Christopher Paolini: Eragon

Több
16 éve 9 hónapja #329836 Írta: Loncsos
Loncsos válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Lesz még film??

A szappanlelkű szablog szánkázzon a szőrös szíveteken!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #327787 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Az Amcsi motorokban (American Chopper) Eragonos choppert építenek. A Discoveryn van a műsor most. :D

Ezen a lapon ha a hatodik oldalra lapoztok, ott van a bal felső sarokban, ha rákattintotok tök szép képeket láthattok a motorról (sajnos közvetlen linket nem tudok beszúrni). :wink:

[size=9:3617sv0k](Igen, szabadidőmben ilyeneket is nézek.)[/size] :P

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326931 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
jó.. :) csak felmerült bennem [size=9:2l4opc4u]!!!SPOILER jön a kettőből, ha van még aki nem olvasta!!![/size] merthogy ugye Murtagh és Eragon testvérek, és mindketten lovasok lettek, és ugye az apjuk Morzan is az volt.. szóval innen jött a kérdés.

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326918 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Remzymama/Tünde írta:

Rabyn írta: Szvsz azért az is fontos, hogy a tojás hol van éppen.


amíg nem találja lovasát, nem kel ki... úgyhogy szerintem, ha nem találja ott ahol van, akár hosszú évtizedekig is bennmarad, és ha új helyre kerül, akkor kezdősik elölről


Pontosan, hiszen Galbatorix évekig minden szóba jöhetőp emnberét megmutogatta a tojásoknak, de azoknak eszük ágában sem volt kikelni. Eragon meg épphogy rátalált, lovas lett.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326877 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Rabyn írta: Szvsz azért az is fontos, hogy a tojás hol van éppen.


amíg nem találja lovasát, nem kel ki... úgyhogy szerintem, ha nem találja ott ahol van, akár hosszú évtizedekig is bennmarad, és ha új helyre kerül, akkor kezdősik elölről

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326874 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Szvsz azért az is fontos, hogy a tojás hol van éppen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326767 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Galadriel14 írta: amúgy az h ki lesz Lovas függ a szülőktől?


Szerintem nem. A sárkányok általában teljesen random módon választják ki, hogy ki legyen a lovasuk. Aki "megtetszik" nekik az lesz a kiválasztott. :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326766 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Inferno írta:
Hm, az jó lenne, köszi az infót, már nagyon várom!


höh.. mivel hónapok óta nem volt bent az első kötet az Eragonból, nekikezdtem a másodiknak.. és meg kell mondjam, tetszik a fordító munkája.. *eredetiben nem olvastam* de most már kíváncsi lettem a többi részére is..

amúgy az h ki lesz Lovas függ a szülőktől?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326743 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Thaurwathiwen írta:

Inferno írta: Üdv!

Lehet kérdezte már valaki, de nem tudjátok véletlenül, hogy mikor jelenik meg Magyarországon a 3. rész, mert már alig bírok magammal?


Szerintem valamikor nyárra várható... legalábbis valahol még anno azt olvastam


Hm, az jó lenne, köszi az infót, már nagyon várom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326507 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Inferno írta: Üdv!

Lehet kérdezte már valaki, de nem tudjátok véletlenül, hogy mikor jelenik meg Magyarországon a 3. rész, mert már alig bírok magammal?


Szerintem valamikor nyárra várható... legalábbis valahol még anno azt olvastam

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326006 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Sil írta:

Nóli i linantea írta: Én nem találtam meg, csak a címét: A Birodalom (Empire) ITT van a borítója.

Ez még mindig egy rajongók által készített borító. Még az sem biztos tudomásom szerint, hogy egyáltalán Empire lesz a címe.

Télleg? Bocsánat :oops: :oops: :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326005 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Nóli i linantea írta: Én nem találtam meg, csak a címét: A Birodalom (Empire) ITT van a borítója.

Ez még mindig egy rajongók által készített borító. Még az sem biztos tudomásom szerint, hogy egyáltalán Empire lesz a címe.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #326001 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Én nem találtam meg, csak a címét: A Birodalom (Empire) ITT van a borítója.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325995 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Üdv!

Lehet kérdezte már valaki, de nem tudjátok véletlenül, hogy mikor jelenik meg Magyarországon a 3. rész, mert már alig bírok magammal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323665 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Off, de én is Han Solóra szavazok... :P Teljes mértékben. On

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323650 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
*Mivel törvényellenes tartalmat reklámozott ez a hozzászólás törölve lett.
Alyr*

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #322520 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Szméagol írta: off

Hahh! Én meg azt kérdezem, ki az a Murtagh! Nem ismerem a fickót, ellenben Han jó barátom, együtt szoktuk gyakni a birodalmi rohamosztagosokat...kérdezd csak meg Yoda mestert! (nyugodjék békében) magyarul, és nem csak számomra érthetően: a Csillagok háborúja egyik "fő'szereplője, Luke Skywalker barátja, Lea Organa szerelme, és nem mellesleg Harrison Ford alakítja.

on


oks, megvan.. én inkább Murtaghgal vagyok! :D :oops:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #322519 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Galadriel14 írta:

Niphredil Eleanor írta: Murtagh mint Han Solo? :D Szerintem ehhez nem elég laza, és nincs meg benne az a macsós humor sem. Bár ez is az a tipikus ízlések-pofonok kategória. Ki mit lát meg benne, nem igaz? :wink:


pici off: :oops: sajnálom, de... ki az a Han Solo?pici off end...


off

Hahh! Én meg azt kérdezem, ki az a Murtagh! Nem ismerem a fickót, ellenben Han jó barátom, együtt szoktuk gyakni a birodalmi rohamosztagosokat...kérdezd csak meg Yoda mestert! (nyugodjék békében) magyarul, és nem csak számomra érthetően: a Csillagok háborúja egyik "fő'szereplője, Luke Skywalker barátja, Lea Organa szerelme, és nem mellesleg Harrison Ford alakítja.

on

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #322516 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Niphredil Eleanor írta: Murtagh mint Han Solo? :D Szerintem ehhez nem elég laza, és nincs meg benne az a macsós humor sem. Bár ez is az a tipikus ízlések-pofonok kategória. Ki mit lát meg benne, nem igaz? :wink:


pici off: :oops: sajnálom, de... ki az a Han Solo?pici off end...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #322511 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Thaurwathiwen írta: ...szerintem ez nem illik rá, Han Solo már inkább...


Murtagh mint Han Solo? :D Szerintem ehhez nem elég laza, és nincs meg benne az a macsós humor sem. Bár ez is az a tipikus ízlések-pofonok kategória. Ki mit lát meg benne, nem igaz? :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320541 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Most éppen semmiről. Nézz körül máshol is:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320537 Írta: eragon
eragon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Miröl beszéltek,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #320536 Írta: eragon
eragon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
sziasztok uj tag vok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #316593 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Noredhel írta: Az áldd meg a gyermeket jelenetben épp csak nem szólítják Muad-dibnek, és az Ikrek épp csak nem Bene Gesseritek...

Yep... :)
De ebben az áldd meg a gyermeketesben szerintem nagyon jó és egyedi vonás az, hogy véletlenül megátkozza... :lol:
Kábé ez az első, ami így most egyediségként feltűnt, mondjuk...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315638 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Rabyn írta: Arwenje még lehet:)) Akkor a Narsil az micsoda?:)))))) De Aragornt naagyon sokan utálják.


Az tény, hogy lehet (elvileg lenne is neki párja, csak kicsit lehetetlen lenne bárkivel is összehozni) de még meg is halhat :) Ja, félreérthetően fogalmaztam, szóval Aragornnak is van híres kardja, csak nem viseli a nyomát a hátán, meg emlékeim szerint Aragornnak nme ő a legfontosabb, mint Murtaghnak ,mondjuk az utóbbinak tényleg nincs senkije se, aki fontos lehetne neki, persze Tövisen kívül)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315546 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Thaurwathiwen írta:

Alyr Arkhon írta:
Deeee!
Van neki csuklyás köpenye, először ellenségnek vélik/nem bíznak benne, kardja is van és híres a papája.


Inkább hírhedt Murtagh papája, nem? és nincs neki egy Arwenje sem, viszont a kardja híres, és az is tény, hogy Aragorn nem hazudik úgy, mint a vízfolyás, ha azt ítéli biztonságosabbnak :D és Aragornhoz apuci nem vág hozzá egy kardot meg Aragornt azért nem utálja mindenki, ha rájönnek, hogy ki a kedves papa --az viszont tény, hogy tényleg ellenségnek vélik, tényleg van csuklyás köpenye, és apukája is pont elég híres, na meg elég jó harcos azért Murtagh is...



Arwenje még lehet:)) Akkor a Narsil az micsoda?:)))))) De Aragornt naagyon sokan utálják.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315517 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Mellesleg törpekirály csarnoka... szobrok kétoldalt, semmi csicsa, és dísztelen fekete trón... nem ismerős?

Az áldd meg a gyermeket jelenetben épp csak nem szólítják Muad-dibnek, és az Ikrek épp csak nem Bene Gesseritek...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315513 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Alyr Arkhon írta:
Deeee!
Van neki csuklyás köpenye, először ellenségnek vélik/nem bíznak benne, kardja is van és híres a papája.


Inkább hírhedt Murtagh papája, nem? és nincs neki egy Arwenje sem, viszont a kardja híres, és az is tény, hogy Aragorn nem hazudik úgy, mint a vízfolyás, ha azt ítéli biztonságosabbnak :D és Aragornhoz apuci nem vág hozzá egy kardot meg Aragornt azért nem utálja mindenki, ha rájönnek, hogy ki a kedves papa --az viszont tény, hogy tényleg ellenségnek vélik, tényleg van csuklyás köpenye, és apukája is pont elég híres, na meg elég jó harcos azért Murtagh is...

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315511 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Thaurwathiwen írta:
(Murtagh, mint Aragorn? Neeem, szerintem ez nem illik rá, Han Solo már inkább)


Deeee!
Van neki csuklyás köpenye, először ellenségnek vélik/nem bíznak benne, kardja is van és híres a papája.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #315505 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Nessa írta: hm...eddig eszembe se jutott, hogy ezek hasonlítanak valamire :) :oops:
A könyvet még nem sikerült elolvasnom, a film meg nem igazán maradandó emlék :roll:


Ha ez megnyugtat, engem egyáltalán nem zavart, hogy vannak, mert úgysem az egyedi történettel fognak meg a fantasyírók :D hanem az egyedi látásmóddal v humorral :)

(Murtagh, mint Aragorn? Neeem, szerintem ez nem illik rá, Han Solo már inkább)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.486 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére