Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 11 hónapja #78068 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
deagol, a kéretlen Ölelésről jut eszembe... el tudnál látni egy-két jó tanáccsal a leendő unokád minél észrevétlenebb beavatásának mikéntjével kapcsolatban? :roll: ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78065 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: A Fórumom kicsit kihagy, nemtom mikor csinálják meg a központiak, várhatóan holnapra minden OK lesz :(

Mi jártunk ma ott Teluval, úgy tűnik, minden OK vele... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78064 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Fórumom kicsit kihagy, nemtom mikor csinálják meg a központiak, várhatóan holnapra minden OK lesz :(
Láttátok az új felhasználót? még az is lehet, hogy ő is vimpárbarát: Halalvereskeze :twisted:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78062 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Deagol: nem vagy semmi, én meg azt hittem, hogy túlteljesítem magam 3 gyermekkel :oops:
Beid: jóvan, de akkor erre várni kell ,mert akkor az egészet át kell írni. :cry: :x

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78061 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
:oops: No de anyu....Azért elöbb is szólhattál volna....De azért örülök...csak a Tesómat sajna nem ismerem.... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78057 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel gyermekem, nem szép dolog a bosszúállás!!! :cross: Már nem mintha a kéretlen Ölelés szép lenne... :heu:
ui.: bejelentem, hogy tesótok lett, Mandala vállalta az Öleléssel járó kellemetlenségeket... :eek4:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78051 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Háj evribádi!!!

Nos:

Beid: Félre ne értsd....nem bántottál meg ;) (Nincs harag!!?)
Thaur: Októberben???Dejódejódejó :D :D .D
Estel:Most akkkor nagynéni leszek??? :oops: 8) Jó tudni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78043 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Dwin: Nyugi, nem maradtál le.
Én okt. -re teszem a bemutató időpontját (a barátaim szállítják a híreket, 1ik látta a bemutatóját a múlt előtti csüt.-ön az RTL Klubon).

Üdv: Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78038 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hali! Tud valaki valamit a QOTD hazai bemutatójáról? Vagy már le is maradtam? :?

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78035 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Telumahtar-san:valami gond van?? Én csak annyit mondtam,hogy mostantól ez lesz.Bocs ha megbántottalak vele...
Lestat-san:bocs,ez nem volt direkt.Vértestvér becsületszavamra mondom :twisted: .Ha lennél olyan kedves,légyszives csinálj egyet az ÉN nevemre is!Köszönöm!

"Térdre!!Ma népüket öntik a sírok!" :evil:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77983 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: off: Estel, veled álmodtam az éjszaka :evil: olyan iszonyú volt...te voltál a fizikatanárom, feleltettél és úgy beégtem...nem tudtam semmit... :roll:

Hihi... valamit valamiért... ;) Te kéretlenül Öleltél meg, én pedig kéretlenül kísértelek Téged az álmaidban! :twisted:
:roll:
[size=9:2xt05gqh]Na jó, ez csak vicc volt! :D [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77929 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én a multkor azt álmodtam, hogy Sil vezetésével itt az ágyamnál álltok és követelitek, hogyha már én szerveztem a VG-s talit, akkor találjak szállást, de sűrősen!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77926 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
off: Estel, veled álmodtam az éjszaka :evil: olyan iszonyú volt...te voltál a fizikatanárom, feleltettél és úgy beégtem...nem tudtam semmit... :roll:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77902 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem pedig lesz egy, méghozzá Beleg Cúthalion szombattól, ha minden igaz... ;) Az első Harmadik Generációs Vimpár! 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77898 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Jah, akkor csak hogy tiszta legyen a kép, nekem még van két gyermekem. Egy bizonyos DrakCharl és egy Westy... de egyik sem Tolkien.hu-s :oops:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77895 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
unax szérvívó venedérből avanzsált vimpárrá... :twisted: És azért nem Mindenki az én gyermekem!!! :evil: ennyire nem vagyok csapodár :!:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77884 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

/Beid/ írta: Telumehtar-san:eh,szokd meg ezt a nevet.Mostanság ez lesz többet látható...


Nekem is jobban bejött a Yao :evil: pláne, hogy már így csináltam meg a névtáblát...
Ragoran: címed kéne, mert névkártya már van! :oops:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77882 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Woreus: Ez a szombat? :roll: :twisted:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77874 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Woreus írta: Szeged

Nekünk Lestattal tökéletes lenne. Egyébként nem ugornál le egyszer ide Hozzánk, monygyuk egy 7VGn?

Woreus írta: Kis virág


Onnan kidobnak, ha csak beszélgetünk, ha sokan leszünk, abszolúte nem fogunk férni. Már 5en is sokan voltunk múltkor. Majd tesómtól kérek valami tippet. Követelmények: olcsó, nagy, és nem rágnak be, ha nem eszünk semmit. Meg akkor se, ha eszünk :twisted: :twisted: :twisted:

Woreus írta: nov?


Sztem addigra meg lehetne szervezni.

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77865 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

/Beid/ írta: Telumehtar-san:eh,szokd meg ezt a nevet.Mostanság ez lesz többet látható...

Huh,keményen dobálóztok itt a generációkkal.Szegény Káin most forogna a sírjában,ha lenne neki :evil3: :evil3: :evil3:

"Ne ölj...csak ha muszály..." :twisted:


Beid: Jójójó..el is bujok... :evil: Ööö..és akkor most megvan tiltva a Yao név????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77862 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Mindenki megnyugtatására mondom, hogy még nincs gyermekem. Nem akarok elszaporodni. MÉG...
:D

Egy információ azoknak, akik a vimpárok történelme után érdeklődnek:

Miután Gusztáv elbujdokolt Nod földjére megírta a szent könyvet, a Gusztia Vimparicát, melyben utódai számára (Gusztaviták) hagyott örökül jövendöléseket, és a Gusztaviták őstörténetét.
Ha valaki rendelkezik belőle egy példánnyal, akkor szívesen vennénk (sztem) ha itt megosztaná velünk néhány bölcseletét. :evil3:

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77861 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Telumehtar-san:eh,szokd meg ezt a nevet.Mostanság ez lesz többet látható...

Huh,keményen dobálóztok itt a generációkkal.Szegény Káin most forogna a sírjában,ha lenne neki :evil3: :evil3: :evil3:

"Ne ölj...csak ha muszály..." :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77860 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A tali engem is érdekelne. Azonban sajna mostanában nagyon keveset jutok gépközelbe. Ha van valami konkrét, akkor nem küldene valaki egy sms-t? Páran tudják a számom.
Javaslat: Keszthely? Talán szállást is tudnék szerezni, buli meg akad bőven. 8)

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77847 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is nagyon várom...csak 1 kérdés: Mikor lesz és hol? És hogyan jutunk oda? És mikor kezdödik? És meddig tart? Éa mi lesz a program? És kik jönnek?

(Bocsi a sokk hülye kérdésért :D )

Ezek szerint unax is a testvérem lenne 8O hogy miket meg nem tud az ember :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77839 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszönöm kérdésed, megvagyok... ;) Második Generációs, tiszteletbeli, kinevezett fajból való, teljes jogú megÖlelt Vimpárnak lenni egész jó dolog!! 8) És a régi idők óta immár személyesen is megismerkedtem a VG pár tagjával... :D Várom a Vimpártalit is! :twisted:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77837 Írta: Woreus
Woreus válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerbusz Estel tesvér!Hogy megy sorod?Hogy ki ölelt meg?Őszintén nem tudom. :oops: Elés rég vlot már az az idő!Akkor a talival kapcsolatban:Szeged,Kis virág.nov?

egy fát könnyen kicsavar a szél,de az erdő ezer évig él...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77802 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Van egy olyan érzésem, (hmm... honnan is?* :roll: ) hogy unax deagol Gyermeke... Woreusban nem vagyok biztos... ;) (Jugoszlávia?** hmmm... Lestat, vagy Dwin? Esetleg boreger?)

*[size=9:36w2q6lz] Első Vimpár Körlevél (továbbiakban EVK) adatai alapján:
Ugyanabban a kecskeméti koleszban voltak elszállásolva... ;) [/size]
**[size=9:36w2q6lz]szintén EVK-beli adat... :D [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77778 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Estel: De jó nekünk 8) Mondjuk én már tudtam 8)
Jah egyébként Woreus és unax kinek a gyermeke????

Thaur: Én sem vimpáros talin lettem MGs (gyengébbek kedvéért: MG=Második Generációs) Akkor gyere el az azután kövezkezö talira ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77769 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én is naon szeretnék vimpár lenni, és vágyom az Ölelésre. A vimpáros-talira sajna nem tudok menni meg kérdeztem az ősöket, de nem hajlandók elengedni és elvinni, szóval nem tok jelen lenni :cry: :cry: :cry:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77735 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol írta: Most Én, mint a Vimpárok Véneinek egyik tagja, elétekbocsátom a történetünket (ami a Vampire-ből kiindulva a Vimpare nevet viseli :wink: )
Szóval:
Vimpare
Kezdetben vala Gusztáv. a Nagyhatalmú. Ő ezen a teremtett világon a Feneketlen Sötétséget képviselte. De Gusztáv egyedül érezte magát és létrejött az Ölelés; gyermekei pedig, a Vének, szétszóródtak a hatalmas és gyűlölködő világban. De senki sem cselekedhet a Végzet hatalma ellen; és a Vértestvérek egymásra találtak (a tolkien fórumon :lol: ):boreger, Lestat, Dwin Odiff és deagol. Ők az Első Generáció. Később halandókat öleltek magukhoz. és létrejött a kisebb hatalmú, ám még mindig rengeteg természetfölötti erővel rendelkező Második Generáció: unax, woreus, Eurynome (kihagytam valakit?). A Harmadik, legifjabb generáció tagjai az Ősatyák, akik benépesítették a Földet vimpárokkal, és akik klánokat alapítottak: ők pedig:
?
Na ki akar Harmadik Generációs vimpár lenni?
ui.: bocsi Eurynome, tudom, h. nem L. gyermeke vagy, de mostmár le nem vakarhatod magadról :mrgreen:

De jó, Telu, ezexerint mi is Második Generációsak vagyunk! 8)
Üdv, Woreus, vimpártesó! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.758 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére