol Amazonon az első két helyet ez foglalja el a könyveknél... (A gyerek- meg a felnőttborítós.)

Meg sem lepődöm... :)
hmm... 14 font? Az nem olcsó azért... :?
hümm, hümm, hümm, asszem koplalok egy pár hónapot :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312682 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az angol Amazonon az első két helyet ez foglalja el a könyveknél... (A gyerek- meg a felnőttborítós.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312681 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát... énengemet ugyan nem érdekel, várok egy kicsit és kész... vsz. úgyse lesz akkor pénzem rá.
Most pár nappal nem vesztek semmit... Vártam 6 évet, most az a néhány nap ide vagy oda...
És lesz még könyv, az biztos... Nálunk az angolt nem kapkodják el annyira.
Azért jó lenne felnőttborítósat venni... Nem tudja valaki, hogy olyat itt Mo.-n hol lehet szerezni?

Egyébként csak én vagyok vele úgy, hogy 07-07-07 lesz a megjelenés dátuma? :) Mert eddig bárkinek mondtam, csak úgy hümmögött egyet az orra alá...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312679 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nálam lehet fogadásokat kötni hogy hány nappal kezdenek ottaludni az emberek a boltok előtt :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312676 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jehejj!
Angliaban lassan, de kezd emelkedni a Potter-laz. A konyvesboltok ki vannak plakatolva azzal hogy mivel hamarosan megjelenik a konyv (igazabol gondolom sokara), lehet elore kotetet lefoglalni az eladoknal.
Kivancsi leszek mekora bunyo meg orulet lesz amikor kiraknak 7000 konyvet a boltok kozepere, meg hogy hany masodperc alatt veszik meg mindet.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312669 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: ... és Hermione szülei? Ők is muglik, és nekem nem tűnnek házisárkánynak.

Egy idézettel válaszolnék:

Rabyn írta: Hoppsz... billentyűzet:P

Egyébként csak nekem fura vagy másnak is feltűnt, hogy a HP könyvben csak azok a muglik normálisak akik ismerik a varázslóvilágot? (kivéve Durslyékat)


Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312655 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
... és Hermione szülei? Ők is muglik, és nekem nem tűnnek házisárkánynak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312604 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Rabyn írta: Hoppsz... billentyűzet:P

Egyébként csak nekem fura vagy másnak is feltűnt, hogy a HP könyvben csak azok a muglik normálisak akik ismerik a varázslóvilágot? (kivéve Durslyékat)

Hmm... *eszeveszettenkotorazemlékeiközött*
Tényleg nem jut eszembe senki, akire rá tudnám mondani, hogy normális... Bár nem is nagyon szerepelnek muglik a könyvben, azért... Olyanok meg pláne nem, akik nem ismerik a varázslóvilágot, sőt kifejezetten kettő jut hirtelen eszembe, az alak a Kviddics világkupán, akinek folyton törölni kellett az emlékeit, meg Frank.


Szerintem Rabyn Little Whinging lakóira gondolhatott, ők meg valószínűleg azért tűnnek utálatosnak, mert Harry utálja őket. Valami újgazdag környék lehet. :D
Franket én szerettem. Csak kicsit bogaras.

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312550 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Létre szeretnénk hozni Erdélyben a Fantasy irodalmi társaságot. Ehhez ötletekre, emberekre és segítségre lenne szükségünk. Ehhez hasonló kicsiny földünkön még hasonló nem volt. A www.narniakronikai.ro szerkesztősége volt az első, aki 1.500.000 embernek kaput nyitott a C. S. Lewis és Narnia világának. Sajnos a fantasy magyar nyelven ennyiben megrekedt. Ezért szeretnénk megvalósítani egy olyan társaságot, amely teljes mértékben a fantasy irodalmat és a vele kapcsolatos részleteket ismerteti az olvasóval. Ezért tiszteletből C. S. Lewis emlékére a Narnia marad a honlap címe, de a 2 007 - es esztendő folyamán átalakulna és a fantasy világot, hirdetné. Jókai Tündérországa mivel az Európai közösség tagja lett, fontosnak tartjuk, hogy az itt élő magyar emberek is megismerhessék mindazon csodálatos alkotásokat, amiken az európai emberek felnőttek és napjainkban is csodálnak és szeretnek. Ez nagyon kemény dolog egy olyan szerkesztőségnek mint a milyénk, mert ehhez foghatót még senki nem tett. Rögös az út, mert nem tudjuk pontosan, hogy kell elindulni, és merre tartunk. Mi nem értünk minden fantasy alkotáshoz (mert csak részben ismerjük). Pedig fontos lenne megismerni Tolkien nagyszerű alkotásait, Harry Pottert, Eragont és sok más fantasztikus művet és nem szabad megfeledkeznünk a sci-firől sem hisz azok is a fantázia művei: Star Trek, Star Wars, Star Gate és sokan mások.

Ezért aki ebben tudna segíteni szeretettel várjuk ötleteivel, írásaival bármilyen más segítségével. Kapcsolattfelvétel: info@narniakronikai.ro vagy a www.narniakronikai.ro fórumán. Tisztelettel a narniakronikai.ro szerkesztősége

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312539 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Hoppsz... billentyűzet:P

Egyébként csak nekem fura vagy másnak is feltűnt, hogy a HP könyvben csak azok a muglik normálisak akik ismerik a varázslóvilágot? (kivéve Durslyékat)

Hmm... *eszeveszettenkotorazemlékeiközött*
Tényleg nem jut eszembe senki, akire rá tudnám mondani, hogy normális... Bár nem is nagyon szerepelnek muglik a könyvben, azért... Olyanok meg pláne nem, akik nem ismerik a varázslóvilágot, sőt kifejezetten kettő jut hirtelen eszembe, az alak a Kviddics világkupán, akinek folyton törölni kellett az emlékeit, meg Frank.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312538 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hoppsz... billentyűzet:P

Egyébként csak nekem fura vagy másnak is feltűnt, hogy a HP könyvben csak azok a muglik normálisak akik ismerik a varázslóvilágot? (kivéve Durslyékat)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312529 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Ronald Weasly a neve:)

Weasley ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312528 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ronald Weasly a neve:)

Hermione mindig is Ronért volt oda, ez egyértelmű. Ginny szerelmes Harrybe. (ha választanom kéne én Ront választanám, nagyobb az esélye életben maradni:P: ) ))

Szmeagol olvasd el a könyvet.

Egyébként a negyedik filmben szerintem Mordon karaktere eléggé el lett szúrva, a könyvben én ledöbbentem amikor elsőre olvastam, hogy Ő Kupor fia.. Ittmeg... Az a folytonos nyelvnyujtogatása...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312501 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta:

Kar'sa írta:

Niniel Nienor írta: Szerintem a Tűz serlege is jól sikerült, az első két film viszont nem. A mozinak meg különben sem az a dolga, hogy szóról szóra visszaadja a sztorit, mert arra ugye ott van a könyv...

Szerintem meg a Tűz Serlege a legpocsékabb
Teljesen kicsavarták, a 90%-át kihagyták, ráadásul pont a legjobb részeket...


Jaja, az egész hangulata más, a beubatonxos csajok hajlongása nevetséges, Ront nem Ronaldnak hívják, Hermione nem szerelmes Harrybe
nagyon rossz


De. Ront Ronaldnak hívják, legalábbis, ha emlékezetem nem csal ( ha meg igen: minek?).

Hermione nem szerelmes Harrybe. A filmben sem. Ezt nem teljesen értem. A csajok hajlongása meg vicces.

[size=9:2a7czd79]*felesleges kérdés törölve by Alyr*[/size]

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312500 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Niniel Nienor írta: Szerintem a Tűz serlege is jól sikerült, az első két film viszont nem. A mozinak meg különben sem az a dolga, hogy szóról szóra visszaadja a sztorit, mert arra ugye ott van a könyv...

Szerintem meg a Tűz Serlege a legpocsékabb
Teljesen kicsavarták, a 90%-át kihagyták, ráadásul pont a legjobb részeket...


Jaja, az egész hangulata más, a beubatonxos csajok hajlongása nevetséges, Ront nem Ronaldnak hívják, Hermione nem szerelmes Harrybe
nagyon rossz

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312469 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ÉS nem is érthető hogy mit miért hagytak ki, mert az egyébként egységes cselekmény totál szétesett.
De Alan Rickman miatt megnéztem azt is. :D

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312422 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Szerintem a Tűz serlege is jól sikerült, az első két film viszont nem. A mozinak meg különben sem az a dolga, hogy szóról szóra visszaadja a sztorit, mert arra ugye ott van a könyv...

Szerintem meg a Tűz Serlege a legpocsékabb
Teljesen kicsavarták, a 90%-át kihagyták, ráadásul pont a legjobb részeket...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312417 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem a Tűz serlege is jól sikerült, az első két film viszont nem. A mozinak meg különben sem az a dolga, hogy szóról szóra visszaadja a sztorit, mert arra ugye ott van a könyv...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312346 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: OFF: A fílinget pedig tudtommal magyarul hangulatnak hívják.

OFF
Ó, tökéletesen tisztában vagyok vele, de a "feeling" azért hordoz jókora jelentéstöbbletet.
ON

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312335 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Niniel Nienor írta: /Húú a zöldre még én is emlékszem!!! :) /

Minden esetre igen... Asszem 2001-től olvasok Harry Pottert

Szintén... szégyen gyalázat ide vagy oda, a film miatt kezdtem el.
Így utólag, az első film tényleg nem volt egy nagy szám, de legalább elég hűen követte a könyvet... A GOFfal ellentétben.

Egyébként engem semmi el nem tántorít attól a véleménytől, hogy az eddigi filmek közül a POA volt a legjobb. Hülye ruhák vagy sem, átírások akár, de annak a filmnek volt egy FEELINGje. És látványra is a legjobb volt szerintem, nem azok a totál irreális színek.
El bírtam volna mondjuk viselni, ha többet beletesznek a történetből, ennek ellenére nálam az a legjobb... :)


Szerintem is az Azkabani fogoly az eddigi legjobb, a nyilvánvaló hibái ellenére.

OFF: A fílinget pedig tudtommal magyarul hangulatnak hívják.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312330 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: /Húú a zöldre még én is emlékszem!!! :) /

Minden esetre igen... Asszem 2001-től olvasok Harry Pottert

Szintén... szégyen gyalázat ide vagy oda, a film miatt kezdtem el.
Így utólag, az első film tényleg nem volt egy nagy szám, de legalább elég hűen követte a könyvet... A GOFfal ellentétben.

Egyébként engem semmi el nem tántorít attól a véleménytől, hogy az eddigi filmek közül a POA volt a legjobb. Hülye ruhák vagy sem, átírások akár, de annak a filmnek volt egy FEELINGje. És látványra is a legjobb volt szerintem, nem azok a totál irreális színek.
El bírtam volna mondjuk viselni, ha többet beletesznek a történetből, ennek ellenére nálam az a legjobb... :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311321 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
/Húú a zöldre még én is emlékszem!!! :) /

Minden esetre igen... Asszem 2001-től olvasok Harry Pottert

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.189 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére