Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 8 hónapja #95756 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na ide akartam kilukadni :) Nem biztos hogy minden vimpár eltudna játszani egy vámpír-t..Legalábbis magamból kiindulva...kicsit belekéne bujni egy vámpir bőrébe ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95755 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vimpár alatt? Hát az itten +alakult vimpárokat! Mért hol vannak még vimpik? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95752 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ezzel én tudnék vitatkozni..de ezelött tudnom kell hogy Te mit értesz az alatt hogy vimpár? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95750 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Persze,de egy vimpárban csak van annyi bölcsesség,hogy nem menne szinésznek,ha tudja,hogy béna! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95745 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igen, az lehet de ha valaki tehetségtelen szinésznek akkor az ne filmezzen szóval sokat számit hogy a szinész-vimpár mien tehetséges...mert ha egy jó szinész élethű vámpírt tudna eljátszani akkor minden elismerésem...szóval szerintem egy ilyen szerepre nagyon fel kéne készülni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95740 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Telka:Nem! Én vimpárokat akartam írni! Mert ők ismerik annyira a vámpárokat,hogy nem szurnák el a szerepet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95731 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vimpárok? hihi :lol: nem inkább Vámpírokat akartál írni Kedves Rago? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95722 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
És,ha vimpárok játszanának benne tök élethű lenne! Biztos tök sokan +néznék! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95718 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát nekem nem is menne..de talán egy olyan embernek (? :wink: ) mint pl. Anne Rice, menne.. neki kéne végre nekiállni egy rohadt forgatókönyvnek, és megcsinálni az évezred vagy mittomén mi :lol: vámpírfilmjét. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95347 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

ainawethien írta: Szóval ha végre már egy normális vámpírfilmet szeretnének csinálni, nem feltétlenül kellene rámenni a dolog ijesztő részére... inkább a mondanivalója, meg a lélektana lenne a fontos.. :roll:


Azért egy filmben lélektant jól megjeleníteni naon nehéz! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95339 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmmm... Valami vimpáros weboldalon már én is jártam... Pontosabban VG-s oldalon. Még akkor találtam, amikor a levelezőlistáról is olvastam (amiről úgy látszik, rajtam kivül senki nem tud :roll: ) De már fogalmam nincs, hogy keveredtem oda, úgyhogy inkább csendben maradok...
A családfa hogy áll? És mi van a vimpáros talival? Volt találkozó decemberben? Vagy lesz a közeljövőben?
A filmet illetőleg egyet értek a lentebbi hozzászólásokkal: jó lenne filmet csinálni... Jó lenne egy olyan film, amit tényleg olyan emberek (izé, vimpárok...) készitenek, akik értenek is a témához. (Darren Shan, Penge... :evil: ) De nagyon nehéz lenne úgy megcsinálni, hogy tényleg meglegyen az a hatás, amit szeretnénk - legalábbis szvsz. Nagyon el lehet szúrni, ha kezdők vagyunk... Bár lehet, hogy csak naon pesszimista vagyok. :roll:

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95155 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:) igyekszik az ember :)

Egyébként én sosem találtam ijesztőnek a vámpírokat. Igaz, én inkább csak Anne Rice vámpírjait ismerem, - és azt "vallom, hogy ha léteznek vámpírok, akkor azok olyanok, mint ők - de ők nekem sokkal többek, mint pár ijesztő démon.. :wink: Persze ezzel - gondolom - nem vagyok egyedül.
Szóval ha végre már egy normális vámpírfilmet szeretnének csinálni, nem feltétlenül kellene rámenni a dolog ijesztő részére... inkább a mondanivalója, meg a lélektana lenne a fontos.. :roll:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95137 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

/Beid/ írta: "Ha már minden kötél szakad,legalább élvezd a repülést" :twisted:

Ezek a mondások! :lol: nem tom honnan szeded!?
ainawethien:a Te aláírásod se semmi! :lol:
A sorozatokat nem ismerem... :oops: De sztem naon nehéz lehet filmet csinálni a vámpírokról.A dolog igazi lényegét nem adná vissza....úgy,mint ahogy a TTT-ben sem voltak oan ijesztőek a nazgulok. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95116 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

/Beid/ írta: "Ha már minden kötél szakad,legalább élvezd a repülést" :twisted:


:P :lol:

Senki nem keverte ide "ezeket" a sorozatokat... vagyis Birefi megtette, de ő azért, mert tudatlan. Én, aki nagy rajongója vagyok, tudom, hogy miről szól a dolog, és szét tudom választani a vámpírokat és mitológiájukat a sorozatoktól, mert TUDOM, hogy ezeknek nem ez a lényegük. Az olyan emberek, mint Birefi hiszik ezt, akik nem nézik. És így születik meg a tévhit, hogy ez arra akar rájátszani, és hogy ez másról sem szól, mint "ohh, játszunk vámpírosdit", csesszük szét a "mitológiát"...

Nem hiszem, hogy most itt meg tudnálak győzni, ahhoz végig kellene nézned az egész sorozatot (mostmár a 7.szezonnál tart pl. a Buffy).
A Buffy nem vámpír sorozat. Alig vannak benne vámpírok, régen is csak max. effekteknek voltak, és mostanában meg már tényleg alig vannak.

Ez egy drámafilmsorozat. Hidd el, ha nem így lenne, nem védeném meg, de szegényt meg kell védenem, mert megérdemli. :)

Ahogy már írtam, "köpeny"..ami lassan már nem is lesz rajta.

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95110 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat-san:mesélnél,milyen volt a live Vampire? Ha esetleg tudsz még ilyen talikat a közeljövőben,akkor írd meg légyszíves!Igaz is,márciusban várható vagy az rpg.hu talira?Ha már ott vagyunk,talán összefuthatnánk :wink: !

Ehm,az ilyen sorozatoktól a falra tudnék mászni.Értelmetlenek,tönkreteszik a mitológus lényekről(pl:vámpír)alkotott képeket,ostoba "hősökkel" kavarják be az egészet.A birefi álltal megemlített filmek tényleg jók,az Alkonyattól pirkadatig sem rossz,a Penge két részét viszont tényleg ne keverjük bele.Tömör action,semmi más.Bár van egy-két érdekes dolog :roll:

"Ha már minden kötél szakad,legalább élvezd a repülést" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94989 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
birefi:
vimpárok GyU-ban nincsenek! Itten alakultak meg a vimpárok! Ha többet akarsz tudni olvass a fórum elejére!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94464 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kedves birefi...ha nem vagy tisztában valamivel, ne kritizáld kérlek..
Te magad mondtad, hogy a Buffy-ból, illetve az Angelből csak 1-1 részt láttál. Annyiból viszont lehetetlen megítélni a 2 sorozatot. Most nem akarok neked kiselőadást tartani a sorozatokból, de ha egy picit is tisztában lennél velük, tudnád, hogy a vámpír és a démon fogalmak a sorozatok esetében csak "köpeny"ként vannak jelen, amely mögé az alkotó egy afféle szórakoztató, sokszor (főleg mostanában) drámai tanmesét rejtett. Ha emögé nem lát be valaki, azt sajnálom... persze, mint már mondtam, 1-1 részből ezt tényleg nem lehet kiérzékelni... de akkor könyörgöm, ne kritizáld...
A Blade 1-2 meg egy sima akció volt. És nem sok köze volt a vámpírokhoz.

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94360 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mi az a vimpár? Vámpír érdekes fedőneve? :)
Voltak Tolkien-nál vámpírok? De fura. :)
Gondolom csak vmi hasonlók voltak. Mert ugye ha nem úgy megbukna az egész káinita alap. Bár nekem már így is gyanús volt. :)
Angel, meg buffy, mint vámpíros történet? Uramatyám, ez szentségtörés. Sose gondoltam volna, hogy van olyan kine aki bevenné azt a maszlagot.
Kb. 1-1 részt láttam belőlük. Tényleg iszonyú jókat nevettem az elején. Aztán rájöttem ez már siralmas inkább. Siralmasabb, mint a Blade 2, pedig az is egy nagy bukás volt, szép indulás után.

Ha értelmesebb sztorit akartok, ott a Drakula, illetve az Interjú a Vámpírral, plusz újak közül Carpenters: Vampires. Illetve egy inkább mókás, de remek kultusz film az Alkonyattól Pirkadatig. (Ez kicsit más felfogású, csakúgy mint a Penge, de annál jobb.)

Buffy és Angel ezekhez képest olyan, mint ha GyU helyett, Herkulest meg Xénát néznél.

Jó persze minden sorozat gyengébb egy jó filmnél, de azért vannak szintek ami alá nem érdemes menni.
Csak ha a békák is érdeklődnek... :)

Ha vmi kérdés van, megpróbálok válaszolni, jóban vagyok Cerberus-sal. :)
De persze nem szabad elfelejteni, hogy
Thou must never reveal the power of blood to thou not of blood
8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93996 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Okké, köszi előre is! :) Amúgy még azt se tom, hogy én hol vagyok azon a családfán, vagy hogy egyáltalán ott vagyok-e rajta :) :oops:
Lestat? :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93788 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát ja én vaok az illetékes :D
Zsu. elküldöm neked, ok , csak állandóan frissíteni kell :) :P

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93495 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ebben Thaur az illetékes ;) De asszem van ami még Neki se tiszta :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93470 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

ainawethien írta: Plussz, akkor az a családfa jól jönne :)
Zsu


Télleg! Hogy áll a családfa?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92836 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Eurynome: a kérdés az, hogy hogyan, miért, kik, mikor (és még ehhez hasonló kérdőszavak..) ... és mind a VG megalapításával kapcsolatosak. :lol:

Plussz, akkor az a családfa jól jönne :)

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92822 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
[size=9:1ntsgjba]

ainawethien írta: Ő tuti mindent tud mindenről. :twisted: :wink:


Na, erre tudnék megjegyzéseket tenni :P [/size]


Azt hiszem, akár szerény személyem is tudna felvilágosítást adni, bár a kérdést nemigen értem... :roll:

[size=9:1ntsgjba]van kérdés? [/size]

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92610 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Igen,de gondolom az első genyós vimpárok közül bárki tud felvilágosítást adni... :roll: (Ha épp Lestat nincs a közelben)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92528 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én se tudok arról, hogy ilyen lenne, de ez se jelent semmit.

Ragoran: írok én, csak mit? :) ehhez kellene segítség.. Majd beszélek Lestattal... vagy ha idetéved elolvassa :) Ő tuti mindent tud mindenről. :twisted: :wink:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92502 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Zsu:Sztem írjál,úgyis elég kevesen tudnak a vimpárokról! Mondjuk,ha elkészül a családfa akkor azt fel lehetne rakni,meg,hogy hogyan alakult ki... :roll:
Telka:én nem tok róla,de ez nem jelent semmit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92485 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ilyen asszem már van nem? :roll: De nem tom.. oda pédául jelentkeztem de válasz nuku :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92469 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
csinálhatnék egy ilyen VG "fanlistinget"... azt bevállalom. És ott hivatalosan is be lenne gyűjtve az összes tag neve, meg pár adat. És lehetne csatlakozni... Na? Oda meg pár szóba le lehet írni mi is az a VG, és ha majd kész lesz az Aprószentek, akkor azt meg odalinkelem, továbi, és bővebb infókért. Mit szóltok?

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92468 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Írjak? Csak nem tom mit, mert nem vagyok ott a kezdetektől fogva, és nem is tudom igazán, kiket takar a VG... De ha ebben is segít valaki..
Bár erről a témáról meg Lestat akart írni az Aprószentekre, nem? De én benne vagyok, csak segítsen valaki. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.800 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére