J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 8 hónapja #299285 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Thaurwathiwen írta:

Rabyn írta: Vajon egy merengő tartalmába akkor is beleleshetünk ha az emlékek gazdái már halottak?


Elgondolkodtató, a HP6-ban nem halott emberek emlékeit nézegetik néhol (pl: Morphinét)? Ezzel kapcsolatban bennem is felmerült egy kérdés: ha kiszedünk egy emléket a fejünkből, akkor fogunk rá emlékezni vagy nem? Vagy csak tudni fogjuk, hogy onnan hiányzik valami?


Szerintem visszaemlékezünk rá és az emlék kiszedéséhez csak fel kell idézni és így mintegy lemásoljuk az emléket.... ami a halott ember emlékét illeti, sztem igen, bár Rowling tudja...

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299283 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Vajon egy merengő tartalmába akkor is beleleshetünk ha az emlékek gazdái már halottak?


Elgondolkodtató, a HP6-ban nem halott emberek emlékeit nézegetik néhol (pl: Morphinét)? Ezzel kapcsolatban bennem is felmerült egy kérdés: ha kiszedünk egy emléket a fejünkből, akkor fogunk rá emlékezni vagy nem? Vagy csak tudni fogjuk, hogy onnan hiányzik valami?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299265 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Vajon egy merengő tartalmába akkor is beleleshetünk ha az emlékek gazdái már halottak?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299111 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A Harry horcrux-e kérdésről anno nagy vehemenciával érveltem amellett, hogy Harry az, de aztán rávilágítottak pár dologra, amit már itt is említettek: pl. történetesen a Voldy miért mozdult volna a saját lélekdarabkája kinyírására, bár erre van némi ötletem
1. lehetséges, ha megöljük a tárolót jelen esetben az embert, azzal a horcrux nem pusztul el, mert a testben van a lélekdarab, és utána elég konzerválnia a hullát, aztán kész. Másrészt tud inferust csinálni, nemhiszem, hogy itt bukkannak fel egyedül a kis drágák. (azok meg megőrzik a lélekdarabot).
2. A születése után, háát valóban meg akarja ölni, de előbb tocsog a bosszúvágyában, Harry meg meglóg... mi van, ha nem is igazán akarja megölni? és ezzel próbálja elterelni az emberek figyelmét. Ez elég eszement dolog tudom én, de taláglatni szabad :twisted: ) --ez tkp tetszik is. Ez megmagyarázza, hogy Pitont mi a halálért fogadta viszonylag könnyedén vissza... bár nem tudni, hogy szegényre hányszor varázsolt Cruciatust... puszta kedvességből (ezt az ötletet szerintem még Voldy is megirigyelhetné :twisted: )
3. ha Harry nem horcrux akkor mit keres a fejében Voldemort? szvsz Voldy sem lehet olyan erős varázsló, hogy távolról legilimenciát alkalmazzon Potter ellen. Hisz megszállni eddig csak lélekdarabon keresztül tudott Ginnyt pl. ugye ott volt a napló, aztán Naginit, ugye Dumbledore szerint az is egy horcrux.
4. a 2. könyvben Dumbledore levágott egy monológot, hogy "Voldemort beléhelyezte (ti: Harrybe) lelke egy részét"... nem hiszem, hogy ezt csak úgy leírta volna JKR, ha annyit mondja, hogy megvoltak a vázlatai és gondosan felépítette. De akkor ez mutatja, hogy igenis lehet véletlenül horcruxozni valamit vagy valakit, másrészt Harry tényleg horcrux (és akkor jön az első pont újra)
Ja elvileg Rowling mondta, hogy a 2. és a 6. között sok kapocs van, bár ő a félvér herceg karakterére célozgatott ezzel kapcsolatban... csak tudnám, hogy mi utal ily módon előre... most már csak az van hátra, hogy megjelenjen a 7. könyv, és rájöjjek, hogy mennyit hibáztam. Valahol rossz lesz, hogy nem lehet utána találgatni.. bár itt vannak nekünk a fanfictionok, ha Harry Potterre van szükségünk :D (meg persze könyvek/filmek)

Nya, asszem nem zavarok tovább, megyek rontom máshol a levegőt, aztán még visszatérek csodálatosan intelligens teóriáimmal :D :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298520 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Kar'sa írta: Ne lett volna egy varázsló sem, aki egynél több embert megölt?


Az, hogy valaki embert öl, még nem jelenti azt, hogy a lelke automatikusan két részre is szakad. Ehhez egy bonyolult varázslat is szükségeltetik, ahogyan azt Slughorn is mondja Tom-nak. Az emberölés csupán csak mintegy "előfeltétele" a dolognak szerintem. (Hisz' ennyi erővel pl. az összes aurór lelke, aki halálfalót ölt, már régen több részre szakadt volna...)

Kar'sa írta: Dumbledore pedig azt mondta, Voldemort Harry megölésével akarta a 7. horcruxot megcsinálni. Tehát valószínűleg azt a rituálét megkezdte...


Nem hinném, hogy időben ez a két dolog (már az emberölés és a lélek szétszakítása) ennyire összefüggene egymással. Sztem az emberölés csupán azért szükséges, mert az valahogy eltorzítja, megtöri a lelket, amit aztán a későbbiekben már a megadott varázslattal könnyebben lehet manipulálni...


A lélek automatikusan kettészakad, a bűn elkövetése torzítja el. Pl. ha valaki teljesen véletlenül halálra gázol egy embert, akkor is alig képes újra normális életet élni. A horkrux csak megőrzi magában a leszakadt lélekdarabot.

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298502 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az is ellene szól annak hogy Harry horcrux hogy még ha Voldemort meg is
próbálta volna hogy horcruxot csináljon belőle a "szertartást" nem fejezhette
be mert meghalt. Voldemort már azzal a céllal jött hogy megölje Harryt mert
Pitontól megtudta Trelawney (mod.szerk.) jóslatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298497 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

veramacska írta: HA Harry horcrux arra az esetre feltevéseim (tehát abszolúte vitatkozzatok velem ha ugy érzitek) az, hogy Harry az után is öngyilkos lehet, miután Voldemort új testét megölte... [...]

Úúú ezdejó ezdejó, nagyon tetszik. Lehet, hogy írok belőle egy fanficet, évek óta nem tettem, úúúú. Ez mondjuk elég rowlingos megoldás és abszolút illik Harryhez. Nyamm.
Én mondjuk nem tudom elképzelni, mi lehet a vége ennyi attrocitásnak. Az lesz, hogy újraolvasom a hatodik részt, mert a fontostalannak tűnő apró részletek rég kimentek a fejemből. :szégyellimagát:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298492 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rhovinion írta: De csak akkor lehet megölni Voldemortot ha minden horcruxot elpusztítanak,
és ha Harry öngyilkos lessz akkor nem tudja megölni Voldemortot.
Ha Harry horcrux lenne akkor Voldemort később nem akart volna megölni.


HA Harry horcrux arra az esetre feltevéseim (tehát abszolúte vitatkozzatok velem ha ugy érzitek) az, hogy Harry az után is öngyilkos lehet, miután Voldemort új testét megölte... szvsz. Harry megkeresi a horcruxokat megöli Voldi testét, amitől ugye Voldi még nem hal meg, majd a hirtelen felismerésében öngyilokot követ el igy megölve mindkettőjüket végleg... a másik az az, hogy végül nem Harry öli meg Voldit, de ez nekem nem túl szimpi...
A másik állítás miszerint Voldi akkor nem akarta volna megölni Harryt... de mi van ha Voldinak még nem esett le a tantusz?

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298489 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De csak akkor lehet megölni Voldemortot ha minden horcruxot elpusztítanak,
és ha Harry öngyilkos lessz akkor nem tudja megölni Voldemortot.
Ha Harry horcrux lenne akkor Voldemort később nem akart volna megölni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298487 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Ne lett volna egy varázsló sem, aki egynél több embert megölt?


Az, hogy valaki embert öl, még nem jelenti azt, hogy a lelke automatikusan két részre is szakad. Ehhez egy bonyolult varázslat is szükségeltetik, ahogyan azt Slughorn is mondja Tom-nak. Az emberölés csupán csak mintegy "előfeltétele" a dolognak szerintem. (Hisz' ennyi erővel pl. az összes aurór lelke, aki halálfalót ölt, már régen több részre szakadt volna...)

Kar'sa írta: Dumbledore pedig azt mondta, Voldemort Harry megölésével akarta a 7. horcruxot megcsinálni. Tehát valószínűleg azt a rituálét megkezdte...


Nem hinném, hogy időben ez a két dolog (már az emberölés és a lélek szétszakítása) ennyire összefüggene egymással. Sztem az emberölés csupán azért szükséges, mert az valahogy eltorzítja, megtöri a lelket, amit aztán a későbbiekben már a megadott varázslattal könnyebben lehet manipulálni...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298481 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Vannak is arra és az ellen mutató dogok, hogy Harry horcrux:

Slughorn azt mondta, hogy a lélek gyilkossággal szakítható szét, valamint azt is mondta, hogy egy varázsló sem törte még két darabnál többe a lelkét. Na ne már!! Ne lett volna egy varázsló sem, aki egynél több embert megölt? Még az az utolsó kis ocsmány féreg Pettigrew is hány ember megölt. Tehát nem csak úgy simán szétszakad, hanem ez egy rituálé.
Dumbledore pedig azt mondta, Voldemort Harry megölésével akarta a 7. horcruxot megcsinálni. Tehát valószínűleg azt a rituálét megkezdte, de vagy annak ellenére is végbement, hogy Harry nem halt meg, végül is Lily és James alig néhány perccel előtte haltak meg, vagy nem, és az a lélekdarab akkor valahova csak ment. Ennek a könyvnek elég gázos vége lesz, azt hiszem.... :(

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298383 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rhovinion írta: Nem tudja valaki mikor jelenik meg a hetedik könyv. Magyarul

sokára :D az angol után fél évvel körülbelül. másfél év talán?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298365 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudja valaki mikor jelenik meg a hetedik könyv. Magyarul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298351 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sudhia írta:

Gil-Celeb írta: Amúgy szerintem Draco át fog állni Harryékhez...

Szerintem is. Már Dumbledore halála előtt, a toronyban pont "megjavult" volna, csak megjött a többi halálfaló. Mindenesetre remélem, ő mindenképp túléli. :wink:
Luciusnak is szurkolok, de mivel ő biztos, hogy nem fog átállni Harryékhez, sztem bűnhődni fog. Lehet, hogy pont Draco öli meg.. :?: 8O

A Potter-dráma újabb horrorfilmbe illő részletei :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298350 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gil-Celeb írta: Amúgy szerintem Draco át fog állni Harryékhez...


Szerintem is. Már Dumbledore halála előtt, a toronyban pont "megjavult" volna, csak megjött a többi halálfaló. Mindenesetre remélem, ő mindenképp túléli. :wink:
Luciusnak is szurkolok, de mivel ő biztos, hogy nem fog átállni Harryékhez, sztem bűnhődni fog. Lehet, hogy pont Draco öli meg.. :?: 8O

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298344 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: fejvakar: öö én ezt mindig, minden formában a hetedikről hallottam/olvastam/láttam etc. Rowling úgyis valami jót talál ki, nem hiszem, hogy lenne affinitása elrontani valami silány befejezéssel.


Majd meglátjuk. ^^
De biztos, hogy én a hatodik könyv megjelenéséig a hatodikra "illően" olvastam, de a hetedik végén legyen. :wink:

Cerebrum: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298340 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta:

Snuffles írta: ez a sebhelyes dolog elég régi, de ki tudja, biztos igaz, ha ennyien mondják már kb három éve.

... bár a hatodik könyv megjelenéséig mindenhol azt lehetett olvasni, hogy biztos, hogy a hatodik könyv utolsó szava lesz. :roll:

:fejvakar: öö én ezt mindig, minden formában a hetedikről hallottam/olvastam/láttam etc. Rowling úgyis valami jót talál ki, nem hiszem, hogy lenne affinitása elrontani valami silány befejezéssel.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298339 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gil-Celeb írta: ...azt olvastam az egyik angol interjúban,hogy az utolsó szó 'scar' lesz ami sebhelyet jelent.Állítólag Hermione fogja megkérdezni harrytől hogy 'Harry hová tűnt a sebhelyed?".


Vagy:

"Már nem fáj a sebhelyem!" suttogta halkan Harry, majd örökre lehunyta a szemeit...

:twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298337 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: ez a sebhelyes dolog elég régi, de ki tudja, biztos igaz, ha ennyien mondják már kb három éve.


... bár a hatodik könyv megjelenéséig mindenhol azt lehetett olvasni, hogy biztos, hogy a hatodik könyv utolsó szava lesz. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298334 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ez a sebhelyes dolog elég régi, de ki tudja, biztos igaz, ha ennyien mondják már kb három éve.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298333 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gil-Celeb írta: Szerintem vagy Voldemort hal meg vagy mindketten(úgyértem harryvel).De nem hinném,hogy Harryt megöli...Főleg ha figylemebe vesszük hogy azt olvastam az egyik angol interjúban,hogy az utolsó szó 'scar' lesz ami sebhelyet jelent.Állítólag Hermione fogja megkérdezni harrytől hogy 'Harry hová tűnt a sebhelyed?".Nem tom igaz-e vagy sem.De bízom Jo-ban és abban hogy jól fogja befejezni.
Csak azt remélem,de nagyon hogy Luciust és Dracot életben hagyja...Amúgy szerintem Draco át fog állni Harryékhez....Ha Dumbledore nem hallt volna meg akkor 100% hogy átállt volna!


Hmmm.... ez érdekes... erről az interjúról még nem is hallottam... Remélem ugy lesz ahogy mondod, de akkor viszont ki az a kettő aki meghalna? Lucius szerintem bünhődni fog... de Malfoy bár egész eddig utáltam bevallom kezd szimpatikus szereplővé alakulni... de legalábbis szánalomra méltó... :roll: azt azért nem hinném, hogy átállna, de ő bizti sztem élni fog...
(már annyi alternatívát gyártottunk, hogy két-három könyvet is össze lehetne hozni belőle :wink: )

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298324 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem vagy Voldemort hal meg vagy mindketten(úgyértem harryvel).De nem hinném,hogy Harryt megöli...Főleg ha figylemebe vesszük hogy azt olvastam az egyik angol interjúban,hogy az utolsó szó 'scar' lesz ami sebhelyet jelent.Állítólag Hermione fogja megkérdezni harrytől hogy 'Harry hová tűnt a sebhelyed?".Nem tom igaz-e vagy sem.De bízom Jo-ban és abban hogy jól fogja befejezni.
Csak azt remélem,de nagyon hogy Luciust és Dracot életben hagyja...Amúgy szerintem Draco át fog állni Harryékhez....Ha Dumbledore nem hallt volna meg akkor 100% hogy átállt volna!

OFF Thaurwathiwen,jól látom az aláírásod????:D:D:D:D:D:D ON

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298237 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Thaurwathiwen írta: Aranyos :D :twisted:
Bár a Tom helyett hívhatná akár Tommynak is... lehet, hogy Voldi úgy fejlesztette ki az AK-t, hogy tommynak hívták, és ezen ideges lett, és leátkozott mindenkit. :D

Tomcy. ;P


és ez volt Voldynak az utolsó csepp, akkor, amikor egy évfolyamtársa Tomcynak nevezte, jött rá arra, hogy ő Sötét Nagyúr lesz, és bosszút fog állni azokon, akik Őt ilyen beceneveken illették.
(Persze hiába váltott nevet, hiszen csak a becenevei szaporodtak: "Ő, Akit Nem Nevezünk Nevén" vagy Tudodki vaagy Voldieeee :twisted: )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298235 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Thaurwathiwen írta: Aranyos :D :twisted:
Bár a Tom helyett hívhatná akár Tommynak is... lehet, hogy Voldi úgy fejlesztette ki az AK-t, hogy tommynak hívták, és ezen ideges lett, és leátkozott mindenkit. :D

Tomcy. ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #298232 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Aranyos :D :twisted:
Bár a Tom helyett hívhatná akár Tommynak is... lehet, hogy Voldi úgy fejlesztette ki az AK-t, hogy tommynak hívták, és ezen ideges lett, és leátkozott mindenkit. :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297975 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nemnem, az úgy lesz, hogy Harry a szeretetével győzi le Voldyt:

"-Tom! Szeretlek!
- HE?
- Mondom SZERETLEK!
- Ilyet még... szipp... senki sem mondott nekem... szipp... nekem nem volt anyukám... brühühüüü...
(Ezen a ponton az össze szereplő leAKzza Voldyt, és sikítva szétszaladnak)
Piton: Na most, Potter, most elérted a célod felét! Gyakjál le engem is!
Harry: Nem, megbocsátok, mert szerette anyámat!
Piton: ÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Harry: És maga voltaképpen ugyanúgy szeretetre vágyik, mint Tom... és én szeretem, mert én JÓ vagyok...
Piton: Neeee! Könyörülj! Ne mondd, hogy szeretsz!
Harry: Szeretem...
Piton (hörögve pálcát ránt és veledől)

na jó... abbahagyom.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297974 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rhovinion írta: Komolyan.
És nam akartam gunyolódni.
És szerintem Hermione és Ron fog meghalni hogy Ginny életben mardjon.
Hogy miből gondolom ezt, ebből. Ezt álítólag Rowling mondta
Egy kicsit változtattam rajta. Egy szereplő megmenekült. De kettő másik viszont meghalt, akiket életben szerettem volna hagyni. Mégpedig a fontos szereplők között. Hiába, mindennek ára van, és most a megtestesült gonosszal álunk szemben, aki nem vesztegeti az idejét a mellékszereplőkre."

Igaz, Ginny Ron húga, Hermione pedig amúgyis önfeláldozó típus. Ráadásul Rowling kedvence. És amúgyis rég halt már meg diák. Hülye logikám van, de tényleg így van :P Ha én írnám a könyvet, biztos nem lenne egyetlen épkézláb ötletem...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297970 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Komolyan.
És nam akartam gunyolódni.
És szerintem Hermione és Ron fog meghalni hogy Ginny életben mardjon.
Hogy miből gondolom ezt, ebből. Ezt álítólag Rowling mondta
Egy kicsit változtattam rajta. Egy szereplő megmenekült. De kettő másik viszont meghalt, akiket életben szerettem volna hagyni. Mégpedig a fontos szereplők között. Hiába, mindennek ára van, és most a megtestesült gonosszal álunk szemben, aki nem vesztegeti az idejét a mellékszereplőkre."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297943 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rhovinion írta: Az irásaitokból ítelve nem olvastátok a 6. könyvet

Érdekelne, mire alapozod ezt. Mármint hogy nem gúnyból kérdem, hanem komolyan. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #297934 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rhovinion írta: Az irásaitokból ítelve nem olvastátok a 6. könyvet


Biztosíthatlak, hogy a legtöbben olvastuk a hatodik könyvet... :wink:

Egyébként miért is gondoltad, hogy nem olvastuk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.182 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére