J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 10 hónapja #295576 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Eleniel (csillaglany) írta:
Az lesz orcára esés, ha kiderül, hogy nem Dumbledore oldalán áll. :roll:


Ezt szerintem már mondtam, de:
Akkor is az lenne a "jó"(márhogy fordulat) ha Harry bosszúból megölné/halálosan megsebezné/megitatná valami visszafordíthatatlan lassan ható méreggel Pitont, és utána kiderülne, hogy előre le volt beszélve a dolog Dumbledor-ral, és Piton végig vele volt.Aztán verhetné a fejét a falba...De ne a King's Cross-on, mertugye ott átengedi a fal...Bár lehet hogy az lenne az igazi büntetés.Be akarná verni a fejét, de sosem menne neki.Biztos bosszantó lehet.

És(ezt biztos írtam már) a végén Voldemort és Harry is meghal (sok történetben az a megoldás, hogy sem a gonosz sem a jó főszereplő nem éli túl) és kiderül, hogy mégiscsak Neville lett volna a "kiválasztott".

Bocsánat hogy sokszor ismétlem magamat.

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295561 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nellas írta: Ez érdekes: "Egy veleszületett betegségben, a Marfan-szindrómában a végtagok rendkívül hosszúak, különösen az ujjak hosszúsága és keskenysége, póklábszerűsége a jellemző."
Lehet, hogy Voldemortnak is emiatt olyanok az ujjai, amilyenek? Vagy nála csupán a sok szörnyű varázslat eredménye az ujjak deformáltsága (mint az arcánál is)?


Szerintem valószínűbb az utóbbi...

De hallottam már olyan lehetőséget is, hogy a különösen hosszú ujjak a hatalmas varázserőt jelképezik. Pl. Dumbledorenál is nagyon kihangsúlyozta JoKeR, hogy hosszú ujjai vannak. Voldynál is.
Még az is megeshet, hogy ez csak JoKeR egyik mániája. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295532 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez érdekes: "Egy veleszületett betegségben, a Marfan-szindrómában a végtagok rendkívül hosszúak, különösen az ujjak hosszúsága és keskenysége, póklábszerűsége a jellemző."
Lehet, hogy Voldemortnak is emiatt olyanok az ujjai, amilyenek? Vagy nála csupán a sok szörnyű varázslat eredménye az ujjak deformáltsága (mint az arcánál is)?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295336 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Grion írta: Most ez nem teljesen idevág, de totál kétségbeestem, mikor Dumble4dore meghalt. Minden lehetséges írói fogást, hogy visszafordytsam az egészet. Pl hogy Piton összebeszélt Dumbledore-ral, h eljátszák h Dumbledore meghal, h bekavarjanak Voldemortnak és téves nyugalomba ringassák, meg minden ilyesmi....


Sajna lehetetlen. Erre a legmeggyőzőbb érv a főnix viselkedése. Nagyot csalódnék az íróban ha mégis ilyet tenne. Nem azért mert nem szeretném Dumbledoret, de szerintem ez nem lenne egy jó írói fogás. Vele nem az a helyzet mint pl. Gandalffal.

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295334 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Most ez nem teljesen idevág, de totál kétségbeestem, mikor Dumble4dore meghalt. Minden lehetséges írói fogást, hogy visszafordytsam az egészet. Pl hogy Piton összebeszélt Dumbledore-ral, h eljátszák h Dumbledore meghal, h bekavarjanak Voldemortnak és téves nyugalomba ringassák, meg minden ilyesmi....

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295287 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nagyon jól összefoglaltad :agree:
Azéé inkább Piton kezdte, a legelső órán amikor szivatta Harryt bezoárral meg minden, de Harry is jócskán rászolgált. És a múlt miatti előítéletek. Naszal izé :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295277 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Most belemehetnénk abba, hogy ki kezdte, de nincs értelme. Valóban emberi tulajdonság az előítélet, és ilyen értelemben megérthető, de azért nem helyes, tehát kritikával lehet illetni.
Piton utálata Harry iránt egyébként biztos több forrásból ered:
1. arcra tiszta James
2. mégis volt képe az anyja szemét örökölni
3. tehetséges fogó - ja, és ebben is az apjára üt
4. nem mardekáros
5. beleturkált az emlékeibe
6. állandó pluszmunkát ad, amikor időnként a segítségére kell lenni
7. a varázsvilágban a legtöbben kivételeznek vele, és általános áhítat veszi körül, olyasmiért, amiért nem küzdött meg - és itt az átok túlélésére gondolok.
8. szóval Piton szerint érdemtelenül elkényeztetett kölyök
9. aki vissza mer beszélni neki, ha már nagyon tenyérbemászóan bánik vele, vagy épp kamaszodik

"Bezzeg én..." - gondolhatná erre Piton, aki, ha valóban kémkedik Dumbledore-nak idestova 16 éve, igencsak sértve érezheti magát, hogy neki senki meg nem köszöni, amit tesz. És még csak nem is kürtölheti szét a dolgozószobája ablakából az igazságot!

Szóval ez így együtt.
Ne értsetek félre, amúgy bírom Pitont, vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy ezt a kém-dolgot (ha tényleg így van) nagyon tisztelem benne, és kicsit sajnálom, hogy mindenkitől elszigeteli magát.

Az lesz orcára esés, ha kiderül, hogy nem Dumbledore oldalán áll. :roll:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295269 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem, nem tehetett róla, de a marengő mindenképp elég személyes dolog, nem szabadott volna belenéznie, és ezt tudta is, már akkor is amikor belenézett Dumbledoréba, és megtudta mi az...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295268 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alapból kezdjük ott, hogy Harrynek évekig ötlete sem volt, hogy Perselus miért utálja. Ha Perselus jobban belegondolt volna, akkor leeshetett volna neki, hogy a fiú valószínűleg nem tudja, hogy mi volt közte és az apja között. Mert még ha Petuniáék elmondták volna neki, hogy a szülei varázslók, hogy mi a helyzet a varázsvilában, és mindent, amit a szüleiről tudtak. De ők sem tudhattak mindent róluk. Lehet, hogy Perselus arra számított, hogy James eldicsekedett egyszer a régi szép Perselus-nyúzó időkről Lily nővérének, vagy Petunia férjének.

A Harry iránti érzelmei szerintem inkább az apja iránti. Elsőben úgy kezdett neki Harry tanításának, hogy ilyen meg ilyen lesz, amik ugyanazok, mint az apja tulajdonságai voltak, és Harry cselekedetei és a viselkedése, amik Perselus felé mutatott ezt igazolták.

Nóli, és Harry tehetett arról, hogy milyen emlék volt a Merengő felszínén?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295267 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Eleniel (csillaglany) írta: Pontosítsunk. Az érthető, ha Jamest és a haverjait utálta. De Harry nem James, mégis, már az első órán szívatta, amikor még nem tudhatott róla semmit.

Sőt, bevallom, amikor Piton az okklumencia-órákon belelesett Harry emlékeibe, és abba, hogy Dursley-éktől mi mindent kellett elviselnie, reméltem, hogy ezek után visszavesz a stílusából, de nem.

Azon élmények után mindenkinek lettek volna előítéletei, és Piton nem az az emberszerető típus. Aztán ő is okozott kellemetlenségeket... Belenézett a merengőbe, nem éppen kellemes emlékeket meglesve... Piton privát szféráját sértette meg, és sosem volt az a űdeszorgalmasésokos diákja. Kölcsönösen tettek keresztbe egymásnak, csak midkettő a maga eszközeivel. És amennyiben fetételezzük hogy Piton gonosz (tudom, hogy nem tuti :wink: ), annyiban nem valószínű hogy kifejezetten örült Voldemort pusztulásának Harry által...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295264 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta: Amúgy Piton nem csak Griffendél utáló, személyes ellentétei is vannak Harryvel (valamilyen zinten érthető dolgok miatt is utálja...)


Pontosítsunk. Az érthető, ha Jamest és a haverjait utálta. De Harry nem James, mégis, már az első órán szívatta, amikor még nem tudhatott róla semmit.

Sőt, bevallom, amikor Piton az okklumencia-órákon belelesett Harry emlékeibe, és abba, hogy Dursley-éktől mi mindent kellett elviselnie, reméltem, hogy ezek után visszavesz a stílusából, de nem.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295235 Írta: kestrel
kestrel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudjátok mikor jelenik meg a 7. rész angolul illetve magyarul?

"Egyszer mindenki felnő, egyvalakit kivéve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295202 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Toma gazda írta:

Nóli i linantea írta:

Eleniel (csillaglany) írta: Vagy Harry felébred a 7. részben Petunia néni rikácsolására 11 évesen, és rájön, hogy az egészet álmodta. :twisted: :lol:

Ez nem a Dallas... :lol:


De még lehet!

deneeeeeeeee :crap:
Amúgy Piton nem csak Griffendél utáló, személyes ellentétei is vannak Harryvel (valamilyen zinten érthető dolgok miatt is utálja...)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295196 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta:

Eleniel (csillaglany) írta: Vagy Harry felébred a 7. részben Petunia néni rikácsolására 11 évesen, és rájön, hogy az egészet álmodta. :twisted: :lol:

Ez nem a Dallas... :lol:


De még lehet!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295193 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Eleniel (csillaglany) írta: Vagy Harry felébred a 7. részben Petunia néni rikácsolására 11 évesen, és rájön, hogy az egészet álmodta. :twisted: :lol:

Ez nem a Dallas... :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295189 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Mondom az lesz a vége, hogy Harrynek lesz egy kívánsága és azt fogja kívánni, hogy Voldemortnak is legyen szíve...
A végtelen történet filmes verziójának 2. részében bejött...


Vagy Harry felébred a 7. részben Petunia néni rikácsolására 11 évesen, és rájön, hogy az egészet álmodta. :twisted: :lol:

Áh, nem...

Ez a szeretettel-nyírjuk-ki-Voldemortot, járható út lenne azon az alapon, hogy az ötödik rész végén sem viseli el a szeretetet. De az is lehet, hogy csak Dombledore okoskodása ez, és nem ezért nem tudta megszállni Harryt.

Pitonnak lesz köze Voldemort legyőzéséhez, az ziher. Mert az egy dolog, hogy utálja Harryt, de azért mégis csak a tanára. Nemigen tudom elhinni, hogy hagyná kinyíródni. Egyébként iskolán kívül, ha nem lenne kinek játszani a Griffendél-utálót, nem tudom, hogy ugyanígy bánna-e vele, de nem hiszem.

Még mindig akkor örülnék a legjobban, ha Voldemort kviblivé válna.
8)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295153 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Voldemort beleesett abba ahibába amibe minden megszállot. Ezért csúszhat ki harry a keze közül

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295152 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nelossel: köszi, akkor figyelmesebben körülnézek.

Egyébként: nem gondoljátok úgy, hogy Voldy Nagyúr kissé lúzer? Már csomószor becserkészte Harrykét de egyszer sem tudta kinyírni, illetve igazán teljes valójában csak egyszer, a halálfalói gyűrűjében.... szegényke... Dédelgeti a bosszúját, hogy azt Harryre zúdítsa, és ez fogja a vesztét okozni.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295147 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Thaurwathiwen írta: hmm... lehet, hogy dementorok nyírják ki Voldyt, Voldy annyira örül a fejének, hogy Dumbledore nyekk, hogy a dementorok rávetik magukat :D
Ki lehet nyírni egyáltalán egy dementort?


Olvass vissza pár oldalt, ott van a kérdés, és néhány válasz. :lol:
De sztem ki lehet nyírni egy dementort, mondta is valaki. Nem félnének, ha nem lenne miért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295146 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
hmm... lehet, hogy dementorok nyírják ki Voldyt, Voldy annyira örül a fejének, hogy Dumbledore nyekk, hogy a dementorok rávetik magukat :D
Ki lehet nyírni egyáltalán egy dementort?

Nelossel: Azért úgy elképzelem, amikor Ginny kilopózik a Roxfort határain kívülre: egy holdfényes, éjszakai találkozó Luciussal :twisted:
én szvsz mardekáros lennék (igen, Malazár nem lehetett mindig gonosz, hmm..lehet, hogy csak megártottak Asd írásai?:D)

(hmm.. fiatal Piton Lilyvel-fic... hmm.. nem is hangzik rosszul... lehet, hogy megírom:D :D )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295142 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mondom az lesz a vége, hogy Harrynek lesz egy kívánsága és azt fogja kívánni, hogy Voldemortnak is legyen szíve...
A végtelen történet filmes verziójának 2. részében bejött...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295130 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Thaur: Jah, nem is egyet. De nem bánom. Egy jó ficért bármit. XD

Ájjunk ki Pitonért! ^^ Azt hiszem, erről fog menni a vita a 7. könyvig, de egyik fél sem enged majd, inkább kitalál egy újabb okot, ami őt igazolja. De így jó. ^^

Én... passz. Rúnaismeretet és Bűbájtant tuti, mert Bűbájmester lennék. Jobban tetszik, mint a Bájitalmester, mert itt nem lesz zsíros a hajad. XD Akkor átvtant és SVK-t is felvenném, mert hát. Ééés... bájitaltant. Alapfokon nem árt, biztos van nehezebb bűbájok, amihez kellenek bizonyos bájitalok...

Lily és Piton csendes afférjai a Bájitaltan terem sötétjében... ez még ficnek is jó lenne! :D

Jaaaj, szegény Ginny. Lassan sötétvari lesz, és titokban Lucius vele csalja Cissát. Nem lehet, hogy szimplán erős boszorkány? o_O

Noredhel, küüüüld el! *_*

Andariel, én sajna nem. Pont a Tolkien táborral lesz egy időben. :( Nemér...

Rabyn, engem is az érintett meg a legjobban. Azóta Draco-nem-egy-Lucius párti vagyok. ^^

Nemá, már megint a mardisokat bántják. :( Most függetlenül attól, hogy állandóan minden netes-bizé odaakar tenni, pedig én mindig Griffes tulajdonságokra szavazok, gondoljatok bele! Nem lehetett Mardi bácsi mindig olyan gonosz, mert akkor a másik három alapító még az alapítás elején (vagy előtt) megfogta volna és szépen két lábbal kitessékelte volna őt a terület közeléből. Mégis ő is alapító, és a jelleme is benne van a Süvegben, tehát nem lehetett gonosz. Talán az idő és az Élet tette azzá (fanfic-olvasóknak rémlenek ilyen történetek? Asd írásai pl.)

Sztem Harryke megöli Tomot, és ez a Tom nem a kocsmáros lesz. :) Csak szerintem nem egy átokkal, hanem vagy a szerettel magában, vagy egy bűbáj segítségével a szerettel. Az ötödikben láthattuk, hogy Tom mennyire írtózik a szerett érzésétől. Talán azért, mert beletett mindent, ami ehhez az érzéshez kapcsolódik egy horcruxba... Talán mert szimplán ő a Főgonosz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295128 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Tényleg...
Ha egyszer Voldemortra rátámadnak a demenotork, hogyna fog védekezni?
Képes ő egyáltalán patrónust idézni? Hiszen ahhoz boldogság kell(ene)...


Szimplán egy nagyon jó emlékre kell koncentrálni, nem? Az neki is lehet...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295081 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ahhoz hogy a Dementorok rátámadjanak Voldemortra ahhoz is boldogság kellene...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295078 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tényleg...
Ha egyszer Voldemortra rátámadnak a demenotork, hogyna fog védekezni?
Képes ő egyáltalán patrónust idézni? Hiszen ahhoz boldogság kell(ene)...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295077 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A Dementorok annak az oldalán állnak akik a legtöbb örömforrást jelentő prédával szolgálnak nekik.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295076 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az túlontúl egyszerü és egyértelmü lenne Rowlinghoz:))ennél csavarosabb lesz a dolog az tuti...

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295073 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Piton annyira nem erős, hogy Voldemort ellen menjen. Meg nem is hülye. Valami más lesz a megoldás. Jön egy atomrobbanás és mindmeghal:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295072 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
őőő merész feltételezés, de esetleg Piton?na persze ehez az kell hogy csak megjátsza a rosszat, de hát ő ja...

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #295071 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A Dementorok boldogságra vadásznak... Ez nincs Voldenortban... Akkor meg minek csókolgassák?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.218 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére