Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 10 hónapja #81358 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Valaki le tudná írni nekem, hogy milyen vámpír-klánok vannak, és mik a tulajdonságaik? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81347 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Anyám, anyám... én neked kapásból 4 gyermekröél tudok...vagy 5... :P
(Unax, Mandala, Estel és én)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81345 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Thaur: ez a generációs dolog az, amit még őszintén szólva sztem tisztázni kéne... :roll:
Emily: lesz atyád, nyugi... Legalábbis remélem, hogy lesz valaki, aki strapálja magát egy Ölelés erejéig! Nekem már 3 gyermekem van! :crap:
Khmmm! :nono:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81321 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hello hello!!!!
1 kérdésem lenne: Ti mit tudtok a Vámpir Ölelés cimü filmröl??? Alysa Milano (fogalmam sincs hogy kell irni...) a főszereplője.... Hm???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81314 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!

Meg szeretném csinálni a vimpár-családfát, aki ebben segítséget tud nyújtani, az kérem írjon privit (mmint abban, hogy kik az 2.generáció, kinek van új gyermeke stb...)

Köszi

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81303 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Emily BriDead:Nos ha vimpár akarsz lenni akkor azon lehet segiteni ;) Atyát...hm...biztos lesz itt valaki válalkozó szellemü ;)
Lestat:Hurrááá!! 600. :) :) :) Drakulálok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81302 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÉSzAH-szama:végülis egyszerellhet olvasni.Igazából talán az zavar a legjobban benne,hogy a könyvön ott van a Vampire:The Masquarade és a World of Darkness logo is.Ezzel egy kezdő játékost teljesen megkavarnak.Mindegy.Szerencsére nálunk nem tudta kiváltani kártékony hatását!! :twisted:
Jó dolog itt is viszont látni egy Vértestvért :itscool: !

Darren Shan? Igazából nem tudok róla se jót,se rosszat mondani.Nekem az ő írásai sem jöttek be igazán.Bár nem olvastam mindet.Talán majd mások...Még mindenkinek hosszú ideje van rá :twisted: !

"Az élet jutalma a Halál" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81265 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Eddig tudtommal öt Darren Shan kötet jelent meg nálunk: a Rémségek cirkusza, Vámpír inasa, Vérszipoly, Vámpírok hegye és a Vámpírherceg (utóbbiban nem vagyok biztos...)
Egy barátnőm kölcsönadta az első négyet. A történet egész aranyos, a grafika viszont tényleg borzasztó, és ami rögtön elvette tőle a kedvem, az az, hogy valami rémes a nyomtatása...! A sorközök nagyok, az egész könyvet normális betűméretekkel fele ekkorában ki lehetne volna adni. Ráadásul az 1-2 és 4-5. kötet annyira kapcsolódik egymáshoz, hogy a külön kötetek nagyon zavaróak és az embernek (izé, vimpárnak :D ) az az érzése, hogy csak azért adták külön kötetben, hogy még ezer-valahányszáz forintot ki tudjanak húzni a vevőkből. Mivel nem mozgok elég otthonosan a vimpárok világában (bár már dolgozom eme hiányosságom pótlásán, és ami késik, nem múlik... :twisted: ) nem merem tényként állítani, de szvsz a szerző sem egészen otthonos ebben a témában és van jópár dolog, amit saját kútfőből írt... Természetesen ez egy regénynél elkerülhetetlen, de van néhány rész, ami engem nagyon zavart... Szóval, alapműnek semmiképp nem nevezném, de hát ízlések és pofonok, a Ti véleményetek is érdekel! :wink: :lol:

Lestat: hatszázadik hozzászólás...? Ennyit futottam át tegnap? huhh... :? és atyát vajon hol találok? :roll: :( Egyébként meg drakulálok a 600. íráshoz! :D

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81248 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
elgépeltem :oops: :(
666 :arrow: 600

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81247 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jah, hogy az az a könyv... csakmert írórol nem tudom... na én azt még nem olvastam, viszont csupa jót hallottam róla! :wink:
(és ezzel én írtam be ide 666.nak)

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81240 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Emily BriDead írta: Ismét más. Mi a véleményetek a Vámpír-könyvekről? Mmint konkrétan a Darren Shan kötetekre gondolok, amiből jópár már nálunk is megjelent.


Darren Shant én is olvastam, de csak egyet, a 'Rémségek Cirkuszát', mert anyámnak nem teccett, és megtagadta a további kötetekben való anyagi természetű részvételt. :?
Stem egész yo, viszont a borító botrányos :x Az angol kiadásnak viszont valami eszméletlen yo a borítója.

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81233 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Örülünk társaságodnak! És nem is kis teljesítmény lehetett mindent elolvasni. Teljes elismerésem a Tied!
VG tag bárkiből lehet, ha jól tudom a jogszabályt... :roll: 8) Jah, és kéne egy atya... :?
A fordításokról annyit, hogy nagyon nehéz, mert én próbáltam nekiállni az Armand a vámpír-nak, de emberfeletti dolog. :crap: :quasi: :confused2:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81210 Írta: Theia
Theia válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok!
Nemrég regisztráltam magam a fórumban, és örök hálám Eurynome-nek, aki valami véletlen folytán megnézte a bemutatkozásomat és elinvitált ide. :)
Mint új fórumos, tegnap átnéztem azt a nem kevesebb, mint 30 oldalt, amiről eddig itt szó volt. Az elején még olvastam, aztán inkább csak átfutottam, főleg, amikor már én sem tudtam követni a családfákat. :) A levlistára viszont gyorsan feliratkoztam. :roll:
Egyébként a vámp... illetve vimpárok már nagyon régóta érdekelnek, bár sajnos eddig csak Bram Stoker Drakula grófját olvastam és az Interjú a vámpírralt láttam. Egyenlőre kitartóan vadászom a többi, általatok is említett könyvre. :?
És ha már könyveknél járunk... Nektek mi a véleményetek a fordításokról? Pl valaki írta egyszer ezt az idézetet:
"Azt hittük, meghalt amint szunnyadott,
S hogy szunnyad, midőn lelke tovaszállt."
Ha nem tévedek, ez is Bram Stokertől van, de ez az én könyvemben (aminek nagyon tetszik a fordítása), így hangzik:
"Álmában mint a holt,
Holtában álmodott."
Ismét más. Mi a véleményetek a Vámpír-könyvekről? Mmint konkrétan a Darren Shan kötetekre gondolok, amiből jópár már nálunk is megjelent.
Asszem így elsőre ennyi, remélem egyszer én is tagja lehetek a VG-nek! 8)
Üdv,

Emily BriDead

"Nem érdemes túl komolyan venni az életet. Eddig úgysem élte túl senki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81087 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Eurynome írta:

deagol írta: Meg az se tetszett benne, hogy mindenki olyan kéjsóvár és...ehh, ez nem az én világom. :shake:


Akkor NE olvass Anne Ricet. Főleg ne a Boszorkányok Óráját. Naonn kemény...


Igaz, a Boszorkányok órája tényleg nagyon kemény, de én mégis azt javaslom, hogy olvassátok el. Mindenkinek el kellene olvasni, akit foglalkoztat a természetfeletti és hajlamos lenne játszani vele. Sajnos túl sokan vannak ilyenek. Elsősorban nekik ajánlom ezt a könyvet. Persze nektek is, de azt ajánlom, nappal olvassátok, feltétlenül világosban és ha lehet ne legyetek egyedül közben. Komolyan mondom!!!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81086 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vesszünk össze!!! :-) Én is beszállok. Szerintem a Szettita a király! Akarom mondani a fáraó! :-)

Beid, egyébként igazad van, nem csak a Vampire/World of Darkness regények szenvednek az író tájékozatlanságától. Sokan írnak úgy regényt, hogy fogalmuk sincs a világról, amiben játszódik, vagy csak nagyon felületes fogalmuk van.
De ettől függetlenül a VHK szerintem akkor is jó! Az a fajta, ami feledtetni tudja a logikai botlásokat. Mert azok minden könyvben vannak - tisztelet a kevés kivételnek - de sok még a figyelmet sem tudja róluk elterelni.
Ja ... és bocs, hogy magyarázni kezdtem, hogy mi is az a Vampire, nem tudtam, hogy "szakmabeli" vagy és sok olyan vámpír-rajongó van (itt is), aki a szerepjáték-változatát nem ismeri.

Vimpár találkozó? Ott a helyem! Mikor? Hol?

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81078 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Ventrue az uralkodni tud és mást sem :twisted: .Bár azt jól...de ha mi nem vagyunk,akkor a Brujahk már rég szétszedték volna őket :twisted: !

"Kérlek tedd le a fegyvert és harcoljunk puszta kézzel..." :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81031 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mikorra is tervezünk Vimpár találkozót? Votl vmi időpont...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80903 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
El aljas vád volt! Támaszd alá, hogy miért nem Ventrue! 8O

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80876 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem is igaz! Mert a Brujah! :evil3: Én is az vagyok... :heu:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80872 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Beid: odább az agarakkal, merthogy én ventrue vagy Eury meg Ravnos!!! :nono:
Egyébként még a ventrue a legjobb klán sztem, ha azt nézzük :deal:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80846 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Wow,mi lesz a világgal...Ventruek...bár még mindig jobbak,mint pl. a Ravnosok :twisted:

ÉSzAH-szama:nos a Vampire regényíróknak ismerniük kellene a World of Dakness világát...Aztán lássanak neki a könyvírásnak!Tudod mennyi vámpírt nyírnak ki a könzyben??És hogy ebből mennyi a 4.-5. generációs??Majdhogynem az összes ott nyargalt a könyvben!!
Jah,meghogy csak a háttérből irányítunk,mi??Wow,minden Matuzsálem egymást gyilkolja az utcákon...rer...kár hogy Vérfarkasok nincsenek benne...meg Lelkek sem...

A srác amúgy egy live Vampire-ről érkezhetett... :twisted:

"Az Élet már csak ilyen...mindig tud újat mutatni" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80824 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÉSzAH írta: Bejött egy 18 év körüli srác, talpig öltönyben, az ifjú arcában évszázados szemekkel. Nappal. Tisztára úgy nézett ki, mint egy Ventrue, még meg is jegyeztem magamban, hogy ha most sötét lenne kint, akkor igencsak be lennék ****va.
Nem lehet, hogy tényleg az volt?? :hein:
Bár végülis nappal... :quasi:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80747 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÉSzAH: Furcsa belegondolni, hogy akár most is lehetnének vámpírok (és nem vimpárok, mert az 100% hogy van!:o)
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #80745 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: Ti mit tudtok az energiavámpírokról???
És találkoztatok már e.v.-ral? :hein:


Deagol, a témát kicsit lejjebb már részletesen kitárgyaltuk, kérlek lapozz vissza és után várjuk a véleményedet, hozzászólásodat a kérdésben.

A válasz a kérdésedre: IGEN. Nagyon sok energiavámpírral találkoztam, el sem hiszitek mennyien vannak. (Igen, Morgana is az, de nem a klasszikus példája.) Alapvetően két dolgot kell róluk tudni:
Általában nem tudatosan csinálják, ne utáljuk őket!
Lehet és kell is ellenük védekezni.
Nem olvastam ezt a könyvet, ami most megjelent ezzel kapcsolatban, nem tudom, hogy mennyire jó az, amit leír önvédelmi technikának - talán kevés is vagyok hozzá, hogy megítéljem - ezért aki elolvassa ismét kérem, hogy közöljön velünk egy rövid ismertetőt a könyvben szereplő elméletekről, ötletekről.

A Vörös Halál Karneválja az egyik kedvenc vámpíros könyvem. Beid, szerintem neked azért tűnik furcsának, mert a Vampire - The Masquarade (jól írom?) világában játszódik, ami nem a klasszikus, Dracula-alapú vámpír-elképzelés, hanem egy egészen más, ún. Káin-alapú. Eredetileg egy szerepjáték-rendszer, amiből (mint minden szerepjátékból) regények születtek. Ez a világ elevenedik meg a VHK oldalain.

Ha már Vampire ...
Tegnap bent voltam a Camelotban és nagyon jópofa dolgot láttam. Bejött egy 18 év körüli srác, talpig öltönyben, az ifjú arcában évszázados szemekkel. Nappal. Tisztára úgy nézett ki, mint egy Ventrue, még meg is jegyeztem magamban, hogy ha most sötét lenne kint, akkor igencsak be lennék ****va. :-) És akkor megszólalt az eladónak:
- Új viseletemhez igazodva akkor most egy Ventrue-t kérnék. (Nem tudom, hogy kártyát vett-e vagy jelvényt, vagy kiegészítő szabálykönyvet, de nagyon jól hangzott.)
Bocsi azoktól, akik nem ismerik a szerepjátékot, ez a sztori igazán csak azoknak poén.
Dióhájban annyit, hogy a Ventrue a vámpír-klánok felső tízezerje. És rendszerint nagyon fiatalon lesznek vámpírrá. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80452 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: Meg az se tetszett benne, hogy mindenki olyan kéjsóvár és...ehh, ez nem az én világom. :shake:


Akkor NE olvass Anne Ricet. Főleg ne a Boszorkányok Óráját. Naonn kemény...

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80437 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is csak az Inerjút láttam, de képzeljétek az ofőnk meg akarja velünk nézetni, a Dracula grófot (a régit)! 8O (Nem mintha baj lenne 8) , csak érdekes...)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80414 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
fú, hát akkor le vaok szavazva :lol: de akárki akármit mond is, nekem tetszik :D

az Anne Rice könyvet télleg yok, eddig olvasott könyvei közül nekem az Interjú tetszett a legyobban :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80403 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

/Beid/ írta: Fereste:Igazán jó vámpírregényt még nem olvastam. :twisted:

Még én se...Csak az interjú tetszett nagyon, de a Vörös Halál Karneválja annyira nem. Bár lehet, hogy azért, mert Agatha Christieken edzett agyam a kezdet kezdetétől tudta, ki lesz a Vörös Halál? :roll: Meg az se tetszett benne, hogy mindenki olyan kéjsóvár és...ehh, ez nem az én világom. :shake: én egészen másmilyen vimpár vagyok... :oops:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80373 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Beid: olvass Vámpírkrónikákat, mondjuk az Interjút, vagy a Lestat-t! az tényleg jó! 8) :wink:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80370 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fereste:nekem talán az nem tetszett az egészben,hogy annyi benne a 4.-5.generációs,hogy az már kegyetlen :evil: Meghogy mindenkinek mindenféle diszciplinája van,pedig teljesen klánfüggő a dolog...Mindegy,végülis egyszer el lehetett olvasni.Egyszer!
Igazán jó vámpírregényt még nem olvastam.Majd idővel.
Jah,igen,meg aztán hogy jönnek össze a niktukuk,a varázslók,meg mindenféle népek(kisistenek miegymás)? Durva egy könyv...

"A név kötelez...a vérrel együtt" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.754 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére