Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 8 hónapja #92436 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
zsu:a VG-ről nem írsz vmit???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92205 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: Zsu: a mitológikus értelemben vett vámpírokról is írhatsz, segíthetek is benne


Hát azt megköszönném! :P

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92204 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Zsu: a mitológikus értelemben vett vámpírokról is írhatsz, segíthetek is benne

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91977 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

klánokról, szabályokról


:?: :oops:

:arrow: fejtsd ki bővebben plíz :) Vagy te most az ilyen szerepjátékokra gondolsz? Én azokat nem ismerem. Vámpírok szintjén, lehet megragadok Anne Rice vámpírjainál, illetve Joss Whedon kreálmányainál..(lásd: Angel, Spike :) ) klánok... :) le vagyok maradva. De ha neked kedved van írni ilyenekről, akkor írj bátran, és felteszem :!:
ZSu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91946 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vampire-ról lehetne még fölrakni dolgokat :D a klánokról, szabályokról, könyvekről stbstb. :D

off: nem tudja vki honnan lehetne beszerezni a Vörös Halál Karneválja 3. kötetét :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91912 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
BOO BACK! :twisted:

Ragoran: Okké, köszi az ötletet!

Ha majd lesz időm, akkor nekiállok összegyűjteni ilyen adatokat, meg oldalakat róluk, meg amúgy általában a vámpírokról.
...Ha valaki meg tudna dobni egy e-maillel, tele sok kis linkkel... azt megköszönném. :D

Lestat, "BOO" itt is :lol: és tényleg nem maradtál le - tulajdon képpen - semmiről.

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91681 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: Na majd megoldjuk, hogy ne legyetek ilyen unottak! :twisted: :twisted: :twisted:


Állok elébe! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91663 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na majd megoldjuk, hogy ne legyetek ilyen unottak! :twisted: :twisted: :twisted:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91650 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: BOO vimpárok!

Az új GYU epizód szele idesodort, és rádöbbentett, hogy mien régen jártam erre. :oops:
Na de mostmár, aki eddig nem tudta volna:végleg megoldódott a netem :deal: :hello:
Nem tudom miről maradtam le, és azt hiszem, hacsak össze nem foglaljátok nem is fogom. Mindenesetre jó újra köztetek! :mrgreen:


1:dádá!! :wink:
2:Netednek örülök!
3:Nem maradtál le sok mindenről,elég nagy a pangás... :roll: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91639 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
BOO vimpárok!

Az új GYU epizód szele idesodort, és rádöbbentett, hogy mien régen jártam erre. :oops:
Na de mostmár, aki eddig nem tudta volna:végleg megoldódott a netem :deal: :hello:
Nem tudom miről maradtam le, és azt hiszem, hacsak össze nem foglaljátok nem is fogom. Mindenesetre jó újra köztetek! :mrgreen:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91631 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Thaurwathiwen írta: Rago: dr. Bruce Goldberg


A neve ismerős... :roll: azért köccc!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91622 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Rago: dr. Bruce Goldberg

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91617 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

ainawethien írta: Kösszi mindenkinek. Van valami ötletetek mit lehetne még felrakni? Már be akartam gépelni a könyvek hátlapjain lévo kronológiát. Aztán úgy általánosságban is akarok írni a vámpírokról.. ezenkívül??

Zsu



Energiavámpírok esetleg v ez naon nem idevágó?
Gondolom lehetne keresni vámpírokkal foglalkozó oldalakat,képeket és lehetne linkelgetni... :roll:
Thaur:Ki írta?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91535 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmmm, pangunk :P
Ugye emlékeztek rá, hogy régebben az energiavámpírokról beszélgettünk, nos én elolvastam ezt a bizonyos Energiavámpírok c. remekművet
NE OLVASSÁTOK EL!!!
nem érdemes, csak egy oan fajta könyv, amivel még több pénzt lehet lehúzni szegény vásárlóról (pl: rólam), mert abszolút másról nem szól hogy ő (mmint az írója) mien okos, ügyes stb (mer vmi ezoterikusként v. miként dolgozik, szal démonok meg egyéb gonosz lények elűzésével is foglalkozik), a könyv 1/4-e foglalkozik az energiavámpírokkal, a többi teljesen mással :P
Szal nem érdemes megvenni elolvasni

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89512 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kösszi mindenkinek. Van valami ötletetek mit lehetne még felrakni? Már be akartam gépelni a könyvek hátlapjain lévo kronológiát. Aztán úgy általánosságban is akarok írni a vámpírokról.. ezenkívül??

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89415 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Zsu:sztem is tökk jó :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89411 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Emily: Örülök hogy jösz a LEPre...
Zsu: Thaurral megnéztük centem naggyon jó : ) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89404 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziassztok!
Kitartóan olvasgatom a fórumot, még ha nem is írok... De mostanában nem igazán volt olyan téma, amihez hozzászólhattam volna, off meg nem akarok lenni... :roll:
Amiért most írok, az két dolog: Megkaptam CD-n a Kárhozottak királynőjét! :-) A másik pedig az, hogy megyek a pénteki szülinapra - remélem legalább egy-két vimpárral össze fogok futni... :roll: :wink:

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89287 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát szivesen, de télleg yó!! :wink:
[size=9:3ejt6ecm](Má megint OFFolok!! :cry: dádádá!)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89284 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszi!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89259 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Zsu:
1: :lol:
2:Tök jó az oldal!! Naon teccik!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89031 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hmm.. csináltam egy ilyet, remélem tetszik:

www.the-dark-gift.rules.it


Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87858 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
tegnap össze-vissza járkáltam a neten a különböző vámpír-oldalak között. Volt egy kis szabadidőm. :) Baromi érdekes, hogy tele van a net olyan oldalakkal, amelyek készítői "vámpírok". :) Halál jó bevezetők vannak... ilyen hogy "Hogy mégis mért fedem fel magam itt az interneten? Nem lesz ebből bajom? Egy francot! Úgy se hiszik el. És az a kevés ember, aki elhiszi, hogy ezt az oldalt tényleg egy vérszívó készíti..nem jelent a fajtámra veszélyt..." Stb-stb... és az egész oldal darkos hangulatú.. Ilyenkor bennem mindig előjön a "mi lenne ha tényleg.." kezdetű gondolat... NA mindegy, csak gondoltam megosztom veletek.

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 8 hónapja #86981 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
De ez az! Gondolom sokkal jobban +érné a vám/v vim/pártársak vérét szivogatni és egy idő után nem lennének, mert ha egymásnak esnek vmelyiknek győznie kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86824 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Azért egy diablerie nem ilyen egyszerű.Nem is olyan könnyű megölni egy vámpírt(vagy vimpárt,ha úgy jobban tetszik).
Abban igazatok lehet hogy egy idő után inkább már egymásra vadásznak mint emberekre.A vámpír vére sokkal finomabb lehet :twisted: !

"Én csak közvetítek,de nem alkotok újat.Megbízhatónak tartom és szeretem a régieket" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86398 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
De, ha egyszer van egy nagyon erős három genyós vám..ö..vimpár, akkor ő széppen levadászhatná az összes idősebbet... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86378 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem nem. :roll: Egy vám...vimpárt, aki feletted van egy generációval, nehéz megölni...gyorsabb, ügyesebb, tapasztaltabb...

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85922 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
deagol:De akkor egy idő után kinyírnák egymást a vim/vám/pírok, nem? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85913 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos: a diablerie...
Énszerintem az a lényege - már amennyit megértettem belőle - hogy a fiatalabb vám...ööö...vimpárok kiszívják az idősebb, illetve generációkkjal fölöttük lévő vimpár vérét, amíg az meg nem szűnik létezni. Ekkor megkapják annak mágikus képességeit, és ha mondjuk te kiszívnád a véremet :roll: akkor második generációsnak számítanál.
Aki Vampire-zik, javítson ki, ha valami hülyeséget állítok. :oops: :oops: :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85449 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Telu:cincáljátok? Hát! nem is tudtam! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.771 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére