J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 8 hónapja #313350 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

Szméagol írta: Szerintem jó Piton lenne, ha kisminkelnék. Tud ő komoly lenni. :D Hogy mikor, azt nemtom

De a hangján nem segít, ha kisminkelik. Hallottad már eredetiben Rickmant? Érdemes...


Naja, igen, de hang nélkül egész jó Pitomn lenne, de hangra Alan Rickmant nehéz felülmúlni :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313349 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta: Szerintem jó Piton lenne, ha kisminkelnék. Tud ő komoly lenni. :D Hogy mikor, azt nemtom

De a hangján nem segít, ha kisminkelik. Hallottad már eredetiben Rickmant? Érdemes...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313346 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Azok után, amit szegény Voldemorttal csináltak, a többiek még hálásak is lehetnek a sminkeseknek... :roll:
Nekem az okozott maradandó sérülést, hogy a világ egyik legjobb pasiját így elcsúfították... :cry:
Akiért ráadásul tízéves korom óta veszettül rajongok... :oops:

Más kérdés, hogy persze érthető, a könyvben is ilyen, stb. De akkor is!!!!! :bawling:

A magyar szinkronhang pedig förtelmes. Ennél jobban már lehet meghurcolni egy főgonoszt :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313336 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

Kar'sa írta: Sil: kicsit pontosítanék, Alan Rickman már 70 éves (!!!), és nemsokára betölti a 71-et. Isten tartsa meg jó egészségben! (nem bírnám elviselni, ha nem ő játszaná Pitont a továbbiakban... :( )

1946. február 21-én született. 61 lesz nemsokára, nem 71.

Thaur: nem, Johnny Depp nem lenne jó Piton. Egyszerűen nincs meg hozzá az orgánuma, azt meg nem lehet pótolni.


Szerintem jó Piton lenne, ha kisminkelnék. Tud ő komoly lenni. :D Hogy mikor, azt nemtom

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313253 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azok után, amit szegény Voldemorttal csináltak, a többiek még hálásak is lehetnek a sminkeseknek... :roll:
Nekem az okozott maradandó sérülést, hogy a világ egyik legjobb pasiját így elcsúfították... :cry:
Akiért ráadásul tízéves korom óta veszettül rajongok... :oops:

Más kérdés, hogy persze érthető, a könyvben is ilyen, stb. De akkor is!!!!! :bawling:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313194 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta: nem olyan hiperjokepu sarmmester mint a konyvben, de nem rossz pasi.

Ha nem csúfították volna el a sminkesek ennyire, itt is jóképű lenne. De mivel szakadt börtönlakót csináltak belőle, semmi nem látszik az amúgy jóvágású arcából. Hej, de jó kis mondat volt.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313182 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta: Amugy meg kell vedenem, szerintem jo a szerepere, J.Deppet nehezebb lenne utalatos karakterkent elfogadni.

Nem kell megvédeni, hisz pont arról volt szó, hogy tökéletes a szerepére, pedig ő sem mai csirke (és hogy épp ezért Gary Oldman esetében sem feltétlenül érv, hogy öreg).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313175 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez most off, de ha hiszed, ha nem, Depp is volt már utálatos karakter :arrow: Once upon a time in Mexico.

Ami viszont on, szerintem Rickman úr tökéletes Pitonnak.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313164 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyszeruen nem tudom elhinni hogy Alan Rickman, akibe kb 5 eves korom ota (Robin Hood) szerelmes vagyok ennyire oreg lenne.
Amugy meg kell vedenem, szerintem jo a szerepere, J.Deppet nehezebb lenne utalatos karakterkent elfogadni.
Gary Oldman is jo Siriusnak, bar igaz hogy nem olyan hiperjokepu sarmmester mint a konyvben, de nem rossz pasi.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313150 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

Kar'sa írta: Sil: kicsit pontosítanék, Alan Rickman már 70 éves (!!!), és nemsokára betölti a 71-et. Isten tartsa meg jó egészségben! (nem bírnám elviselni, ha nem ő játszaná Pitont a továbbiakban... :( )

1946. február 21-én született. 61 lesz nemsokára, nem 71.

Thaur: nem, Johnny Depp nem lenne jó Piton. Egyszerűen nincs meg hozzá az orgánuma, azt meg nem lehet pótolni.

Bocccsánat, matematikus vagyok, nem tudok fejben számolni :mrgreen:
(nem volt kéznél számológép :oops: )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313147 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Sil: kicsit pontosítanék, Alan Rickman már 70 éves (!!!), és nemsokára betölti a 71-et. Isten tartsa meg jó egészségben! (nem bírnám elviselni, ha nem ő játszaná Pitont a továbbiakban... :( )

1946. február 21-én született. 61 lesz nemsokára, nem 71.

Thaur: nem, Johnny Depp nem lenne jó Piton. Egyszerűen nincs meg hozzá az orgánuma, azt meg nem lehet pótolni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313145 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:
Sil: kicsit pontosítanék, Alan Rickman már 70 éves (!!!), és nemsokára betölti a 71-et. Isten tartsa meg jó egészségben! (nem bírnám elviselni, ha nem ő játszaná Pitont a továbbiakban...


Rickman 60 múlt, megnéztem :D én Gary Oldman-t is szeretem, csak tény, hogy nem olyan siriusos ( Noredhellel egyetértek: johnny Depp jó lenne, bár ő még Pitonnak istökéletes lenne, bár Alan Rickman nagyon jó... viszont JD közelebb lenne a szereplők életkorához...
Egyébként logikus, hogy idősebbek játsszák a Tekergőket: elég hülyén nézne ki, hogy a Tekergők fiatalabbak, Piton meg jóval idősebb :D :D

A GoF film nekem tetszett, bár kicsit gyors volt, de jól volt megoldva, és Daniel Radcliffe is egész tűrhető volt, ellentétben a 3.-kal. Ami filmnek jó (bár a vérfarkastól ki tudtam volna menekülni a világból), de adaptációnak iszonyatos.... Az 5.-től én csak a színészi játék miatt félek, hogy azt Radcliffe nem fogja tudni hozni...

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313141 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tudom. Nagyon jól tudom. Csak sajnálom, hogy így lett...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313139 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: cortez71: maximálisan egyetértek, JW is a POA-ban alkotott a legjobban! Az első két fiflmzene se rossz, de a POA az olyan "wuaaaaaah".

Sil: kicsit pontosítanék, Alan Rickman már 70 éves (!!!), és nemsokára betölti a 71-et. Isten tartsa meg jó egészségben! (nem bírnám elviselni, ha nem ő játszaná Pitont a továbbiakban... :( )
És valahogy úgy vagyok vele, hogy most már mindenkit az játszon, aki eddig. Megszoktam a képüket, meg ők már össze vannak szokva, most jön valaki másvalaki, abból biztos kudarc lesz...
Dumbledore hirtelen megváltozása is nagyon zavaró volt a számomra.
Richard Harrisnek (ő volt régen, asszem ? ) nagyon jó hangja (és külseje) volt az alakhoz. Az új (nem jut eszembe a neve) kicsit mesterkéltebb.
Mondjuk a GoF-ban is mit csináltak Dumbledore-ral!!! Mi az, hogy szomorú faggatózás helyett valósággal letámadja Harry-t, hogy beledobta-e???


Khmm...Azért Dumbledore színészcseréje szükségszerű volt, és nem túl vidám..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313138 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
cortez71: maximálisan egyetértek, JW is a POA-ban alkotott a legjobban! Az első két fiflmzene se rossz, de a POA az olyan "wuaaaaaah".

Sil: kicsit pontosítanék, Alan Rickman már 70 éves (!!!), és nemsokára betölti a 71-et. Isten tartsa meg jó egészségben! (nem bírnám elviselni, ha nem ő játszaná Pitont a továbbiakban... :( )
És valahogy úgy vagyok vele, hogy most már mindenkit az játszon, aki eddig. Megszoktam a képüket, meg ők már össze vannak szokva, most jön valaki másvalaki, abból biztos kudarc lesz...
Dumbledore hirtelen megváltozása is nagyon zavaró volt a számomra.
Richard Harrisnek (ő volt régen, asszem ? ) nagyon jó hangja (és külseje) volt az alakhoz. Az új (nem jut eszembe a neve) kicsit mesterkéltebb.
Mondjuk a GoF-ban is mit csináltak Dumbledore-ral!!! Mi az, hogy szomorú faggatózás helyett valósággal letámadja Harry-t, hogy beledobta-e???

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313121 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Höhö Sil, láttad a Dark Harbort? :evil3: :pervytünc:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313116 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Flamme írta: nem is beszélve a Dracot játszó fiúról, akinek nem jut eszembe a neve. ^^

Tom Felton. [size=9:e7fu4ien](Figyelitek, csak úgy csuklóból. Pedig érte nem is rajongok. Valahogy az idősebb pasik jönnek be. Mint pl Rickman. )[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313106 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

Noredhel írta: Viszont Gary Oldman öreg (ha még úgy nézne ki, mint a Dracula idején...), no meg az ideális Sirius szvsz Johnny Depp lenne.

Ugyan már, Alan Rickman talán nem öreg? És mégis milyen jó Snape. [size=9:2hdraehi](Pedig Snape harmincvalamennyi, Rickman meg ugye elmúlt 60.)[/size]

Siriusnak elvileg idősebbnek kellene kinéznie mint Pitonnak, őt azért eléggé meggyötörték Azkabanban. Na mondjuk a zsíros haj meg a fancsali pofa se fiatalíthatja meg túlságosan Pitont. :D
Szerintem a lényeg hogy nagyon jó színészek (bár Oldman-hez valahogy tényleg nem annyira passzol a szerep mint Alan Rickman-hez Piton).

De ha már itt tartunk, akkor Dan Radcliffe, Rupert Grint és Emma Watson is túl öregek a szerepükhöz (ugye ilyen korban még 1-2 év is sokat számít), nem is beszélve a Dracot játszó fiúról, akinek nem jut eszembe a neve. ^^

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313090 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jóóóó de mégicsak Rickman.... *khm* :oops: :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313084 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noredhel írta: Viszont Gary Oldman öreg (ha még úgy nézne ki, mint a Dracula idején...), no meg az ideális Sirius szvsz Johnny Depp lenne.

Ugyan már, Alan Rickman talán nem öreg? És mégis milyen jó Snape. [size=9:1mbccnsx](Pedig Snape harmincvalamennyi, Rickman meg ugye elmúlt 60.)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313079 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noredhel írta: A POA borzalmas... Lupin, Sirius elcseszve, Tekergők nincsenek megmagyarázva, a vérfarkas viccnek is rossz, bár kétségtelen, hogy Marge néni nagyon ott van. Viszont Gary Oldman öreg (ha még úgy nézne ki, mint a Dracula idején...), no meg az ideális Sirius szvsz Johnny Depp lenne.

A PoA, mint könyvadaptáció, borzalmas. Viszont mint film, ez a legjobb a HP-k közül. Látszik, hogy tehetséges rendező rendezte a harmadik részt, nem úgy, mint a többit. Ennek a résznek legalább van hangulata, nem úgy, mint az első kettőnek. Nagyon jó kis filmes megoldásokat alkalmaztak (elég sok jelenetben van ablakos kameramozgás), a dementorok Roxfort körül jelenetben a hátam is beleborsódzott, olyan sötét volt az egész. Cuarón legalább filmet csinált, nem úgy, mint a Betörők-rendező... És nem utolsó sorban John Williams zenéje is ebben a részben a legkomolyabb és legkiforrottabb. Inkább csináljanak egy egyéni filmet, mint egy képekre lefordított regényt. Legalábbis szerintem. De az imdb ratinget elnézve, nemcsak szerintem :) A Tűz serlegével próbálták ezt a hagyományt továbbvinni, más kérdés, hogy ott valóban az érthetőség kárára ment (és így megalázni egy sárkány észbeli képességeit? :evil: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313065 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A POA borzalmas... Lupin, Sirius elcseszve, Tekergők nincsenek megmagyarázva, a vérfarkas viccnek is rossz, bár kétségtelen, hogy Marge néni nagyon ott van. Viszont Gary Oldman öreg (ha még úgy nézne ki, mint a Dracula idején...), no meg az ideális Sirius szvsz Johnny Depp lenne.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312899 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem tunánk vitatkozni ezen még egy darabig. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312881 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: ...ha azokat a részeket mind belerakják, még ma is nézhetnénk a filmet, olyan hosszú lenne...

Esetleg a Hungarian Horntailnek nem kellett volna így megnyújtani a jelenetét... ;)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312859 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
...ha azokat a részeket mind belerakják, még ma is nézhetnénk a filmet, olyan hosszú lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312852 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Hát én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy az első kettő rémes, az utolsó kettő pedig igenis jó! Lehet, hogy nem követik a könyvet olyan hűen, és tény és való, hogy vannak bennük logikai bukták, de ennek ellenére annak a két filmnek van hangulata.

Egyetértek, hogy a hármasnak van...
A négyesnek is... de nem jó... engem nem lehet meggyőzni arról, hogy az a film jó lenne... Anyu is megnézte, miután megvettem neki DVD-n (LOL, 990 volt a duplaDVD-s változat), aztán megyek haza, azzal fogad, hogy ez nagyon el lett rontva. :) És szerintem igen... Vannak benne kis felcsillanások... Az a rész például, amikor nagy buláj zajlik a tűz serlege körül, és Hermione meg fensőbbséges pofával bújja a könyvét, AZ, nagyon telitalálat... De a legtöbb rész elég nagy csalódás volt... :( És túl sokat, nagyon-nagyon sokat hagytak ki, ráadásul olyanokat, amiket olyan könnyű és kevéssé pénzigényes lett volna megvalósítani, mint például az egész Rita Skeeter-ös hircehurca, és te jó ég, mennyivel emelte volna az a film szintjét... erre két cikkel le volt tudva az egész...
Anyu is ezt mondta: hogy egy csomó olyan nagyon egyszerűen megoldható részt kihagytak, ami egy kicsit feldobta volna a hangulatát...***
Nem, sajnos engem nem lehet meggyőzni... :( :( :(


***
Speciel ezért reménykedem abban, hogy az ötös jobb lesz... Mert úgy nézem, Umbridge eléggé benne van... A Proclamation number seven-thousand-six-hundred-and-ninety-eight, és egyebek :)
Meg benne lesz Trelawney és Firenze, és még sorolhatnám.
Ja, és a legfontosabb!!!! A Dursleyék! Iszonyatosan hiányoltam őket. Nagyon nem szabadott volna kihagyni ahogy a Weasley-család berobban Dursleyék életébe.
A POA-nak Marge néni felpuffasztásáért amúgy is jár pluszpont, nagyon fenomenálisan volt megoldva...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312833 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy az első kettő rémes, az utolsó kettő pedig igenis jó! Lehet, hogy nem követik a könyvet olyan hűen, és tény és való, hogy vannak bennük logikai bukták, de ennek ellenére annak a két filmnek van hangulata.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312801 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Szerintem az lett volna elképesztően gáz, ha Chris Colombus csinálja az összest...

Egyetértek, valószínűleg... De szvsz az első film a negyedikhez képest remekmű...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312792 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem az lett volna elképesztően gáz, ha Chris Colombus csinálja az összest...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312704 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta: Szerintem is jo lesz a film, bizom abban hogy tanultak a hibaikbol es nem egy atirt, unalmas, 'belefer az elozetesbe az osszes jo resz' film lesz az otodik.
Jo szinesznot valasztottak Umbrage szerepere, mondjuk a nevet elfelejtettem, de jo sok angol filmben szerepelt mar, igen jol.
Tonksra leszek kivancsi, rola semmit sem hallottam.

Imelda Staunton játsza.
Tonksot pedig egy Natalia Tena nevű nő... Na, rá én is kíváncsi leszek.

Flamme írta: Ti nem tartjátok borzzzzzasssztónak (sic!), hogy szinte mindegyik HP filmet másvalaki rendezi?
Ez nem lett értelmes mondat, de tudjátok, mire gondolok.

Szerintem nem baj, mert te jóóó ég, mi lett volna, ha mindet Mike Newell rendezi, te jó ég, te jó ég, te jóóó éééég... Világvége... Így legalább a POA lett nagyon jó, a PS és a COS meg egész jó.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.189 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére