Christopher Paolini: Eragon

Több
17 éve 3 hónapja #312564 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Sil írta:

Remzymama/Tünde írta: 501 oldal közepe a boszorkány megvédi Eragont.: ...markában úgy pörgött a fegyver, mint a keringő dervis szoknyája." És nem egy ilyennel találkoztam. Olvasta valaki eredetiben? Ott is így van?

"...spinning her staff-sword like a dervish."

érdekes, akkor a szerző hibázott
köszönöm a segítséget - hogy kerüloda a dervis ??? :roll:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312553 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
NagyD: már megjelent. Elsőszülött néven.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312549 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Létre szeretnénk hozni Erdélyben a Fantasy irodalmi társaságot. Ehhez ötletekre, emberekre és segítségre lenne szükségünk. Ehhez hasonló kicsiny földünkön még hasonló nem volt. A www.narniakronikai.ro szerkesztősége volt az első, aki 1.500.000 embernek kaput nyitott a C. S. Lewis és Narnia világának. Sajnos a fantasy magyar nyelven ennyiben megrekedt. Ezért szeretnénk megvalósítani egy olyan társaságot, amely teljes mértékben a fantasy irodalmat és a vele kapcsolatos részleteket ismerteti az olvasóval. Ezért tiszteletből C. S. Lewis emlékére a Narnia marad a honlap címe, de a 2 007 - es esztendő folyamán átalakulna és a fantasy világot, hirdetné. Jókai Tündérországa mivel az Európai közösség tagja lett, fontosnak tartjuk, hogy az itt élő magyar emberek is megismerhessék mindazon csodálatos alkotásokat, amiken az európai emberek felnőttek és napjainkban is csodálnak és szeretnek. Ez nagyon kemény dolog egy olyan szerkesztőségnek mint a milyénk, mert ehhez foghatót még senki nem tett. Rögös az út, mert nem tudjuk pontosan, hogy kell elindulni, és merre tartunk. Mi nem értünk minden fantasy alkotáshoz (mert csak részben ismerjük). Pedig fontos lenne megismerni Tolkien nagyszerű alkotásait, Harry Pottert, Eragont és sok más fantasztikus művet és nem szabad megfeledkeznünk a sci-firől sem hisz azok is a fantázia művei: Star Trek, Star Wars, Star Gate és sokan mások.

Ezért aki ebben tudna segíteni szeretettel várjuk ötleteivel, írásaival bármilyen más segítségével. Kapcsolattfelvétel: info@narniakronikai.ro vagy a www.narniakronikai.ro fórumán. Tisztelettel a narniakronikai.ro szerkesztősége

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312544 Írta: NagyD
NagyD válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
hello!
Most olvastam nemrég a könyvet(eragon). Nem tudja valaki hogy mikor jelenik meg a magyar kiadás a második részből? Várom a választ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312511 Írta: Helyanwe Uivadel
Helyanwe Uivadel válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Rabyn írta: Hoztam nektek cikket, nemtom olvastátok-e már
origo.hu/filmklub/20061218susu.html


"A bogyóból aztán kikel egy apró CGI-sárkány, Saphira, aki az első öt percben az öt-hat éveseket veszi célba a szívmelengető bébi-bukdácsolással"

Nem csak az 5 éveseket! :lol:

A smile costs nothing, but gives much.
...none needs a smile so much as who has no more to give...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312496 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Remzymama/Tünde írta: 501 oldal közepe a boszorkány megvédi Eragont.: ...markában úgy pörgött a fegyver, mint a keringő dervis szoknyája." És nem egy ilyennel találkoztam. Olvasta valaki eredetiben? Ott is így van?

"...spinning her staff-sword like a dervish."

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312483 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
"...Eragon szorult helyzetében az utolsó fegyverhez folyamodott ami a tarsolyában volt. A gyilkos termeszekhez. Elmormolta a varázsszavakat és a termeszek gyilkos iramban törtek elő a Menoa fa gyökerei alól. A ra'zacok esze-veszetten csapkodtak maguk körül és száz számra irtották a rovarokat. De még ez sem volt elég. A túlerővel szemben semmit sem tudtak tenni, és néhány perc múlva már holtan terültek el a fák sűrűjében..."
Részlet a Ra'zacok halála című fejezetből 8)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312481 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Rabyn írta: Hoztam nektek cikket, nemtom olvastátok-e már
origo.hu/filmklub/20061218susu.html


Korrekt. Egyetértek a cikkíróval

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312473 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Hoztam nektek cikket, nemtom olvastátok-e már
origo.hu/filmklub/20061218susu.html

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312443 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Feanor Faelivrin írta:

Alyr Arkhon írta:

Feanor Faelivrin írta: SPOILER
Szerintem a kovács tünde megszegi az esküjét és kovácsol neki egy kardot... kb úgy mint Hatori Hanzo a Kill Billben :wink: :)


SPOILER

Szerintem is.

És a nagy fegyver amit a fa alatt fog találni, szerintem sok pici hangya lesz. Ha jól emlékszem, külön érzékeli is, hogy mennyi sok él ott belőlük.

Kérdés, kivel fog ott harcolni?


A termeszek ellen fogja vezetni a hangyákat, Ez egyértelm :)


SPOILER

:) ))

Lehet h a ra'zacokkal végez majd így? Stílszerű lenne, csak nem tudom hogy kerülnének a ra'zacok oda.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #312439 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Alyr Arkhon írta:

Feanor Faelivrin írta: SPOILER
Szerintem a kovács tünde megszegi az esküjét és kovácsol neki egy kardot... kb úgy mint Hatori Hanzo a Kill Billben :wink: :)


SPOILER

Szerintem is.

És a nagy fegyver amit a fa alatt fog találni, szerintem sok pici hangya lesz. Ha jól emlékszem, külön érzékeli is, hogy mennyi sok él ott belőlük.

Kérdés, kivel fog ott harcolni?


A termeszek ellen fogja vezetni a hangyákat, Ez egyértelmű :)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312436 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Sil írta:

Remzymama/Tünde írta: Lin: akkor majd írd be légyszíves hogy mi volt az eredeti szöveg, csak fordítsd is légyszí, mert az nekem nem megy. De nem hiszem hogy dervist írt. Ha igen, a korrektor nagyot hibázott.

Otthon megnézem majd, leszedtem már eredetiben.

köcce :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312435 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Feanor Faelivrin írta: SPOILER
Szerintem a kovács tünde megszegi az esküjét és kovácsol neki egy kardot... kb úgy mint Hatori Hanzo a Kill Billben :wink: :)


SPOILER

Szerintem is.

És a nagy fegyver amit a fa alatt fog találni, szerintem sok pici hangya lesz. Ha jól emlékszem, külön érzékeli is, hogy mennyi sok él ott belőlük.

Kérdés, kivel fog ott harcolni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312427 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
SPOILER
Szerintem a kovács tünde megszegi az esküjét és kovácsol neki egy kardot... kb úgy mint Hatori Hanzo a Kill Billben :wink: :)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312366 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Remzymama/Tünde írta: Lin: akkor majd írd be légyszíves hogy mi volt az eredeti szöveg, csak fordítsd is légyszí, mert az nekem nem megy. De nem hiszem hogy dervist írt. Ha igen, a korrektor nagyot hibázott.

Otthon megnézem majd, leszedtem már eredetiben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312357 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Lin: akkor majd írd be légyszíves hogy mi volt az eredeti szöveg, csak fordítsd is légyszí, mert az nekem nem megy. De nem hiszem hogy dervist írt. Ha igen, a korrektor nagyot hibázott.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312354 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Remzymama/Tünde írta: Tudjátok kivel van bajom nekem?
a fordítóval :evil:

Hogy lehet egy ilyen regényben, ami ilyen korban, helyen játszódik, ilyet írni?

501 oldal közepe a boszorkány megvédi Eragont.: ...markában úgy pörgött a fegyver, mint a keringő dervis szoknyája." És nem egy ilyennel találkoztam. Olvasta valaki eredetiben? Ott is így van?

Hát igen, én is találkoztam igen "érdekes" megoldásokkal a magyar változatban, épp ezért tervezem elolvasni eredetiben is.

Most fejeztem be a másodikat és elgondolkoztam:
SPOILER

azzal kapcsolatban, ki lesz a harmadik lovas. Paolini olyasmit nyilatkozott valahol, hogy meg fognak lepődni az olvasói. Arya nem lenne túl meglepő, meg szvsz nem illene hozzá egy zöld sárkány. Roranhoz vagy Katrinához inkább. :wink:

Más: tudjuk milyen színű Galbatorix kardja és/vagy mi a neve? :roll:
Eragon le merem fogadni egy kék pengéjűt fog találni a Menoa fa gyökerénél! :)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312339 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Tudjátok kivel van bajom nekem?
a fordítóval :evil:

Hogy lehet egy ilyen regényben, ami ilyen korban, helyen játszódik, ilyet írni?

501 oldal közepe a boszorkány megvédi Eragont.: ...markában úgy pörgött a fegyver, mint a keringő dervis szoknyája." És nem egy ilyennel találkoztam. Olvasta valaki eredetiben? Ott is így van?

Egyébként befejeztem, nekem változatlanul tetszett. Kellemes kikapcsolódás, mindenféle első és másodosztályú besorolás nélkül. Felvidított, elgondolkoztatott. Igen. Azt is megtette. Szól az akaratról, tudásszomjról, szeretetről, barátságról, bizalomról és a döntések meghozatalának nehézségeiről.

És most belefogok a második részbe, remélem az sem lesz csalódás.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312329 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Alyr Arkhon írta:

Zoltan írta: Mind egy. Úgy sem értenék meg. Inkább beszéljünk az eragonról hisz arról szól a topic.


De megértjük, habár át nem éljük, de minden jószándékunk ellenére is be kell tartani a törvényeket.
Saját honlapodon saját felelősségre kiteheted a linket, de ha ide nyilvánosan kiteszed, minket (azaz a Tolkien.HU tulajdonosát, a Magyar Tolkien Társaságot) fognak felelősségre vonni.
Talán érthető, hogy ezt szeretnénk elkerülni.

Privát üzenetben, e-mailben nyugodtan terjesztheted, ilyen volt már ezen a fórumon egy másik oldallal kapcsolatban, ahonnan angolul tölthető le Tolkien nagyon sok műve (többek között a teljes HoME), ez személyes felelősség, nem a miénk.

Ha a hatalmunkat akarnánk fitogtatni, sokkal csúnyább dolgokat is művelhetnénk, de ilyet nem teszünk.

Én személyesen nagyon sajnálom, hogy olyan helyzetben vagy amilyenben, szívem szerint segítenék is, merem remélni, hogy az EUcsatlakozás kissé lazítja a határokat.

Alyr, a számból vetted ki a szót, még nyálas!
Pontosan ugyanezt akartam írni, MAXIMÁLISAN egyetértek.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312327 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Zoltan írta: Mind egy. Úgy sem értenék meg. Inkább beszéljünk az eragonról hisz arról szól a topic.


De megértjük, habár át nem éljük, de minden jószándékunk ellenére is be kell tartani a törvényeket.
Saját honlapodon saját felelősségre kiteheted a linket, de ha ide nyilvánosan kiteszed, minket (azaz a Tolkien.HU tulajdonosát, a Magyar Tolkien Társaságot) fognak felelősségre vonni.
Talán érthető, hogy ezt szeretnénk elkerülni.

Privát üzenetben, e-mailben nyugodtan terjesztheted, ilyen volt már ezen a fórumon egy másik oldallal kapcsolatban, ahonnan angolul tölthető le Tolkien nagyon sok műve (többek között a teljes HoME), ez személyes felelősség, nem a miénk.

Ha a hatalmunkat akarnánk fitogtatni, sokkal csúnyább dolgokat is művelhetnénk, de ilyet nem teszünk.

Én személyesen nagyon sajnálom, hogy olyan helyzetben vagy amilyenben, szívem szerint segítenék is, merem remélni, hogy az EUcsatlakozás kissé lazítja a határokat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312291 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Zoltan írta: Mind egy. Úgy sem értenék meg. Inkább beszéljünk az eragonról hisz arról szól a topic.


pont ezt akartam javasolni

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312263 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Mind egy. Úgy sem értenék meg. Inkább beszéljünk az eragonról hisz arról szól a topic.

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312262 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Zoltan írta: Önnek könnyű beszélni az anyaországból, de sajnos itt Erdélyben az eragon még magyar nyelven nem jelent meg. Képzelje még a Narnia kötetek közül is csak kettő. Nincs mindenkinek anyaországi rokona vagy simerőse, hogy beszerezze. Pedig sokan szeretnék a könyveket olvasni. Vagy talán román nyelven olvassunk?

OFF: a nagyobb magyar netes könyváruházak (alexandra.hu, bookline.hu, libri.hu, fokuszonline.hu) mind szállítanak külföldre is. Különböző feltételekkel persze, pl előre fizetéssel vagy bankkártyával, de alapvetően nem különbözik attól, mint ha Amazonon rendel valamit az ember. Tehát elérhető legálisan is, fel sem kell kelni hozzá a fotelból. A szállítási költség ugyan húzós lehet, de több könyv rendelése esetén megoszlik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312260 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Kar'sa írta:

Zoltan írta: Kedves Sill! Köszönöm a megértését, de én akkor sem fogok egyet érteni ezzel a dologgal. Szerintem igen is fontos, hogy az Eragon rajongók megszerezhessék a könyvet. Ez kevésbé törvényellenes mint a DC -k használata, ott naponta több gigat töltenek le az emberek. Bevallom sokszor én is használom, mert nagyon hasznosnak tartom.

Már bocs, de SEMMI logika nincs abban, amit mondasz.
Attól még, hogy a DC-n gigákat töltenek le, ez ugyanannyira törvényellenes, és ha valaki 100 könyvet feltölt vhova, valaki másvalaki meg 1 filmet, akkor is az első illető 100szorosan sérti a törvényt, akár 100-adannyi amit feltöltött, akár nem, mert egy film az egy mű, egy könyv is egy.
Ilyen nincs, hogy ez kevésbé törvényellenes, mint valami más.
Egyébként: elfogadtad a fórum szabályzatát, tessék aszerint viselkedni, a moderátorok meg nem a hatalmukat fitoGtatják, csak simán nem akarnak összetűzésbe kerülni a hatóságokkal.

Az Eragon rajongók pedig nagyon egyszerűen megszerezhetik a könyvet, tudod, volt az a Gutenberg nevű pasas, aki feltalálta a könyvnyomtatást.


Véleményt nyílvánítani szabad. És a könyvek olvasása épitő jellegű és fontosnak tartom, hogy az emberek olvashassák. Önnek könnyű beszélni az anyaországból, de sajnos itt Erdélyben az eragon még magyar nyelven nem jelent meg. Képzelje még a Narnia kötetek közül is csak kettő. Nincs mindenkinek anyaországi rokona vagy simerőse, hogy beszerezze. Pedig sokan szeretnék a könyveket olvasni. Vagy talán román nyelven olvassunk? Az eragon filmet magyar nyelven tegnap láttam, mert valaki letöltötte és ideadta. Képzelje el milyen az itteni helyzet. Magyar nyelven egy filmet sem adnak a mozik. És szerintem nem is fognak egy jó ideig. Mi nem érdemeljük meg anyanyelven olvasni és látni? Gndoljon másokra is. Ukrajnában és szerbiában még rosszabb a helyzet. És ezt biztos tudom, mert saját magam tapasztaltam. 1 500 000 embert érint a dolog nap mint nap.

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312257 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Zoltan írta: Kedves Sill! Köszönöm a megértését, de én akkor sem fogok egyet érteni ezzel a dologgal. Szerintem igen is fontos, hogy az Eragon rajongók megszerezhessék a könyvet. Ez kevésbé törvényellenes mint a DC -k használata, ott naponta több gigat töltenek le az emberek. Bevallom sokszor én is használom, mert nagyon hasznosnak tartom.

Már bocs, de SEMMI logika nincs abban, amit mondasz.
Attól még, hogy a DC-n gigákat töltenek le, ez ugyanannyira törvényellenes, és ha valaki 100 könyvet feltölt vhova, valaki másvalaki meg 1 filmet, akkor is az első illető 100szorosan sérti a törvényt, akár 100-adannyi amit feltöltött, akár nem, mert egy film az egy mű, egy könyv is egy.
Ilyen nincs, hogy ez kevésbé törvényellenes, mint valami más.
Egyébként: elfogadtad a fórum szabályzatát, tessék aszerint viselkedni, a moderátorok meg nem a hatalmukat fitoGtatják, csak simán nem akarnak összetűzésbe kerülni a hatóságokkal.

Az Eragon rajongók pedig nagyon egyszerűen megszerezhetik a könyvet, tudod, volt az a Gutenberg nevű pasas, aki feltalálta a könyvnyomtatást.
Aki meg nagyon ragaszkodik az eletronikus formátumhoz, mert nem bírja a szeme a papírlap sugárzását, az talál magától is módot arra, hogy megszerezze (van legális út is ilyenre, elvben)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312256 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Sil írta:

Zoltan írta: Nem nem hiszem, hogy megjelent az utolsó könyv, hanem egy címet moderáltak ki ahol Tolkien, C. S. Lewis és Eragon könyvet lehet lekérni elektronikus formába. De mint már írtam itt szokás az ilyesmi. A moderátorok szeretik hatalmukat fitoktatni. De jogos, hisz itt ők a " főnökök".

A könyv warez is warez, és mint ilyen, ellentétes a fórum szabályzatával. Valószínűleg ezért lett moderálva. (Az ilyesmit maximum priviben szokás intézni, nem nyíltan a fórumon. Amint látod, csak a linket szedték ki, a többi részét nem, így akinek kell, biztosan felveszi veled a kapcsolatot.)


Kedves Sill! Köszönöm a megértését, de én akkor sem fogok egyet érteni ezzel a dologgal. Szerintem igen is fontos, hogy az Eragon rajongók megszerezhessék a könyvet. Ez kevésbé törvényellenes mint a DC -k használata, ott naponta több gigat töltenek le az emberek. Bevallom sokszor én is használom, mert nagyon hasznosnak tartom.

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312255 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Zoltan írta: Nem nem hiszem, hogy megjelent az utolsó könyv, hanem egy címet moderáltak ki ahol Tolkien, C. S. Lewis és Eragon könyvet lehet lekérni elektronikus formába. De mint már írtam itt szokás az ilyesmi. A moderátorok szeretik hatalmukat fitoktatni. De jogos, hisz itt ők a " főnökök".

A könyv warez is warez, és mint ilyen, ellentétes a fórum szabályzatával. Valószínűleg ezért lett moderálva. (Az ilyesmit maximum priviben szokás intézni, nem nyíltan a fórumon. Amint látod, csak a linket szedték ki, a többi részét nem, így akinek kell, biztosan felveszi veled a kapcsolatot.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312252 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Rabyn írta: Lehet, hogy azért lett kimoderálva mert már sokadszor írtad be.

Mikor jelenik meg az utolsó könyv?


Nem nem hiszem, hogy megjelent az utolsó könyv, hanem egy címet moderáltak ki ahol Tolkien, C. S. Lewis és Eragon könyvet lehet lekérni elektronikus formába. De mint már írtam itt szokás az ilyesmi. A moderátorok szeretik hatalmukat fitoktatni. De jogos, hisz itt ők a " főnökök".

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312251 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Lehet, hogy azért lett kimoderálva mert már sokadszor írtad be.

Mikor jelenik meg az utolsó könyv?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312250 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Látom máris letiltották amit írtam, se baj itt megszoktam az egyoldalú viselkedést. Soha semmi nincs rendes helyen, mindig moderálni kell. Gondolom kellemes dolog. De ha valakit érdekel a könyvek elérhetősége akkor kérem szoljon nekem.

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.493 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére