Novellák

Több
19 éve 5 hónapja #229664 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Nem tudok ott lenni mert egyéb elfoglaltságom van. És nem, még nincs kész a szöveg, mert nem kaptam egyetlen mintát sem hogy hogy a ***** írjam meg. És nagyon remélem, hogy mindenki tud várni az én belépésemmel még egy két hetet, mert jelen pillanatban sem szabadidőm sem anyagi lehetőségem nincs rá. Szóval én csak az oktogonra tudok beesni, mert Sopronból jövök. Még otthon megnézem úgy félhét körül, hogy kaptam e választ, amennyiben nem, úgy tárgytalannak tekintem a dolgot.

Ez van. Sorry.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229640 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Csavargó, Lélivel értek egyet. A közgyűlés helyszíne nincs messze az Oktogontól:

1077 Bp. Wesselényi u. 73. - Ipartestületek Budapesti Szövetségének székháza.

A meghívóban a közgyűlés 9-től tart 18 óráig. Ez gyakorlatilag annyit jelent, hogy - Batti tervei szerint - 15:00 - 16:00 óra körül lesz vége. Viszont a székházat este 6-ig foglaltuk le. Szóval helyszínünk is lenne. Ráadásul télleg be tudnál lépni az MTT-be egy kalap alatt.

Szóval télleg jobb lenne, ha te jönnél...

Ja, és hozd az alakuló nyilatkozat szövegét, hogy már csak alá kelljen írni. Így rögtön oda is adhatjuk Battinak.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229639 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák

Csavargó írta: Talizzunk hétkor az oktogoni Burger King előtt. Én valszeg egy Szilmarilokat fogok szorongatni. Ennyi embernek nincs értelme helyet foglalni, de onnan mehetünk a Noiret nevű billiárdklubba, meg a -kék elefánt nevű teázóba, vagy a Kicsi @ világba, de akár máshova is!


Nem lenne eccerűbb a KGy után talizni? (elvégre mindenki ottlesz, valszeg) Meg neked is el kell jönnöd a Kgy-re, ha tag akarsz lenni, és ha jól emlékszem, Brisa azt mondta, csak tag lehet vezető. Vagy már elküldtél egy jelentkezési lapot, és én vagyok lemaradva?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229610 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Üdv! szóval egy kis lista:
Brisa
Cicafül
Eru
Léli
Drizzt
Ancalima

Ők jutnak most eszembe. Ha valakit kihagytam, akkor bocsánat! Elvileg leszünk vagy négyen holnap alakulógyűlni. Írjátok meg h jöttök-e!

Talizzunk hétkor az oktogoni Burger King előtt. Én valszeg egy Szilmarilokat fogok szorongatni. Ennyi embernek nincs értelme helyet foglalni, de onnan mehetünk a Noiret nevű billiárdklubba, meg a -kék elefánt nevű teázóba, vagy a Kicsi @ világba, de akár máshova is!

Ha nem lesznek reakciók erre a felhívásra, akkor tárgytalannak tekintem a gyűlést!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229545 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Öhmm... Lehet még csatlakozni? :oops: Bár én nem tudnék ott lenni a gyűléseken, de az aláírást a LEP- en el tudom intézni... :oops: :oops: Szóval?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229261 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák

Léli írta:

Csavargó írta: elvileg a megalakulás már meg van.....


Én a hivatalos megalakulásról beszéltem, amit jogilag igazolni is tudunk :)

Amúgy nekem is elvileg jó KGy után.. [size=9:3foqxcoy]Az utolsó buszom 11-kor indul haza, legkésőbb azzal haza szeretnék menni :) [/size]


Én úgy gondoltam, h az nem több mint egy aláírás. Egyébiránt még ott kell megbeszélni a hivatalos alakuló szöveget. Mikor van vége a gyűlésnek? Mikor hol legyen a tali? (kell vmi egyezményes jel, hogy majd megismerjük egymást pl: vörös rózsa, talicska, plüssmaci, papírcsákó, pöttyösbögre...stb)

2.írókör: elszállt a gépem a az aktuális novival. Majd elküldöm ha meggyógyítják!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229143 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák

Csavargó írta: elvileg a megalakulás már meg van.....


Én a hivatalos megalakulásról beszéltem, amit jogilag igazolni is tudunk :)

Amúgy nekem is elvileg jó KGy után.. [size=9:29rc0ip8]Az utolsó buszom 11-kor indul haza, legkésőbb azzal haza szeretnék menni :) [/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229051 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Novellák
Figyelem írókör2 tagok, ez nektek szól!
Sziasztok!
Létrehoztam egy freemail címet magunknak. próbáljunk meg ezen keresztül érintkezni. Ide lehet küldeni mindenfélét, és mindenki megnézheti. talán ez a legbiztosabb. Én több mint két hete egy darab üzenetet sem kaptam a primről, nem tudom, ti hogy vagytok ezzel. Mindenesetre itt az új címet, és aki küld nekem egy privit, annak megírom a jelszót.
Eneira téged meg nagyon kérlek, hogyha olvasod ezt, juttasd el a tagoknak is az információt.
Ja, és össze kéne ülni végre. Úgy látom ez a csoport ügy kissé szétkergette a társaságot. Mit szólnátok a jövő hét péntekhez a Cdfűben? Délután valamikor.
Tehát a cím: irokor2@freemail.hu
Üdv! Arlith

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229033 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák
Remélem attól, hogy nem tudok most ott lenni, még a csoport tagja lehetek :wink: [igazolt hiányzás]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229007 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nekem is jó a KGY után.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228961 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Gondolom egy alakulásnyi időm lesz a KGY UTÁN.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228945 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
ja azt elfelejtettem mondani, h most kedd van. Jó lenne ha megáűllapodnánk vmiféle időpontban, mert jönek a vizsgák, és azokra is tanulgani kén e vmikor. Szóval én kérek minden jelentkezni vágyót, h lekgésőbb csütörtökig vésse ide be, h jó e neki a szombat, vagy sem. Én nem szándékszom gyűlésre menni, (lehet h addig be se tudok lépni az MTT-be) ergo jobb lenne ha utánna alakulógyűlnénk.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228944 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
elvileg a megalakulás már meg van..... Csak meg akarunk ismerkedni.... meg elvleg rögzatettük, hogy a munka a neten zajlik majd. .... de ti tudjátok... ahogy érzitek... (valszeg csak nekem terjeng túl a szabadidőm)

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227898 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák

Csavargó írta: Lenne kedvetek esetleg vmi közös programhoz? pl mozi???


Szerintem először meg kéne alakulni... mert a munkát és a szórakozást nem lehet együtt művelni... főleg nem, ha az mozi.

KGy után nekem elvileg jó (mármint aznap)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227875 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Csavargó, a belépés módja itt van leírva: www.tolkien.hu/view.php?m=5&c=5&a=998

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227836 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
igen szeretnék belépni, de nam igazán vagyok tisztában vele, hogy hogyan van rá lehetőségem. Én szeretnék egy külön alakuló talit tartani, de végülis közgyűlés után is jó. Majd kitalálok valami jó helyet. Lenne kedvetek esetleg vmi közös programhoz? pl mozi???

jön valaki a második írókörből? Kéne egy lista a belépni szándékozók nevével!


Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227518 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nem lehet nem-MTT tag a csoport vezetője. Csavargó, belépsz akkor?

Én nem vagyok itthon a következő hétvégén, utána pedig közgyűlés, illetve zsűriztetés. Aztán meg a nagyim szülinapja.

:idea: Mindenki jön a közgyűlésre? Mi lenne, ha előtte, utána vagy az ebédszünetben összeülnénk egy órára?

Drizzt, Angwen a féléves Tolkien Klub témáit sorolta fel, tehát nemcsak a mostani.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227474 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
a mostanihoz ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227472 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Novellák
Figyelem, népek! A Tolkien Klubhoz keresünk bármilyen kreatív, művészeti alkotást (rövid novellát, verset, színdarabot, dalt, rajzot-festményt-makettet, toronyórát aranylánccal, vagy akármi mást), a következő témákkal kapcsolatban:
:arrow: A nem-adan emberek
:arrow: Númenor
:arrow: Varázslat, varázslás Középföldén
:arrow: Hétköznapok Valinorban
:arrow: A törpök
:arrow: A sötét oldal
Ha van bárki, akinek van készen bármije ezek bármelyikével kapcsolatban, vagy esélyt lát rá, hogy az év során elkészüljön valamivel, keressen meg Ankalimont vagy engem E-mailben ( ankalimon@tolkien.hu /angwen@tolkien.hu).

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227346 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
nézi valaki a livejournalt?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227002 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
én akkor teljes erőbedobással vadászok (tantárgyam és kötelező)

de utánna bármikor jó

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226905 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Esetleg Tolkien Klub (nov. 13. szombat) előtt vagy után?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226897 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
MIKOR???

pontos dátum kell. Ha nem mondjátok ti, h mikor legyen akkor én döntöm el. Nekem csak hétvége jó mert csak akkor vagyok otthon.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226618 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák
27-én MTT Közgyűlés lesz, ergó akkor tuti nem jó.
Nekem viszont csak egy szombati nap lenne megfelelő, vagy péntek dél/délelőtt, mert elég keveset vagyok Bp-n, és akkor is dolgom van.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226600 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Üdv! A talin beszéljük meg, de nekem akkor is kéne vmi minta, h utánna formána tudjam önteni a megbeszéltket.
A hétvégén vadászni megyek, és nem Budapesten anulok, szóval 21.e vagy 27-28 lenne nekem jó.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226578 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Töröltem az egész "alkalmas e Csavargó vezetőnek" vitát, remélem már mindenki látja h Brisa hozzászólásának hibás értelmezése miatt robbant ki az egész.

Csavargó: sztem az első talin kéne megbeszélni az alapítócucc szövegét. ismerkedni, kitalálni mit is akarunk csinálni. nekem elvben mindegy mikor lesz.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226568 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Üdv!

Fog történni valami, de szeretnék kérni egy másik alapító szöveget is, hogy jól meg tudjam írni a miénket. Kellene egy csoport indító tali, szóval kérek mindenkit6, h írja be ide a számára alkalmas időpontokat november december hónapokban! A talin ajd elkezdjük a folytatásos regényt, és megbeszéljük az első témát és a párosításokat is, aztán hajrá indulhat a munka!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226303 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Egyébként én úgy látom, hogy már elegendően összegyűltünk ahhoz, hogy létrehozzuk a csoportot. Nagyjából a koncepció is összeállt, már csak "hivatalos szöveget" kell alkotni, majd összegyűlni, és aláírni a papírt.

Annak utána kérdezek, hogy a csapat koordinátora lehet-e nem-tag.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226300 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira: én sem vagyok még Mtt-tag, szóval még nekem is tennem kell valamit ez ügyben, de ha jól tudom, ez egyáltalán nem számít. Ha meg rólad van szó akkor különösen nem.


Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226259 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
A novellás csoportba én is benne lennék, ha kialakul, hogy is működik, de nem vagyok MTT tag. :oops: Baj?

De csak súgva: Csavargó, szerinted és a többiek szerint mennyire befolyásolná ez az írókörök (in)aktivitását? Fokozná vagy...? :roll:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.560 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére