Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 9 hónapja #83159 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Még az sem. Csak annyit tudok róla, hogy Bea.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83158 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel:De tolkien.hu-s?
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83151 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ő speciel nem vimpár. (Ha jól tudom :oops: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83150 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel:Tök helyes Gusztáv!!! Meg lehet tudni, hogy ki vigyorog mögötte???
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83104 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Rövid összefoglaló:
Akinek Gusztáv az őse, második generáció, akinek valamelyik második generációs, az harmadik, akinek valamelyik harmadik (van ilyen?), az negyedik, többi első. Megfelel? ;)
Ja, és íme Gusztáv :D Hát nem aranyos?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83099 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Akkor engem is be kéne sorolni? Nem igazán követtem a generációkat, vki mondja meg, hanyadik vagyok... :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82859 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ciactok!Akkor van már idôpont a vimpár-talira?mert szívesen jönnék!!(de ugye ide olyanok is jöhetnek,akik nem vimpárok?)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82853 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Aham,és milyen családfa is készülne itten? Jöhetne pár infó...ugyanis mint 2.generációs egyén,szeretnék fennt lenni rajta :twisted: !

A vámpírok vérével kapcsolatban még mindig várom a válaszokat.Köszi!

"Sose búsuljatok,hogy az emberek nem ismernek benneteket.Azon búsuljatok,ha ti nem ismeritek az embereket." :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82778 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur:akkor jó! :wink: Ha kész lesz elküldöd nekem is? /ha szépen +kérlek?!/ Hányan vannak a családban??
_____________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82743 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Rago: én csinálom

De vannak ködbe burkolózó egyének:
ien pl: Beid, Lamek, Dwin és woreus, ha fenn akarnak lenni eme illetők a családfán :) azok jelezzék nekem a családi kapcsolataikat
Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82734 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bocs, de mostanában nagyon le vagyok maradva vimpár-ügyileg! Akkor csinál vki tolkien.hu-s vimpár-családfát????
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81820 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ok, tőlem nyomulhatunk decemberben. De nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet, amikor a végén lesz a szilveszteri buli... :?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81774 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
...akkor decemberben maradunk... ;) OK! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81772 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jójójó..nekem mind1 akkor legyen december ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81771 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sztem is legyen december, addig több időm van rávenni a szüleimet, h mégis engedjenek el ;)

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81768 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sztem legyen december...ez a hónapom fullig van... :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81761 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na akkor szentem legyen 23.-a...ha mindenkinek jó...ja és a leutauás...szentem a Budapestiek 1üt mennynek...(mivel én nem ismerem Szegedet) Milyen hosszú ideig tart vonattal Szegedre menni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81757 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Elsősorban időpontot kell kitűzni. Kósza Találkozó, ha jól emlékszem nov. 16, tehát ne akkor. Sztem legyen szombat, mert pl. Szegedre könnyebb egész napra lemenni. Ha ez megvan, a leutazást megbeszéljük régiónként. Nézzük: Nov.9, nov. 23, vagy december, de az kicsit késő. Mit gondoltok?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81573 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jajj nem azért, én szívesen szervezek, bár az a legjobb, ha valaki tud segíteni. De én örömmel válalok mindent! 8)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81449 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat:Nem kell mindent neked szervezned...én szivesen szervezném csak budapesti mivoltomból nem igazán tudnám Szegedre szervezni a talit mivel nem ismerem Szegedet...bizti nem tudtok eljönni máshova? :(
Anyám:Bocsáss meg de tisztára ugy van leirva...olvasd vissza...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81440 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mivel mindent én szoktam szervezni, ezért szívesen szervezném a vimpáros talit is, de én csak Szegedre szervezek. :?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81437 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Telumehtar írta: Oké...ha elfogadsz engem akkor válalom... ;)

Persze, hogy elfogadlak! :hello:

Jah és a Vimpáros tali meg valszeg Szegeden lesz...egyébként Budapesti vagy? Mert ha igen akkor még társasággal sem engednének el? Ugyanis egyedül engem se engednének el Szegedre de majd a Budapestiek társulanak ;)

Igen, budapesti vagyok, és 16 éves. Majd benézek a talis témákhoz és elmegyek a legközelebbi Kószás-talira (amennyiben ráérek). :) Társasággal lehet, hogy engednének, szóval, ha megyünk együtt Bp-ről, akkor még van esélyem, hogy élőben is láthatom a vimpárokat... :D

Fereste: tudtommal a www.lx.hu -n van levlista vagy mi, még valahol az elején olvastam a 4-6. oldal táján, hogy a VG-nek ilyen is van. Mondjuk, levelet egyet sem kaptam még onnan... :(

Kiolvastam a Darren Shan 5. kötetét is... Kb 10 perce. A vége mindenesetre elég vacak... Az író úgy hagyja abba a könyvet, ahogy igazán nem illene. Mint egy mexifói filmsorozat... :?

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81433 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Telumehtar írta: Anyám, anyám... én neked kapásból 4 gyermekröél tudok...vagy 5... :P
(Unax, Mandala, Estel és én)

NEM IS IGAZ!!!!!
unax nem az én gyermekem!!!
Csak ti! :evil: Mármint ti 3-an... :roll:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81425 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÉSzAH: azthiszem arra :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81424 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
vki említett régebben vmi vimpár levlistát.. mi is ez?? és hol lehet rá feliratkozni??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81423 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

/Beid/ írta: ÉSzAH-szama:végülis egyszerellhet olvasni.Igazából talán az zavar a legjobban benne,hogy a könyvön ott van a Vampire:The Masquarade és a World of Darkness logo is.Ezzel egy kezdő játékost teljesen megkavarnak.Mindegy.Szerencsére nálunk nem tudta kiváltani kártékony hatását!! :twisted:
Jó dolog itt is viszont látni egy Vértestvért :itscool: !


:-)
Egyébként hadd villantsam meg tudatlanságomat! Beid, mi az a -szama??? :-)

Ithil, a Vampire klánokra gondolsz?

Telu, nem baj, legfeljebb töröljük. :twisted: Majd. Ha már nem lesz aktuális.

A fordításokkal kapcsolatban annyit, hogy nem csak a vámpíros könyveket sújtja. Mert ez a fordítási stílus és minőség, ami ma Magyarországon a fantasy és horror könyvkiadásban eluralkodott bizony sújt, mint egy átok. Nagyon durva. A legjobb könyveket cseszik el válogatottan tehetségtelen fordítókkal és nagyon durva szedési, nyomdai hibákkal.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81414 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Oké...ha elfogadsz engem akkor válalom... ;) Jah és a Vimpáros tali meg valszeg Szegeden lesz...egyébként Budapesti vagy? Mert ha igen akkor még társasággal sem engednének el? Ugyanis egyedül engem se engednének el Szegedre de majd a Budapestiek társulanak ;) Jah..és szerintem HA Budapesten is lenne akkor menjünk a Jetbe ;) (Ha még nem vagyunk onnand kitiltva :roll: ) Szóval...szerintem elöször gyere el mondjuk 1 Kósza talira ;)
(HA NEM VAGY KÓSZA AKKOR IS JÖHETSZ!!! ;) )
Egyébkémt mennyi idös vagy?

Jah...Észi, Morgana: Bocsi hogy igy OFFolok de most inncs idöm privit irni :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81374 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos, immár egy pohár vér(narancs) itallal a kezemben ismét itt... 8)
Telu: Ooo, nekem tökéletesen megfelelnél, főleg, hogy más vállalkozó nem hiszem, hogy akadna... :wink:
Tali: engem sajna nem hiszem, hogy Budapesten kívül máshova engednének, főleg, hogy egyedül nem igazán utaztam még túl messzire (maximum Vác vagy Székesfehérvár), és személyesen senkit nem ismerek innen. (Mondjuk még neten sem nagyon :( ) Budapesten viszont le lehet foglaltatni pl a McDonald's-ok egy részét is ingyen, ha nem akarunk társaságot. Sajna a McKik hátránya, hogy nem épp a leghangulatosabb, de aránylag jól megközelíthető helyen vannak, én már jópárszor szerveztem ilyen helyekre talit. De persze a tali-ügyben inkább maradok csendes szemlélő, főleg, hogy csak pár napja vagyok itt... :roll: :wink: :hello:

(Ehh, vajon miért került új sorba az, amit nem is oda szántam...? 8O )

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81370 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Emily: Én mondjuk válalnám csak nem hinném hogy olyan ölelöre vágysz mint én ;)
Jah és a vimpáros tali most leállt..télleg mi lett vele? Ki szervezi? :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81369 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Telu és Deagol: köszi, kitartóan várom az "áldozatot", aki hajlandó megölelni... :twisted: :D

Kölcsön kaptam a Darren Shan 5. kötetét is, aminek egyébként A halál próbái a címe, a Vámpírherceg a hatodik lesz. :roll:

Még kicsit régebben említettétek, hogy lenne valamikor vimpár-tali. Lehet tudni erről valamivel többet is? :roll: Hol szoktatok talizni? Ehh, túlkíváncsi vagyok, még a végén hamar megöregszem...! :twisted:

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére